Sędziowie liniowi: Paweł Kosidło - Piotr Matlakiewicz

Strzały na bramkę przeciwnika: 36 - 30 Liczba wszystkich kar w meczu: 10 - 8
Bramki w osłabieniu: 1 - 0 Liczba widzów na meczu: 500
Łączna długość kar w meczu: 28 - 16 min.

1 : 0 Łukasz Nalewajka ( Peter Fabuš ) 4 na 5 15:56
2 : 0 Martin Kasperlík ( Dominik Jarosz - Łukasz Nalewajka ) 5 na 5 22:23

05:49 JKH GKS Jastrzębie 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
15:32 Artiom Dubinin (#18) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
16:21 Radosław Nalewajka (#22) JKH GKS 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
18:23 Tomasz Kulas (#10) JKH GKS 2 min. Opóźnianie gry
18:57 Dmytro Demjaniuk (#18) KH Energa Toruń 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
31:48 Dominik Paś (#14) JKH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
31:48 Radosław Nalewajka (#22) JKH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
31:48 Arciom Mianciuk (#90) KH Energa Toruń 2 min. Nadmierna ostrość w grze
31:48 Piotr Naparło (#77) KH Energa Toruń 2 min. Nadmierna ostrość w grze
38:11 Tobiasz Bigos (#86) JKH GKS 2 min. Trzymanie
38:11 Łukasz Nalewajka (#20) JKH GKS 10 min. Niesportowe zachowanie
39:16 Adrian Jaworski (#11) KH Energa Toruń 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
56:25 Jarosław Dołęga (#29) KH Energa Toruń 2 min. Trzymanie
59:03 Dienis Trachanow (#73) KH Energa Toruń 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec meczu
60 min - Bramkarz Torunia został w boksie!
60 min - Czas dla drużyny gości. 38 sekund do końca meczu
57 min - Atakują torunianie, ale oddają mało strzałów
53 min - Kulas wyjeżdża z kontrą, oddaje strzał, ale broni bramkarz gości
51 min - Kontra Jastrzębia, strzał jednego z zawodników gospodarzy broni Spesny
49 min - Błąd Spesnego tuż przed własną bramką, oddał krążek rywalom, ale zrehabilitował się i obronił strzał
47 min - Goście od dłuższego czasu grają w tercji rywala, ale póki co bez strzału
44 min - Zamek gospodarzy w tercji rywala, ale bez konkretów w ataku
42 min - Obie drużyny już grają w pełnym zestawieniu
41 min - Zaczynamy trzecią tercję! Wznowienie dla gości!

Koniec II tercji
39 min - Zaostrzył się mecz, a niepotrzebnie
38 min - Strzał Parizka, odbija Raszka
35 min - Zamieszanie pod bramką Torunia, ale wybijają obrońcy
33 min - Toczy się bójka na lodzie z udziałem kilku zawodników!
32 min - Dobra interwencja Raszki po strzale Oriechina
30 min - Dubinin oddaje groźny strzał, ale dobrze interweniuje Spesny
26 min - Świerski oddaje strzał, ale blokują rywale, krążek znów trafia do niego i znów oddaje strzał, ale minimalnie nad bramką
23 min - GOOOL! 2:0! Kasperlik dostał dobre podanie i oddał strzał pomiędzy nogi bramkarza czym podwyższył prowadzenie!
22 min - Zamieszanie pod bramką gospodarzy! Leżący Raszka wychodzi z tej sytuacji obronną ręką
21 min - Zaczynamy drugą tercję! Wznowienie wygrywają goście!

Koniec I tercji. Do końca kary Kulasa zostały 22 sekundy, a do końca kary Demianiuka pozostało 56 sekund
19 min - Torunianie podkręcają tempo, a gospodarze znów będą osłabieni
16 min - GOOOL! Kontratak gospodarzy i Łukasz Nalewajka znalazł się w sytuacji 2 na 1, ale zdecydował się na strzał, krążek odbił się od słupka i wpadł do bramki!
14 min - Groźny dziś jest Łukasz Nalewajka, tym razem oddał strzał z najbliższej odległości, ale czujny bramkarz gości
12 min - Błąd drużyny gości podczas wyprowadzenia krążka z własnej tercji i Łukasz Nalewajka oddaje natychmiastowy strzał, ale bramkarz broni bez problemów
10 min - Oriechin oddaje strzał, ale zbyt lekki i broni Raszka
8 min - Kontratak Jastrzębian Kasperlik oddaje strzał, ale został zablokowany przez rywali. Gospodarze grają w pełnym zestawieniu
6 min - Toruń przed szansą, będą grali w liczebnej przewadze
3 min - Zagranie wzdłuż bramki do jednego z napastników Jastrzębia, ale niecelny strzał
2 min - Pierwszy strzał torunian, broni Raszka
1 min - Zaczynamy! Goście wygrywają pierwsze wznowienie!

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D

96 O. Raszka (BR1) 60:00 30 30 0 100