Hokej.Net Logo

Statystyki ligi

Statystyki klubu:

Sezon:    Liga:    Etap:

Lp. Imię i Nazwisko M PKT B A PIM PPG SHG PPA SHA +/-
1 Jewgienij Nikiforow (Zagłębie Sosnowiec) 5 8 6 2 0 3 0 1 0 -4
2 Grzegorz Pasiut (GKS Katowice) 5 8 1 7 4 0 1 3 0 4
3 Aleksandr Wasiljew (Zagłębie Sosnowiec) 5 8 1 7 4 0 0 5 0 -3
4 Mathias Lehtonen (GKS Katowice) 5 7 3 4 0 1 1 0 0 8
5 Łukasz Krzemień (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 7 2 5 2 0 0 0 0 4
6 Anthon Eriksson (GKS Katowice) 5 6 4 2 8 0 0 0 0 6
7 Bartosz Fraszko (GKS Katowice) 5 6 3 3 2 0 0 0 0 4
8 Patryk Wronka (GKS Katowice) 5 6 3 3 2 1 0 0 0 4
9 Sebastian Kowalówka (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 6 2 4 6 0 0 0 0 5
10 Jarosław Rzeszutko (Zagłębie Sosnowiec) 5 5 5 0 2 3 0 0 0 -1
11 Damian Kapica (Comarch Cracovia) 3 5 4 1 4 1 0 0 0 3
12 Daniił Oriechin (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 5 3 2 0 0 0 0 0 6
13 Kamil Kalinowski (KH Energa Toruń) 5 5 3 2 4 2 0 1 0 4
14 Michaił Szabanow (KH Energa Toruń) 5 5 3 2 2 0 0 1 1 2
15 Teddy Da Costa (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 5 2 3 4 0 0 3 0 2
16 Tomasz Kozłowski (Zagłębie Sosnowiec) 5 5 2 3 2 1 0 2 0 -2
17 Johan Skinnars (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 5 1 4 0 1 0 1 0 -2
18 Andrej Themár (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 5 1 4 0 1 0 1 0 1
19 Dmitrij Kozłow (KH Energa Toruń) 4 5 0 5 2 0 0 1 1 2
20 Jakub Bukowski (Ciarko STS Sanok) 5 4 4 0 2 1 0 0 0 -2
21 Patryk Kogut (KH Energa Toruń) 5 4 4 0 2 0 1 0 0 4
22 Marcin Kolusz (Tauron Podhale) 4 4 3 1 2 1 0 1 0 -4
23 Robert Korczocha (KH Energa Toruń) 5 4 2 2 0 0 0 2 0 0
24 Carl Hudson (GKS Katowice) 5 4 2 2 10 1 0 2 0 6
25 Radosław Sawicki (Ciarko STS Sanok) 5 4 2 2 4 1 1 1 0 0
26 Maciej Kruczek (GKS Katowice) 5 4 1 3 2 0 0 0 0 5
27 Patryk Krężołek (GKS Katowice) 5 4 1 3 2 0 0 0 0 5
28 Jegor Szkodienko (KH Energa Toruń) 5 4 1 3 4 0 1 1 0 4
29 Jakub Šaur (Comarch Cracovia) 3 4 1 3 0 0 0 1 0 3
30 Miro Lehtimäki (KH Energa Toruń) 5 4 1 3 0 1 0 2 0 5
31 Frenks Razgals (JKH GKS Jastrzębie) 4 3 3 0 0 1 0 0 0 0
32 Mikałaj Syty (KH Energa Toruń) 5 3 2 1 0 2 0 1 0 -2
33 Gleb Bondaruk (Tauron Podhale) 4 3 2 1 0 2 0 0 0 -3
34 Krystian Dziubiński (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 3 2 1 2 0 0 0 0 3
35 Mateusz Michalski (GKS Katowice) 5 3 2 1 2 0 0 0 1 5
36 Erik Němec (Comarch Cracovia) 3 3 1 2 0 0 0 0 0 3
37 Lauri Huhdanpää (KH Energa Toruń) 5 3 1 2 0 0 0 1 0 1
38 Robert Arrak (KH Energa Toruń) 5 3 1 2 4 0 0 0 0 2
39 Aleksandr Jakimienko (GKS Katowice) 5 3 1 2 0 0 0 0 0 6
40 Victor Rollin Carlsson (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 3 1 2 0 1 0 1 0 -3
41 Jesse Dudas (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 3 1 2 6 0 0 1 0 1
42 Ty Wishart (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 3 1 2 8 1 0 1 0 -1
43 Joona Monto (GKS Katowice) 5 3 0 3 2 0 0 0 0 6
44 Māris Jass (JKH GKS Jastrzębie) 4 3 0 3 8 0 0 0 0 1
45 Bartłomiej Bychawski (Zagłębie Sosnowiec) 5 3 0 3 6 0 0 0 0 0
46 Martin Przygodzki (Zagłębie Sosnowiec) 5 3 0 3 2 0 0 2 0 0
47 Bartłomiej Neupauer (Tauron Podhale) 4 3 0 3 2 0 0 2 0 -4
48 Jegor Fieofanow (GKS Tychy) 4 3 0 3 0 0 0 1 0 0
49 Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie) 4 3 0 3 4 0 0 2 0 1
50 Fabian Kapica (Tauron Podhale) 4 2 2 0 0 0 0 0 0 -2
51 Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie) 4 2 2 0 0 0 0 0 0 -2
52 Adrian Słowakiewicz (Tauron Podhale) 4 2 2 0 0 0 0 0 0 -2
53 Zackary Phillips (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 2 2 0 2 0 0 0 0 -2
54 Sami Tamminen (Ciarko STS Sanok) 5 2 1 1 0 1 0 1 0 1
55 Henri Limma (KH Energa Toruń) 5 2 1 1 10 0 0 0 1 -2
56 Jarosław Dołęga (KH Energa Toruń) 2 2 1 1 2 1 0 0 0 0
57 Kasper Bryniczka (Tauron Podhale) 4 2 1 1 2 0 0 0 0 -3
58 Egils Kalns (JKH GKS Jastrzębie) 4 2 1 1 2 0 0 1 0 -2
59 Szymon Marzec (GKS Tychy) 4 2 1 1 2 0 0 1 0 -2
60 Bartosz Skólmowski (KH Energa Toruń) 4 2 1 1 0 0 1 0 0 3
61 Christian Mroczkowski (GKS Tychy) 4 2 1 1 4 0 0 0 0 0
62 Marek Strzyżowski (Ciarko STS Sanok) 5 2 1 1 0 0 0 1 0 -3
63 Samuel Mlynarovič (JKH GKS Jastrzębie) 4 2 1 1 2 1 0 0 0 1
64 Dominik Nahunko (Zagłębie Sosnowiec) 5 2 1 1 0 0 0 0 0 -1
65 Oskar Jaśkiewicz (Zagłębie Sosnowiec) 5 2 0 2 2 0 0 2 0 0
66 Michaił Syrojeżkin (Zagłębie Sosnowiec) 5 2 0 2 2 0 0 2 0 -2
67 Dawid Majoch (Tauron Podhale) 3 2 0 2 2 0 0 2 0 -4
68 Adrian Jaworski (KH Energa Toruń) 5 2 0 2 4 0 0 1 0 4
69 Filip Wielkiewicz (Tauron Podhale) 4 2 0 2 27 0 0 0 0 -3
70 Mateusz Zieliński (KH Energa Toruń) 5 2 0 2 0 0 0 0 0 1
71 Maciej Witan (Ciarko STS Sanok) 5 2 0 2 4 0 0 1 0 -1
72 Saku Kinnunen (Comarch Cracovia) 3 2 0 2 0 0 0 1 0 -3
73 Eemeli Piippo (Ciarko STS Sanok) 5 2 0 2 2 0 0 1 1 -2
74 Aleksi Hämäläinen (Ciarko STS Sanok) 5 2 0 2 0 0 0 1 0 -3
75 Roman Rác (JKH GKS Jastrzębie) 4 2 0 2 2 0 0 1 0 -1
76 Vitālijs Pavlovs (JKH GKS Jastrzębie) 4 2 0 2 4 0 0 0 0 1
77 Artiom Smirnow (GKS Tychy) 4 2 0 2 2 0 0 0 0 1
78 Kamil Wróbel (GKS Tychy) 4 1 1 0 0 1 0 0 0 -1
79 Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy) 4 1 1 0 0 0 0 0 0 3
80 Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie) 4 1 1 0 0 0 0 0 0 1
81 Jean Dupuy (GKS Tychy) 2 1 1 0 0 0 0 0 0 1
82 Aleksiej Trandin (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 1 1 0 0 0 0 0 0 -1
83 Dienis Sierguszkin (GKS Tychy) 4 1 1 0 2 0 0 0 0 0
84 Konrad Filipek (Ciarko STS Sanok) 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0
85 Andrej Dubinin (Zagłębie Sosnowiec) 4 1 1 0 2 0 0 0 0 -2
86 Artūrs Ševčenko (JKH GKS Jastrzębie) 4 1 1 0 0 0 0 0 0 1
87 Collin Shirley (Comarch Cracovia) 3 1 1 0 2 1 0 0 0 -3
88 Alexander Szczechura (GKS Tychy) 4 1 1 0 2 0 0 0 0 -3
89 Mateusz Bepierszcz (GKS Katowice) 5 1 1 0 0 0 0 0 0 4
90 Filip Starzyński (GKS Tychy) 4 1 1 0 2 0 0 0 0 1
91 Jiří Gula (Comarch Cracovia) 3 1 0 1 2 0 0 1 0 3
92 Jakub Wanacki (GKS Katowice) 5 1 0 1 2 0 0 1 0 6
93 Damian Tomasik (Tauron Podhale) 4 1 0 1 0 0 0 0 0 -1
94 Toni Henttonen (Ciarko STS Sanok) 5 1 0 1 4 0 0 0 0 -2
95 Michał Bernacki (Zagłębie Sosnowiec) 4 1 0 1 0 0 0 0 0 -2
96 Szymon Luszniak (Zagłębie Sosnowiec) 5 1 0 1 0 0 0 0 0 -4
97 Patryk Noworyta (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 1 0 1 6 0 0 0 0 4
98 Krystian Mocarski (Ciarko STS Sanok) 5 1 0 1 0 0 0 0 0 -2
99 Maksim Ignatowicz (Comarch Cracovia) 3 1 0 1 6 0 0 0 0 -4
100 Armen Khoperia (Zagłębie Sosnowiec) 5 1 0 1 0 0 0 0 0 -3
101 Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy) 4 1 0 1 2 0 0 0 0 1
102 Damian Szurowski (Tauron Podhale) 4 1 0 1 2 0 0 0 0 -3
103 Radosław Nalewajka (JKH GKS Jastrzębie) 4 1 0 1 2 0 0 0 0 -1
104 Alaksandr Szkrabau (KH Energa Toruń) 5 1 0 1 6 0 0 0 0 1
105 Bogusław Rąpała (Ciarko STS Sanok) 5 1 0 1 0 0 0 0 0 -1
106 Mateusz Gościński (GKS Tychy) 4 1 0 1 2 0 0 0 0 1
107 Artiom Pugołowkin (Tauron Podhale) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Patryk Wsół (Tauron Podhale) 4 1 0 1 2 0 0 0 0 -1
109 Łukasz Siuty (Tauron Podhale) 4 1 0 1 0 0 0 1 0 -1
110 Damian Piotrowicz (Zagłębie Sosnowiec) 5 1 0 1 2 0 0 0 0 -1
111 Jakub Michałowski (GKS Tychy) 4 1 0 1 4 0 0 0 0 0
112 Sami Jekunen (Ciarko STS Sanok) 5 1 0 1 4 0 0 0 0 -2
113 Marcin Horzelski (JKH GKS Jastrzębie) 4 1 0 1 2 0 0 0 0 1
114 Marcin Biały (Ciarko STS Sanok) 5 1 0 1 2 0 0 0 0 -3
115 Tomáš Franek (Tauron Podhale) 3 1 0 1 0 0 0 0 0 -4
116 Aleš Ježek (Comarch Cracovia) 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0
117 Olaf Bizacki (GKS Tychy) 4 1 0 1 4 0 0 0 0 -1
118 Iwan Jacenko (Comarch Cracovia) 3 1 0 1 0 0 0 1 0 -3
119 Michael Cichy (GKS Tychy) 4 1 0 1 2 0 0 0 0 -1
120 Ryan Glenn (Re-Plast Unia Oświęcim) 2 1 0 1 4 0 0 0 0 -3
121 Cole MacDonald (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 1 0 1 6 0 0 0 0 -1
122 Antoni Dziurdzia (Comarch Cracovia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
123 Jakub Wenker (KH Energa Toruń) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
124 Rusłan Baszyrow (JKH GKS Jastrzębie) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
125 Dariusz Wanat (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 0 0 0 4 0 0 0 0 -1
126 Eryk Schafer (KH Energa Toruń) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 -3
127 Michał Kalinowski (KH Energa Toruń) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1
128 Oskar Krawczyk (GKS Katowice) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 -1
129 Mariusz Piotrowski (Zagłębie Sosnowiec) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
130 Dawid Musioł (GKS Katowice) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
131 Michał Zając (KH Energa Toruń) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 -1
132 Aleksandr Rodionow (KH Energa Toruń) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
133 Jegor Rożkow (KH Energa Toruń) 4 0 0 0 4 0 0 0 0 -1
134 Maciej Sulka (Tauron Podhale) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
135 Robert Mrugała (Tauron Podhale) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 -2
136 Jauhienij Kamienieu (JKH GKS Jastrzębie) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1
137 Łukasz Kamiński (Comarch Cracovia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Jakub Blanik (Zagłębie Sosnowiec) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
139 Marek Biro (GKS Tychy) 4 0 0 0 4 0 0 0 0 2
140 David Lebek (GKS Katowice) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
141 Patryk Pelaczyk (JKH GKS Jastrzębie) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 -1
142 Patryk Wysocki (Zagłębie Sosnowiec) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
143 Michał Naróg (Zagłębie Sosnowiec) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
144 Timo Hiltunen (Ciarko STS Sanok) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
145 Peter Bezuška (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 5
146 Iwan Rybczik (Zagłębie Sosnowiec) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 -2
147 Michał Kotlorz (GKS Tychy) 4 0 0 0 4 0 0 0 0 -1
148 Dominik Olszewski (KH Energa Toruń) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1
149 Jason Seed (GKS Tychy) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 -2
150 Radosław Galant (GKS Tychy) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
151 Jakub Gimiński (JKH GKS Jastrzębie) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
152 Igor Smal (GKS Katowice) 5 0 0 0 4 0 0 0 0 -1
153 Nikita Mickiewicz (Zagłębie Sosnowiec) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 -6
154 Kacper Kamieniecki (Tauron Podhale) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
155 Martin Dudaš (Comarch Cracovia) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
156 Mateusz Rompkowski (GKS Katowice) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 4
157 Karol Biłas (Ciarko STS Sanok) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 -2
158 Jewgienij Bodrow (Comarch Cracovia) 3 0 0 0 4 0 0 0 0 3
159 Kamil Sikora (Zagłębie Sosnowiec) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 -6
160 Kacper Gruźla (GKS Tychy) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
161 Tobiasz Kapica (Tauron Podhale) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
162 Patryk Kusak (Re-Plast Unia Oświęcim) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
163 Kamil Olearczyk (Ciarko STS Sanok) 5 0 0 0 6 0 0 0 0 -5
164 Filip Mazurkiewicz (KH Energa Toruń) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
165 Patryk Gosztyła (Comarch Cracovia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
166 Julius Marva (Ciarko STS Sanok) 5 0 0 0 6 0 0 0 0 0
167 Kamil Paszek (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 -1
168 Dominik Kasprzyk (Zagłębie Sosnowiec) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
169 Mateusz Wilusz (Ciarko STS Sanok) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 -3
170 Jan Sołtys (Re-Plast Unia Oświęcim) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
171 Štěpán Csamangó (Comarch Cracovia) 3 0 0 0 10 0 0 0 0 -1
172 Miłosz Noworyta (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
173 Igor Augustyniak (Comarch Cracovia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
174 Marat Soroka (Tauron Podhale) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
175 Sebastian Brynkus (Comarch Cracovia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
176 Wiktor Bochnak (Tauron Podhale) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 -4
177 Arkadiusz Kostek (JKH GKS Jastrzębie) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
178 Mateusz Bezwiński (Comarch Cracovia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
179 Ēriks Ševčenko (JKH GKS Jastrzębie) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 -4
180 Patryk Wajda (GKS Katowice) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 4
181 Martin Kasperlík (JKH GKS Jastrzębie) 4 0 0 0 29 0 0 0 0 2
182 Oskar Bajwenko (KH Energa Toruń) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Szymon Mularczyk (GKS Katowice) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
184 Branislav Pavúk (Ciarko STS Sanok) 5 0 0 0 4 0 0 0 0 1
185 Jakub Michalski (Tauron Podhale) 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
186 Renārs Kārkls (GKS Tychy) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 1
187 Dominik Jarosz (JKH GKS Jastrzębie) 4 0 0 0 4 0 0 0 0 -1
188 Jakub Prokurat (GKS Katowice) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
189 Artiom Woroszyło (Comarch Cracovia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 -4
190 Siarhiej Bahalejsza (JKH GKS Jastrzębie) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
191 Aleksander Gniewek (Zagłębie Sosnowiec) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
192 Maciej Bielec (Ciarko STS Sanok) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
193 Bartosz Florczak (Ciarko STS Sanok) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 -1
194 Łukasz Nalewajka (JKH GKS Jastrzębie) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
195 Michał Jaracz (Comarch Cracovia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
196 Jakub Witecki (GKS Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
197 Michał Domogała (Zagłębie Sosnowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Adrian Prusak (Re-Plast Unia Oświęcim) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Adam Kot (Re-Plast Unia Oświęcim) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
200 Jakub Worwa (Tauron Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
201 Bartłomiej Wsół (Tauron Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
202 Kacper Opiłka (Zagłębie Sosnowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
203 Jan Krzyżek (GKS Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
204 Marcin Płachetka (JKH GKS Jastrzębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Dawid Wróblewski (JKH GKS Jastrzębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
206 Damian Ginda (Ciarko STS Sanok) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
207 Sebastian Bar (Ciarko STS Sanok) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
208 Łukasz Łyko (Ciarko STS Sanok) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
209 Mateusz Ubowski (GKS Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
210 Oliwier Kasperek (GKS Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
211 Marcin Dulęba (Ciarko STS Sanok) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
212 Kirył Jastrabau (Comarch Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
213 Piotr Ciepielewski (GKS Katowice) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
214 Pawieł Nowożyłow (Tauron Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

    Legenda
  • M - liczba rozegranych meczy
  • B - liczba zdobytych bramek
  • A - liczba asyst
  • PKT - ilość punktów
  • PIM - suma minut kar przeznanych w meczach
  • PPG - ilość strzelonych bramek w przewadze
  • SHG - ilość strzelonych bramek w osłabieniu
  • PPA - ilość asyst w przewadze
  • SHA - ilość asyst w osłabieniu
  • S - ilość strzałów oddanych na bramke
  • SO - ilość strzałów obronionych
  • BP - ilość bramek puszczonych
  • ŚSO - średnia ilość strzałów obronionych na mecz
  • ŚBP - średnia ilość bramek puszczonych na mecz
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V