Kontakt
Kanał RSS

Zapamiętaj mnie

» Zarejestruj się!

Jesteś tutaj: Start > PHL > Terminarz/Wyniki
         Etap:

Lista meczów w sezonach

I runda

1 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-09-06 17:00:00 Ciarko PBS Bank STS TMH Polonia Arena Sanok 4 : 3
(1:2, 0:1, 3:0)
2 2015-09-06 17:00:00 KS Unia Orlik Opole Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 2
(2:1, 1:1, 0:0)
3 2015-09-06 17:15:00 TatrySki Podhale HK Zagłębie Miejska Hala Lodowa 8 : 0
(1:0, 3:0, 4:0)
4 2015-09-06 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Nesta Mires Toruń Jastor 4 : 0
(1:0, 1:0, 2:0)
5 2015-09-06 18:30:00 Comarch Cracovia Naprzód Janów Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 8 : 3
(3:0, 2:1, 3:2)
6 2015-09-06 19:00:00 SMS U20 GKS Tychy Stadion Zimowy 1 : 19
(0:5, 0:8, 1:6)

2 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-09-11 11:30:00 SMS U20 Orlik Opole Stadion Zimowy 0 : 10
(0:4, 0:3, 0:3)
2 2015-09-11 17:00:00 HK Zagłębie Ciarko PBS Bank STS Stadion Zimowy 0 : 1
(0:0, 0:0, 0:1)
3 2015-09-11 18:00:00 TMH Polonia Comarch Cracovia OSiR 3 : 4 d.
(2:1, 1:0, 0:2, d. 0:1)
4 2015-09-11 18:00:00 GKS Tychy JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 3 : 0
(2:0, 0:0, 1:0)
5 2015-09-11 19:00:00 Naprzód Janów KS Unia Jantor 2 : 5
(2:1, 0:2, 0:2)
6 2015-09-11 19:00:00 Nesta Mires Toruń TatrySki Podhale Tor-Tor 1 : 4
(0:0, 0:2, 1:2)

3 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-09-13 17:00:00 SMS U20 JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 2 : 7
(1:1, 0:3, 1:3)
2 2015-09-13 17:00:00 Ciarko PBS Bank STS Nesta Mires Toruń Arena Sanok 3 : 2 d.
(0:0, 2:0, 0:2, d. 1:0)
3 2015-09-13 17:00:00 KS Unia TMH Polonia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 4 d.
(2:0, 1:1, 0:2, d. 0:1)
4 2015-09-13 17:00:00 Orlik Opole Naprzód Janów Toropol 5 : 3
(1:3, 3:0, 1:0)
5 2015-09-13 18:00:00 TatrySki Podhale GKS Tychy Miejska Hala Lodowa 5 : 1
(2:1, 2:0, 1:0)
6 2015-09-13 18:30:00 Comarch Cracovia HK Zagłębie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 9 : 0
(1:0, 3:0, 5:0)

4 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-09-15 18:00:00 TMH Polonia Orlik Opole OSiR 2 : 5
(0:2, 2:3, 0:0)
2 2015-09-15 18:00:00 GKS Tychy Ciarko PBS Bank STS Stadion Zimowy 4 : 2
(2:1, 1:1, 1:0)
3 2015-09-15 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie TatrySki Podhale Jastor 3 : 2
(2:0, 0:1, 1:1)
4 2015-09-15 18:30:00 Nesta Mires Toruń Comarch Cracovia Tor-Tor 2 : 6
(1:2, 1:3, 0:1)
5 2015-09-15 19:00:00 Naprzód Janów SMS U20 Jantor 0 : 2
(0:1, 0:0, 0:1)
6 2015-09-15 19:00:00 HK Zagłębie KS Unia Stadion Zimowy 2 : 3
(1:1, 1:2, 0:0)

5 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-09-18 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS JKH GKS Jastrzębie Arena Sanok 2 : 3 k.
(0:0, 0:1, 2:1, d. 0:0, k. 1:2)
2 2015-09-18 18:00:00 KS Unia Nesta Mires Toruń Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 2 d.
(2:0, 0:1, 0:1, d. 1:0)
3 2015-09-18 18:30:00 Comarch Cracovia GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 2 : 5
(0:3, 0:2, 2:0)
4 2015-09-18 18:30:00 Orlik Opole HK Zagłębie Toropol 6 : 1
(1:1, 1:0, 4:0)
5 2015-09-18 19:00:00 SMS U20 TatrySki Podhale Stadion Zimowy 0 : 6
(0:2, 0:2, 0:2)
6 2015-09-18 19:00:00 Naprzód Janów TMH Polonia Jantor 3 : 10
(0:2, 1:4, 2:4)

6 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-09-20 17:00:00 TMH Polonia SMS U20 OSiR 6 : 1
(1:0, 2:1, 3:0)
2 2015-09-20 17:00:00 HK Zagłębie Naprzód Janów Stadion Zimowy 3 : 4 d.
(0:1, 1:2, 2:0, d. 0:1)
3 2015-09-20 17:00:00 GKS Tychy KS Unia Stadion Zimowy 7 : 0
(2:0, 2:0, 3:0)
4 2015-09-20 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Comarch Cracovia Jastor 1 : 3
(0:0, 1:3, 0:0)
5 2015-09-20 18:00:00 TatrySki Podhale Ciarko PBS Bank STS Miejska Hala Lodowa 6 : 3
(4:0, 0:0, 2:3)
6 2015-09-20 18:30:00 Nesta Mires Toruń Orlik Opole Tor-Tor 2 : 5
(1:2, 1:1, 0:2)

7 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-09-25 18:00:00 TMH Polonia HK Zagłębie OSiR 4 : 0
(2:0, 0:0, 2:0)
2 2015-09-25 18:00:00 KS Unia JKH GKS Jastrzębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 4
(1:2, 0:0, 1:2)
3 2015-09-25 18:30:00 Comarch Cracovia TatrySki Podhale Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 1
(3:0, 1:0, 1:1)
4 2015-09-25 18:30:00 Orlik Opole GKS Tychy Toropol 1 : 3
(0:1, 0:2, 1:0)
5 2015-09-25 19:00:00 SMS U20 Ciarko PBS Bank STS Stadion Zimowy 1 : 13
(0:6, 1:4, 0:3)
6 2015-09-25 19:00:00 Naprzód Janów Nesta Mires Toruń Jantor 3 : 4 d.
(1:0, 1:2, 1:1, d. 0:1)

8 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-09-27 17:00:00 SMS U20 HK Zagłębie Stadion Zimowy 0 : 5
(0:3, 0:2, 0:0)
2 2015-09-27 17:00:00 TMH Polonia Nesta Mires Toruń OSiR 8 : 3
(2:0, 2:1, 4:2)
3 2015-09-27 17:00:00 GKS Tychy Naprzód Janów Stadion Zimowy 7 : 2
(2:1, 3:1, 2:0)
4 2015-09-27 17:00:00 Ciarko PBS Bank STS Comarch Cracovia Arena Sanok 1 : 4
(0:3, 0:1, 1:0)
5 2015-09-27 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Orlik Opole Jastor 3 : 2 k.
(0:0, 1:1, 1:1, d. 0:0, k. 2:0)
6 2015-09-27 18:00:00 TatrySki Podhale KS Unia Miejska Hala Lodowa 5 : 0
(3:0, 1:0, 1:0)

9 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-09-29 18:00:00 KS Unia Ciarko PBS Bank STS Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 2
(1:2, 1:0, 1:0)
2 2015-09-29 18:00:00 TMH Polonia GKS Tychy OSiR 4 : 2
(1:0, 0:0, 3:2)
3 2015-09-29 18:30:00 Comarch Cracovia SMS U20 Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 13 : 0
(5:0, 3:0, 5:0)
4 2015-09-29 18:30:00 Orlik Opole TatrySki Podhale Toropol 4 : 3 k.
(0:1, 0:2, 3:0, d. 0:0, k. 2:1)
5 2015-09-29 19:00:00 Naprzód Janów JKH GKS Jastrzębie Jantor 3 : 6
(1:3, 2:1, 0:2)
6 2015-09-29 19:00:00 HK Zagłębie Nesta Mires Toruń Stadion Zimowy 5 : 2
(1:0, 2:1, 2:1)

10 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-10-02 18:00:00 GKS Tychy HK Zagłębie Stadion Zimowy 7 : 0
(1:0, 2:0, 4:0)
2 2015-10-02 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie TMH Polonia Jastor 1 : 0
(0:0, 1:0, 0:0)
3 2015-10-02 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS Orlik Opole Arena Sanok 2 : 4
(0:2, 1:1, 1:1)
4 2015-10-02 18:30:00 TatrySki Podhale Naprzód Janów Miejska Hala Lodowa 12 : 1
(7:0, 4:0, 1:1)
5 2015-10-02 18:30:00 Comarch Cracovia KS Unia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 7 : 1
(3:1, 2:0, 2:0)
6 2015-10-02 19:00:00 SMS U20 Nesta Mires Toruń Stadion Zimowy 2 : 6
(0:3, 1:2, 1:1)

11 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-10-04 13:30:00 Naprzód Janów Ciarko PBS Bank STS Jantor 4 : 9
(1:1, 1:5, 2:3)
2 2015-10-04 17:00:00 KS Unia SMS U20 Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 10 : 1
(4:0, 4:0, 2:1)
3 2015-10-04 17:00:00 Orlik Opole Comarch Cracovia Toropol 1 : 5
(0:2, 1:1, 0:2)
4 2015-10-04 17:00:00 TMH Polonia TatrySki Podhale OSiR 4 : 2
(1:0, 1:1, 2:1)
5 2015-10-04 17:00:00 HK Zagłębie JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 1 : 4
(1:0, 0:2, 0:2)
6 2015-10-04 17:30:00 Nesta Mires Toruń GKS Tychy Tor-Tor 2 : 5
(1:2, 0:0, 1:3)

II runda

12 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-10-09 18:00:00 GKS Tychy SMS U20 Stadion Zimowy 8 : 2
(3:1, 1:0, 4:1)
2 2015-10-09 18:00:00 TMH Polonia Ciarko PBS Bank STS OSiR 5 : 2
(3:1, 1:0, 1:1)
3 2015-10-09 18:30:00 Nesta Mires Toruń JKH GKS Jastrzębie Tor-Tor 3 : 5
(0:2, 0:1, 3:2)
4 2015-10-09 18:30:00 Orlik Opole KS Unia Toropol 1 : 3
(0:1, 1:1, 0:1)
5 2015-10-09 19:00:00 HK Zagłębie TatrySki Podhale Stadion Zimowy 2 : 3
(0:0, 2:2, 0:1)
6 2015-10-09 19:00:00 Naprzód Janów Comarch Cracovia Jantor 1 : 7
(1:1, 0:3, 0:3)

13 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-10-11 17:00:00 Orlik Opole SMS U20 Toropol 7 : 3
(2:0, 3:1, 2:2)
2 2015-10-11 17:00:00 KS Unia Naprzód Janów Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 1
(0:0, 1:0, 2:1)
3 2015-10-11 17:00:00 Ciarko PBS Bank STS HK Zagłębie Arena Sanok 3 : 0
(0:0, 2:0, 1:0)
4 2015-10-11 18:00:00 TatrySki Podhale Nesta Mires Toruń Miejska Hala Lodowa 10 : 3
(4:2, 4:1, 2:0)
5 2015-10-11 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie GKS Tychy Jastor 3 : 6
(1:3, 0:2, 2:1)
6 2015-10-11 18:30:00 Comarch Cracovia TMH Polonia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 8 : 2
(1:0, 4:0, 3:2)

14 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-10-13 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie SMS U20 Jastor 7 : 0
(0:0, 4:0, 3:0)
2 2015-10-13 18:00:00 GKS Tychy TatrySki Podhale Stadion Zimowy 3 : 4
(1:0, 2:2, 0:2)
3 2015-10-13 18:00:00 TMH Polonia KS Unia OSiR 2 : 5
(0:2, 1:1, 1:2)
4 2015-10-13 18:30:00 Nesta Mires Toruń Ciarko PBS Bank STS Tor-Tor 1 : 3
(1:1, 0:0, 0:2)
5 2015-10-13 19:00:00 HK Zagłębie Comarch Cracovia Stadion Zimowy 2 : 9
(0:1, 1:4, 1:4)
6 2015-10-13 19:00:00 Naprzód Janów Orlik Opole Jantor 2 : 6
(0:0, 1:4, 1:2)

15 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-10-16 18:00:00 KS Unia HK Zagłębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 5
(2:2, 0:1, 2:2)
2 2015-10-16 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS GKS Tychy Arena Sanok 5 : 0
walkower
3 2015-10-16 18:00:00 TatrySki Podhale JKH GKS Jastrzębie Miejska Hala Lodowa 3 : 2 k.
(0:1, 0:0, 2:1, d. 0:0, k. 1:0)
4 2015-10-16 18:30:00 Orlik Opole TMH Polonia Toropol 4 : 1
(1:0, 1:1, 2:0)
5 2015-10-16 18:30:00 Comarch Cracovia Nesta Mires Toruń Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 6 : 3
(3:0, 2:1, 1:2)
6 2015-10-16 19:00:00 SMS U20 Naprzód Janów Stadion Zimowy 1 : 4
(0:2, 1:2, 0:0)

16 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-10-18 17:00:00 GKS Tychy Comarch Cracovia Stadion Zimowy 3 : 1
(2:0, 0:0, 1:1)
2 2015-10-18 17:00:00 HK Zagłębie Orlik Opole Stadion Zimowy 3 : 5
(1:1, 1:2, 1:2)
3 2015-10-18 17:00:00 TMH Polonia Naprzód Janów OSiR 5 : 2
(1:0, 2:2, 2:0)
4 2015-10-18 17:30:00 Nesta Mires Toruń KS Unia Tor-Tor 2 : 10
(1:4, 0:4, 1:2)
5 2015-10-18 18:00:00 TatrySki Podhale SMS U20 Miejska Hala Lodowa 13 : 1
(5:0, 5:0, 3:1)
6 2015-10-18 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Ciarko PBS Bank STS Jastor 0 : 1
(0:1, 0:0, 0:0)

17 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-09-08 18:00:00 KS Unia GKS Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 6 : 2
(3:0, 2:0, 1:2)
2 2015-10-23 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS TatrySki Podhale Arena Sanok 1 : 4
(0:0, 1:2, 0:2)
3 2015-10-23 18:30:00 Orlik Opole Nesta Mires Toruń Toropol 5 : 3
(0:0, 3:0, 2:3)
4 2015-10-23 18:30:00 Comarch Cracovia JKH GKS Jastrzębie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 0 : 3
(0:0, 0:0, 0:3)
5 2015-10-23 19:00:00 SMS U20 TMH Polonia Stadion Zimowy 2 : 7
(0:2, 2:4, 0:1)
6 2015-10-23 19:30:00 Naprzód Janów HK Zagłębie Jantor 1 : 2
(0:0, 1:1, 0:1)

18 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-09-22 18:00:00 GKS Tychy Orlik Opole Stadion Zimowy 4 : 1
(1:0, 1:1, 2:0)
2 2015-10-25 17:00:00 Ciarko PBS Bank STS SMS U20 Arena Sanok 6 : 0
(2:0, 1:0, 3:0)
3 2015-10-25 17:00:00 HK Zagłębie TMH Polonia Stadion Zimowy 5 : 3
(1:0, 3:1, 1:2)
4 2015-10-25 17:30:00 Nesta Mires Toruń Naprzód Janów Tor-Tor 0 : 2
(0:2, 0:0, 0:0)
5 2015-10-25 18:00:00 TatrySki Podhale Comarch Cracovia Miejska Hala Lodowa 3 : 2 k.
(1:1, 1:1, 0:0, d. 0:0, k. 1:0)
6 2015-10-25 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie KS Unia Jastor 4 : 5 k.
(1:0, 1:4, 2:0, d. 0:0, k. 0:2)

19 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-10-06 19:00:00 Naprzód Janów GKS Tychy Jantor 1 : 11
(0:4, 1:4, 0:3)
2 2015-10-27 18:00:00 KS Unia TatrySki Podhale Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 1 : 3
(1:0, 0:2, 0:1)
3 2015-10-27 18:00:00 Comarch Cracovia Ciarko PBS Bank STS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 0
(0:0, 1:0, 0:0)
4 2015-10-27 18:30:00 Nesta Mires Toruń TMH Polonia Tor-Tor 3 : 5
(0:2, 2:2, 1:1)
5 2015-10-27 18:30:00 Orlik Opole JKH GKS Jastrzębie Toropol 0 : 4
(0:3, 0:0, 0:1)
6 2015-10-27 19:00:00 HK Zagłębie SMS U20 Stadion Zimowy 6 : 1
(2:0, 3:1, 1:0)

20 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-10-30 14:30:00 SMS U20 Comarch Cracovia Stadion Zimowy 1 : 9
(0:2, 1:4, 0:3)
2 2015-10-30 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS KS Unia Arena Sanok 2 : 1
(1:1, 1:0, 0:0)
3 2015-10-30 18:00:00 TatrySki Podhale Orlik Opole Miejska Hala Lodowa 5 : 3
(1:1, 1:1, 3:1)
4 2015-10-30 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Naprzód Janów Jastor 3 : 0
(0:0, 2:0, 1:0)
5 2015-10-30 18:00:00 GKS Tychy TMH Polonia Stadion Zimowy 4 : 3
(2:2, 1:1, 1:0)
6 2015-10-30 18:30:00 Nesta Mires Toruń HK Zagłębie Tor-Tor 6 : 4
(1:1, 2:1, 3:2)

21 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-11-13 18:00:00 KS Unia Comarch Cracovia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 1 : 3
(1:1, 0:0, 0:2)
2 2015-11-13 18:30:00 Nesta Mires Toruń SMS U20 Tor-Tor 8 : 2
(4:0, 2:1, 2:1)
3 2015-11-13 18:30:00 Orlik Opole Ciarko PBS Bank STS Toropol 2 : 3
(0:2, 1:0, 1:1)
4 2015-11-13 19:00:00 HK Zagłębie GKS Tychy Stadion Zimowy 1 : 6
(1:4, 0:2, 0:0)
5 2015-11-13 19:00:00 Naprzód Janów TatrySki Podhale Jantor 1 : 8
(0:2, 1:3, 0:3)
6 2015-11-17 16:30:00 TMH Polonia JKH GKS Jastrzębie "Satelita" Spodek 1 : 2
(0:2, 0:0, 1:0)

22 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-11-15 17:00:00 SMS U20 KS Unia Stadion Zimowy 3 : 7
(0:3, 1:2, 2:2)
2 2015-11-15 17:00:00 Ciarko PBS Bank STS Naprzód Janów Arena Sanok 1 : 2 d.
(1:1, 0:0, 0:0, d. 0:1)
3 2015-11-15 17:00:00 GKS Tychy Nesta Mires Toruń Stadion Zimowy 9 : 3
(1:1, 1:1, 7:1)
4 2015-11-15 18:00:00 TatrySki Podhale TMH Polonia Miejska Hala Lodowa 6 : 2
(0:1, 2:1, 4:0)
5 2015-11-15 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie HK Zagłębie Jastor 5 : 2
(1:0, 2:2, 2:0)
6 2015-11-15 18:30:00 Comarch Cracovia Orlik Opole Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 1
(1:1, 2:0, 1:0)

Runda III-VI

23 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-11-20 18:00:00 TatrySki Podhale KS Unia Miejska Hala Lodowa 5 : 1
(2:0, 1:0, 2:1)
2 2015-11-20 18:30:00 Comarch Cracovia Ciarko PBS Bank STS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 1
(1:0, 2:1, 1:0)
3 2015-11-25 18:00:00 GKS Tychy JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 4 : 2
(2:0, 1:0, 1:2)

24. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-11-22 17:00:00 Ciarko PBS Bank STS JKH GKS Jastrzębie Arena Sanok 5 : 6 k.
(3:1, 2:0, 0:4, d. 0:0, k. 0:2)
2 2015-11-22 18:30:00 Comarch Cracovia TatrySki Podhale Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 6 : 4
(4:2, 2:0, 0:2)
3 2015-12-08 18:00:00 KS Unia GKS Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 5
(1:4, 2:0, 0:1)

25 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-11-27 18:00:00 TatrySki Podhale Ciarko PBS Bank STS Miejska Hala Lodowa 6 : 2
(3:0, 1:1, 2:1)
2 2015-11-27 18:00:00 GKS Tychy Comarch Cracovia Stadion Zimowy 4 : 1
(0:0, 3:1, 1:0)
3 2015-11-27 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie KS Unia Jastor 4 : 0
(2:0, 2:0, 0:0)

26 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-11-29 17:00:00 Ciarko PBS Bank STS KS Unia Arena Sanok 3 : 4 k.
(0:2, 3:0, 0:1, d. 0:0, k. 0:2)
2 2015-11-29 18:00:00 TatrySki Podhale GKS Tychy Miejska Hala Lodowa 4 : 2
(3:0, 0:2, 1:0)
3 2015-11-29 20:30:00 Comarch Cracovia JKH GKS Jastrzębie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 3 : 2
(0:1, 3:1, 0:0)

27 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-12-01 18:00:00 GKS Tychy Ciarko PBS Bank STS Stadion Zimowy 0 : 2
(0:0, 0:1, 0:1)
2 2015-12-01 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie TatrySki Podhale Jastor 4 : 1
(1:0, 0:1, 3:0)
3 2015-12-01 18:00:00 KS Unia Comarch Cracovia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 6
(2:1, 1:3, 0:2)

28 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-12-04 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS Comarch Cracovia Arena Sanok 1 : 2
(0:1, 0:1, 1:0)
2 2015-12-04 18:00:00 KS Unia TatrySki Podhale Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 6
(0:1, 3:3, 1:2)
3 2015-12-04 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie GKS Tychy Jastor 4 : 3 k.
(1:0, 0:2, 2:1, d. 0:0, k. 2:1)

29 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-12-06 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Ciarko PBS Bank STS Jastor 2 : 3
(1:1, 0:1, 1:1)
2 2015-12-06 18:00:00 GKS Tychy KS Unia Stadion Zimowy 9 : 3
(2:1, 3:2, 4:0)
3 2015-12-06 18:00:00 TatrySki Podhale Comarch Cracovia Miejska Hala Lodowa 3 : 7
(2:2, 1:4, 0:1)

30 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-12-11 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS TatrySki Podhale Arena Sanok 2 : 1
(0:1, 1:0, 1:0)
2 2015-12-11 18:00:00 KS Unia JKH GKS Jastrzębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 4
(2:1, 1:2, 0:1)
3 2015-12-11 18:30:00 Comarch Cracovia GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 2 d.
(0:0, 1:0, 0:1, d. 0:1)

31 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-12-13 17:00:00 GKS Tychy TatrySki Podhale Stadion Zimowy 6 : 0
(2:0, 2:0, 2:0)
2 2015-12-13 18:00:00 KS Unia Ciarko PBS Bank STS Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 1
(1:0, 3:1, 0:0)
3 2015-12-13 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Comarch Cracovia Jastor 4 : 6
(1:3, 2:1, 1:2)

32 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-12-22 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS GKS Tychy Arena Sanok 2 : 1 k.
(0:1, 0:0, 1:0, d. 0:0, k. 1:0)
2 2015-12-22 18:00:00 TatrySki Podhale JKH GKS Jastrzębie Miejska Hala Lodowa 5 : 4 k.
(1:0, 1:3, 2:1, d. 0:0, k. 2:0)
3 2015-12-22 18:30:00 Comarch Cracovia KS Unia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 3
(2:3, 0:0, 2:0)

33 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-03 17:00:00 GKS Tychy JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 1 : 0
(0:0, 0:0, 1:0)
2 2016-01-03 17:30:00 TatrySki Podhale KS Unia Miejska Hala Lodowa 1 : 3
(0:2, 1:1, 0:0)
3 2016-01-03 18:30:00 Comarch Cracovia Ciarko PBS Bank STS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 3 k.
(0:1, 1:1, 2:1, d. 0:0, k. 2:1)

34 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-08 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS JKH GKS Jastrzębie Arena Sanok 6 : 5 d.
(1:3, 2:1, 2:1, d. 1:0)
2 2016-01-08 18:30:00 Comarch Cracovia TatrySki Podhale Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 4
(1:0, 0:1, 0:3)
3 2016-01-19 18:00:00 KS Unia GKS Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 2
(0:1, 1:0, 2:1)

35 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-10 18:00:00 TatrySki Podhale Ciarko PBS Bank STS Miejska Hala Lodowa 4 : 1
(2:0, 0:1, 2:0)
2 2016-01-10 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie KS Unia Jastor 1 : 2 k.
(1:1, 0:0, 0:0, k. 0:2)
3 2016-01-26 18:00:00 GKS Tychy Comarch Cracovia Stadion Zimowy 1 : 5
(0:1, 1:3, 0:1)

36 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-12 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS KS Unia Arena Sanok 6 : 2
(0:1, 2:1, 4:0)
2 2016-01-12 18:30:00 Comarch Cracovia JKH GKS Jastrzębie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 2 : 1 k.
(0:1, 0:0, 1:0, d. 0:0, k. 2:1)
3 2016-01-13 18:00:00 TatrySki Podhale GKS Tychy Miejska Hala Lodowa 2 : 3
(0:2, 1:0, 1:1)

37 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-15 18:00:00 GKS Tychy Ciarko PBS Bank STS Stadion Zimowy 2 : 1
(1:0, 0:0, 1:1)
2 2016-01-15 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie TatrySki Podhale Jastor 0 : 5
(0:2, 0:2, 0:1)
3 2016-01-15 18:00:00 KS Unia Comarch Cracovia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 5
(1:1, 0:2, 1:2)

38 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-17 17:00:00 Ciarko PBS Bank STS Comarch Cracovia Arena Sanok 3 : 4
(0:1, 1:2, 2:1)
2 2016-01-17 17:00:00 KS Unia TatrySki Podhale Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 1
(2:1, 1:0, 0:0)
3 2016-01-17 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie GKS Tychy Jastor 2 : 3
(0:1, 1:1, 1:1)

39 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-22 18:00:00 GKS Tychy KS Unia Stadion Zimowy 8 : 2
(4:1, 2:0, 2:1)
2 2016-01-22 18:00:00 TatrySki Podhale Comarch Cracovia Miejska Hala Lodowa 1 : 3
(1:0, 0:2, 0:1)
3 2016-01-22 19:00:00 JKH GKS Jastrzębie Ciarko PBS Bank STS Jastor 1 : 5
(1:2, 0:2, 0:1)

40 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-24 17:00:00 Ciarko PBS Bank STS TatrySki Podhale Arena Sanok 5 : 0
(2:0, 2:0, 1:0)
2 2016-01-24 17:00:00 KS Unia JKH GKS Jastrzębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 1 : 3
(0:1, 1:1, 0:1)
3 2016-01-24 18:30:00 Comarch Cracovia GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 0 : 2
(0:1, 0:0, 0:1)

41 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-29 18:00:00 KS Unia Ciarko PBS Bank STS Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 1
(2:0, 2:0, 0:1)
2 2016-01-29 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Comarch Cracovia Jastor 3 : 4
(1:0, 1:3, 1:1)
3 2016-01-29 18:00:00 GKS Tychy TatrySki Podhale Stadion Zimowy 4 : 2
(1:1, 1:0, 2:1)

42 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-31 17:00:00 Ciarko PBS Bank STS GKS Tychy Arena Sanok 1 : 2 k.
(0:1, 0:0, 1:0, d. 0:0, k. 1:2)
2 2016-01-31 18:00:00 TatrySki Podhale JKH GKS Jastrzębie Miejska Hala Lodowa 5 : 0
(0:0, 3:0, 2:0)
3 2016-01-31 19:00:00 Comarch Cracovia KS Unia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 6 : 0
(2:0, 0:0, 4:0)

Runda III-VI

23 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-11-20 18:00:00 TMH Polonia Naprzód Janów OSiR 3 : 1
(1:0, 1:0, 1:1)
2 2015-11-20 18:30:00 Orlik Opole SMS U20 Toropol 4 : 1
(2:0, 1:0, 1:1)
3 2015-11-20 19:00:00 HK Zagłębie Nesta Mires Toruń Stadion Zimowy 9 : 4
(2:2, 2:1, 5:1)

24 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-11-22 17:00:00 SMS U20 Nesta Mires Toruń Stadion Zimowy 4 : 5 d.
(0:0, 2:2, 2:2, d. 0:1)
2 2015-11-22 17:00:00 Naprzód Janów HK Zagłębie Jantor 2 : 1 k.
(0:0, 0:1, 1:0, d. 0:0, k. 2:1)
3 2015-11-22 17:00:00 Orlik Opole TMH Polonia Toropol 10 : 2
(2:0, 6:1, 2:1)

25 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-11-27 18:00:00 TMH Polonia SMS U20 OSiR 5 : 1
(1:0, 4:0, 0:1)
2 2015-11-27 18:30:00 Nesta Mires Toruń Naprzód Janów Tor-Tor 3 : 7
(2:0, 1:5, 0:2)
3 2015-11-27 19:00:00 HK Zagłębie Orlik Opole Stadion Zimowy 3 : 5
(0:0, 1:2, 2:3)

26 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-11-29 17:00:00 Orlik Opole Nesta Mires Toruń Toropol 11 : 7
(6:2, 2:1, 3:4)
2 2015-11-29 17:00:00 TMH Polonia HK Zagłębie OSiR 5 : 7
(2:1, 1:2, 2:4)
3 2015-11-29 20:00:00 SMS U20 Naprzód Janów Stadion Zimowy 4 : 5
(0:2, 1:1, 3:2)

27 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-12-01 18:30:00 Nesta Mires Toruń TMH Polonia Tor-Tor 1 : 3
(0:2, 1:0, 0:1)
2 2015-12-01 19:00:00 HK Zagłębie SMS U20 Stadion Zimowy 7 : 1
(1:0, 3:0, 3:1)
3 2015-12-01 19:00:00 Naprzód Janów Orlik Opole Jantor 5 : 3
(1:0, 2:1, 2:2)

28 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-12-04 17:00:00 Naprzód Janów TMH Polonia Jantor 2 : 4
(1:0, 0:1, 1:3)
2 2015-12-04 18:30:00 Nesta Mires Toruń HK Zagłębie Tor-Tor 9 : 5
(2:2, 4:1, 3:2)
3 2015-12-04 19:00:00 SMS U20 Orlik Opole Stadion Zimowy 5 : 6
(1:2, 3:2, 1:2)

29 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-12-06 17:00:00 HK Zagłębie Naprzód Janów Stadion Zimowy 2 : 3
(1:0, 0:2, 1:1)
2 2015-12-06 17:00:00 TMH Polonia Orlik Opole OSiR 8 : 1
(4:1, 1:0, 3:0)
3 2015-12-06 18:45:00 SMS U20 Nesta Mires Toruń "Satelita" Spodek 4 : 3 d.
(1:0, 1:0, 1:3, d. 1:0)

30 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-12-11 18:30:00 Orlik Opole HK Zagłębie Toropol 7 : 4
(1:0, 1:0, 5:4)
2 2015-12-11 19:00:00 SMS U20 TMH Polonia Stadion Zimowy 1 : 9
(1:1, 0:3, 0:5)
3 2015-12-11 19:00:00 Naprzód Janów Nesta Mires Toruń Jantor 6 : 4
(0:2, 2:1, 4:1)

31 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-12-13 17:00:00 Naprzód Janów SMS U20 Jantor 6 : 0
(2:0, 2:0, 2:0)
2 2015-12-13 17:00:00 HK Zagłębie TMH Polonia Stadion Zimowy 1 : 6
(0:2, 1:0, 0:4)
3 2015-12-13 17:30:00 Nesta Mires Toruń Orlik Opole Tor-Tor 3 : 6
(0:1, 1:3, 2:2)

32 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-12-22 11:00:00 SMS U20 HK Zagłębie Stadion Zimowy 3 : 7
(1:3, 0:3, 2:1)
2 2015-12-22 18:00:00 TMH Polonia Nesta Mires Toruń OSiR 8 : 5
(2:2, 5:2, 1:1)
3 2015-12-22 18:30:00 Orlik Opole Naprzód Janów Toropol 3 : 2
(0:1, 2:0, 1:1)

33 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-03 17:00:00 TMH Polonia Naprzód Janów OSiR 4 : 6
(3:2, 0:2, 1:2)
2 2016-01-03 17:00:00 HK Zagłębie Nesta Mires Toruń Stadion Zimowy 2 : 3
(0:0, 1:0, 1:3)
3 2016-01-05 18:30:00 Orlik Opole SMS U20 Toropol 15 : 1
(6:0, 2:0, 7:1)

34 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-08 18:30:00 Orlik Opole TMH Polonia Toropol 1 : 2
(1:2, 0:0, 0:0)
2 2016-01-08 19:00:00 SMS U20 Nesta Mires Toruń Stadion Zimowy 1 : 5
(1:0, 0:3, 0:2)
3 2016-01-08 19:00:00 Naprzód Janów HK Zagłębie Jantor 5 : 3
(0:2, 3:1, 2:0)

35 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-10 17:00:00 TMH Polonia SMS U20 OSiR 12 : 1
(3:0, 4:1, 5:0)
2 2016-01-10 17:00:00 HK Zagłębie Orlik Opole Stadion Zimowy 4 : 6
(1:2, 2:2, 1:2)
3 2016-01-10 17:00:00 Naprzód Janów Nesta Mires Toruń Jantor 4 : 3 k.
(0:0, 2:1, 1:2, d. 0:0, k. 2:0)

36 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-12 18:00:00 TMH Polonia HK Zagłębie OSiR 6 : 4
(2:1, 0:1, 4:2)
2 2016-01-12 18:30:00 Orlik Opole Nesta Mires Toruń Toropol 6 : 5
(0:1, 3:1, 3:3)
3 2016-01-12 19:00:00 SMS U20 Naprzód Janów Stadion Zimowy 3 : 5
(1:1, 1:1, 1:3)

37 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-15 18:30:00 Nesta Mires Toruń TMH Polonia Tor-Tor 3 : 2
(0:0, 3:0, 0:2)
2 2016-01-15 19:00:00 HK Zagłębie SMS U20 Stadion Zimowy 5 : 2
(3:0, 1:0, 1:2)
3 2016-01-15 19:00:00 Naprzód Janów Orlik Opole Jantor 6 : 4
(4:0, 1:3, 1:1)

38 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-17 17:00:00 SMS U20 Orlik Opole Stadion Zimowy 1 : 7
(1:2, 0:3, 0:2)
2 2016-01-17 17:00:00 Naprzód Janów TMH Polonia Jantor 1 : 8
(0:5, 1:2, 0:1)
3 2016-01-17 17:30:00 Nesta Mires Toruń HK Zagłębie Tor-Tor 6 : 3
(1:1, 2:1, 3:1)

39 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-22 18:00:00 TMH Polonia Orlik Opole OSiR 2 : 1 d.
(0:0, 1:0, 0:1, d. 1:0)
2 2016-01-22 18:30:00 Nesta Mires Toruń SMS U20 Tor-Tor 6 : 5
(1:1, 2:2, 3:2)
3 2016-01-22 19:00:00 HK Zagłębie Naprzód Janów Stadion Zimowy 7 : 3
(2:2, 2:0, 3:1)

40 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-24 17:00:00 SMS U20 TMH Polonia Stadion Zimowy 3 : 8
(3:1, 0:2, 0:5)
2 2016-01-24 17:00:00 Orlik Opole HK Zagłębie Toropol 6 : 0
(4:0, 2:0, 0:0)
3 2016-01-24 17:30:00 Nesta Mires Toruń Naprzód Janów Tor-Tor 2 : 5
(1:1, 1:1, 0:3)

41 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-29 18:30:00 Nesta Mires Toruń Orlik Opole Tor-Tor 6 : 7
(1:3, 1:3, 4:1)
2 2016-01-29 19:00:00 Naprzód Janów SMS U20 Jantor 4 : 0
(1:0, 0:0, 3:0)
3 2016-01-29 19:00:00 HK Zagłębie TMH Polonia Stadion Zimowy 0 : 8
(0:1, 0:5, 0:2)

42 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-31 17:00:00 SMS U20 HK Zagłębie Stadion Zimowy 2 : 3 k.
(1:0, 0:1, 1:1, d. 0:0, k. 0:1)
2 2016-01-31 17:00:00 TMH Polonia Nesta Mires Toruń OSiR 5 : 3
(0:0, 2:1, 3:2)
3 2016-01-31 17:00:00 Orlik Opole Naprzód Janów Toropol 3 : 6
(1:1, 2:3, 0:2)

Play-Off

Ćwierćfinał 1

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-02-19 18:30:00 Comarch Cracovia Orlik Opole Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 12 : 1
(4:1, 2:0, 6:0)
2 2016-02-20 20:30:00 Comarch Cracovia Orlik Opole Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 1
(1:0, 2:1, 1:0)
3 2016-02-23 18:30:00 Orlik Opole Comarch Cracovia Toropol 5 : 6
(1:1, 2:2, 2:3)

Ćwierćfinał 2

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-02-19 19:00:00 GKS Tychy TMH Polonia Stadion Zimowy 3 : 0
(2:0, 0:0, 1:0)
2 2016-02-20 17:00:00 GKS Tychy TMH Polonia Stadion Zimowy 4 : 2
(2:0, 2:1, 0:1)
3 2016-02-23 18:00:00 TMH Polonia GKS Tychy OSiR 1 : 2
(0:1, 1:1, 0:0)

Ćwierćfinał 3

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-02-19 18:00:00 TatrySki Podhale KS Unia Miejska Hala Lodowa 5 : 1
(1:0, 2:1, 2:0)
2 2016-02-20 18:00:00 TatrySki Podhale KS Unia Miejska Hala Lodowa 4 : 1
(3:0, 1:0, 0:1)
3 2016-02-23 18:00:00 KS Unia TatrySki Podhale Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 3 k.
(0:0, 0:1, 3:2, d. 0:0, k. 2:1)
4 2016-02-24 18:00:00 KS Unia TatrySki Podhale Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 3
(0:0, 3:3, 1:0)
5 2016-02-27 18:45:00 TatrySki Podhale KS Unia Miejska Hala Lodowa 3 : 2
(0:0, 2:0, 1:2)

Ćwierćfinał 4

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-02-19 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Ciarko PBS Bank STS Jastor 1 : 4
(0:0, 0:2, 1:2)
2 2016-02-20 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Ciarko PBS Bank STS Jastor 2 : 4
(1:1, 0:2, 1:1)
3 2016-02-23 18:30:00 Ciarko PBS Bank STS JKH GKS Jastrzębie Arena Sanok 1 : 0
(0:0, 0:0, 1:0)

Półfinał 1

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-02-29 18:00:00 Comarch Cracovia Ciarko PBS Bank STS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 7 : 5
(3:2, 2:1, 2:2)
2 2016-03-01 18:30:00 Comarch Cracovia Ciarko PBS Bank STS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 4
(0:0, 1:1, 0:3)
3 2016-03-04 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS Comarch Cracovia Arena Sanok 2 : 3 k.
(1:1, 1:0, 0:1, d. 0:0, k. 1:2)
4 2016-03-05 18:30:00 Ciarko PBS Bank STS Comarch Cracovia Arena Sanok 5 : 3
(1:0, 0:1, 4:2)
5 2016-03-08 18:30:00 Comarch Cracovia Ciarko PBS Bank STS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 3 k.
(0:1, 3:1, 0:1, d. 0:0, k. 2:1)
6 2016-03-10 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS Comarch Cracovia Arena Sanok 2 : 0
(1:0, 1:0, 0:0)
7 2016-03-12 20:45:00 Comarch Cracovia Ciarko PBS Bank STS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 9 : 2
(3:1, 4:0, 2:1)

Półfinał 2

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-02-29 18:00:00 GKS Tychy TatrySki Podhale Stadion Zimowy 5 : 1
(0:1, 2:0, 3:0)
2 2016-03-01 18:30:00 GKS Tychy TatrySki Podhale Stadion Zimowy 7 : 1
(4:1, 0:0, 3:0)
3 2016-03-04 18:00:00 TatrySki Podhale GKS Tychy Miejska Hala Lodowa 0 : 2
(0:1, 0:0, 0:1)
4 2016-03-05 18:00:00 TatrySki Podhale GKS Tychy Miejska Hala Lodowa 2 : 5
(0:3, 1:0, 1:2)

Finał

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-03-14 18:30:00 Comarch Cracovia GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 3 : 1
(0:1, 2:0, 1:0)
2 2016-03-15 18:30:00 Comarch Cracovia GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 1
(0:0, 3:1, 1:0)
3 2016-03-18 18:00:00 GKS Tychy Comarch Cracovia Stadion Zimowy 2 : 1 k.
(0:0, 1:1, 0:0, k. 1:0)
4 2016-03-19 16:30:00 GKS Tychy Comarch Cracovia Stadion Zimowy 6 : 3
(1:1, 3:0, 2:2)
5 2016-03-22 19:06:00 Comarch Cracovia GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 3
(0:1, 1:0, 0:2)
6 2016-03-24 18:30:00 GKS Tychy Comarch Cracovia Stadion Zimowy 2 : 3
(1:2, 0:1, 1:0)
7 2016-03-26 14:30:00 Comarch Cracovia GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 2 : 1
(1:0, 1:0, 0:1)

o 3 miejsce

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-03-15 18:00:00 TatrySki Podhale Ciarko PBS Bank STS Miejska Hala Lodowa 5 : 3
(1:2, 2:0, 2:1)
2 2016-03-18 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS TatrySki Podhale Arena Sanok 5 : 3
(2:1, 1:2, 2:0)
3 2016-03-20 18:00:00 TatrySki Podhale Ciarko PBS Bank STS Miejska Hala Lodowa 4 : 0
(1:0, 3:0, 0:0)

Play-out

Runda I

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-02-19 19:00:00 HK Zagłębie Nesta Mires Toruń Stadion Zimowy 4 : 2
(1:2, 1:0, 2:0)
2 2016-02-21 17:00:00 Naprzód Janów HK Zagłębie Jantor 3 : 4
(0:2, 2:1, 1:1)
3 2016-02-23 18:30:00 Nesta Mires Toruń Naprzód Janów Tor-Tor 8 : 2
(3:0, 1:1, 4:1)

Runda II

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-02-26 18:30:00 Nesta Mires Toruń HK Zagłębie Tor-Tor 1 : 2
(0:0, 1:1, 0:1)
2 2016-02-28 17:00:00 HK Zagłębie Naprzód Janów Stadion Zimowy 5 : 4 k.
(2:1, 0:2, 2:1, d. 0:0, k. 1:0)
3 2016-03-01 19:00:00 Naprzód Janów Nesta Mires Toruń Jantor 7 : 4
(1:0, 2:4, 4:0)

Runda III

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-03-04 19:00:00 HK Zagłębie Nesta Mires Toruń Stadion Zimowy 6 : 8
(2:1, 3:4, 1:3)
2 2016-03-06 17:00:00 Naprzód Janów HK Zagłębie Jantor 4 : 3 d.
(2:1, 1:0, 0:2, d. 1:0)
3 2016-03-08 18:30:00 Nesta Mires Toruń Naprzód Janów Tor-Tor 7 : 4
(4:1, 1:3, 2:0)

Runda IV

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-03-11 18:30:00 Nesta Mires Toruń HK Zagłębie Tor-Tor 5 : 3
(2:0, 0:1, 3:2)
2 2016-03-13 17:00:00 HK Zagłębie Naprzód Janów Stadion Zimowy 3 : 4
(1:1, 1:0, 1:3)
3 2016-03-15 19:00:00 Naprzód Janów Nesta Mires Toruń Jantor 2 : 4
(0:2, 1:1, 1:1)

SHOUTNEWS

2016-07-25 17:11 Mający na swoim koncie 144 spotkania w NHL Ben Scrivens przenosi się do KHL. 29-letni golkiper podpisał kontrakt z ekipą Dynama Mińsk.

2016-07-25 16:32 Dwukrotny zdobywca Pucharu Stanleya Kris Versteeg najprawdopodobniej przeniesie się do szwajcarskiej NLA. W grę wchodzą dwa kluby SC Bern i EHC Biel.

30-letni napastnik w lidze NHL rozegrał NHL grał w sumie 639 spotkań i zgromadził w nich 357 punktów (148 bramek + 209 asyst).Ostatnio występował w Los Angeles Kings.

2016-07-22 17:03 Jeden z najlepszych białoruskich napastników Siarhiej Kascicyn chciałby kontynuować swoją karierę w ekipie Dynama Mińsk. Obecnie przebywa w nim na testach, które mają przesądzić o jego przydatności do zespołu.

2016-07-22 16:58 Georgijs Pujacs, który w poprzednim sezonie znalazł się na celowniku GKS Tychy, ale ostatecznie wybrał ofertę słowackiej Bańskiej Bystrzycy, zamierza wrócić do KHL. Doświadczony łotewski obrońca rozpoczął testy w Dinamie Ryga.

2016-07-19 16:38 Znany z występów na polskich taflach Witalij Andriejkiw zamierza spróbować swoich sił na zapleczu KHL. 20-letni ukraiński defensor przebywa na testach w Kristałłu Saratów.

2016-07-19 15:59 Mający na swoim koncie blisko 500 meczów Kyle Chipchura został nowym zawodnikiem Slovana Bratysława. 30-letni napastnik ostatnich pięć sezonów spędził w Arizona Coyotes.

2016-07-19 15:46 Obcokrajowcy z ubiegłorocznej edycji PHL: słowacki obrońca Vladimír Lukáčik (Jastrzębie) i kanadyjski bramkarz Jason Missiaen (Sanok) zostali w ostatnich dniach zawodnikami francuskiego zespołu HC Chamonix-Morzine.

2016-07-13 22:34 Mający na swoim koncie występy w Comarch Cracovii Jozef Mihálik po dwóch latach występów w węgierskiej MOL Lidze (92 mecze, 35 bramek, 72 asysty) zdecydował się wrócić do ojczyzny. 36-letni napastnik podpisał kontrakt z HC Topolczany, którego jest wychowankiem.

2016-07-13 12:25 Jewgienij Miedwiediew po sezonie spędzonym w Philadelphia Flyers (45 spotkań, 4 bramki i 9 asyst) zdecydował się wrócić do KHL i podpisać kontrakt z Awangardem Omsk.

2016-07-13 12:13 Ossi Väänänen zakończył sportową karierę. 36-letni fiński defensor ma na swoim koncie 479 meczów w NHL, 102 w KHL i 339 w Liidze.

Spore sukcesy święcił także z reprezentacją "Suomi". Na jego szyi zawisły trzy medale mistrzostw świata: złoty, srebrny i brązowy, a także brązowy medal igrzysk olimpijskich.

2016-07-10 12:56 Mathieu Perreault przedłużył o cztery lata swój kontrakt z Winnipeg Jets. 28-letni napastnik będzie zarabiał 4,125 miliona za rok gry. Umowa wejdzie w życie od sezonu 2017/2018.

2016-07-10 12:52 Jonathan Bernier został wytransferowany z Toronto Maple Lefs do Anaheim Ducks. W zamian szefostwo "Klonowych Liści" otrzymało warunkowy wybór w przyszłorocznym drafcie.

2016-07-09 12:10 Derek Roy, który ma na swoim koncie 738 spotkań w lidze NHL (189G + 335A) w przyszłym sezonie zagra w Awangardzie Omsk.

33-letni środkowy poprzednie rozgrywki spędził w szwajcarskiej NLA. W sumie rozegrał 49 meczów, w których zdobył 12 bramek i zanotował 30 asyst.

2016-07-08 17:16 Patrik Valčák, którego polscy kibice kojarzą z gry w Comarch Cracovii, zostaje na Wyspach Brytyjskich. 31-letni napastnik przedłużył kontrakt z Machesterem Storm.

W 61 spotkaniach poprzedniego sezonu zdobył 15 bramek i zanotował 40 asyst.

2016-07-07 13:44 Josef Fojtík, znany z występów w Comarch Cracovii, zmienił klub. Po sezonie spędzonym w SV Silz Bulls (czwarty poziom rozgrywkowy w Austrii), wrócił do czeskiego drugoligowca HC Bobři Valašské Meziříči

2016-07-07 13:36 Jeff Schultz podpisał roczny kontrakt z Anaheim Ducks.

Z kolei z Philadelphia Flyers na dwa lata związał się T.J. Brennan. Warunki finansowe obu umów nie zostały ujawnione.

2016-07-07 13:31 Teddy Purcell doszedł do porozumienia z Los Angeles Kings i podpisał roczny kontrakt. Według informacji "LA Kings Insider" na jego konto wpłynie 1,6 miliona dolarów.

2016-07-07 13:28 Derek MacKenzie przedłużył o dwa lata swoją umowę z Florida Panthers. 36-letni kanadyjski napastnik za sezon gry zainkasuje 1,35 miliona dolarów.

2016-07-04 15:46 Pavel Mojžíš, którego polscy kibice kojarzą z występów w Ciarko PBS Bank STS Sanok i GKS Tychy, zmienił klub. 38-letni defensor będzie teraz reprezentował barwy VHK Vsetin.

2016-07-04 15:43 Najlepiej punktujący zawodnik Mistrzostw Świata Dywizji I Grupy A Ken Ograjenšek zmienia klub. 24-letni słoweński skrzydłowy przechodzi z francuskiego GamYo d'Epinal do austriackiego Graz 99ers.

Bilety Białoruś
typer
typer
sms

Statystyki Hokej Ligi TOP 5

Lp. Imię i Nazwisko PKT B A PIM
1 Michael Cichy 113 42 71 28
2 Alex Szczechura 90 42 48 24
3 Adrian Parzyszek 70 30 40 66
4 Siarhiej Kukuszkin 68 32 36 24
5 Błażej Salamon 63 29 34 24

SHOUTBOX

Hołownia: Kara..tak patrze na sklad Cracovi..Tychow..Podhala..Orlika..Bytomia
Hołownia: to widza ze chyba ino Sanok wyprzedzicie...
piter1977: obczaj mi tam nasze nowe nabytki bo ja niestety wtedy na urlopie bede
Karatajev: Wojtara mamy..to wystarczy;)
Karatajev: jak bede na meczu to zdam relacje:)
Hołownia: wiara umiera ostatnia..nie Kara?..
piter1977: holo nieodbieraj im szansy na walke
Karatajev: no kto jak nie my..my najwierniejsi.. te 300 osob ktor zawsze bedzie na meczu;)
piter1977: kara moze az tak licznie nie bedzie..toz to tlum
Hołownia: nie odbieram..ale jestem synkowi winny maly rewanz.. ;)
piter1977: aaaaa to co innego
Hołownia: :D
Karatajev: lider był jakies dwa tydnie w tamtym sezonie;)
Hołownia: i gdyby nie Wronka...
Hołownia: "Unia by sie postawila bardziej Tychom..niz Podhale"... ;)
Karatajev: pewnie troche radosci i wiele smutków bedzie, ale kibicowac im nie przestane;)
Hołownia: ale to juz bylo bylo..przed nami nowy sezon..nowe emocje.. :)
Hołownia: i nowe mietolenie czapki...
Karatajev: nowy sezon, nowe emocje, nowe nadzieje:D:D
bieruniak75: nowa czapka
bieruniak75: tamta juz zmietolona jest
Karatajev: z sezonu na sezon coraz ciezej o szistke..moze sie uda w tym sezonie takze, jesli nie to WOjtar na bank bedzie krolem strzelców;)
piter1977: holo...ale jakos Wroneczka wam uciekla
brajanek: przyjedź holownia z tymi wiencami do Sanoka a kop w d... cię nie ominie, schowek w kiblu ci nie pomoże
bieruniak75: momy Vozdka
piter1977: a mial byc taki amerykonski trojkolorowy
bieruniak75: kiedyś groł w takim klubie z Sanoka
Hołownia: i dobrze piter..niech sie Patryk tam ogrywa..wybral dobrze..bo grac napewno bedzie
rav.: Klikajcie w reklamy. Was to nic nie kosztuje a możecie przedłużyć życie tego ulubionego waszego SB
piter1977: w tym roku Orlik bedzie taki Sanocki
Hołownia: zawsze mam w zapasie 2 rzedy jebanku...
rav.: Klikajcie w reklamy
piter1977: kilkunastu Amerykancow ..co beda przyszloscia Polskiej reprezentacji
Hołownia: :)
Hołownia: Danton specjalnie na mecz przyleci...
rav.: ja juz kliknąłem a wy?
Hołownia: wszak milo miec w swoich szeregach tak dobrego napadziora zza wielkiej wody...
Hołownia: Orlik i Katowice..oby nie skonczyly jak stolica polskiego hokeja...
piter1977: holo Mike tylko sanok...
Hołownia: "stolica"*...
Hołownia: nie bylo grilla integracyjnego..to sie zwinal..
Hołownia: rozumiem go..ja jak ida na impreza i nie ma co jesc ani pic..to tez sie szybko zwijam...
rav.: Nie klikaliscie w reklamy na HF to was wywaliło z czata
Hołownia: biera sie chopy..do zas
rav.: Traz klikać tu należy
Karatajev: ja tez sie biore;) narUNia kibole!!:)
rav.: Bo was też wywalą
rav.: O w końcu zrozumieli
rav.: Klikasz w reklamy to piszesz.
brajanek: holownia zawsze wchodzi na krzywy r....j
typer

Kalendarium