Hokej.net Logo

Sparingi PLH 2010/11


COMARCH CRACOVIA KRAKÓW:


03.08 - Ciarko KH Sanok - ComArch Cracovia Kraków 4:3 (2:0,1:3,1:0)
04.08 - Aksam Unią Oświęcim - ComArch Cracovia Kraków 3:1 (1:0,0:0,2;1)
06.08 - Akuna Naprzodem Janów - ComArch Cracovia Kraków 2:5  (0:1,0:2,2:2)
10.08 - KTH Krynica - ComArch Cracovia Kraków 2:7
12.08 - KTH Krynica - ComArch Cracovia Kraków 3:6
20.08 - Aksam Unią Oświęcim - ComArch Cracovia Kraków 1:3 (1:0,0:0,0:3)
02.09 -
ComArch Cracovia Kraków - KTH Krynica 17:00



GKS TYCHY:

05.08.2010 18:00 JKH Jastrzębie - GKS Tychy 4:1 (0:1,1:0,3:0)
06.08.2010 18:00 GKS Tychy - Unia Oświęcim 4:0 (1:0,1:0,2:0)
10.08.2010 18:00 Unia Oświęcim - GKS Tychy 2:3 (2:2,0:1,0:0)
13.08.2010 18:00 GKS Tychy - Kassel Huskies 2:7 (2:2,0:3,0;2)
20.08.2010 17:00 Naprzód Janów - GKS Tychy 4:3 (2:0,1:3,1:0)



ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC:

03.08.2010 - JKH Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec 4:2 (1:1,1:1,2:0)
06.08.2010 - Zagłębie Sosnowiec - KH Sanok 3:4 (2:0,1;1,0:3)
12.08.2010 - Zagłębie Sosnowiec - HK Brześć 6:5 (3:3,1:2,2:0)
13.08.2010 - KH Sanok - Zagłębie Sosnowiec 5:3 (4:0, 0:2, 1:1)
14.08.2010 - Zagłębie Sosnowiec - HK Spišská Nová Ves 1:2 (1:1, 0:1. 0:0)
18 - 21.08.2010 – Turniej w Sosnowcu [trwają rozmowy z SAPA Fehervar AV19 (HUN), Bad Manheim (GER), Metalurg Lipawa (LTV), a także z reprezentacją Polski]
04.09.2010 – TMH Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec



AKSAM UNIA OŚWIĘCIM:

4.08.2010 AKSAM UNIA OŚWIĘCIM - Comarch Cracovia  3:1 (1:0,0:0,2;1)
6.08.2010  GKS Tychy - AKSAM UNIA OŚWIĘCIM             4:0 (1:0,1:0,2:0)
10.08.2010 AKSAM UNIA OŚWIĘCIM - GKS Tychy            2:3 (2:2,0:1,0:0)
13.08.2010 MHK 32 Liptovsky Mikulas - AKSAM UNIA OŚWIĘCIM 2:3 (0:1,1:0,1:2)
17.08.2010 HC Orlova - AKSAM UNIA OŚWIĘCIM            3:7 (2:2,1:2,0:3) k.0:2
20.08.2010 AKSAM UNIA OŚWIĘCIM - Comarch Cracovia 1:3 (1:0,0:0,0:3)
24.08.2010 AKSAM UNIA OŚWIĘCIM - HK 95 Panthers Povazka Bystrica 3:4 k. (1:2,1:1,1:0) k.1:2
3.09.2010 HK 95 HK 95 Panthers Povazka Bystrica - AKSAM UNIA OŚWIĘCIM



JKH GKS JASTRZĘBIE:

3.08     JKH Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 4:2 (1:1,1:1,2:0)
5.08     JKH Jastrzębie - GKS Tychy                4:1 (0:1,1:0,3:0)
10.08     HC Jihlava - JKH                               4:5
11.08     JKH - HC Chrudim                             2:3k
13.08     HC Pelhrimov - JKH                          1:4 (0:2,0:0,1:2)
19.08     JKH GKS Jastrzębie - HC Slezan Opava 4:6 (0:2,2:1,2:3)
24.08     JKH GKS Jastrzębie - Akuna Naprzód Janów 4:0 (0:0,3:0,1:0)
02.09     HC Opava - JKH     18:00



AKUNA NAPRZÓD JANÓW:


06.08.2010  Naprzód Janów- Cracovia Kraków 2:5  (0:1,0:2,2:2)
14.08.2010 17:00 Naprzód Janów - Kassel Huskies 0:6 (0:4,0:1,0:1)
17.08.2010 18:00 GKS Tychy - Naprzód Janów Odwołany
20.08.2010 17:00 Naprzód Janów - GKS Tychy 4:3 (2:0,1:3,1:0)
24.08.2010 JKH GKS Jastrzębie - Naprzód Janów 4:0 (0:0;3:0;1:0)



CIARKO KH SANOK:

29.07.2010 - Ciarko KH Sanok - KS KTH Krynica-Zdrój          8:1 (1:0,1:1,6:0)
03.08.2010 - Ciarko KH Sanok - ComArch Cracovia Kraków 4:3 (2:0,1:3,1:0)
06.08.2010 - Zagłębie Sosnowiec - Ciarko KH Sanok           3:4 (2:0,1;1,0:3)
12.08.2010 - Ciarko KH Sanok -  HK Spišská Nová Ves        6:4 (2:2,3:0, 1:2)
13.08.2010 - Ciarko KH Sanok - Zagłębie Sosnowiec           5:3 (4:0,0:2, 1:1)
14.08.2010 - Ciarko KH Sanok - HK Brześć                           7:2 (1:1,4:0, 2:1)
17.08.2010 - Ciarko KH Sanok - HC 46 Bardejov (SVK)        2:3 (1:0,0:0,1:2) k. 0:3
20.08.2010 - HC 46 Bardejov - Ciarko KH Sanok 4:5 k. (2:0, 1:0, 1:4) karne 1:2

__________________________________________________________________

STOCZNIOWIEC GDAŃSK

10.08.2010 Stoczniowiec Gdańsk - MKS Sokoły Toruń 3:2 (1:1,2;0,0:0)
17.08.2010 Stoczniowiec Gdańsk - MKS Sokoły Toruń 4:2 (0:1,3:1,1:1)




KS KTH KRYNICA-ZDRÓJ:

29.07.2010 Ciarko KH Sanok - KS KTH  Krynica                        8:1 (1:0,1:1,6:0)
03.08.2010 MMKS Podhale Nowy Targ - KS KTH Krynica-Zdrój 4:8 (2:2,0:2,2:4)
06.08.2010 KS KTH Krynica - HC 46 Bardejov                           5:2 (2:0,1:2,2:0)
10.08.2010 KS KTH Krynica - Cracovia Kraków                         2:7 (0:4,1:2,1:1)
12.08.2010 KS KTH - Cracovia Kraków                                     3:6 (2:2,0:3,1:1)
20.08.2010 KS KTH - HC Dukla Michalovce                               3:6 (1:3, 1:2, 1:1)
31.08.2010 KS KTH Krynica - HC Dukla Michalovce                  
02.09.2010 Cracovia Kraków - KS KTH Krynica 17:00
09.09.2010 KS KTH Krynica - HK LK Prešov 19:00


Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X
';