Hokej.Net Logo

Wyświetleń: 21081

Wyniki „na żywo” piątkowych sparingów (WIDEO)

2019-08-16 18:00:07

Dziś zostały rozegrane cztery mecze sparingowe oraz starcie Pucharu Wyszehradzkiego. Jakie wyniki padły w tych spotkaniach?

Stronę prosimy odświeżać ręcznie, za pomocą klawisza F5. Apelujemy też o klikanie w reklamy, które pomaga w utrzymaniu serwisu na obecnym poziomie. 


Sparingi




12:00 HC Mikron Nowe Zamki – GKS Tychy 1:3 (0:2, 1:1, 0:0) koniec meczu
0:1 - Gleb Klimienko - Denis Akimoto (5:24),
0:2 - Christian Mroczkowski - Jarosław Rzeszutko (10:23),
0:3 - Christian Mroczkowski - Michael Cichy, Bartłomiej Pociecha (22:28),
1:3 - Peter Ordzovenský (32:02, 5/4).

Minuty karne: 4-6


HC Mikron Nowe Zamki: Pavlas (Kristín) – Hatala, Ordzovenský; T. Pospíšil, R. Hruška (2), Stupka – Pavúk, P. Mikuš; Bajtek, Urban, J. Jurík – Drtina, Hain; Ondrušek, Šmída, Jaša – A. Kudrna; Múčka, Bečka, Števuliak (2) oraz Pulščák.

GKS Tychy: Lewartowski (Murray) – Kotlorz, Novajovský; Jeziorski (2), Galant, Witecki (2) – Kolarz, Bizacki; Kogut, Rzeszutko (2), Bagiński – Pociecha, Ciura; Mroczkowski, Cichy, Szczechura – Jeronau, Akimoto; Bryk, Komorski, Klimienko.


***


15:00 EHC Linz II - Re-Plast Unia Oświęcim 0:11 (0:3, 0:3, 0:5) koniec meczu
0:1 - Aleksiej Trandin - Sebastian Kowalówka, Martin Przygodzki (1:15),
0:2 - Gregor Koblar - Luka Kalan (3:00),
0:3 - Peter Tabaček - Łukasz Krzemień (9:53),
0:4 - Aleksiej Trandin - Łukasz Krzemień, Dominik Raška (22:51),
0:5 - Martin Przygodzki - Anatolij Protasenja (30:39),
0:6 - Aleksiej Trandin - Sebastian Kowalówka (32:10),
0:7 - Sebastian Kowalówka - Miroslav Zaťko (42:09),
0:8 - Peter Bezuška - Patrik Luža, Aleksiej Trandin (44:43),
0:9 - Miroslav Zaťko -  Anatolij Protasenja, Martin Przygodzki (49:05),
0:10 - Anatolij Protasenja - Aleksiej Trandin, Martin Przygodzki (52:53)
0:11 - Dominik Raška - Klemen Pretnar (55:46)

Unia: Saunders (Płonka) – Pretnar, Wanacki; Kalan, Koblar, Protasenja – Luža, Bezuška; Przygodzki, Trandin, Kowalówka – Zaťko, P. Noworyta; Tabaček, Krzemień, Raška – M. Noworyta, Kot; Prusak, Wanat, Dudkiewicz.  
Trener: Nik Zupančič


***

18:00 Zagłębie Sosnowiec - Podhale Nowy Targ 4:7 (1:1, 0:3, 3:3) koniec meczu
1:0 - Marek Kaluza (17.)
1:1 - Emil Švec (18.)
1:2 - Emil Švec 
1:3 - Tomáš Komínek
1:4 - Krystian Dziubiński
1:5 - Bartłomiej Neupauer
2:5 - Tomasz Kozłowski (48.)
3:5 - Filip Stoklasa (54.)
4:5 - Robert Karczocha
4:6 - Krystian Dziubiński (60., do pustej bramki)
4:7 - Emil Švec (60.)

Zagłębie:
Radziszewski (Czernik) - Cunik, Turoň; Kozłowski, Słaboń, Salamon - Triasunow, Kaluža; Oriechin, Karczocha, Garszyn - Podsiadło, Charousek; Bernacki, Stojek, Stoklasa - Działo, Horzelski; Nahunko, Rutkowski, Sikora.

Podhale: Odrobny – Suominen, Seed; Švec, Dziubiński, Worwa – Arousva, Kamienieu; Franek, Neupauer, Guzik – Wsół, Sulka; Jenčík, Hudak, Kominek oraz Słowakiewicz, Siuty, Kapica, Gruszka

***

19:00 KH Toruń - Metalurgs Lipawa 3:2 k. (0:0, 1:1, 1:1, d. 0:0, k. 2:1) koniec meczu
1:0 Jarosław Dołęga - Artiom Sadretdniow (23:01)
1:1 Maris Dilevka (27:45)
1:2 Bruno Zabis (46:31)
2:2 Danił Bogusz - Jarosław Dołęga (48:50, 5/4)
3:2 Aleksandr Wołżankin (65:00, decydujący rzut karny)

Rzuty karne: Bondaruk, Wołżankin - Miezis.

KH Toruń: Spěšný (Nowickij) - Kozłow, Syrojeżkin - Kalinowski, Fraszko, Sokołow - Smirnow, Skólmowski; Wołżankin, Fieofanow, Bondaruk - A. Jaworski, Pugacziow; Bogusz, Sadretdniow, Dołęga - Zieliński, Szkodenko; Minge, J. Jaworski, Olszewski.



***

Puchar Wyszehradzki

19:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice  3:0 (0:0, 2:0, 1:0) koniec meczu
1:0 – Dominik Paś – Radosław Nalewajka, Grzegorz Radzieńciak (22:10),
2:0 – Radosław Nalewajka – Kamil Wróbel (27:01),
3:0 – Patryk Pelaczyk – Māris Jass (41:51)

Minuty karne: 8 – 4.


JKH: Raszka – Górny (2), Radzieńciak; Urbanowicz, Jarosz, Kasperlik (2) – Kostek, Jass; Iossafov, Rohtla (2), Ł. Nalewajka – Michałowski (2), Gimiński; R. Nalewajka, Paś, Pelaczyk – Chorążyczewski; Matusik, Kulas, Wróbel.
Trener: Robert Kaláber

GKS Katowice: Rahm – Tomasik, Jaśkiewicz; Krężołek, Pasiut (2), Paszek – Čakajík, Salmi; Turtiainen, Da Costa, Lähde – Franssila, Devečka; Rajamäki, Makkonen, Michalski – Krawczyk, Wajda; Sawicki (2), Starzyński, Wiśniewski.
Trener: Risto Dufva.




Powrót

Komentarze:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V