Wyświetleń: 9735

Kolejne rozczarowanie (WIDEO)

2015-11-29 23:39:03

Hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok przegrali kolejne wygrane spotkanie. Tym razem w ostatnich sekundach dali sobie wydrzeć zwycięstwo z KS Unią Oświęcim. Rywale po skutecznie wykonanych rzutach karnych wygrali 4:3.

Sanoczanie zwycięstwa nie potrafią odnieść od 13 listopada kiedy to pokonali w Opolu Orlika 3:2. W kolejnych pięciu spotkaniach musieli uznać wyższość rywali. Oświęcimianie w Sanoku szybko wypracowali sobie bramkową przewagę za sprawą Wojciecha Wojtarowicza, który w pierwszej odsłonie dwukrotnie pokonał Jasona Missiaena. Gospodarze gonili wynik, udało im się w drugiej tercji odwrócić losy spotkania i wyjść na prowadzenie. Najpierw nadzieje przywrócił Quinn Sproule a w 32 minucie w niespełna dwie minuty Rafał Ćwikła i Marek Strzyżowski wykorzystali okres gry w przewadze. Gdy wydawało się, że ekipa Ciarko PBS Bank STS Sanok dowiezie zwycięstwo do końca, znów indywidualne błędy spowodowały, że hat-tricka zanotował Wojtarowicz dając gościom wyrównanie i szansę na punkty wywiezione z Sanoka. W dogrywce nie padły bramki a w rzutach karnych lepsze umiejętności technicznie zaprezentowali oświęcimianie. Celnie trafił Danecek i Vosatko.

Po gospodarzach pozostał po raz kolejny duży niedosyt i rozczarowanie. To trzeci mecz z rzędu na własnym lodowisku gdzie dają sobie wydrzeć zwycięstwo w ostatnich sekundach spotkania.  W tabeli Unia wyprzedza sanoczan o jeden punkt i ma jeszcze zaległe spotkanie z tyszanami.

Ciarko PBS Bank STS Sanok - KS Unia Oświęcim 3:4 k. (0:2, 3:0, 0:1, d. 0:0, k. 0:2)
0:1 Wojciech Wojtarowicz - Peter Bezuška, Jan Daneček (2:26, 5/4),
0:2 Wojciech Wojtarowicz - Mateusz Gębczyk, Sebastian Kowalówka (18:29),
1:2 Quinn Sproule - Samuel Roberts, Mike Danton (26:22),
2:2 Rafał Ćwikła - Marek Strzyżowski, Joni Tuominen (31:58, 5/4),
3:2 Marek Strzyżowski - Rafał Ćwikła, Robert Kostecki (33:22, 5/4),
3:3 Wojciech Wojtarowicz - Peter Bezuška, Radim Haas (58:54),
3:4 Jan Daneček (65:00, decydujący rzut karny).

Sędziowali: Paweł Meszyński (główny) - Wiktor Zień, Paweł Kosidło (liniowi).
Minuty karne: 8 - 10.
Strzały: 50 - 38.
Widzów: 1100.

Ciarko PBS Bank: Missiaen - Roberts, Sproule; Danton, Azari, Biały - Tuominen, Salija; Strzyżowski, Kostecki, Ćwikła - Rąpała, Demkowicz; Wilusz, Sliwinski, Bzdyl - Olearczyk.
Trener: Tomasz Demkowicz.

KS Unia: Fikrt - Vosatko, Bezuška; Kowalówka, Daneček, Wojtarowicz - Gabryś, Modrzejewski; Piotrowicz, Szewczyk, Haas - Popela, Gębczyk; Malicki, Wanat, Budzowski.
Trener: Josef Doboš.

Rece opadaja wraz ze ...spodniami
Prosze redaktora...
to tak jakby napisac ze Unia przy prowadzeniu 0:2 dala sobie strzelic 3 bramki
Unia strzeliła te dwie bramki "z niczego", a przez cały mecz Sanok miał dużą przewagę. Tylko, jak to w tym szonie bywa, z przewagi nieweiele wynika. Nie zdziwię się, że jak Unia będzie dostawała z taką grą dwucyfrówki.
Koko to jak Unia będzie dostawała niby przy takiej grze dwocyfrowki to Sanok chyba trzycyfrowki:)
Naprawdę trzeba być "WIELKIM" żeby tak pisać jak..... kokojumbo.....niestety jaki nick ,taka wypowiedź.
Myślałem że tylko wasi włodarze klubu to wielcy KONFIDENCI ale w śród kibiców z Sanoka są podobni i najgorsze że nic z tym nie da się zrobić.
Podobnie jak z Państwem islamskim jest tylko jedno wielkie wyznanie ... Allahu Akbar
Panowie z Unii, ja byłem na meczu i wiem co widziałem. Zobaczymy pod koniec sezonu, ale na razie Unia gra słabo, chyba najbrzydzszy hokej w szóstce. Sanok wygląda dużo lepiej, ale niestety nie strzela połowy tego co powinien. Zresztą zobaczcie statystyki strzałów i weźcie jeszzce pod uwagę, że większość strzałów Unii to były po prostu wbcia krążka w tercję, bez żadnego zagrożenia.
Jest jeden obiektywny Kibic z grodu Grzegorza,dla którego chylę czoła,a imię jego to ......prawnik.
Powiadam wam idźcie jego drogą a uwierzycie i dostąpicie zbawienia.
Ale to Sanok prowadzil na minute do konca meczu... a 2;0 po pierwszej tercji to nic dziwnego w hokeju wiec wybral na tytul wiekszy dramat moim zdaniem mial racje
I * potwierdza ze nie zaslurzyl na 1 szóstkę która po prostu sobie KUPIL
śmieszny jesteś i tyle - nikt niczego nie kupił i w końcu odwalcie się od klubu z Sanoka
powiem tak - drużyna jaka jest każdy widzi - ale poszukałbym w pierwszej kolejności TRENERA bo Fin uciekł i tak mały z niego pożytek był lub jest a 2 trener to może trenować ale chyba Dębice jak się panu Burnatowi znudzi... Mecz z Jastrzębiem przegrał stojący w boksie trener wczoraj również nie zrobił nic żeby wygrany mecz wygrać... TRENER JESZCZE RAZ TRENER co poukłada to towarzystwo wzajemnych adoratorów a nie hokeistów
To już nawet rozczarowaniem ani wypadkiem przy pracy nie można nazwać. To jest moim zdaniem sanocka NORMA.
Brak słów i nie ma co komentować bo nie warto :-(

P.S. Swoją drogą hokeiści niech napiszą do MIkołaja o poradnik "Jak skutecznie strzelić karnego i się nie spocić" :-)
Osobny temat to zawodnicy - np. Naparło i Skokan - dlaczego klub ich puścił do SMS20 - a u nas nie ma kto grać - pytam się gdzie jest drużyna i zawodnicy którzy zdobywali 2 razy z rzędu złoty medal bo w obecnym składzie trudno takich się doszukać - polityka klubu jest niesamowita - ale czy ona istnieje bo niby kto miałby ją prowadzić - nawet rolby nie macie sprawnej....
Sanok nie miał 4 piątek, a Skokana w składzie nie było to co się dziwisz, że się zawinął grać nawet w SMSie. Lepsze to niż w CLJ.
Ja bym się na waszym miejscu schowała do jakiegoś bunkra. Napewno jakieś zostały po dziadkach. Musicie poprosić wasz kochany phl o walkower coś mi się zdaje że w Unii na rozgrzewce jeden młodzieżowiec doznał kontuzji
WOW rozszyfrowałaś nas!
Należy Ci się nagroda ale zaraz po tym jak usuniesz konto :)
Bunkrów u Was po goebbelsach sporo tak samo jak potomków. Poszukaj droga panno swojego przodka w tych bunkrach.
Tak masz rację tyszanka, tyle ze do tych awizowanych bunkrów schował bym raczej Waszych pseudokibiców którzy na arenie międzynarodowej robią wstyd polskiemu hokejowi. Pamiętaj kulturę wynosi się z domu a mam wrażenie, że wspomniani wynieśli ją chyba z bunkra :-)
blondynka??
Może tyszanka wydaje ci się że jesteś błyskotliwa, a ty po prostu jestteś tylko durn a
Olearczyk, Demkowicz i Skrabalak. Trzech młodzieżowców?
No gralo tylko 3 pisz protest
Do niektórych sanockich kibiców sukcesu:
Przez pięć lat byliście przyzwyczajeni do tego, że Sanok miał najwyższy budżet w lidze, kilkunastu reprezentantów kraju, bardzo dobrych obcokrajowców i co do zasady większość meczy wygrywał. W tym czasie było ciągłe narzekanie pomimo zwycięstw, że nie grają nasi wychowankowie. Obecnie musicie zrozumieć, że budżet klubu jest dwa razy mniejszy niż w poprzednich sezonach, a tym samym zawodnicy też są słabsi (w tym obcokrajowcy). W piątek w Nowym Targu graliśmy na 7 obrońców i 8 napastników (od drugiej tercji obrońca Olearczyk gra w trzecim ataku). Wczoraj graliśmy na 7 obrońców i 9 napastników. Zamiast pochwalić naszych wychowanków za to, że podjęli walkę z Unią (bramki Cwikły i Strzyżowskiego) to dalej wszyscy na nich plują. Popatrzcie sobie na eliteprospect na naszych zawodników i na zawodników Unii i porównajcie sobie ich statystyki z całej kariery. Zawodnicy Unii na pewno nie są gorsi od naszych zawodników. Obiektywnie patrząc składy mamy wyrównane, a co za tym idzie wszystkie dotychczasowych mecze z Unią były wyrównane. Co do Naparły i Skokana, to grają w SMS bo dostali powołanie do kadry U-20 przed rozpoczynającymi się za dwa tygodnie mistrzostwami świata w Francji (W Unii też nie grał Paszek). Co do juniorów to powiedz mi co ma zarząd do tego, że Sawicki i Ćwikła chcieli swoich sił spróbować w USA, Wanat z Gębczykiem chcieli wrócić do swojego rodzinnego miasta. Wymień mi pozostałych juniorów z Sanoka, którym klub nie dał szansy.
No prawnik,zaskoczyłeś mnie pozytywnie. Bardzo analityczny tekst. Obawiam się niestety,że dla wielu sanockich to za trudne do pojęcia. Pozdrawiam.
Ze wszystkim sie zgodze poza kasabo w tym sezonie patrzac realnie na to co poyskiwalismy to jedynie Tychy i Cracovia mialy tylko 2iecej kasy NT Jkh pewnie podobnie jak my.
Wanat i Gębczyk wrócili do Oświęcimia bo nikt w Sanoku ich poważnie nie potraktował(nie zaproponował zawodowego kontraktu).Podobnie było z Budzowskim,Swierskim i Kisielewskim ze złotej ekipy juniorów.Grają oni teraz w drużynach lepszych a na Sanok byli za słabi.Z resztą Twojej wypowiedzi się zgadzam.A menago,który polecił tego fina trenera za ja ja bym kazał powiesić!
Dla prawnika. Pierwszy sezon kiedy klub ogranicza koszty dla kibiców jest bolesny. Ciężko się na to patrzy. Wiem co mówię bo u nas w Uni pieniędzy z roku na rok jest coraz mniej. Kibiców na trybunach tez mniej. Krystalizują sie tylko ci prawdziwy kibice. Dla takich Big up!
Unia Oświęcim gratulację za grę do końca byli lepszą drużyną od początku meczu wyszli założeniem by grać konsekwentnie w defensywie a w ataku coś strzelić i pierwszej tercji udało strzelić dwie.Drugiej tercji jakby nie co stracili kontrolę nad przebiegiem meczu bo Sanok zagrał tylko jedną tercję dobrą czyli drugą i to tyle było stać STS na grę jakby się mecz skończył po drugiej tercji to by Sanok wyszedł zwycięsko ale tak się nie stało. Trzeciej tercji brakło kondycji jak by oddychali rękawami a Unia cały czas cisneła i wcisneła zasłużenie w jej szeregach bardzo dobry mecz rozegrał Wojciech Wojtarowicz strzelając trzy bramki czapki z głów i jeszcze jedno Unia ma niezłych specjalistów od karnych.
Spodziewalem sie zacietej walki w Sanoku i cos niecos z tego bylo. Cieszy wygrana ale prawdziwy sprawdzian bedzie teraz u nas w meczach z Craxa Podhalem i Tyszanami-wtedy sie okaze na co nas stac .
Niestety pewnie posypią się zaraz komentarze na mnie, ale na nic już w tym sezonie nas nie stać. Nasz kochany zarząd miał jeden cel dostać do szóstki i grać z silniejszymi. Zameldowali wykonanie zadania, grają w grupie silniejszej. Teraz nie będziemy wygrywać meczy bo to nie nasz poziom. My już sezon zakończyliśmy.
Z Craxą raczej nie powalczymy, z Podjąłem i Tychami tymbardziej. Niech się młodzi odgrywają, a prezes szuka sponsorów, bo zespół fajnie wygląda. Byleby się nie sypło z braku kasy.
*Podhalem
A ja swoje: UNIA Zawsze UNIA!!! Na dobre i na złe! Na pohybel wieszczącym porażkę, na otrzeźwienie piewcom sukcesu. :)
Pomijam fakt ze nie ma pomysłu na grę,taktyki wszystko na hura...alr czego sie spodziewać jak co roku nowy trener albo nawet dwóch...ale najgorsze ze nie ma nikogo walczącego,ciągnącego,lidera z prawdziwego zdarzenia...
Posłuchajcie Kostka i uszanujcie swoich zawodników :).
Jak już nie ma kogo zwolnic lub wymienić to ja proponuje cały zarząd wysłać w cholerę na wczasy. Panowie ośmieszacie klub, miasto i kibiców.
super sie wygrywa ale to jest sport i poraz kolejny dla sanockich kibicow wygral lepszy ale nie Sanok zgedzam sie z kostkiem oni tez woleli by wygrac lecz cos nie wychodzi ,nie tylko w Sanoku taki rzeczy dzieja sie wszedzie popatrzcie na Chelsea Londyn miliony super menager najlepsi zawodnicy i 14 miejsce w tabeli ,powodzenie STS !