Wyświetleń: 6891

Skromne zwycięstwo sanoczan (WIDEO)

2015-10-13 22:04:04

Nesta Mires Toruń uległa na własnym lodzie Ciarko PBS Bank STS Sanok 1:3. Sanoczanie oddali na bramkę gospodarzy aż 50 strzałów, ale po raz kolejny uwidoczniła się u nich strzelecka niemoc.

Obie drużyny przystąpiły do spotkania ze sporymi ubytkami kadrowymi. W ekipie gospodarzy zabrakło Daniela Minge, Sergieja Kukuszkina oraz Łukasza Podsiadło, którzy narzekają na urazy. Nie zagrali także Szymon Mądrowski oraz Stanislau Kamko, z którymi klub rozwiązał umowy. Natomiast w ekipie sanockiej niedysponowani są Rafał Ćwikła oraz Quinn Sproule, ale za to swój debiut zaliczył Sylvester Bzdyl, który otrzymał już pozwolenie na grę.

Pierwsze minuty spotkania to ostrzał bramki gospodarzy. Szczęścia próbowali m.in. Strzyżowski, Danton czy Demkowicz; ale ich strzały nie znalazły drogi do siatki. Wraz z upływem minut do głosu zaczęli dochodzić gospodarze, jednak ich próby również były nieudane. W 16. minucie kibice doczekali się w końcu gola, jednak był on dziełem przyjezdnych: Breault zza bramki dograł do Robertsa, a ten atomowym strzałem z bulika nie dał szans Plaskiewiczowi.

W końcówce pierwszej tercji Fraszko popędził na bramkę strzeżoną przez Skrabalaka, lecz został nieprzepisowo powstrzymany przez Robertsa. Sędzia Pachucki zasygnalizował przewinienie oraz podyktował rzut karny. Do krążka podjechał sam poszkodowany i strzałem między parkanami zdobył pierwszego i jak się okazało jedynego gola dla torunian w tym meczu.

Drugie trafienie sanoczanie zaliczyli w 47. minucie gry: Z niebieskiej uderzał Sliwinski, następnie krążek odbity od bandy przejął Danton, ale jego uderzenie wybronił Plaskiewicz, który przy dobitce Robertsa był już bezradny. W 58. minucie, strzałem do pustej bramki, zwycięstwo sanoczan przypieczętował Breault.

Nesta Mires Toruń - Ciarko PBS Bank STS Sanok 1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
0 : 1 Samuel Roberts - Benjamin Breault, Nathan Sliwinski (15:51)
1 : 1 Bartosz Fraszko (19:40, karny),
1 : 2 Nathan Sliwinski - Mike Danton, Samuel Roberts (46:42),
1 : 3 Benjamin Breault - Mateusz Skrabalak (57:56).

Sędziowali: Maciej Pachucki (główny) - Patryk Kasprzyk, Sławomir Szachniewicz (liniowi).
Minuty karne: 2 - 6.
Strzały: 20 - 50.
Widzów: 650.

Nesta Mires Toruń: Plaskiewicz (Bojanowski n/g) - Zacharanka, Kantor; Husak (2), Dzięgiel, Kalinowski - Lidtke, Żyliński; Fraszko, Kuchnicki, Wiśniewski - Huzarski, Skólmowski; Bomastek, Winiarski, Dołęga oraz Heyka, Strużyk, Chrzanowski, Pieniak
Trener: Oleg Małaszkiewicz

Ciarko PBS Bank STS Sanok: Skrabalak (Hućko n/g) - Roberts, Tuominen; Strzyżowski (4), Dahlman, Ouellette (2) - Salija, Rąpała; Danton, Breault, Sliwinski - Demkowicz, Olearczyk; Biały, Kostecki, Naparło oraz Bzdyl, Bielec, Wilusz
Trener: Kari Rauhanen

50 strzalow i 3 bramki :) bolaczka Sanoczan w kazdym meczu tego sezonu
takie armaty mamy....Najlepsi z Najlepszych ...
ale jakie te strzały były - kto oglądał ten wie
STS mistrz
nie pisz tak bo Cie zminusuja :)
A w Sanockim zarządzie nadal jakieś dziwne fazy facebookowe "#teamspirit" - gdzie? jak? ludzie oczy otwórzcie.. sami rozbrajacie zespół co sezon i na szybko z gówna chcecie ulepić pałac!
To ja się zapytam ile na lodzie przebywali Bielec i Naparło?
Skoro nasza młodzież nie może grać pełne 60 minut z najsłabszymi w lidze, bo drżymy o wynik?, to coś tutaj jest nie tak.
W grze nie ma ładu i składu, decyduje przypadek. Pozdrowienia dla trenera!
ŻENADA 50 strzałów i 2 bramki (+1 do pustaka). To jakas masakra. Ciekawy jestem ile będziemy jeszcze patrzeć na nieudolność Rouhanena?. Wydaje mi się że jego czas powoli się kończy. Zawodnicy zawodnikami ale w drużynie brak pomysłu na grę. Nie wiem co Fin wpaja im na treningach ale to nie przekłada się na grę. I nawet w takim meczu z dryną końca tabeli "gramy o życie" - JAK DŁUGO TAK BEDZIE Zarzadzie STS?
Nie wiem może się nie znam ale jeżeli oddaje się tyle strzałów tzn. że stwarza się sytuacje i coś się musi grać. Problem jest ze skutecznością raczej.
Z tego co wiem zarząd czeka na Twoje cv, wtedy Rouhanen OUT. Ja osobiście też nie mogę się doczekać kiedy pod Twoim sterem nasza drużyna będzie grała finezyjny hokej. Tak że do dzieła, nie trać czasu, bierz sprawy w swoje ręce bo może być za późno.
Wygrali i to jest najważniejsze dyżurne płaczki. Co do Bielca i Naparło - ELBNR a wiesz lie minut grali od początku i jaka mają średnią strzelonych bramek >??? Więc przestań pieprzyć bzdury, podobnie się sprawa tyczy niestety naszych sanockich doświadczonych zawodników, ile w sumie bramek strzelili ?? a jest ich z dziesięciu - na pewno mniej niz sam Breault. Taki mamy materiał i potencjał i tym trzeba grać a zarzuty że nasi nie grają są śmieszne.
Nic takiego nadzwyczajnego nie pokazaliśmy słaba skuteczność oraz brak jakiegoś pomysłu co z tego że destrukcji wygląda to jeszcze w miarę jak dochodzi do wykończenia akcji to albo złe przyjęcie krążka albo mu krążek odskoczy tak to i wczoraj wyglądało co z tego że było 50 strzałów jak tylko 3 bramki.
NIC NOWEGO JAREK to ty nie napisałeś - jesteś menda która nic nie robi tylko krytykuje. Napisałem ci juz kiedyś - NIE CHODŹ, NIE OGLĄDAJ, NIE KRYTYKUJ - będziesz zdrowszy na ciele i umyśle zresztą TEŻ. KIBIC , prawdziwy kibic ma prawo do krytyki, ale nie tak jak ty TOTALNIE DYSKREDYTUJESZ wszystko i wszystkich - TY uważasz się za SYMPATYKA STS ??? TY nie powinieneś przekraczać progu ARENY ZAPIEKŁY krytyku.
Nie będę się rozpisywał o poszczególnych zawodnikach. Ale ten zespół już nawet się nie cieszy ze strzelonych bramek.
3 pkt zdobyte i chyba to jest najważniejsze. Mecz w jakiś szczególny sposób nie powalał poziomem. Sporo szarpanej gry zarówno po jednej jak i po drugiej stronie. Nie wiem na jakim etapie treningowym są zawodnicy STSu ale wyglądali na bardzo ociężałych, zmęczonych. Jeśli miałbym jednym słowem określić wczorajszy mecz to użyłbym słowa - Chaos.

Musimy koniecznie poprawić/poukładać grę jeśli chcemy coś ugrać jeszcze w tym sezonie.

Publika w Toruniu bardzo przyjazna, nie słyszałem ani jednego przekleństwa rzuconego z trybun pod adresem zawodników STSu. Szkoda, że nie funkcjonuje u Was Klub Kibica(a może funkcjonuje tylko wczoraj nie było zorganizowanego dopingu?). W przerwach publikę zabawiał koleś z mikrofonem organizując różne konkursy i quizy ze znajomości hokejowych faktów - super sprawa! Można u nas pomyśleć nad czymś podobnym.

Speaker troszeczkę niedoinformowany :) wg. niego w sanockiej bramce stał Cech a drużyna grała pod nazwą KH Sanok a nie STS :)

Pozdrawiam! :) Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę u Was na meczu. Do końca wierzę, że znajdziemy się w pierwszej szóstce więc... do zobaczenia za rok :)

Pozdrawiam!
Kapsel dobrze prawisz!!!!!
Jak zawodnicy z Sanoka byli ociężali..,zmęczeni jak piszesz..,to nie wiem co napisać o naszych asach...,bo szybkością i dynamika to moze z2 młodych dorównywało Sanokowi..
Cześć kapsel. Byleś na meczu w Toruniu? Wyglądałem za gościem, który kibicował Sanokowi. Nikogo takiego nie zauważyłem, a oko mam bystre
Resztę komentarza szlak trafił.
Tak byłem :) Siedziałem w sektorze H z kumplem, który nigdy wcześniej nie był na hokeju - nie chciał się On ujawniać więc to uszanowałem i nie rzucaliśmy się w oczy :) Następnym razem przyjadę z barwami. Zresztą można się kiedyś zgadać na meczyk, czy też piwko w przerwie. Z Łodzi mam fajne i wygodne połączenie autokarowe.
Cześć Kapsel. Co do klubu kibica w Toruniu, którego prawie nie zauważyłaś to masz racje jest troche anemiczny. Gdyby Toruń. Był wyżej w tabeli kibicowanie było by bardziej żywiołowe. Może fali byś nie zobaczył, ale ciszy by nie było. Na razie jest jak jest. Na mecze przychodzą emeryci są tanie bilety i dziadki maja co robić. Każdy kibic na wagę złota. Wazna jest frekwencja. Co do oglądania meczu razem tez o tym myślałem, ale umówić się na forum chyba to nie najlepszy sposób. Może. Następnym razem. Sanok w akcji widziałem pierwszy raz. Gra nie powaliła na kolana (może mieli gorszy dzień) liczy się jednak zwycięstwo. Nesta zagrała dobry mecz. Pozdrawiam.
Kapsel ... druzyna jezdzi ociezale nie ze wzgledu na okres przygotowan tylko graja 2 piatkami to jak maja jezdzic ;/ ja im daje czas do grudnia i wcale juz nie beda walczyc jak klub nie zatrudni przynajmniej jeszcze jednej pary obroncow bo niech jeden zlapie kontuzje a drugi zachoruje (mowa o oobroncach) to kim zagramy?? jedna para obroncow ? ZENADA
Spokojnie. Myślę, że skład zostanie uzupełniony do PO.