Hokej.net Logo

Sparingi PHL: 2016/2017


Comarch Cracovia:

02.08.2016 KS Unia Oświęcim – Comarch Cracovia 1:2
04.08.2016 HC '05 Bańska Bystrzyca - Comarch Cracovia 6:3

Turniej Zubr Cup (8-10.08.2016)
08.08.2016 LHK Jestřábi Prościejów - Comarch Cracovia 3:5 
09.08.2016 HC ZUBR Przerów - Comarch Cracovia 6:2

Memoriał
Gábora Ocskaya
03.09.2016 Fehérvár AV19 - Comarch Cracovia 3:1
04.09.2016 Moser Medical Graz 99ers - Comarch Cracovia 3:2

GKS Tychy:

28.07.2016 GKS Tychy - LHK Jestřábi Prościejów 4:9
02.08.2016 GKS Tychy - HK Nowy Jiczyn 5:3
04.08.2016 LHK Jestřábi Prościejów - GKS Tychy 1:2

Turniej w Hawierzowie
11.08.2016 GKS Tychy - TH Unia Oświęcim 7:3
12.08.2016 HC Vsetin - GKS Tychy 2:4
13.08.2016 godz. 14:30 AZ Hawierzów - GKS Tychy 5:3

Memoriał Pavla Zabojnika w Zwoleniu
18.08.2016 HC 07  Detva - GKS Tychy d.6:5
19.08.2016 Szachcior Soligorsk - GKS Tychy 2:5
20.08.2016 DVTK Jegesmedvék Miskolc - GKS Tychy  3:1

TatrySki Podhale Nowy Targ:

09.08.2016 Unia Oświęcim - TatrySki Podhale Nowy Targ 1:3
12.08.2016 TatrySki Podhale Nowy Targ - KH GKS Katowice 4:2
16.08.2016 MHK 32 Liptowski Mikulasz - TatrySki Podhale Nowy Targ 4:5
19.08.2016 TatrySki Podhale Nowy Targ - MHK 32 Liptowski Mikulasz 2:2
23.08.2016 MsHK Żylina - TatrySki Podhale Nowy Targ 0:2
26.08.2016 TatrySki Podhale Nowy Targ - MsHK Żylina 0:1
30.08.2016 HK Spiska Nowa Wieś - TatrySki Podhale Nowy Targ 5:4
02.09.2016 TatrySki Podhale Nowy Targ - HK Spiska Nowa Wieś 4:3
10.09.2016 TatrySki Podhale Nowy Targ - Unia Oświęcim

JKH GKS Jastrzębie:

04.08.2016 HC RT Torax Poruba - JKH GKS Jastrzębie 4:0
11.08.2016 Słowacja U20 - JKH GKS Jastrzębie 3:2k.
12.08.2016 JKH GKS Jastrzębie - HC Viktovice U23 4:3
13.08.2016 HC RT Torax Poruba 2011 - JKH GKS Jastrzębie 3:1
18.08.2016 JKH GKS Jastrzębie - TMH Polonia Bytom 6:4
19.08.2016 JKH GKS Jastrzębie - HC Vitkovice U23 3:1
23.08.2016 TMH Polonia Bytom - JKH GKS Jastrzębie 1:2
25.08.2016 VHK Robe Vsetin - JKH GKS Jastrzębie 5:1
30.08.2016 JKH GKS Jastrzębie - KH GKS Katowice 1:2
01.09.2016 JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 2:6
06.09.2016 JKH GKS Jastrzębie - KH GKS Katowice 2:0

Unia Oświęcim:

02.08.2016 KS Unia Oświęcim – Comarch Cracovia 1:2
09.08.2016 KS Unia Oświęcim – TatrySki Podhale Nowy Targ 1:3
11.08.2016 GKS Tychy - TH Unia Oświęcim 7:3
12.08.2016 AZ Hawierzów – Unia Oświęcim 3:0
13.08.2016 Unia Oświęcim – VHK Vsetin 3:1
25.08.2016 KS Unia Oświęcim – AZ Hawierzów 3:3
01.09.2016 HK Nowy Jiczyn – KS Unia Oświęcim 3:4 k.
06.09.2016 KS Unia Oświęcim – HK Nowy Jiczyn 3:1
10.09.2016 TatrySki Podhale Nowy Targ – KS Unia Oświęcim

TMH Polonia Bytom:

11.08.2016 Zagłębie Sosnowiec - Polonia Bytom 1:9 
16.08.2016 Naprzód Janów - Polonia Bytom 2:7 
17.08.2016 Polonia Bytom - KH GKS Katowice 3:4k. 
18.08.2016 JHK GKS Jastrzębie - Polonia Bytom 6:4 
23.08.2016 Polonia Bytom - JKH GKS Jastrzębie 1:2 
25.08.2016 KH GKS Katowice - Polonia Bytom 0:1 
26.08.2016 Orlik Opole - Polonia Bytom 3:2 
30.08.2016 Polonia Bytom - Nesta Mires Toruń 6:3 
01.09.2016 HC Poruba - Polonia Bytom 4:2

Orlik Opole:
19.09.2016 Orlik Opole - KH GKS Katowice 4:1
20.08.2016 Orlik Opole - KH GKS Katowice 5:7
26.08.2016 Orlik Opole - Polonia Bytom 3:2

Naprzód Janów:

09.08.2016 Naprzód Janów - Zagłębie Sosnowiec 3:4
12.08.2016 Zagłębie Sosnowiec - Naprzód Janów 2:5
16.08.2016 Naprzód Janów - Polonia Bytom 2:7
19.08.2016 Naprzód Janów - Lausitzer Füchse 0:2
20.08.2016 Naprzód Janów - Lausitzer Füchse 0:10
31.08.2016 Naprzód Janów - Nesta Mires Toruń 3:7
02.09.2016 Naprzód Janów - KH GKS Katowice

Zagłębie Sosnowiec:

09.08.2016 Naprzód Janów - Zagłębie Sosnowiec 3:4
11.08.2016 Zagłębie Sosnowiec - Polonia Bytom 1:9
12.08.2016 Zagłębie Sosnowiec - Naprzód Janów 2:5

MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk:

20.08.2016 MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk - Nesta Toruń 6:3
27.08.2016 Nesta Toruń - MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk 9:2
02.09.2016 MH Automatyka Stoczniowiec 2014 - Kallinge/Ronneby IF 0:6
03.09.2016 MH Automatyka Stoczniowiec 2014 - Kallinge/Ronneby IF 3:6

KH GKS Katowice:

12.08.2016 TatrySki Podhale Nowy Targ - KH GKS Katowice 4:2
17.08.2016 KH GKS Katowice - Polonia Bytom 4:3k.
19.09.2016 Orlik Opole - KH GKS Katowice 4:1
20.08.2016 Orlik Opole - KH GKS Katowice 5:7
25.08.2016 Polonia Bytom - KH GKS Katowice 1:0
30.08.2016 JKH GKS Jastrzębie - KH GKS Katowice 1:2
02.09.2016 Naprzód Janów - KH GKS Katowice
06.09.2016 JKH GKS Jastrzębie - KH GKS Katowice 2:0

Nesta Mires Toruń:

20.08.2016 MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk - Nesta Toruń 6:3
27.08.2016 Nesta Toruń - MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk 9:2
30.08.2016 Polonia Bytom - Nesta Mires Toruń 6:3
31.08.2016 Naprzód Janów - Nesta Mires Toruń 3:7


Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X