Hokej.net Logo

Sparingi 2009/2010



ComArch Cracovia Kraków

31.07.2009 MHC Martin - ComArch Cracovia Kraków odwołany
04.08.2009 HC Havířov Panthers - ComArch Cracovia Kraków 5:4 D
06.08.2009 Akuna Naprzód Janów - ComArch Cracovia Kraków 5:5 k. 2:1
11.08.2009 HC Havířov Panthers - ComArch Cracovia Kraków 7:3
13.08.2009 Akuna Naprzód Janów - ComArch Cracovia Kraków 2:4
18.08.2009 Akuna Naprzód Janów - ComArch Cracovia Kraków 5:1
20.08.2009 Cracovia Kraków - HC Vítkovice (tatrzański puchar w Popradzie) 1:7
20.08.2009 Puchar Polski: Polonia Bytom - Cracovia Kraków 5:0 walkower
21.08.2009 Cracovia Kraków - Słowacja U20 (tatrzański puchar w Popradzie) 3:1

 


GKS Tychy

30.07.2009  GKS Tychy - JKH Jastrzębie 5:5
06.08.2009 HC Nitra – GKS Tychy
5:1 k. 2:2
07.08.2009 HKM Zvolen – GKS Tychy
5:2 k. 2:1
08.08.2009 MHC Martin – GKS Tychy 3:1 k. 2:1
13.08.2009  GKS Tychy - TKH Toruń 5:1
14.08.2009  GKS Tychy - TKH Toruń 2:4
20.08.2009 HC Znojemští Orli – GKS Tychy 4:2
25.08.2009 GKS Tychy - Naprzód Janów 5:0
01.09.2009 GKS Tychy – HC Znojemští Orli 17:00
06.09.2009 Puchar Polski Polonia - GKS Tychy



Wojas Podhale Nowy Targ

28.07.2009 MHC Martin - Wojas Podhale Nowy Targ odwołany
31.07.2009 HK AquaCity ŠKP Poprad - Wojas Podhale Nowy Targ 7:0
04.08.2009 Aksam Unia Oświęcim - Wojas Podhale Nowy Targ 6:6 k. 0:1
07.08.2009 Wojas Podhale Nowy Targ - Aksam Unia Oświęcim 4:0 k. 3:4
14.08.2009 MsHK Garmin Žilina – Wojas Podhale Nowy Targ 8:4
18.08.2009 Wojas Podhale Nowy Targ - HC 46 Bardejov 8:5
20.08.2009 Puchar Polski: MMKS Nowy Targ - Wojas Podhale Nowy Targ 5:0 walkower
25.08.2009 HC 46 Bardejov - Wojas Podhale Nowy Targ 6:1
27.08.2009 Wojas Podhale Nowy Targ - HC'05 Banská Bystrica 2:3 k. 3:5
28.08.2009 Wojas Podhale Nowy Targ - HK AquaCity ŠKP Poprad 2:0 k. 1:2
01.09.2009 Wojas Podhale Nowy Targ - TKH Toruń



Energa Stoczniowiec Gdańsk

30.07.2009 Metallurg Zhlobin - Stoczniowiec Gdańsk 3:2 D
31.07.2009 Metallurg Zhlobin (farm team) - Stoczniowiec Gdańsk 2:3
01.07.2009 Metallurg Zhlobin - Stoczniowiec Gdańsk 5:4
02.07.2009 HC Brest - Stoczniowiec Gdańsk 4:2
04.08.2009 Stoczniowiec Gdańsk - TKH Toruń 3:4
07.08.2009 TKH Toruń - Stoczniowiec Gdańsk 5:4 k. 0:1
13.08.2009 HK Dukla Michalovce - GKS Stoczniowiec Gdańsk 6:5
14.08.2009 HC Dukla Senica - Stoczniowiec Gdańsk 1:3
15.08.2009 Ciarko KH Sanok - Stoczniowiec Gdańsk 4:2
24.08.2009  II runda PP - KH Sanok - Stoczniowiec 1:3
28.08.2009  Stoczniowiec Gdańsk - Metallurg Żłobin 2:3
30.08.2009  Stoczniowiec Gdańsk - Metallurg Żłobin




Akuna Naprzód Janów

 
28.07.2009 JKH GKS Jastrzębie - Akuna Naprzód Janów 5:0
31.07.2009 Zagłębie Sosnowiec - Akuna Naprzód Janów 5:5 (3:2 k.)
06.08.2009 Akuna Naprzód Janów - ComArch Cracovia Kraków 5:5 k. 2:1
11.08.2009 HK Spišská Nová Ves - Akuna Naprzód Janów 7:2
13.08.2009 Akuna Naprzód Janów - ComArch Cracovia Kraków 2:4
18.08.2009 Akuna Naprzód Janów - ComArch Cracovia Kraków 1:5
20.08.2009 Akuna Naprzód Janów - HC Katowice (Puchar Polski) 18:0
23.08.2009 Akuna Naprzód Janów - KTH (Puchar Polski) 6:4
25.08.2009 GKS Tychy - Naprzód Janów 5:0
28.08.2009 HC Slezan Opava - Akuna Naprzód Janów odwołany
01.09.2009 HK AquaCity ŠKP Poprad - Akuna Naprzód Janów
04.09.2009 HKM Zvolen - Akuna Naprzód Janów 17:00
 


KH Pol-Aqua Zagłębie Sosnowiec

31.07.2009 Zagłębie Sosnowiec - Akuna Naprzód Janów 5:5
04.08.2009 MsHK Garmin Žilina – Zagłębie Sosnowiec 5:5 k. 0:1
07.08.2009 HC Bobři Valašské Meziříčí - Zagłębie Sosnowiec 7:5

11.08.2009 Zagłębie Sosnowiec - Unia Oświęcim 4:3
17.08.2009 Puchar Polski: KTH Krynica - Zagłębie Sosnowiec 7:2
19.08.2009 Zagłębie Sosnowiec -
Ferencváros TC 8:3
20.08.2009 Zagłębie Sosnowiec - Alba Volán 3:7
21.08.2009 Zagłębie Sosnowiec - HK Spiska Nowa Wieś 4:1
22.08.2009 Zagłębie Sosnowiec - Krefeld Pinguine 2:2 k. 0:2
26.08.2009 Zagłębie Sosnowiec - HC Presov (Nová Ves) 3:2
27.08.2009 Zagłębie Sosnowiec - Újpest Budapest (Nová Ves) 11:5
28.08.2009 HK Spišská Nová Ves - Zagłębie Sosnowiec (Nová Ves) 7:1
04.09.2009 Unia Oświęcim – Zagłębie Sosnowiec 17:00
 



JKH GKS Jastrzębie-Zdrój

28.07.2009 JKH GKS Jastrzębie - Akuna Naprzód Janów 5:0
30.07.2009  GKS Tychy - JKH Jastrzębie 5:5
04.08.2009  Salith Šumperk - JKH GKS Jastrzębie 5:4
06.08.2009 JKH GKS Jastrzębie - Reprezentacja Francji 1:5
11.08.2009  HC Olomouc – JKH GKS Jastrzębie 5:1
13.08.2009 Havirov - JKH GKS Jastrzębie 6:7
18.08.2009 HC Orlová  - JKH GKS Jastrzebie 6:3
20.08.2009 Puchar Polski: Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie 1:5
23.08.2009 Puchar Polski: JKH GKS Jastrzębie – MMKS Nowy Targ 10:1
25.08.2009 JKH GKS Jastrzębie - Salith Šumperk 7:3
27.08.2009 JKH Jastrzębie - TKH Toruń 3:3
01.09.2009 JKH GKS Jastrzębie - HC Orlová 18:00



TKH Nesta Toruń

31.07.2009 TKH Toruń - Polska U18 7:7
04.08.2009 Stoczniowiec Gdańsk - TKH Toruń 3:4
07.08.2009 TKH Toruń - Stoczniowiec Gdańsk 5:4 k. 0:1
13.08.2009  GKS Tychy - TKH Toruń 5:1
14.08.2009  GKS Tychy - TKH Toruń 2:4
20.08.2009 Puchar Polski: KH Sanok - TKH Nesta 3:2
21.08.2009 KH Sanok - TKH Nesta 2:3
27.08.2009 JKH Jastrzębie - TKH Toruń 3:3
28.08.2009 Unia Oświęcim - TKH Toruń 4:6
01.09.2009 Wojas Podhale Nowy Targ - TKH Toruń



Ciarko KH Sanok

31.07.2009 KH Sanok - KTH Krynica 6:4
02.08.2009 KTH Krynica - KH Sanok 3:5
13.08.2009 HC Dukla Senica - Ciarko KH Sanok 5:3
14.08.2009 Ciarko KH Sanok - HK Dukla Michalovce 2:3
15.08.2009 Ciarko KH Sanok - GKS Stoczniowiec Gdańsk 4:2
14.08.2009  GKS Tychy - TKH Toruń 2:4
20.08.2009 Puchar Polski: KH Sanok - TKH Nesta 3:2
24.08.2009 Puchar Polski: KH Sanok - Stoczniowiec Gdańsk 1:3
27.08.2009 KH Sanok - HK Trebisov 7:4
30.08.2009 Unia Oświęcim - KH Sanok
 


Aksam Unia Oświęcim

04.08.2009 Aksam Unia Oświęcim - Wojas Podhale Nowy Targ 6:6 k. 1:2
07.08.2009 Wojas Podhale Nowy Targ - Aksam Unia Oświęcim 4:0 k. 3:4
11.08.2009 Zagłębie Sosnowiec - Unia Oświęcim 4:3
18.08.2009 Aksam Unia Oświęcim - HC Slezan Opava 5:2
20.08.2009 Puchar Polski: Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie 1:5
27.08.2009 Unia Oświęcim - HC Orlová 2:3
28.08.2009 Unia Oświęcim - TKH Toruń 4:6
30.08.2009 Unia Oświęcim - KH Sanok 16:00
03.09.2009 HC Slezan Opava - Aksam Unia Oświęcim 18:00
04.09.2009 Unia Oświęcim – Zagłębie Sosnowiec 17:00


Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X