Zmiany na liście sędziów PHL
14 sędziów głównych i 27 linowych będzie w tym sezonie prowadziło mecze Polskiej Hokej Ligi. W tym gronie nie ma już Tomasza Heltmana i Sebastiana Molendy, którzy zostali zdegradowani do 1 ligi.
Sebastian Molenda prowadził dwa mecze PGE Orlik Opole z Nestą Mires Toruń oraz GKS Tychy z KS Unią Oświęcim.
Debiutantami w PHL jako główni są Krzysztof Kozłowski, Paweł Kobielusz i Bartosz Kaczmarek.
SĘDZIOWIE GŁÓWNI PHL:
BACA MICHAŁ
BRESKE PAWEŁ
KACZMAREK BARTOSZ
KĘPA PRZEMYSŁAW
KOBIELUSZ PAWEŁ
KOZŁOWSKI KRZYSZTOF
KRYŚ SEBASTIAN
MARCZUK WŁODZIMIERZ
MESZYŃSKI PAWEŁ
PACHUCKI MACIEJ
PYRSKAŁA PATRYK
RADZIK TOMASZ
STRZEMPEK JANUSZ
WOLAS ZBIGNIEW
SĘDZIOWIE LINIOWI PHL:
ADAMOSZEK SEBASTIAN
BUCKI MATEUSZ
BYCZKOWSKI MACIEJ
CUDEK GRZEGORZ
DŁUGI ROBERT
GABRYSZAK PRZEMYSŁAW
HYLIŃSKI ARTUR
KASPRZYK PATRYK
KLICH GRZEGORZ
KOGUT MICHAŁ
KOSIDŁO PAWEŁ
KRZYWDA MATEUSZ
LIPIŃSKI DANIEL
MATLAKIEWICZ PIOTR
MŁYNARSKI MARCIN
MOSZCZYŃSKI WOJCIECH
NIŻNIK MATEUSZ
NOWORYTA RAFAŁ
POBOŻNIAK DARIUSZ
POLAK MARCIN
POMORZEWSKI PAWEŁ
PRZYBOROWSKI TOMASZ
PUŁAWSKI PATRYK
SMURA MARIUSZ
SZACHNIEWICZ SŁAWOMIR
SZUTTA JACEK
ZIEŃ WIKTOR
SĘDZIOWIE GŁÓWNI I LIGA:
CYBUCH MIROSŁAW
DŁUGI ROBERT
HELTMAN TOMASZ
HYLIŃSKI ARTUR
MACHEL SEBASTIAN
MOLENDA SEBASTIAN
POMORZEWSKI PAWEŁ
SMURA MARIUSZ
ZYGMUNT KATARZYNA
SĘDZIOWIE LINIOWI I LIGA:
BERNACKI JACEK
CIASTOŃ MARCIN
GAWRON RAFAŁ
GĄSIENICA-MAKOWSKI MACIEJ
GRELICH SAJMON
LIPIŃSKI GRZEGORZ
PABISIAK DAWID
POBOŻNIAK JOANNA
STRÓZIK SŁAWOMIR
SYNIAWA JAN
SYNIAWA MAREK
SYREK JAROSŁAW
WIERUCKI ŁUKASZ
WORWA KRZYSZTOF
ZAMOŻNIAK PIOTR
OBSERWATORZY:
DZIĘCIOŁOWSKI GRZEGORZ
HEJNOWICZ JANUSZ
KARAŚ KRZYSZTOF
KUBISZEWSKI LESZEK
KUPIEC WALDEMAR
MĄDRALA WOJCIECH
MISZEK JAN
OSTROWSKI MAREK
PAPOŃ PAWEŁ
PIOTROWSKI RYSZARD
PORZYCKI GRZEGORZ
ROKICKI JACEK
ZAJĄCZKOWSKI JAN
SĘDZIOWIE MIĘDZYNARODOWI :
BACA MICHAŁ – sędzia główny
KACZMAREK BARTOSZ- sędzia główny
KĘPA PRZEMYSŁAW- sędzia główny
KOZŁOWSKI KRZYSZTOF- sędzia główny
MARCZUK WŁODZIMIERZ- sędzia główny
MESZYŃSKI PAWEŁ- sędzia główny
RADZIK TOMASZ- sędzia główny
WOLAS ZBIGNIEW- sędzia główny
ZYGMUNT KATARZYNA- sędzia główny
BUCKI MATEUSZ- sędzia liniowy
HYLIŃSKI ARTUR- sędzia liniowy
KOSIDŁO PAWEŁ- sędzia liniowy
NOWORYTA RAFAŁ- sędzia liniowy
MOSZCZYŃSKI WOJCIECH- sędzia liniowy
POBOŻNIAK JOANNA- sędzia liniowy
POLAK MARCIN- sędzia liniowy
SMURA MARIUSZ- sędzia liniowy
SZACHNIEWICZ SŁAWOMIR- sędzia liniowy
ZIEŃ WIKTOR- sędzia liniowy
W sezonie 2016/2017 w skład zarządu Wydziału Sędziowskiego wchodzą:
Jacek Rokicki – Przewodniczący WS
Marta Zawadzka – Vice Przewodniczący
Leszek Kubiszewski – Członek
Grzegorz Porzycki – Członek
Komentarze