09:50 Filip Stoklasa (#13) Zagłębie 2 min. Zahaczenie
16:26 PGE Orlik Opole 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
29:49 Michał Działo (#12) Zagłębie 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
32:49 Arkadiusz Kostek (#24) PGE Orlik 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
33:25 Michał Bernacki (#10) Zagłębie 2 min. Uderzanie kijem
39:28 Łukasz Sznotala (#93) PGE Orlik 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
41:37 Martin Przygodzki (#11) PGE Orlik 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
44:33 Denis Akimoto (#22) Zagłębie 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
46:43 Filip Stoklasa (#13) Zagłębie 2 min. Zahaczenie
51:40 Martin Przygodzki (#11) PGE Orlik 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
55:59 Martin Przygodzki (#11) PGE Orlik 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
59:24 Łukasz Rutkowski (#89) Zagłębie 2 min. Uderzanie kijem

- Koniec! 4-3. Obstrzeliwana bramka w końcowych sekundach przez Orlik, ale gospodarze przetrzymali atak rywala!
- 60 min. - Kara dla Rutkowskiego i Orlik w przewadze, z niebieskiej Kostek, odbija Radziszewski.
- 59 min. - 58 sekund do końca meczu i czas bierze Orlik Opole.
- 59 min. - Radziszewski z bliska broni strzał i dobitkę Przygodzkiego.
- 57 min. - Luka ładnie minął obrońcę, ale parkan wystawił Vilardo i obronił z dwóch metrów strzał czeskiego napastnika.
- 55 min. - GOL! 4-3! Świetnie w sytuacji sam na sam Gołowin zwodami oszukał Radziszewskiego i wpakował gumę z backhandu nad bramkarzem!
- 53 min. - GOL! 4-2! Strzał z bulika Podsiadły w osłabieniu odbija Vilardo a z bliska dobił Stoklasa!
- 52 min. - GOL! 3-2! Wywalczony krążek przy buliku, dobre podanie otrzymał na środek Horzelski i przymierzył tuż przy słupku!
- 50 min. - Wrzutka z niebieskiej Akimoto ale odbija Vilardo.
- 47 min. - Uderzenie Gołowina z bulika po rykoszecie wyszło poza taflę.

- Koniec II tercji.
- 36 min. - GOL! 2-2! Zagłębie odrabia straty. Mamy remis! Rutkowski z bulika, źle Vilardo i dobija z bliska Znosko!
- 34 min. - GOL! 1-2! Szybka odpowiedź gospodarzy, Działo z bliska daje kontaktową bramkę.
- 34 min. - GOL! 0-2! Kontra Orlika 2 na 1, Gołowin do Wolkou a ten pakuje gumę do bramki!
- 30 min. - GOL! 0-1! Rozklepana defensywa gospodarzy, wzdłuż bramki Jełakow a akcje zamknął celnym strzałem do siatki - Arkadiusz Kostek.
- 28 min. - Bucenko z boku, ale nie zaskoczył Vilardo.
- 25 min. - Przygodzki walczy o krążek pod bramką Radziszewskiego, ale obrońcy sobie z nim radzą.
- 24 min. - Atak Zagłębia, ale spalony.
- 23 min. - Zamieszanie pod bramką Vilardo, przepychanki ale uspokojona sytuacja.
- 22 min. - Z niebieskiej Charousek z pierwszego krążka, pewnie Vilardo.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - Jełakow z bulika, ale pewnie łapie Radziszewski.
- 18 min. - Fatalna gra w przewadze gospodarzy, którzy stoją w miejscu i wymieniają krążek aż wreszcie rywal przejął gumę i ją wybił z własnej tercji!
- 14 min. - Dużo niedokładności i gra szarpana z obu stron.
- 12 min. - Błąd w obronie gości i Rutkowski sam na sam! Ale nie zdołał pokonać Vilardo!
- 11 min. - Z niebieskiej mocno Sznotala ale obok bramki!
- 10 min. - Kara dla Stoklasy.
- 9 min. - Z metra Bernacki, ale prosto w parkan Vilardo!
- 8 min. - Uderzenie Kany z pierwszego krążka zza bulika, odbija bramkarz Orlika.
- 6 min. - Z niebieskiej Akimoto, odbija Vilardo.
- 4 min. - Spod bandy Luka, odbija Vilardo!
- 3 min. - Kara dla Gawlika, Zagłębie w przewadze. Dobrze jednak pierwszą minutę bronią się goście.
- 2 min. - Wojdyła z niebieskiej, odbija dobrze parkanem Radziszewski!
- 1 min. - Gramy (19:06 - początek meczu)
- Obie ekipy wyjechały na lód, ale czekają aż trochę tafla przymarznie gdyż woda zalega w niektórych miejscach. (19:02)

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D

31 R. Radziszewski (BR1) 60:00 24 21 3 0.88