2010-01-20 16:18:19 44 Autor: skh Źródło Dziennik Polski

Olbrzymiego zamieszania w polskim hokeju ciąg dalszy! Na trzy tygodnie przed play-off zarząd Polskiego Związku Hokeja na Lodzie dokonuje nowej interpretacji regulaminu rozgrywek.

Steber: Musi się udać!

2010-01-19 23:26:34 12 Autor: Katarzyna Kownacka Źródło Hokej.Net

Jan Steber, napastnik Energii Stoczniowca Gdańsk, dołączył do zespołu pod koniec I etapu rozgrywek – jednak z powodu choroby nie mógł pomóc swojej drużynie w walce o pierwszą szóstkę. Początkowo gdańscy kibice nie byli zachwyceni poziomem swojego nowego nabytku, jednak z meczu na mecz Jan udowadniał swoją przydatność dla drużyny.

1

PZHL dokonał interpretacji systemu bonusów

2010-01-18 21:25:25 38 Autor: skh Źródło PZHL

W poniedziałek (18.01) na lodowisku "Jastor" w Jastrzębiu odbyło się posiedzenie Zarządu Polskiego Związku Hokeja na Lodzie...

2

Dwucyfrówka na Jastorze

2010-01-18 00:05:14 8 Autor: Natalia Kożuch Źródło Hokej.Net

Zdecydowana przewaga podopiecznych Rudolfa Rohacka. Tak jednym zdaniem można podsumować mecz pomiędzy JKH GKS a Cracovią. Krakowianie zaaplikowali rywalom aż dziesięć bramek, a gospodarze zdołali odpowiedzieć tylko trzema skutecznymi trafieniami.

3

Trzy punkty po dramacie...

2010-01-17 23:20:18 65 Autor: skh Źródło unia.aksam.pl

Aksam Unia Oświęcim pokonała na własnym lodzie Ciarko KH Sanok 2:1. Spotkanie było zacięte, ale tylko w pierwszej odsłonie. W dwóch kolejnych zawodnicy obu ekip nie forsowali tempa. Na wyróżnienie zasłużyli obaj bramkarze, którzy wielokrotnie wychodzili z ciężkich opałów.

4

Dreszczowiec w Nowym Targu!

2010-01-17 22:32:38 15 Autor: skh Źródło hokej-nowytarg.pl

Drużyny Wojasa Podhale Nowy Targ i Zagłębia Sosnowiec, momentami zgotowali kibicom zgromadzonym w Miejskiej Hali Lodowej ciekawe widowisko, a końcówka spotkania rozgrzała ich na pewno do czerwoności!

5

Dwa oblicza jednej drużyny

2010-01-17 21:07:26 25 Autor: Kvap Źródło hokej.net

Przed meczem pomiędzy GKS Tychy i Akuna Naprzód Janów faworyt był tylko jeden. Do dzisiaj tyszanie wygrali wszystkie konfrontacje i zdawało się, że nawet braki kadrowe nie przeszkodzą im w zdobyciu trzech punktów. Było jednak inaczej, bo GKS zagrał dobrze tylko w drugiej tercji, a Naprzód lepiej spisał się w pierwszej i konsekwentnie w trzeciej. Dzięki czemu goście odnieśli zasłużone zwycięstwo 6:4.

6

Powtórka z rozrywki - Stoczniowcy wygrywają z Katehetami

2010-01-16 22:12:50 2 Autor: Aleksander Nowaczek Źródło Hokej.Net

Zespół Energii Stoczniowca Gdańsk wygrał drugie spotkanie weekendowego dwumeczu z KS KTH Krynica 7-3. Gdańszczanie przeważali na lodzie, prowadząc już po pierwszej tercji 4-0. Wynik mógłby być wyższy dla gospodarzy, jednak w kilku sytuacjach Stoczniowcy stemplowali słupki lub fatalnie pudłowali.

7

Stoczniowcy wygrali z Mineralnymi

2010-01-15 23:35:15 11

Zespół Energi Stoczniowca Gdańsk pokonał drużynę KS KTH Krynica 7-1 (2-0, 1-1, 4-0). Przez dwie tercje przyjezdni mężnie stawiali czoła atakom gospodarzy - jednak w trzeciej odsłonie kryniczanom zabrakło sił i konsekwencji. W sobotę kolejne spotkanie tych drużyn w Hali Olivia.

Walka została nagrodzona

2010-01-15 23:24:50 7

„Zostawili serce na lodzie w meczu z dobrym przeciwnikiem” – podsumował dzisiejszy wygrany mecz Naprzodu z Zagłębiem szkoleniowiec miejscowych, Krzysztof Kulawik. Naprzód Janów po zaciętym spotkaniu pokonał Zagłębie Sosnowiec 4-3 po dogrywce.

Jak trener Matczak zepsuł Sobeckiemu urodziny

2010-01-15 23:08:49 7

Sporej niespodzianki doczekali się kibice zgromadzeni na trybunach. Przyszli obejrzeć zwycięstwo lekkie, łatwe i przyjemne, a tymczasem ich pupili pokonała drużyna, która poniosła osiem porażek z rzędu, a ostatnią wygraną na wyjeździe zanotowała 24 listopada. Do tego wcale nie potrzebowała grać wspaniale, żeby nastrzelać GKS-owi tyle bramek.

Ambitni torunianie z jednym punktem

2010-01-15 22:01:18 44

"Gramy za darmo" z takim napisem do spotkania z Ciarko KH Sanok wyszli hokeiści TKH Nesta Toruń. W spotkaniu z będącym na fali wznoszącej zespołem z Sanoka torunianie podjęli rękawice i walczyli,ale ostatecznie w rzuatch karnych lepsi okazali się hokeiści z Podkarpacia.

ComArch Cracovia - Wojas Podhale 5-3

2010-01-15 21:21:48 7

Hokeiści Comarch Cracovii wygrali u siebie z Wojas Podhalem Nowy Targ, dzięki czemu utrzymali pozycję lidera w tabeli Ekstraligi. Spotkanie z „Szarotkami” było jednak stosunkowo zacięte, a losy zwycięstwa ważyły się przez większą jego część.

W oparach absurdu

2010-01-15 20:09:00 5

Regulamin rozgrywek niesie ze sobą kilka wątpliwości, co wynika z braku precyzyjnych zapisów.

"Weź plakat, promuj swój klub"

2010-01-14 15:33:48 24

Rozpoczynamy akcję "Weź plakat, promuj swój klub". Dzięki tej akcji chcemy zwiększyć liczbę kibiców na meczach PLH oraz dotrzeć do każdego miłośnika hokeja. Liczymy na Waszą pomoc! Partnerem akcji jest Hokej.Net

Dokąd zmierza Stoczniowiec?

2010-01-13 22:36:48 56

Dramatyczne widowisko obejrzeli wczoraj nielicznie zgromadzeni kibice Stoczniowca. Przegrana z Sanokiem 0:5 kosztowała Stocznię drugie miejsce w tabeli.

Twardziel Luka

2010-01-13 13:33:52 10

Vlaimir Luka w niedzielnym meczu przeciwko GKS Tychy doznał kontuzji kolana. Wszyscy sosnowieccy kibice zastanawiali się czy w tym sezonie zobaczą jeszcze na lodzie najlepszego strzelca ligi.

Mecz rozpoczął się od drugiej tercji.

2010-01-12 23:22:06 22

W dzisiejszym meczu pomiędzy Aksam Unią Oświęcim a TKH Nestą Toruń, zwycięstwo 6:0 (0:0, 3:0, 3:0) odnieśli gospodarze. O końcowym rezultacie zadecydowały głównie wydarzenia z drugiej tercji spotkania.

Setna bramka Naprzodu

2010-01-12 23:05:59 9

Aż pięć kolejek musieli czekać kibice Naprzodu na zwycięstwo swojej drużyny. Ostatni raz janowianie zwyciężyli pod koniec grudnia pokonując tego samego rywala. Dziś zawodnicy Naprzodu przełamali niemoc strzelecką pokonując JKH 3:2 po rzutach karnych.

Pograli na chwałę rywali

2010-01-12 21:25:52 10

Cracovia bez żadnych trudności wygrała dziś z Zagłębiem Sosnowiec 4:1. Dla mistrzów Polski była to chyba najłatwiejsza zdobycz punktowa w 2010 roku, zaś dla Zagłębia – najgorszy z tegorocznych występów.

Zwycięska passa trwa

2010-01-12 21:08:19 41

W 37. kolejce Polskiej Ligi Hokejowej Wojas Podhale pokonał 4:2 GKS Tychy. Szarotki są jedyną drużyną, która w nowy roku wygrała wszystkie mecze, natomiast GKS ostatnią porażkę zaliczył 13grudnia!

Fatalny stan toalet na lodowisku w Oświęcimiu

2010-01-12 00:52:33 18

Znudzeni meczami z jednymi i tymi samymi przeciwnikami fani „biało-niebieskich” ostatnio coraz rzadziej przychodzą na trybuny. Przyczyna zapewne leży w atrakcyjności rywala, ale także stanu niektórych miejsc odwiedzanych w przerwach, m.im toalet, które odstraszają – ale o tym później...

Jak się przegrywa wygrany mecz

2010-01-11 17:31:45 5

Zawodnicy Energii Stoczniowca Gdańsk już w 4 minucie spotkania wygrywali pojedynek z Aksam Unią Oświęcim 2-0 - i z takim wynikiem schodzili do szatni po pierwszej tercji. Jednak konsekwentnie grający unici szybko dostrzegli, że gdańszczanie nad grę zespołową postawili indywidualizm i "wożenie" krążka po lodzie - i szybko skarcili Stoczniowców, wygrywając kolejne tercje 0-2 i 0-3.

Strzelecka niemoc

2010-01-10 23:49:39 5

Czyste konto bramkowe zachował w wyjazdowym meczu Cracovii z Naprzodem Marek Rączka. Gospodarze nie znaleźli recepty na krakowskiego bramkarza ulegając gościom 0:5. – Najważniejsze w meczu jest stracenie jak najmniejszej liczby bramek, cieszymy się, że dziś zachowaliśmy czyste konto – powiedział po meczu zdobywca ostatniej bramki, Martin Dudas.

Wymęczone zwycięstwo Podhala

2010-01-10 23:48:19 2

Drużyna Wojasa Podhale Nowy Targ po zaciętym i szybkim meczu nie bez problemów pokonała JKH Jastrzębie, było to jednocześnie czwarte z rzędu zwycięstwo nowotarżan.

Walczyli do samego końca

2010-01-10 23:39:22 63

Po wysokiej porażce w Oświęcimiu kibice KTH, nie mogli do końca być pewni dyspozycji swoich ulubieńców. Wskazywane przed meczem na zdecydowanego faworyta Ciarko KH Sanok, wygrało z Katehetami dopiero w dogrywce. Mimo, iż od początku zawodów prowadziło. Nie wiele brakło, by „faworyci” z Uzdrowiska wyjechali z niczym. Jednak skuteczność w końcowych minutach trzeciej tercji była grzechem miejscowych.

Wykorzystali atut własnej tafli

2010-01-10 21:15:22 55

W tym sezonie rywalizacja pomiędzy GKS Tychy i Zagłębiem Sosnowiec jest bardzo ciekawa. Wszystkie spotkania stoją na wysokim poziomie, a do dzisiejszego spotkania żadna z drużyn nie potrafiła wykorzystać atutu własnej tafli. Tym razem było jednak inaczej i tyscy hokeiści wygrali po karnych 5:4.

Stocznia po raz piąty lepsza od TKH

2010-01-09 00:01:06 6

Mecz w Gdańsku rozpoczął i zakończył się radośnie dla kibiców Stoczniowca, choć utrata 3 bramek w 4 minuty na moment zmroziła dobre humory gdańszczan.

Bezapelacyjne zwycięstwo "Szarotek" !

2010-01-08 22:02:48 2

Nowotarżanie po bardzo dobrej drugiej tercji pewnie pokonali hokeistów Naprzodu Janów, bardzo dobrą partie w barwach Podhala, rozegrali Dariusz Gruszka i Frantisek Bakrlik - obaj uzyskali po dwie bramki.

Wysoko i efektownie, czyli jak Zagłębie pokonało JKH

2010-01-08 22:01:31 9

Zagłębie inkasuje punkty za efektowne zwycięstwo nad GKS-em Jastrzębie. Sosnowiczanie wygrali dziś pewnie i wysoko (8:2). Stan bezpośredniej rywalizacji obydwu drużyn jest w tej chwili remisowy.

Wysokie zwycięstwo Aksam Unii

2010-01-08 21:46:05 29

W dzisiejszym meczu pomiędzy liderem grupy B Aksam Unią Oświęcim a zajmującą ostatnie miejsce KTH Krynica, wygrali gospodarze 9:3. Mecz przebiegał pod dyktando Oświęcimian którzy cały czas kontrolowali przebieg wydarzeń na lodzie.

Tyski patent na krakowskie lodowisko

2010-01-08 21:19:39 40

Hokeiści Cracovii po raz trzeci w tym sezonie przegrali na własnym lodowisku z GKS Tychy! W tej chwili tyszanie w bezpośrednim bilansie prowadzą 4-2 i są na najlepszej drodze, aby wypracować bonus przed play-off.

Nowy Targ: Obskurne szatnie i zdewastowane sanitariaty-wstyd!

2010-01-08 15:29:32 36

Przez dwa tygodnie władze miasta skutecznie broniły się przed propozycjami radnych opozycji dotyczącymi pilnego remontu szatni i sanitariatów na lodowisku. Remontu na razie nie będzie. Zajrzeliśmy więc do MHL, żeby na własne oczy sprawdzić, czy jest on rzeczywiście potrzebny.

Zapowiedź 17. kolejki Grupy "A" i "B"

2010-01-08 09:25:50 4

Przed nami 17. kolejka drugiego etapu rozgrywek. Czeka nas kolejna, solidna dawka emocji. Bezsprzecznym hitem tej kolejki będzie mecz pomiędzy Cracovią a GKS-em Tychy, bowiem stawką tego pojedynku będzie fotel lidera. Relację "na żywo" ze wszystkich tafli przeprowadzi portal Hokej.net.

Vitek poważnie kontuzjowany, wraca Furo

2010-01-07 20:47:29 4

Najskuteczniejszy napastnik gdańskiego Stoczniowca, Josef Vitek doznał kontuzji podczas wyjazdowego meczu z KTH Krynica. Zawodnik wrócił do Gdańska z zagipsowaną nogą. – To na pewno nie jest złamanie – powiedział w rozmowie z hokej.net. Szczęśliwie dla gdańskich kibiców w piątkowym meczu najprawdopodobniej zagra drugi z kontuzjowanych obcokrajowców Milan Furo.

Stoczniowiec górą, pod Górą Parkową

2010-01-06 21:17:24 5

W zaległym spotkaniu grupy B, KS KTH Krynica – Zdrój przegrało z gdańskim Stoczniowcem 3:5. Podopieczni Andrzeja Słowakiewicza na tle całego spotkania prezentowali się lepiej od miejscowych. Cenne zwycięstwo okupili kontuzją Josefa Vitka, który Uzdrowisko opuścił z nogą w gipsie.