1 : 0 Tomáš Komínek ( Artiom Dubinin - Jan Homer ) 5 na 5 22:41
3 : 1 Kamil Wróbel ( Vladimír Lukáčik - Łukasz Nalewajka ) 5 na 5 44:16
4 : 1 Radosław Nalewajka ( Tobiasz Bigos - Maciej Sulka ) 5 na 5 57:20

27:01 Jarosław Nobis (#33) Orlik Opole 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
33:43 Vladimír Lukáčik (#8) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
38:06 JKH GKS Jastrzębie 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
39:36 Vladimír Lukáčik (#8) JKH GKS 2 min. Zahaczenie

Koniec meczu.
59 min- Ostatnie dwie minuty gry.
58 min- GOOL 4:1! Nalewajka podwyższa wynik i to chyba będzie ostatnia bramka w tym meczu!
57 min- Strzelał Paś i słupek ratuje gości.
55 min- Uderzał Bigos, odbija Nobis.
53 min- Dużo chaosu na tafli.
51 min- Przewaga gospodarzy, ale bez efektu bramkowego.
49 min- Próbują raz po raz gospodarze, ale krążek jak zaczarowany omija bramkę Nobisa.
47 min- Opadli już z sił goście i nie są w stanie zagrozić bramce Raszki.
45 min- GOOL 3:1! Zamieszanie przed bramką i Wróbel pokonuje Nobisa.
44 min- Paś z korytarza między bulikami. Obok słupka.
43 min- Kominek wjechał przed bramkę, ale nie udało mu się wepchnąć krążka do bramki.
42 min- Gospodarze w pełnym składzie.
41 min- Trzecia tercja rozpoczęta.

40 min- Czas dla Orlika.
40 min- GOOL 2:1! Fabusz zdołał w osłabieniu wymanewrować obrońcę, zamarkował strzał i złapał Nobisa na przemieszczeniu!
39 min- Kara techniczna za sześciu na lodzie dla JKH.
37 min- Kominek z okolicy bulika. Pomylił się.
36 min- Lukaczik wyszedł z kary i od razu szansa 2 na 1 z Pasiem, strzał tego drugiego pięknie broni Nobis!
35 min- Kandziuba po indywidualnym rajdzie. Nad bramką.
34 min- Kara dla Lukaczika i Orlik w przewadze.
32 min- Groźne są kontry Orlika, Szydło prawie wyprowadził opolan na prowadzenie.
30 min- Goście w pełnym składzie.
29 min- Po dwie bomby Lukaczika i Homera, ale wynik nie ulega zmianie.
28 min- Kara dla Nobisa i gospodarze w przewadze.
26 min- GOOL 1:1! Rzekanowski przejął krążek na niebieskiej i przez całą taflę popędził sam na sam z Raszką. Strzał między parkanami i remis!
25 min- Nahunko przed bramką, trafił prosto w Nobisa.
23 min- GOOL 1:0! Kominek strącił krążek i zaskoczył bramkarza!
23 min- Dubinin! Rosjanin sam na sam i górą Nobis!
22 min- Kulas wyjechał zza bramki, próbował przy krótkim słupku. Nobis na posterunku.
21 min- Zaczynamy drugą tercję.

Koniec I tercji. Strzały 15 - 5.
18 min- Mocno uderzył Fabusz, ale w sam środek i Nobis łapie krążek.
16 min- Optyczną przewagę mają gospodarze. Szczególnie kiedy na tafli przebywa trzecia formacja gości złożona praktycznie z samych obrońców.
15 min- Mało dobrych okazji na Jastorze.
13 min- Próbował Lukaczik, ale ofiarnie blokuje strzał Gorzycki.
12 min- Trafiony krążkiem w twarz Sznotala, na szczęście nic poważnego się nie stało.
11 min- Zamknęli opolan we własnej tercji jastrzębianie, ale brakuje strzałów.
9 min- Dzielnie walczą goście i na razie rozbijają ataki JKH.
7 min- Miettinien z niebieskiej, rykoszet przed bramką i dużo szczęścia po stronie gospodarzy.
6 min- Szarża Svitaca pod bandą. Kaskiem odbija Raszka. Po chwili z niebieskiej Kostek, łapie bramkarza gospodarzy.
5 min- Dobra okazja Kulasa, ale strzelił prosto w bramkarza.
4 min- W natarciu gospodarze. Brakuje celności.
2 min- Z bliska Pelaczyk, dwie dobitki. Było blisko, ale górą Nobis.
2 min- Svitac indywidualnie, odbija Raszka.
1 min- Ładny gest ze strony miejscowych kibiców, którzy skandują Orlik Opole. W ramach wsparcia dla drużyny z Opola w ich trudnej sytuacji.
1 min- Gramy. Krążek dla gospodarzy.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D

96 O. Raszka (BR1) 60:00 19 18 1 0.95