0 : 1 Filip Komorski ( Bartłomiej Jeziorski - Patryk Kogut ) 5 na 5 02:15
1 : 1 Maciej Urbanowicz ( Maciej Kruczek - Kasper Bryniczka ) 5 na 5 25:20
1 : 2 Bartłomiej Jeziorski ( Bartłomiej Pociecha - Michael Cichy ) 5 na 4 25:45
1 : 3 Ilja Kaznadziej ( Kamil Górny - Michael Cichy ) 5 na 5 33:57
2 : 3 Kasper Bryniczka ( Maciej Urbanowicz - Peter Novajovský ) 5 na 5 35:42
2 : 4 Patryk Kogut ( Bartosz Ciura - Filip Komorski ) 5 na 5 36:27
2 : 5 Alex Szczechura ( Michael Cichy - Kacper Guzik ) 5 na 5 38:32
2 : 6 Jarosław Rzeszutko ( Alex Szczechura - Adam Bagiński ) 5 na 5 46:05
3 : 6 Filip Drzewiecki ( Petr Šinágl ) 5 na 5 47:16
3 : 7 Mateusz Gościński ( Jarosław Rzeszutko - Radosław Galant ) 5 na 5 48:11

03:32 Rafał Radziszewski (#31) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
48:41 Patryk Wajda (#8) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

60. min - Koniec!!! Tyszanie wypunktowali Cracovię 7:3!
56. min - Krakowianie jeszcze wierzą i ostrzeliwują bramkę tyszan. Próbowali Kalus, Sykora i z daleka Zib, ale bez powodzenia
53. min - Rompkowski z niebieskiej mocno, ale guma przelatuje obok słupka
51. min - Strzał Kalusa i pewnie Murray
50. min - Znów Tychy, ale Cichy z bliska przenosi krążek nad poprzeczką
49. min - Siódme trafienie dla tyszan zalicza Gosciński
48. min - GOOL! Sinagl dogral do niekrytego Drzewieckiego, a ten złapał na przemieszczeniu Murraya i wpakował gumę do odsłoniętej bramki.
47. min - GOOL! Tyszanie prowadzą już 6:2 Szczechura zza bramki do Rzeszutki, a ten spomiędzy bulików precyzyjnie uderza i zdobywa gola
45. min - Galant z prawego bulika obok słupka
44. min - Kalus uderza po podaniu Sykory, ale trafia w Murraya.
42. min - Kalus do Da Costy przed bramkę, a ten z najbliższej odległości trafia wprost w bramkarza
41. min - Początek III tercji

40. min - Koniec II tercji. Zabójcza końcówka gości, którzy prowadzą już 5:2
39. min min - Kolejny gol dla gości. Do siatki trafia Szczechura
37. min - Grad goli przy Siedleckiego! Tyszanie znowu odskakują Cracovii na dwie bramki gola z bliska zdobył Kogut po podaniu Ciury
36. min - GOOL! Bryniczka między bulikami piekielnie silnym i precyzyjnym uderzeniem pakuje gumę pod poprzeczke tyskiej bramki!
34. min - GOOL! Kaznadziej precyayjnym strzałem sprzed lewego bulika pakuje krążek do siatki!
33. min - Słaboń sam na sam odgrywa na prawo do Drzewieckeigo, ale ten z najbliższej odległości nie strzela
29. min - Kalus urwał się obrońcom, ale ci w porę naprawili swój błąd
29. min - Kąśliwe uderzenia Navojovskyego i Urbanowicza, ale bez powodzenia
27. min - Galant i Kaznadziei na ławce podwójna przewaga Pasów
26. min - GOOL! Sinagl na ławce i po szybkim rozegraniu zamka gola zdobywa Jeziorski
26. min - GOOL! Remis - Rozklepana tyska obrona i gola z bliska zdobywa w koncówce przewagi Urbanowicz
24. min - Starcie Bagisia z Radzikiem i ten peirwszy wedruje na ławkę za przeszkadzanie. Pasy jednak wciąż nie mogą odczarować tyskiej Bramki
22. min - Bryniczkaz bliska nie potrafi dokładnie uderzyć w krążek. Tyszanie przetrwali osłabienie
22. .min - Jezorski z prawego bulika strzałem z nadgarstka próbował pokonać Radzika. Pewnie krakowski bramkarz. Wszystko to w osłabieniu
21. min - Kalinowski za opóźnianie gry trafia do boksu kar. Cracovia w natarciu
21..min - Rozpoczynamy II tercję

20. min - Koniec I tercji przy stanie 1:0 dla gości.
20. min - Bomba Dabkowskiego z niebieskiej, pewnie łapie tyski bramkarz.
19. min - Sinagl spod niebieskiej, Domogała sprzed bramki próbował zbić krążek kijem, jednak niecelnie. Dobry okres gry Pasów
18. min - Kapica na środek do Bryniczki, ten uderza, ale bez powodzenia
16. min - Bład Murraya i Dziubiński mógł przechwycić krązek, po chwili z bliska po podaniu Sinagla wychowanek Szarotek miał koeljna szansę.
15. min - Prawą stroną popędził Sykora i z bulika mocnym strzałem uderza w bramkarza
14. min - Strzał Drzewieckiego z najwyższym trudem parkanem odbija Murray
13. min - Da Costa do Kapicy na lewo, ale ten trafia w bramakrza
11. min - Ostra gra pod bramką tyską. Cracovia ma problem z konstruowaniem akcji
9. min - Sporo chaosu na lodzie
8. min - Komorski wyłuskał krążek obrońcy, ale uderza nad bramką
8. min - Craxa już w komplecie
7. min - Bagiński prowadząc krążek po zewnętrznej stronie kija próbował wjechać z nim do bramki. Atak tyszan trwa. Do końca kary 10 sekund
6. min - Tychy znów przed szansą. W boksie kar Kalus za natarcie
6. min - Bryk z dystansu po lodzie, ale pewnie broni Radziszewski
4. min - Kara dla bramkarza Cracovii za spowodowanie upadku. Odsiedzi ją Paczkowski
3. min - Gol dla Tychów!Gola z prawego bulika zdobywa Komorski po asystach Jeziorskiego i Koguta.
2. min - Trójkowa akcja tyszan, Gosciński z bliska, ale parkanami zatrzymuje krążek Radzik
2. min - Bomba Ziba z niebieskiej po wznowieniu, ale na posterunku Murray
1 min - Rozpoczęcie meczu. Bronią Radziszewski i Murray. Krążek dla tyszan.

Wszystkich kibiców gorąco prosimy o klikanie w reklamy oraz nie używanie na naszej stronie AdBlocka. Reklamy są w tej chwili jedynym źródłem utrzymania strony. Dzięki nim serwis jest darmowy.

31 R. Radziszewski (BR1) 60:00 29 22 7 0.76