Strzały na bramkę przeciwnika: 19 - 33 Liczba wszystkich kar w meczu: 5 - 4
Bramki w osłabieniu: 0 - 1 Liczba widzów na meczu: 1000

0 : 1 Bartłomiej Neupauer ( Oskar Jaśkiewicz - Damian Tomasik ) 4 na 5 17:22
1 : 1 Marek Indra ( Michał Stokłosa - Kamil Charousek ) 5 na 5 27:21
2 : 1 Kamil Charousek ( Mateusz Adamus ) 5 na 5 30:10
2 : 2 Elvijs Biezais ( Mateusz Michalski - Dmitrij Samarin ) 5 na 4 31:33
2 : 3 Bartłomiej Neupauer ( Jarosław Różański ) 5 na 5 44:53
3 : 3 Dawid Musioł ( Kamil Charousek - Jiří Charousek ) 5 na 4 52:38
3 : 4 Marcin Kolusz ( Filip Wielkiewicz - Oskar Jaśkiewicz ) 5 na 5 55:14

04:58 Wojciech Stachura (#19) Anteo Naprzód 2 min. Zahaczenie
15:36 Jarosław Różański (#7) TatrySki Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
18:07 Mateusz Wojdyła (#44) TatrySki Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

- Konie Meczu 3-4.
- 59 min. - Podhale kontrolowało już w końcówce przebieg meczu przebywając w tercji rywala nie dając im wpuścić za bramkarza szóstego zawodnika. Do tego Kosakowski skasował przy bandzie Biezaisa za co wyleciał na ławkę kar.
- 57 min. - Strzał zza niebieskiej Kosakowskiego, ale bez problemu łapie Raitums.
- 55 min. - GOL! 3-4! Piękna i składna akcja Podhala zakończona golem. Wielkiewicz obrócił się z krążkiem z backhandu zagrał na wprost bramki a tam nadjeżdżający Kolusz pokonał Elżbieciaka pewnym strzałem.
- 54 min. - Indra zamieszał pod bramką Podhala, ale nie zdołał oszukać indywidualnym rajdem Raitumsa.
- 53 min. - GOL! 3-3! Z niebieskiej huknął z pierwszego krążka Charousek, po drodze rykoszet od Musioła, który zmylił bramkarza.
- 52 min. - Kilka prób ataków z obu stron, ale bez większego zagrożenia dla bramkarzy
- 49 min. - Pod bramką próbowali zamieszać Ogorodnikow a wcześniej Wielkiewicz ale dobrze byli powstrzymywani przez obrońców.
- 47 min. - Krążek w bramce Janowa po akcji Zapały, ale ten wpadł najpierw w bramkarza i krążek wtoczył się do bramki. Sędzia od razu wskazał rozłożonymi rękami że nie ma gola.
- 46 min. - GOL! Sędzia uznaje bramkę, wskazując na środek po analizie wideo. Strzelcem Bartłomiej Neupauer.
- 46 min. - Bramka dla Podhala? Sędzia sprawdza wideo, dobijał Neupauer w ogromnym zamieszaniu podbramkowym. Krążek najpierw zatańczył przed linią bramkową po strzale Siutego a później dobijał z bliska Neupauer.
- 43 min. - Mocno z niebieskiej Jaśkiewicz, ale nie trafił w bramkę.
- 41 min. - Różański wyjechał na czystą pozycję ale nie zdołał pokonać Elżbieciaka.

- Koniec II tercji.
- 39 min. - Janowianie w końcówce w przewadze, ale Kolusz z Zapałą nie dali sobie w tercji rywala odebrać gumy odbierając rywalowi cenny czas.
- 37 min. - Jaśkiewicz zza bulika, ale pewnie łapie Elżbieciak.
- 35 min. - Strzał Ogorodnikowa odbija Elżbieciak.
- 32 min. - GOL! 2-2! Podhale szybko wykorzystuje okres gry w przewadze. Podanie pod bramkę i Biezais pakuje gumę do bramki.
- 32 min. - Kontrowersyjna kara dla gospodarzy za sześciu na lodzie, janowianie nie mogą się z tym pogodzić protestując.
- 31 min. - Kosakowski uderza stojąc na wprost bramki między bulikami, ale trafia w zawodnika Podhala.
- 30 min. - GOL! 2-1! Wygrane wznowienie i szybki strzał z niebieskiej po lodzie Kamila Charouska zaskakuje bramkarza Podhala!
- 29 min. - Kontra gospodarzy, na obrońcę jechał Seda ale uderzył obok słupka
- 28 min. - Gumę próbował zawinąć Biezais ale Ela na posterunki. Po wznowieniu uderzył Michalski ale nad bramką.
- 27 min. - GOL! 1-1! Z bliska Indra pakuje gumę do bramki.
- 26 min. - Neupauer z bulika, mrozi gumę Elżbieciak.
- 25 min. - Rajski i Seda w zamieszaniu pod bramką, ale nie zdołali dokładnie uderzyć krążka.
- 23 min. - Spod bandy Kamil Kapica, ale bez problemu gumę mrozi Elżbieciak.

- Koniec I tercji.
- 19 min. - Strzał Kamila Charouska z okolicy niebieskiej radzi sobie z nim Raitums.
- 18 min. - GOL! 0-1! Kontra Podhala i fatalna interwencja Elżbieciaka. Neupauer zza bulika uderzył a krążek odbił niefortunnie bramkarza Janowa i krążek wtoczył się do bramki tuż przy słupku.
- 17 min. - W pierwszej minucie przewagi Janowianie mięli problem z założeniem zamka.
- 16 min. - Na ławkę kar siada doświadczony Jarosław Różański. Janów w przewadze.
- 15 min. - Z boku uderzył Adamus, ale radzi sobie Raitums.
- 14 min. - Groźna akcja Indry, który wjechał do środka a jego strzał z trudnością obronił barkiem Raitums.
- 13 min. - Kosakowski z pomiędzy bulików, ale nad bramką.
- 12 min. - Dużo niedokładności z obu stron.
- 11 min. - Zamieszanie pod bramką Elżbieciaka, ale nikt nie dobija gumy.
- 10 min. - Pohl wrzucił gumę pod bramkę, ale bramkarz Podhala poradził sobie w zamieszaniu.
- 8 min. - Podhale kilka razy próbowało zawiązać akcje, ale gospodarze dobrze się bronili.
- 6 min. - Goście grają w przewadze, na ławce Stachura, który na sygnalizowanej karze jeszcze rzucił się pod krążek i ucierpiał.
- 5 min. - Dwa strzały z niebieskiej Pichniarcika, ale obok bramki.
- 2 min. - Neupauer dostał podanie przed bramkę, ale minimalnie chybił.

Wszystkich kibiców gorąco prosimy o klikanie w reklamy oraz nie używanie na naszej stronie AdBlocka. Reklamy są w tej chwili jedynym źródłem utrzymania strony. Dzięki nim serwis jest darmowy.

1 M. Elżbieciak (BR1) 60:00 33 29 4 0.88