Rozgrywki: Ekstraliga - 1 Runda - 2. kolejka
Sędziowie główni: Krzysztof Kozłowski - Tomasz Radzik
Sędziowie liniowi: Michał Gerne - Wojciech Moszczyński

Strzały na bramkę przeciwnika: 27 - 36 Liczba wszystkich kar w meczu: 5 - 6
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 450
Bramki w przewadze: 0 - 1
Łączna długość kar w meczu: 10 - 12 min.

1 : 0 Frenks Razgals ( Vitālijs Pavlovs - Siarhiej Bahalejsza ) 5 na 5 +/- 05:16
2 : 0 Roman Rác ( Mateusz Bryk - Egils Kalns ) 5 na 5 +/- 09:19
2 : 1 Iwan Jacenko ( Artiom Woroszyło - Maksim Ignatowicz ) 5 na 4 +/- 28:58
2 : 2 Jakub Šaur ( Jewgienij Bodrow ) 5 na 5 +/- 50:37
3 : 2 Roman Rác ( Ēriks Ševčenko ) 5 na 5 +/- 59:29

15:02 Jauhienij Kamienieu (#9) JKH GKS Jastrzębie 2 min. Trzymanie
19:53 Māris Jass (#3) JKH GKS Jastrzębie 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
26:42 Patryk Gosztyła (#3) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
27:44 JKH GKS Jastrzębie 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
33:13 Maksim Ignatowicz (#43) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie
39:04 Iwan Jacenko (#50) Comarch Cracovia 2 min. Opóźnianie gry
40:19 Vitālijs Pavlovs (#79) JKH GKS Jastrzębie 2 min. Przeszkadzanie
45:27 Dienis Pieriewozczikow (#59) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
47:44 Vitālijs Pavlovs (#79) JKH GKS Jastrzębie 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
57:02 Jakub Müller (#90) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie
59:33 Comarch Cracovia 2 min. Niesportowe zachowanie

Koniec meczu
60. min - GOOOL!!! Roman Rac samotnie pognał do tercji rywala, pojechał wzdłuż lewej bandy i z ostrego kąta przymierzył z nadgarstka, krążek odbił się od dalszego słupka i wpadł do bramki.
59. min - Czas dla drużyny JKH GKS Jastrzębia.
59. min - Sevcenko z niebieskiej! Broni Pieriewozczikow.
58. min - Ofiarnie bronią się krakowianie w tym osłabieniu.
57. min - Saur uderzył z niebieskiej, ale ofiarnie bronią się jastrzębianie.
56. min - Kostek pomiędzy bulikami, ale odbija krążek Pieriewozczikow.
55. min - Krakowianie próbowali wymanewrować jastrzębian w ich tercji, ale nie pozwolili na to gospodarze.
54. min - Bryk wypalił spod niebieskiej! Mrozi krążek Rosjanin.
53. min - Nechvatal uwijał się w bramce, ale ostatecznie krakowianie nie byli w stanie pokonać czeskiego bramkarza.
52. min - Mlynarovic mocno pociągnał z nadgarstka i z problemami broni to uderzenie Pieriewozczikow.
51. min - GOOOL!!! Bodrow wygrał wznowienie pod bramką Nechvatala, Saur przejął momentalnie gumę i strzałem w okienko zaskoczył bramkarza Jastrzębia.
50. min - Ignatowicz z niebieskiej! Broni czeski golkiper.
49. min - Urbanowicz w kontrze! Lecz trafił nad poprzeczką bramki.
48. min - Bodrow z najbliższej odległości! Mrozi gumę Nechvatal.
48. min - Razgals pomiędzy bulikami! Nie ma bramki.
47. min - Strzał z ostrego kąta zamrożony przez rosyjskiego bramkarza.
46. min - Wykluczenie dla Pieriewozczikowa za spowodowanie upadku przeciwnika i odsiadywać to wykluczenie będzie Jewgienij Bodrow.
45. min - Saura rozpędza akcję gości. Zagrał do Kapicy, ten przed bramkę do Bodrowa, lecz ten był blokowany i nie oddał strzału.
44. min - Krakowianie zamknięci we własnej tercji.
43. min - Ignatowicz niecelnie zagrał do Nemca i Pavlovs przejął gumę. Wyszedł z kontrą, ale zakończyło się to bez celnego strzału.
42. min - Kapica samotnie przedarł się przez jastrzębską obronę, oddał strzał pomiędzy bulikami, ale broni Nechvatal.
41. min - Pavlovs faulował Kapicę i został odesłany na ławkę kar.
41. min - Rozpoczynamy trzecią odsłonę tego spotkania.

Koniec II tercji
40. min - Mocny strzał na krakowską bramkę zatrzymany przez Ignatowicza.
39. min - Jarosz walczy o krążek z Ignatowiczem za bramką Pieriewozczikowa.
38. min - Bodrow zagrał do nadjeżdżającego na bramkę Nechvatala Guli, ale Kasperlik przerwał to podanie.
38. min - Po raz kolejny krakowianie zostali zamknięci we własnej tercji.
37. min - Urbanowicz z bliska! Mrozi gumę Pieriewozczikow.
36. min - Gula w końcu dał chwilę na odetchnienie swoim kolegom i wyekspediował krążek z własnej tercji.
35. min - Jastrzębianie cały czas w tercji rywali, lecz zdecydowanie za mało oddają strzałów.
34. min - Kalns szukał luki przy krótkim rogu, lecz jego strzał powędrował tuż obok bramki.
33. min - Mocny strzał Jassa z niebieskiej, lecz dobra interwencja rosyjskiego golkipera gości.
33. min - Goście zamknięci we własnej tercji.
32. min - Rac z bulika! Obok bramki.
31. min - Krakowianie często przy krążku, lecz dobry pressing jastrzębian uniemożliwia gościom wyprowadzenie groźnej akcji.
29. min - GOOOL!!! Jacenko do Kapicy, ten odegrał mu krążek, a rosyjski napastnik pociągnął z nadgarstka z okolic bulika i strzałem pod parkanami zaskoczył czeskiego golkipera i zdobył pierwsze trafienie dla swojego zespołu w tym spotkaniu.
28. min - Nadmierna liczba graczy na lodzie drużyny Jastrzębia i dwuminutowe wykluczenie, które odsiadywać będzie Radosław Nalewajka.
28. min - Krakowianie często wystrzeliwują krążek z własnej tercji.
26. min - Płachetka z pół obrotu! Obok bramki.
25. min - Kasperlik w kontrze sam na sam, ale odebrał mu krążek krakowski obrońca.
24. min - Dudas próbował zaskoczyć Nechvatala z niebieskiej, lecz golkiper gospodarzy wciąż z czystym kontem.
22. min - Shirley samotnie pognał do przodu, przymierzył z bliska! Wciąż czujnie Nechvatal.
21. min - Kapica do Nemca, a ten z najbliższej odległości nie pokonał Nechvatala!

Koniec I tercji
20. min - Kapica samotnie wymanewrował jastrzebską obronę, lecz w ostatniej fazie został faulowany i nie oddał celnego strzału.
19. min - Kostek próbował swojego szczęścia z niebieskiej, lecz strzał powędrował obok bramki.
17. min - Razgals pognał do przodu, wyminął krakowską obronę i próbował umieścić krążek w bramce tuż nad parkanem Pieriewozczikowa, lecz ten zdążył złapać ten krążek do łapaczki.
17. min - Dobrze bronią się jastrzębianie. Wyjeżdżają z własnej tercji i utrudniają rywalom wjazd do własnej tercji.
16. min - Szansa dla gości na pierwszą dla nich bramkę w tym spotkaniu. Kamienieu odpocznie na ławce kar przez dwie minuty.
15. min - Kamienieu powalczył o krążek za bramką rywala, ale zatrzymany na bandzie przez jednego z zawodników gości.
14. min - Jass najeżdżał na bramkę gości, Radosław Nalewajka wystawił mu krążek na czystą pozycję, ten z pierwszego krążka przymierzył, lecz strzał nie powędrował w światło bramki.
13. min - Duża liczba strzałów na krakowską bramkę. Zakotłowało się pod bramką Pieriewozczikowa, ale ostatecznie guma zamrożona przez Rosjanina.
13. min - Rac najeżdżał na bramkę Pieriewozczikowa, huknął pomiędzy bulikami, ale czujnie bramkarz gości.
12. min - Dudas z niebieskiej! Broni Nechvatal.
11. min - Sevcenko pociągnął z niebieskiej, ale bez większych problemów zamroził tę gumę rosyjski bramkarz.
10. min - Czas dla drużyny gości.
10. min - GOOOL!!! Bryk zagrał na niebieską do Raca, ten wypalił momentalnie i pozostawił bez szans zasłoniętego Pieriewozczikowa.
9. min - Kasperlik pognał do przodu, wymanewrował obronę Comarch Cracovii, lecz uciekł mu krążek w ostatecznej fazie i nie zdążył oddać strzału.
8. min - Mocno atakują jastrzębianie swoich rywali w ich tercji.
7. min - Jass mocno z niebieskiej! Broni parkanem to uderzenie bramkarz gości.
6. min - GOOOL!!! Kostek pociągnął z ostrego kąta, odbija krążek Pieriewozczikow, ale Razgals najeżdżał na bramkę, zgarnął gumę i huknął momentalnie i wpakował gumę do niemalże pustej bramki.
5. min - Baszyrow samotnie wymanewrował krakowską obronę i mocno przymierzył spod bulika, lecz wciąż z czystym kontem rosyjski golkiper.
4. min - Horzelski mocno przygwoździł do bandy nadjeżdżającego Kapicę.
3. min - Nemec z ostrego kąta! Krążek powędrował w boczną siatkę.
2. min - Kontra gości, lecz Csamango nie dokładnie zagrał przed bramkę.
1. min - Samotna akcja Razgalsa, lecz dobrze Pieriewozczikow pokrył bliższy słupek i nie pozwolił na puszczenie krążka.

7 P. Nechvátal (BR1) 60:00 36 34 2 0.94