Hokej.net Logo

Szóstka Hokej.Netu 2014/2015


1. kolejka PHL

Ondřej Raszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Sebastian Łabuz (MMKS Podhale Nowy Targ), Miroslav Zatko (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Bartosz Fraszko (Comarch Cracovia), Peter Tabaček (Unia Oświęcim), Michał Woźnica (GKS Tychy).



2. kolejka PHL

Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Mateusz Sordon (Orlik Opole), Louis Liotti (Comarch Cracovia), Dariusz Gruszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Marcin Biały (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Richard Bordowski (JKH GKS Jastrzębie)



3. kolejka PHL

Ondřej Raszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Nicolas Besch (GKS Tychy), Tomáš Valečko (Polonia Bytom), Michał Gryc (Naprzód Janów), Michal Plichta (JKH GKS Jastrzębie), Kacper Guzik (GKS Tychy).



4. kolejka PHL

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Nicolas Besch (GKS Tychy), David Turoň (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jegor Omieljanienko (MMKS Podhale Nowy Targ), Damian Słaboń (Comarch Cracovia), Branislav Fabry (Polonia Bytom).



5. kolejka PHL

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Patrik Vrana (Naprzód Janów), Jarosław Kłys (Comarch Cracovia), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Jegor Omieljanienko (MMKS Podhale Nowy Targ), Mikołaj Łopuski (GKS Tychy).



6. kolejka PHL

Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Anton Klemientjew (Naprzód Janów), Louis Liotti (Comarch Cracovia), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Petr Šinagl (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jegor Omieljanienko (MMKS Podhale Nowy Targ).



7. kolejka PHL

Przemysław Odrobny (JKH GKS Jastrzębie), Miroslav Zatko (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Roman Němeček (JKH GKS Jastrzębie), Jarosław Różański (MMKS Podhale Nowy Targ), Filip Komorski (Unia Oświęcim), Adam Bagiński (GKS Tychy).



8. kolejka PHL

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Pavel Mojžíš (GKS Tychy), Jerzy Gabryś (Unia Oświęcim), Stanisław Wirołajnen (Orlik Opole), Jordan Pietrus (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Richard Bordowski (JKH GKS Jastrzębie).



9. kolejka PHL

Ondřej Raszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzebie), Miroslav Zatko (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Wojciech Wojtarowicz (Unia Oświęcim), Damian Słaboń (Comarch Cracovia), Damian Kapica (MMKS Podhale Nowy Targ).



10.  kolejka PHL

Przemysław Odrobny (JKH GKS Jastrzębie), Tomáš Protivny (JKH GKS Jastrzębie), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), Joseph Harcharik (Orlik Opole), Peter Tabaček (Unia Oświęcim), Maksim Kartoszkin (GKS Tychy)



11. kolejka PHL

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Adrian Kowalówka (Comarch Cracovia), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie) Radek Meidl (Polonia Bytom), Filip Stopiński (Orlik Opole).



12. kolejka PHL

Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Matt Williams (Ciaro PBS Bank KH Sanok), Kacper Guzik (GKS Tychy), Branislav Fabry (Polonia Bytom), Patryk Kogut (Naprzód Janów).



13. kolejka PHL

Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Bartłomiej Bychawski (Orlik Opole), Tomáš Protivný (JKH GKS Jastrzębie), Josef Fojtik (Comarch Cracovia), Kasper Bryniczka (MMKS Podhale Nowy Targ), Mariusz Jakubik (Naprzód Janów).



14. kolejka PHL

Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Miroslav Zatko (Ciarko PBS Bank), Anton Klemientjew (Naprzód Janów), Petr Šinagl (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Michal Plichta (JKH GKS Jastrzębie), Damian Kapica (MMKS Podhale Nowy Targ).



15. kolejka PHL

John Murray (Orlik Opole), Louis Liotti (Comarch Cracovia), Anton Klemientjew (Naprzód Janów), Mike Danton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Petr Polodna (JKH GKS Jastrzębie), Grzegorz Pasiut (Comarch Cracovia).



16. kolejka PHL

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), David Turoň (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Łukasz Sokół (GKS Tychy), Jan Daneček (Unia Oświęcim), Patrik Valčák (Comarch Cracovia), Patryk Wronka (MMKS Podhale Nowy Targ).



17. kolejka PHL

Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Miroslav Zatko (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Kacper Guzik (GKS Tychy), Michał Gryc (Naprzód Janów), Dennis McCauley (Comarch Cracovia).



18. kolejka PHL

John Murray (Orlik Opole), Grzegorz Piekarski (Unia Oświęcim), Mateusz Sodron (Orlik Opole), Tomasz Kulas (JKH GKS Jastrzębie), Petr Šinagl (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Adam Bagiński (GKS Tychy).



19. kolejka PHL

Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Nicolas Besch (GKS Tychy), Tomáš Protivný (JKH GKS Jastrzębie), Marcin Jaros (Unia Oświęcim), Grzegorz Pasiut (Comarch Cracovia), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok).



20. kolejka PHL

Michał Elżbieciak (Naprzód Janów), Matt Williams (Ciarko PBS Bank KH Sanok), David Turoň (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Patryk Kogut (Naprzód Janów), Josef Fojtik (Comarch Cracovia), Wojciech Wojtarowicz (Unia Oświęcim)



21. kolejka PHL

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Nicolas Besch (GKS Tychy), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Michal Plichta (JKH GKS Jastrzębie), Jordan Pietrus (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Mykyta Bucenko (Polonia Bytom).



22. kolejka PHL

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Łukasz Sokół (GKS Tychy), Matuš Vizvary (Unia Oświęcim), Josef Fojtik (Comarch Cracovia), Krystian Dziubiński (MMKS Podhale Nowy Targ), Vladimir Nikiforov (Orlik Opole).



23. kolejka PHL

John Murray (Orlik Opole), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Tomáš Valečko (Polonia Bytom), Radosław Galant (GKS Tychy), Patrik Valčák (Comarch Cracovia), Filip Stopiński (Orlik Opole).



24. kolejka PHL

Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Nicolas Besch (GKS Tychy), Joni Haverinen (MMKS Podhale Nowy Targ), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Mariusz Jakubik (Naprzód Janów), Lukáš Endál (Ciarko PBS Bank KH Sanok).



25. kolejka PHL

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Lubomir Vosatko (Unia Oświęcim), Nicolas Besch (GKS Tychy), Mateusz Michalski (MMKS Podhale Nowy Targ), Jordan Pietrus (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Filip Stoklasa (Comarch Cracovia).



26. kolejka PHL

John Murray (Orlik Opole), Louis Lotti (Comarch Cracovia), Pavel Mojžíš (GKS Tychy), Michael Cichy (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Petr Polodna (JKH GKS Jastrzębie), Maciej Szewczyk (Unia Oświęcim)



27. kolejka PHL

Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie), Łukasz Sokół (GKS Tychy), Marek Kalus (Comarch Cracovia), Krzysztof Zapała (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Mateusz Bepierszcz (Unia Oświęcim).



28. kolejka PHL

John Murray (Orlik Opole), Tomáš Valečko (Orlik Opole), Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie), Sebastian Kowalówka (Comarch Cracovia), Filip Komorski (Unia Oświęcim), Artem Bondarew (JKH GKS Jastrzębie).



29. kolejka PHL

Jewhen Napnenko (Naprzód Janów), Damian Tomasik (MMKS Podhale Nowy Targ), Rostislav Slota (HC GKS Katowice), Michael Cichy (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Patrik Valčák (Comarch Cracovia), Jiří Zdeněk (Unia Oświęcim).



30. kolejka PHL

Ondřej Raszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Martin Richter (Ciarko PBS Bank), Michał Krokosz (HC GKS Katowice), Damian Kapica (Podhale Nowy Targ), Michał Gryc (Naprzód Janów), Vladimir Nikiforov (Orlik Opole).



31. kolejka PHL

Przemysław Odrobny (JKH GKS Jastrzębie), Tomáš Valečko (Orlik Opole), Lubomir Vosatko (Unia Oświęcim), Mariusz Jakubik (Naprzód Janów), Filip Komorski (Unia Oświęcim), Damian Kapica (MMKS Podhale Nowy Targ).



32. kolejka PHL

Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Łukasz Sokół (GKS Tychy), Tomáš Protivný (JKH GKS Jastrzębie), Marek Pohl (Naprzód Janów), Krystian Dziubiński (MMKS Podhale Nowy Targ), Jordan Pietrus (Ciarko PBS Bank KH Sanok).



33. kolejka PHL

John Murray (Orlik Opole), Lubomir Vosatko (Unia Oświęcim), Joni Haverinen (MMKS Podhale Nowy Targ), Jordan Pietrus (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Damian Słaboń (Comarch Cracovia), Wojciech Stachura (Naprzód Janów).



34. kolejka PHL

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Pavel Mojžíš (GKS Tychy), Martin Lučka (MMKS Podhale Nowy Targ), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Peter Tabaček (Unia Oświęcim), Martin Vozdecký (Ciarko PBS Bank KH Sanok).



35. kolejka PHL

Ondřej Raszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Louis Liotti (Comarch Cracovia), Damian Tomasik (MMKS Podhale Nowy Targ), Michal Plichta (JKH GKS Jastrzębie), Radosław Galant (GKS Tychy), Stanisław Wirołajnen (Orlik Opole).



36. kolejka PHL

John Murray (Orlik Opole), Matt Williams (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Damian Piotrowicz (Unia Oświęcim), Maksim Kartoszkin (GKS Tychy), Branislav Fabry (Orlik Opole).



37. kolejka PHL

Ondřej Raszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Pavel Mojžíš (GKS Tychy), Patryk Wajda (Comarch Cracovia), Dariusz Gruszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie).



38. kolejka PHL

Michał Elżbieciak (Naprzód Janów), Roman Němeček (JKH GKS Jastrzębie), Joni Haverinen (MMKS Podhale Nowy Targ), Mike Danton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jiří Zdeněk (Unia Oświęcim), Patryk Kogut (GKS Tychy).



39. kolejka PHL

Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie), Maciej Sulka (MMKS Podhale Nowy Targ), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Damian Słaboń (Comarch Cracovia), Lukáš Endál (Ciarko PBS Bank KH Sanok).



40. kolejka PHL

Ondřej Raszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Grzegorz Piekarski (Unia Oświęcim), Miroslav Zatko (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Mateusz Adamus (Unia Oświęcim), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Petr Polodna (JKH GKS Jastrzębie) 



41. kolejka PHL

Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Tomáš Protivný (JKH GKS Jastrzębie), Jakub Ferenc (GKS Tychy), Lukáš Endál (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jan Steber (JKH GKS Jastrzębie), Damian Kapica (MMKS Podhale Nowy Targ)



42. kolejka PHL

Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Łukasz Sokół (GKS Tychy), Miroslav Zatko (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jan Steber (JKH GKS Jastrzębie), Maksim Kartoszkin (GKS Tychy), Branislav Fabry (Orlik Opole) 



43. kolejka PHL

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Matt Williams (Ciarko PBS Bank), Tomáš Protivný (JKH GKS Jastrzębie), Lukáš Endál (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Michał Gryc (Naprzód Janów), Karol Wąsiński (Polonia Bytom).



44. kolejka PHL

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Erik Spady (Comarch Cracovia), Nikita Semiannikow (Orlik Opole), Petr Šinágl (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Jakub Witecki (GKS Tychy).



45. kolejka PHL

David Zabolotny (JKH GKS Jastrzębie), Martin Lučka (MMKS Podhale Nowy Targ), Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie), Dennis McCauley (Comarch Cracovia), Daniel Kapica (MMKS Podhale Nowy Targ), Łukasz Sękowski (Naprzód Janów).



46. kolejka PHL

David Zabolotny (JKH GKS Jastrzębie), Pavel Mojžíš (GKS Tychy), Tomáš Valečko (Orlik Opole), Richard Bordowski (JKH GKS Jastrzębie), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Lukáš Endál (Ciarko PBS Bank KH Sanok).



1. mecz ćwierćfinału play-off

Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jakub Ferenc (GKS Tychy), Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Michalski (MMKS Podhale Nowy Targ), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Richard Bordowski (JKH GKS Jastrzębie)



2. mecz ćwierćfinału play-off

Ondřej Raszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Łukasz Sokół (GKS Tychy), David Turoň (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Michael Cichy (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jegor Omieljanienko (MMKS Podhale Nowy Targ).



3. mecz ćwierćfinału play-off

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie), Miroslav Zatko (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Jan Daneček (Unia Oświęcim), Michał Woźnica (GKS Tychy)



1. mecz półfinału play-off

Ondřej Raszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Matt Wiliams (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Tomasz Pastryk (JKH GKS Jastrzębie), Martin Przygodzki (JKH GKS Jastrzębie), Michael Cichy (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jurij Kuzin (GKS Tychy).


 
2. mecz półfinału play-off

Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Roman Němeček (JKH GKS Jastrzębie), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Petr Polodna (JKH GKS Jastrzębie), Zenon Konopka (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Adam Bagiński (GKS Tychy).



3. mecz półfinału play-off

Ondřej Raszka (MMKS Podhale  Nowy Targ), Joni Haverinen (MMKS Podhale  Nowy Targ), Jakub Ferenc (GKS Tychy), Maksim Kartoszkin (GKS Tychy), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Damian Kapica (MMKS Podhale Nowy Targ).



4. mecz półfinału play-off

Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Patryk Wronka (MMKS Podhale Nowy Targ), Adrian Parzyszek (GKS Tychy), Petr Polodna (JKH GKS Jastrzębie).



5. mecz półfinału play-off

Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie), Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie), Lukáš Endál (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Kacper Guzik (GKS Tychy), Richard Bordowski (JKH GKS Jastrzębie).



1. mecze o medale

Štefan Žigárdy, Nicolas Besch (GKS Tychy), Roman Němeček (JKH GKS Jastrzębie), Filip Wielkiewicz (MMKS Podhale Nowy Targ), Michael Cichy (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jakub Witecki (GKS Tychy).



2. mecze o medale

Przemysław Odrobny (JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie), Martin Lučka (MMKS Podhale Nowy Targ), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Krystian Dziubiński (MMKS Podhale Nowy Targ), Jurij Kuzin (GKS Tychy).



3. mecze o medale

Przemysław Odrobny (JKH GKS Jastrzębie), Łukasz Sokół (GKS Tychy), Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie), Richard Bordowski (JKH GKS Jastrzębie), Adam Bagiński (GKS Tychy), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie).



4. mecze o medale

Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Nicolas Besch (GKS Tychy),Tomáš Protivný (JKH GKS Jastrzębie), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Josef Vitek (GKS Tychy), Jakub Witecki (GKS Tychy).



5. mecze o medale

Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Josef Vitek (GKS Tychy), Maksim Kartoszkin (GKS Tychy), Martin Przygodzki (JKH GKS Jastrzębie).




6. mecze o medale

Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Jan Steber (JKH GKS Jastrzębie), Kacper Guzik (GKS Tychy).




KLASYFIKACJA 

Bramkarze

Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok) - 11.

Ondřej Raszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Štefan Žigárdy (GKS Tychy) - 10.

John Murray (Orlik Opole) 
7.

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Michal Fikrt (Unia Oświęcim) - po 6.

Przemysław Odrobny (JKH GKS Jastrzębie) - 5.

Michał Elżbieciak (Naprzód Janów), David Zabolotny (JKH GKS Jastrzębie) - po 2.

Jewhen Napnenko (Naprzód Janów)- 1.


Obrońcy:

Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie) - 10.

Miroslav Zatko (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Nicolas Besch (GKS Tychy) - 8.

Łukasz Sokół (GKS Tychy), 
Tomáš Protivný (JKH GKS Jastrzębie) - 7.

 
Louis Liotti (Comarch Cracovia)Tomáš Valečko (Polonia Bytom/Orlik Opole), Pavel Mojžíš (GKS Tychy), Matt Williams (Ciaro PBS Bank KH Sanok), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy) - po 5.

David Turoň (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Joni Haverinen (MMKS Podhale Nowy Targ), Roman Němeček (JKH GKS Jastrzębie), Michał Kotlorz (GKS Tychy) - po 4.

Anton Klemientjew (Naprzód Janów/Ciarko PBS Bank KH Sanok)Lubomir Vosatko (Unia Oświęcim)Jakub Ferenc (GKS Tychy), Martin Lučka (MMKS Podhale Nowy Targ) - po 3.

Mateusz Sordon (Orlik Opole), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia(Damian Tomasik (MMKS Podhale Nowy Targ)Grzegorz Piekarski (Unia Oświęcim), Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie) - po 2.

Sebastian Łabuz (MMKS Podhale Nowy Targ), Jerzy Gabryś (Unia Oświęcim)Adrian Kowalówka (Comarch Cracovia), Bartłomiej Bychawski (Orlik Opole)Maciej Kruczek (Comarch Cracovia)Matuš Vizvary (Unia Oświęcim), Patrik Vrana (Naprzód Janów), Jarosław Kłys (Comarch Cracovia),, Rostislav Slota (HC GKS Katowice), Martin Richter (Ciarko PBS Bank), Michał Krokosz (HC GKS Katowice)Patryk Wajda (Comarch Cracovia), Maciej Sulka (MMKS Podhale Nowy Targ), Erik Spady (Comarch Cracovia), Nikita Semiannikow (Orlik Opole), Tomasz Pastryk (JKH GKS Jastrzębie)Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie) - po 1.
 

Napastnicy:

Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie) - 8.

Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Damian Kapica (MMKS Podhale Nowy Targ), Lukáš Endál (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Richard Bordowski (JKH GKS Jastrzębie) - po 6.

Jordan Pietrus (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie)Petr Polodna (JKH GKS Jastrzębie), Michael Cichy (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Maksim Kartoszkin (GKS Tychy), Kacper Guzik (GKS Tychy) - po 5.

Michal Plichta (JKH GKS Jastrzębie), Damian Słaboń (Comarch Cracovia), Branislav Fabry (Polonia Bytom/Orlik Opole), Michał Gryc (Naprzód Janów), Petr Šinagl (Ciarko PBS Bank KH Sanok)Jegor Omieljanienko (MMKS Podhale Nowy Targ)Adam Bagiński (GKS Tychy) - po 4.

Josef Fojtik (Comarch Cracovia), 
 Patrik Valčák (Comarch Cracovia), Mariusz Jakubik (Naprzód Janów)Peter Tabaček (Unia Oświęcim), Filip Komorski (Unia Oświęcim), Patryk Kogut (Naprzód Janów / GKS Tychy)Krystian Dziubiński (MMKS Podhale Nowy Targ), Jakub Witecki (GKS Tychy)Jan Steber (JKH GKS Jastrzębie) - po 3.

Grzegorz Pasiut (Comarch Cracovia)Wojciech Wojtarowicz (Unia Oświęcim), Filip Stopiński (Orlik Opole), Joseph Harcharik (Orlik Opole), Vladimir Nikiforov (Orlik Opole)Martin Vozdecký (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Radosław Galant (GKS Tychy), Stanisław Wirołajnen (Orlik Opole), Dariusz Gruszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Jiří Zdeněk (Unia Oświęcim), Mike Danton (Ciarko PBS Bank KH Sanok)Dennis McCauley (Comarch Cracovia), Mateusz Michalski (MMKS Podhale Nowy Targ), Jan Daneček (Unia Oświęcim), Michał Woźnica (GKS Tychy), Patryk Wronka (MMKS Podhale Nowy Targ)Jurij Kuzin (GKS Tychy), Josef Vitek (GKS Tychy), Martin Przygodzki (JKH GKS Jastrzębie) - po 2.

Jarosław Różański (MMKS Podhale Nowy Targ), Bartosz Fraszko (Comarch Cracovia)Radek Meidl (Polonia Bytom), Kasper Bryniczka (MMKS Podhale Nowy Targ), Marcin Biały (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Tomasz Kulas (JKH GKS Jastrzębie), Marcin Jaros (Unia Oświęcim), Mykyta BucenkoMikołaj Łopuski (GKS Tychy)Maciej Szewczyk (Unia Oświęcim), Marek Kalus (Comarch Cracovia), Krzysztof Zapała (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Mateusz Bepierszcz (Unia Oświęcim)Marek Pohl (Naprzód Janów), Wojciech Stachura (Naprzód Janów), Filip Stoklasa (Comarch Cracovia), Sebastian Kowalówka (Comarch Cracovia), Artem Bondarew (JKH GKS Jastrzębie), Damian Piotrowicz (Unia Oświęcim), Mateusz Adamus (Unia Oświęcim), Karol Wąsiński (Polonia Bytom)Daniel Kapica (MMKS Podhale Nowy Targ), Łukasz Sękowski (Naprzód Janów)Zenon Konopka (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Adrian Parzyszek (GKS Tychy), Filip Wielkiewicz (MMKS Podhale Nowy Targ) - po 1.

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X
';