1 : 0 Kamil Kalinowski ( Mateusz Bepierszcz - Radosław Galant ) 5 na 5 10:33
2 : 0 Bartłomiej Jeziorski ( Kamil Górny - Patryk Kogut ) 5 na 5 13:11
3 : 0 Mateusz Bryk ( Mateusz Gościński - Michał Kotlorz ) 5 na 5 15:14
4 : 0 Michael Cichy ( Alex Szczechura - Kacper Guzik ) 5 na 5 18:42
5 : 0 Jarosław Rzeszutko ( Mateusz Bryk - Adam Bagiński ) 5 na 5 21:00
6 : 0 Kamil Kalinowski ( Mateusz Bepierszcz ) 5 na 5 22:54
7 : 0 Alex Szczechura ( Kacper Guzik - Michael Cichy ) 5 na 5 27:44
8 : 0 Radosław Galant ( Michael Kolarz ) 5 na 5 29:06
9 : 0 Jarosław Rzeszutko ( Mateusz Bepierszcz ) 5 na 5 29:22
10 : 0 Radosław Galant ( Filip Komorski - Patryk Kogut ) 5 na 5 31:22
11 : 0 Filip Komorski ( Bartłomiej Jeziorski - Patryk Kogut ) 5 na 5 38:39
12 : 0 Bartłomiej Pociecha ( Kamil Kalinowski - Mateusz Bepierszcz ) 5 na 5 39:04
13 : 0 Michael Kolarz ( Filip Komorski ) 5 na 5 42:26
14 : 0 Mateusz Bepierszcz ( Kamil Kalinowski - Radosław Galant ) 5 na 5 46:54
15 : 0 Jarosław Rzeszutko ( Mateusz Bryk - Alex Szczechura ) 5 na 5 57:44
16 : 0 Patryk Kogut ( Bartłomiej Jeziorski - Filip Komorski ) 5 na 5 59:22

49:17 Sebastian Brynkus (#18) SMS PZHL 2 min. Zahaczenie

Koniec.
60. min - GOOOOL! 16:0! Patryk Kogut pieczętuje zwycięstwo tyszan
58. min - GOOOOL! 15:0! Jarosław Rzeszutko kompletuje hat tricka.
56. min - Krążek po uderzeniu Patryka Koguta zatańczył na linii bramkowej!
55. min - Tyszanie szukają kolejnych bramek. Cichy do Bepierszcza, lecz ten nieczysto trafia w krążek.
52. min - SMS w pełnym zestawieniu.
51. min - Tymczasem strzał Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Bernacki, ale Lewartowski, choć długo marznie pod swoją bramką, to
50. min - Dwie minuty karne dla Brynkusa. Tyszanie zagrają w przewadze.
49. min - Jedno z nielicznych dobrych uderzeń sosnowiczan. Rybak, ale tuż obok słupka.
47. min - GOOOL! 14:0! Rozklepana obrona szkółki, a gumę w siatce umieszcza Mateusz Bepierszcz.
47. min - Kolejna szansa dla GKS-u. Uderzał Górny!
45. min - Gazda! Dobre uderzenie obrońcy. Centymetry dzieliły go od zdobycia gola.
45. min - Indywidualna akcja Kacpra Guzika! Zabrakło wykończenia.
44. min. - Szuka swojego gola Mateusz Gościński. Kolejna próba, kolejny strzał nieudany.
43. min - GOOOL! 13:0! Michael Kolarz i krążek zatrzepotał w siatce
42. min - Teraz próba Kotlorza. Kapitan GKS-u potężnie uderzył, ale efektu bramkowego nie ma.
41. min - Bryk z bulika, ale Zawalski na posterunku.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę.

40. min - GOOOOL! 12:0! Pociecha przymierzył pod poprzeczkę. Zawalski nie miał żadnych szans
39. min - GOOOOL! 11:0! Komorski i mamy jedenaste trafienie w tym meczu. To dopiero druga odsłona.
39. min - Kontra SMS. Uderzenie Macieja Rybaka zablokowane.
38. min - Ładny rajd Bepierszcza. Uderzenie mija lewy słupek bramki SMS-u.
37. min - Zawalski zatrzymuje uderzenie Kalinowskiego.
36. min - Jeziorski! Był bardo bliski pokonania Zawalskiego. Minimalnie niecelny strzał.
35. min - Brynkus! Mocno, ale również niecelnie.
33. min - Bepierszcz z bliskiej odległości nie trafia do bramki.
32. min - GOOOL! 10:0! Radosław Galant strzela 10 gola. Jeśli w tyskiej szatni obowiązuje stary hokejowy zwyczaj, będzie musiał postawić swoim kolegom zgrzewkę nieco gorzkiego żółtego napoju z bąbelkami
30. min - Czas dla SMS PZHL.
30. min - GOOOL! 9:0! Jarosław Rzeszutko! Pachnie dwucyfrówką
30. min - GOOOL! 8:0! Galant i mamy ósmego gola. Ładna indywidualna akcja
28. min - GOOOL! 7:0! Było pierwsze trafienie Cichego, jest i Szczechury. Alex dobija strzał Kacpra Guzika
27. min - Adam Bagiński i tym razem trafia w poprzeczkę. Nie ma dziś szczęścia doświadczony napastnik.
26 min. - Galant z Bepierszczem mocno zakręcili obroną gości. Uderzenie "Becyca" pada łupem bramkarza gości.
25. min - Akcja Jeziorskiego! Utalentowany napastnik GKS-u powstrzymany dosłownie w ostatniej chwili!
23. - GOOOL! 6:0! Kamil Kalinowski z bliska pokonuje bramkarza "Szkółki". Dublet tyskiego środkowego.
23. min - Dobre uderzenie Michaela Kolarza! Niespokojnie pod bramką SMS-u, więc krążek wybity na uwolnienie.
21. min - GOOOL! 5:0! Tyszanie podwyższają prowadzenie. Na listę strzelów wpisuje się Jarosław Rzeszutko, który w zamieszaniu podbramkowym pokonuje Prokopa.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję spotkania. Bulik dla GKS Tychy.

Koniec I tercji. Wracamy za 15 minut
19. min - GOOOL! 4:0! Szybko zreflektował się najlepszy strzelec Polskiej Hokej Ligi. To jego pierwszy gol w oficjalnym meczu w barwach GKS-u.
19. min - Cichy! Jak on tego nie trafił? Z dwóch metrów fatalnie przestrzelił.
18. min - Coraz szybciej grają tyszanie i kreują coraz więcej groźnych akcji. Przed chwilą dobrą okazję miał Gościński.
18. min - Kolejny potężny strzał Bryka, ale bez efektu bramkowego.
17. min - Brynkus! Sprawdził czujność Lewartowskiego.
16. min - GOOOL! 3:0! Bryk popisuje się soczystym strzałem. Guma trafiła w okienko
15. min - Kotlorz! Dobry strzał po lodzie, ale Prokop odbija gumę.
14. min - GOOOL! 2:0! Tym razem Jeziorski się nie myli i podwyższa prowadzenie.
13. min - Jeziorski z okolic bulika! Nie ma gola.
12. min - Dwa uderzenia Remigiusza Gazdy. Najpierw interweniuje Prokop, a później krążek na ciało przyjmuje obrońca.
11. min - GOOOL! 1:0! Kamil Kalinowski otwiera wynik spotkania. W sytuacji sam na sam zaskoczył Oskara Prokopa
10. min - Noworyta! Kolejna dobra interwencja Lewartowskiego.
10. min - Anklewicz starał się pokonać Lewartowskiego. Tyski bramkarz jest na posterunku.
10. min - Zamieszanie pod bramką SMS. Uderzał Cichy.
8. min - Gospodarze przeważają. Brakuje wykończenia.
7. min - Kolejna dobra okazja tyszan. Krążek po uderzeniu Bagińskiego zatrzymał się na słupku!
6. min - Ciura z niebieskiej! Potężne uderzenie, ale guma wędruje nad poprzeczką.
5. min - Szczuchura w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali. Uderzenie dalekie od ideału. Powinno być 1:0 dla tyszan.
4. min - Bagiński! Potężnie huknął, a Prokop popisał się świetną interwencją.
3. min - Kolarz uderzył z niebieskiej, ale guma trafiła w obrońcę,
2. min - Teraz strzelał Szczechura, lecz wprost w Prokopa.
1. min - Pierwsze uderzenie w tym spotkaniu. Mateusz Bepierszcz, ale minimalnie niecelnie.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Lewartowski i Oskar Prokop

18 K. Lewartowski (BR1) 60:00 5 5 0 100