16:45 Tomasz Pastryk (#68) TMH Polonia 2 min. Rzucenie na bandę
21:42 Marek Pohl (#23) Anteo Naprzód 2 min. Zahaczenie
30:24 Anteo Naprzód Janów 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
32:40 Igor Sarna (#32) Anteo Naprzód 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
38:26 Anteo Naprzód Janów 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
45:49 Matej Cunik (#74) TMH Polonia 2 min. Zahaczenie
46:44 Marek Indra (#71) Anteo Naprzód 2 min. Zahaczenie
51:05 Marek Indra (#71) Anteo Naprzód 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
53:18 Wojciech Stachura (#19) Anteo Naprzód 2 min. Zahaczenie
56:59 Jakub Jaworski (#91) TMH Polonia 2 min. Zahaczenie
59:28 Michał Działo (#12) TMH Polonia 2 min. Trzymanie

- Koniec Meczu. Gospodarze zwyciężają 6:1.
- 58 min. - Ponownie Indra z bliska, ale z dokładnością przeszkodził mu łamiący się kij.
- 58 min. - Strzały Indry odbija Raszka.
- 55 min. - Uderzenie Stoklasy z bulika, mrozi Elżbieciak.
- 52 min. - GOL! 6-1! Fatalna strata na niebieskiej tuż po wznowieniu i Danieluk posłał precyzyjnym strzałem z bulika gumę do bramki.
- 51 min. - GOL! 5-1! Podanie wzdłuż bramki Działy wykorzystuje Bordowski, bez problemów wpakował gumę do pustej bramki.
- 49 min. - Wrzutka na bramkę Elżbieciaka ale ani Kalinowski ani Krzemień nie zdążyli uderzyć dokładnie gumy, którą wygarnął bramkarz Janowa.
- 47 min. - Bordowski mocno uderzył na bramkę Elżbieciaka ale ten pewnie mrozi gumę.
- 46 min. - Poloniści tylko chwile grali w osłabieniu gdyż w ataku faul popełnił Indra i siły się wyrównały.
- 45 min. - Bordowski wycofał do Stoklasy, ale ten uderzył prosto w bramkarza.
- 44 min. - Adamus z bulika, ale pewnie łapie Raszka.
- 43 min. - Groźnie uderzył Stoklasa, ale obok słupka.

Od trzeciej tercji bronić będzie Raszka, który zmienia Landsmana.

- Koniec II tercji.
- 40 min. - Krążek wyłuskał Bordowski, ale w sytuacji sam na sam nie zdołał oszukać Elżbieciaka.
- 38 min. - Strzał Adamusa nad bramką, a Indra zablokowany.
- 35 min. - GOL! 4-1! Druga z rzędu wykorzystana przewaga gospodarzy, Salamon zakręcił za bramką, podał do Kozłowskiego, który precyzyjnym strzałem bez przyjęcia pokonał Elżbieciaka.
- 34 min. - Fantastyczne dwie interwencje Elżbieciaka ratują Naprzód przed stratą bramki.
- 32 min. - GOL! 3-1! Frączek z metra już upadając na lód uderzył gumę w odsłoniętą część bramki na którą gumę wrzucił z niebieskiej Cunik.
- 30 min. - Kontra Polonii, zza bulika uderzył Kalinowski. Bez problemu do raka łapie Elżbieciak.
- 29 min. - Charousek do Indry, ale jego strzał odbija Landsman.
- 27 min. - Kilka groźnych akcji gospodarzy, lecz na posterunku Elżbieciak. Próbował z niebieskiej Turon a wcześniej Bordowski z okolicy bulika.
- 21 min. - Uderzenie Kurza odbija Landsman, krążek ląduje wysoko na siatce otaczającej lodowisko.

- Koniec I tercji. Strzały: 9 - 7.
- 18 min. - Goście grali w przewadze, ale z trudem przyszło im stworzenie groźnej akcji.
- 15 min. - Salamon już leżąc uderzył na bramkę Elżbieciaka, ale niezbyt dokładnie i ten bez problemu łapie.
- 14 min. - Adamus rzuca przeciwnikiem od tyłu na bandę i otrzymuje karę 2+10.
- 13 min. - Strzał Stokłosy z okolicy niebieskiej odbija Landsman.
- 12 min. - Uderzenie z trzech metrów Bordowskiego odbija Elżbieciak.
- 9 min. - GOL! 2-1! Przed bramkę gumę podał Frączek a Stoklasa nie namyślając się uderzył z bulika pakując gumę nad łapaczką Elżbieciaka.
- 8 min. - Z niebieskiej mocno uderzył Musioł, odbija zza lodowisko Landsman.
- 7 min. - GOL! 1-1! Z niebieskiej gumę wrzucił Salamon zza bramkę, krążek przejął Malinik, wjechał przed Elżbieciaka i wepchnął gumę do bramki.
- 6 min. - Sygnalizowana kara dla gospodarzy, z kontrą ruszył Piper, ale jego strzał spod niebieskiej wyłapał Landsman.
- 3 min. - GOL! 0-1! Słodczyk uderzył z zerowego konta na bramkę Polonii, Landsman odbił krążek, który przejął na ciało Indra i oddał strzał między parkanami bramkarza.
- 2 min. - Groźna akcja pod bramką bytomian, ale strzał z bliska łapie Landsman.

31 F. Landsman (BR1) 40:00 13 12 1 0.92
94 O. Raszka (BR2) 20:00 7 7 0 100