Kontakt
Kanał RSS

Zapamiętaj mnie

» Zarejestruj się!

Jesteś tutaj: Start > PHL > Terminarz/Wyniki
         Etap:

Lista meczów w sezonach

I runda

1 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-09-06 17:00:00 Ciarko PBS Bank STS TMH Polonia Arena Sanok 4 : 3
(1:2, 0:1, 3:0)
2 2015-09-06 17:00:00 KS Unia Orlik Opole Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 2
(2:1, 1:1, 0:0)
3 2015-09-06 17:15:00 TatrySki Podhale HK Zagłębie Miejska Hala Lodowa 8 : 0
(1:0, 3:0, 4:0)
4 2015-09-06 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Nesta Mires Toruń Jastor 4 : 0
(1:0, 1:0, 2:0)
5 2015-09-06 18:30:00 Comarch Cracovia Naprzód Janów Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 8 : 3
(3:0, 2:1, 3:2)
6 2015-09-06 19:00:00 SMS U20 GKS Tychy Stadion Zimowy 1 : 19
(0:5, 0:8, 1:6)

2 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-09-11 11:30:00 SMS U20 Orlik Opole Stadion Zimowy 0 : 10
(0:4, 0:3, 0:3)
2 2015-09-11 17:00:00 HK Zagłębie Ciarko PBS Bank STS Stadion Zimowy 0 : 1
(0:0, 0:0, 0:1)
3 2015-09-11 18:00:00 TMH Polonia Comarch Cracovia OSiR 3 : 4 d.
(2:1, 1:0, 0:2, d. 0:1)
4 2015-09-11 18:00:00 GKS Tychy JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 3 : 0
(2:0, 0:0, 1:0)
5 2015-09-11 19:00:00 Naprzód Janów KS Unia Jantor 2 : 5
(2:1, 0:2, 0:2)
6 2015-09-11 19:00:00 Nesta Mires Toruń TatrySki Podhale Tor-Tor 1 : 4
(0:0, 0:2, 1:2)

3 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-09-13 17:00:00 SMS U20 JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 2 : 7
(1:1, 0:3, 1:3)
2 2015-09-13 17:00:00 Ciarko PBS Bank STS Nesta Mires Toruń Arena Sanok 3 : 2 d.
(0:0, 2:0, 0:2, d. 1:0)
3 2015-09-13 17:00:00 KS Unia TMH Polonia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 4 d.
(2:0, 1:1, 0:2, d. 0:1)
4 2015-09-13 17:00:00 Orlik Opole Naprzód Janów Toropol 5 : 3
(1:3, 3:0, 1:0)
5 2015-09-13 18:00:00 TatrySki Podhale GKS Tychy Miejska Hala Lodowa 5 : 1
(2:1, 2:0, 1:0)
6 2015-09-13 18:30:00 Comarch Cracovia HK Zagłębie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 9 : 0
(1:0, 3:0, 5:0)

4 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-09-15 18:00:00 TMH Polonia Orlik Opole OSiR 2 : 5
(0:2, 2:3, 0:0)
2 2015-09-15 18:00:00 GKS Tychy Ciarko PBS Bank STS Stadion Zimowy 4 : 2
(2:1, 1:1, 1:0)
3 2015-09-15 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie TatrySki Podhale Jastor 3 : 2
(2:0, 0:1, 1:1)
4 2015-09-15 18:30:00 Nesta Mires Toruń Comarch Cracovia Tor-Tor 2 : 6
(1:2, 1:3, 0:1)
5 2015-09-15 19:00:00 Naprzód Janów SMS U20 Jantor 0 : 2
(0:1, 0:0, 0:1)
6 2015-09-15 19:00:00 HK Zagłębie KS Unia Stadion Zimowy 2 : 3
(1:1, 1:2, 0:0)

5 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-09-18 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS JKH GKS Jastrzębie Arena Sanok 2 : 3 k.
(0:0, 0:1, 2:1, d. 0:0, k. 1:2)
2 2015-09-18 18:00:00 KS Unia Nesta Mires Toruń Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 2 d.
(2:0, 0:1, 0:1, d. 1:0)
3 2015-09-18 18:30:00 Comarch Cracovia GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 2 : 5
(0:3, 0:2, 2:0)
4 2015-09-18 18:30:00 Orlik Opole HK Zagłębie Toropol 6 : 1
(1:1, 1:0, 4:0)
5 2015-09-18 19:00:00 SMS U20 TatrySki Podhale Stadion Zimowy 0 : 6
(0:2, 0:2, 0:2)
6 2015-09-18 19:00:00 Naprzód Janów TMH Polonia Jantor 3 : 10
(0:2, 1:4, 2:4)

6 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-09-20 17:00:00 TMH Polonia SMS U20 OSiR 6 : 1
(1:0, 2:1, 3:0)
2 2015-09-20 17:00:00 HK Zagłębie Naprzód Janów Stadion Zimowy 3 : 4 d.
(0:1, 1:2, 2:0, d. 0:1)
3 2015-09-20 17:00:00 GKS Tychy KS Unia Stadion Zimowy 7 : 0
(2:0, 2:0, 3:0)
4 2015-09-20 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Comarch Cracovia Jastor 1 : 3
(0:0, 1:3, 0:0)
5 2015-09-20 18:00:00 TatrySki Podhale Ciarko PBS Bank STS Miejska Hala Lodowa 6 : 3
(4:0, 0:0, 2:3)
6 2015-09-20 18:30:00 Nesta Mires Toruń Orlik Opole Tor-Tor 2 : 5
(1:2, 1:1, 0:2)

7 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-09-25 18:00:00 TMH Polonia HK Zagłębie OSiR 4 : 0
(2:0, 0:0, 2:0)
2 2015-09-25 18:00:00 KS Unia JKH GKS Jastrzębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 4
(1:2, 0:0, 1:2)
3 2015-09-25 18:30:00 Comarch Cracovia TatrySki Podhale Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 1
(3:0, 1:0, 1:1)
4 2015-09-25 18:30:00 Orlik Opole GKS Tychy Toropol 1 : 3
(0:1, 0:2, 1:0)
5 2015-09-25 19:00:00 SMS U20 Ciarko PBS Bank STS Stadion Zimowy 1 : 13
(0:6, 1:4, 0:3)
6 2015-09-25 19:00:00 Naprzód Janów Nesta Mires Toruń Jantor 3 : 4 d.
(1:0, 1:2, 1:1, d. 0:1)

8 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-09-27 17:00:00 SMS U20 HK Zagłębie Stadion Zimowy 0 : 5
(0:3, 0:2, 0:0)
2 2015-09-27 17:00:00 TMH Polonia Nesta Mires Toruń OSiR 8 : 3
(2:0, 2:1, 4:2)
3 2015-09-27 17:00:00 GKS Tychy Naprzód Janów Stadion Zimowy 7 : 2
(2:1, 3:1, 2:0)
4 2015-09-27 17:00:00 Ciarko PBS Bank STS Comarch Cracovia Arena Sanok 1 : 4
(0:3, 0:1, 1:0)
5 2015-09-27 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Orlik Opole Jastor 3 : 2 k.
(0:0, 1:1, 1:1, d. 0:0, k. 2:0)
6 2015-09-27 18:00:00 TatrySki Podhale KS Unia Miejska Hala Lodowa 5 : 0
(3:0, 1:0, 1:0)

9 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-09-29 18:00:00 KS Unia Ciarko PBS Bank STS Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 2
(1:2, 1:0, 1:0)
2 2015-09-29 18:00:00 TMH Polonia GKS Tychy OSiR 4 : 2
(1:0, 0:0, 3:2)
3 2015-09-29 18:30:00 Comarch Cracovia SMS U20 Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 13 : 0
(5:0, 3:0, 5:0)
4 2015-09-29 18:30:00 Orlik Opole TatrySki Podhale Toropol 4 : 3 k.
(0:1, 0:2, 3:0, d. 0:0, k. 2:1)
5 2015-09-29 19:00:00 Naprzód Janów JKH GKS Jastrzębie Jantor 3 : 6
(1:3, 2:1, 0:2)
6 2015-09-29 19:00:00 HK Zagłębie Nesta Mires Toruń Stadion Zimowy 5 : 2
(1:0, 2:1, 2:1)

10 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-10-02 18:00:00 GKS Tychy HK Zagłębie Stadion Zimowy 7 : 0
(1:0, 2:0, 4:0)
2 2015-10-02 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie TMH Polonia Jastor 1 : 0
(0:0, 1:0, 0:0)
3 2015-10-02 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS Orlik Opole Arena Sanok 2 : 4
(0:2, 1:1, 1:1)
4 2015-10-02 18:30:00 TatrySki Podhale Naprzód Janów Miejska Hala Lodowa 12 : 1
(7:0, 4:0, 1:1)
5 2015-10-02 18:30:00 Comarch Cracovia KS Unia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 7 : 1
(3:1, 2:0, 2:0)
6 2015-10-02 19:00:00 SMS U20 Nesta Mires Toruń Stadion Zimowy 2 : 6
(0:3, 1:2, 1:1)

11 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-10-04 13:30:00 Naprzód Janów Ciarko PBS Bank STS Jantor 4 : 9
(1:1, 1:5, 2:3)
2 2015-10-04 17:00:00 KS Unia SMS U20 Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 10 : 1
(4:0, 4:0, 2:1)
3 2015-10-04 17:00:00 Orlik Opole Comarch Cracovia Toropol 1 : 5
(0:2, 1:1, 0:2)
4 2015-10-04 17:00:00 TMH Polonia TatrySki Podhale OSiR 4 : 2
(1:0, 1:1, 2:1)
5 2015-10-04 17:00:00 HK Zagłębie JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 1 : 4
(1:0, 0:2, 0:2)
6 2015-10-04 17:30:00 Nesta Mires Toruń GKS Tychy Tor-Tor 2 : 5
(1:2, 0:0, 1:3)

II runda

12 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-10-09 18:00:00 GKS Tychy SMS U20 Stadion Zimowy 8 : 2
(3:1, 1:0, 4:1)
2 2015-10-09 18:00:00 TMH Polonia Ciarko PBS Bank STS OSiR 5 : 2
(3:1, 1:0, 1:1)
3 2015-10-09 18:30:00 Nesta Mires Toruń JKH GKS Jastrzębie Tor-Tor 3 : 5
(0:2, 0:1, 3:2)
4 2015-10-09 18:30:00 Orlik Opole KS Unia Toropol 1 : 3
(0:1, 1:1, 0:1)
5 2015-10-09 19:00:00 HK Zagłębie TatrySki Podhale Stadion Zimowy 2 : 3
(0:0, 2:2, 0:1)
6 2015-10-09 19:00:00 Naprzód Janów Comarch Cracovia Jantor 1 : 7
(1:1, 0:3, 0:3)

13 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-10-11 17:00:00 Orlik Opole SMS U20 Toropol 7 : 3
(2:0, 3:1, 2:2)
2 2015-10-11 17:00:00 KS Unia Naprzód Janów Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 1
(0:0, 1:0, 2:1)
3 2015-10-11 17:00:00 Ciarko PBS Bank STS HK Zagłębie Arena Sanok 3 : 0
(0:0, 2:0, 1:0)
4 2015-10-11 18:00:00 TatrySki Podhale Nesta Mires Toruń Miejska Hala Lodowa 10 : 3
(4:2, 4:1, 2:0)
5 2015-10-11 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie GKS Tychy Jastor 3 : 6
(1:3, 0:2, 2:1)
6 2015-10-11 18:30:00 Comarch Cracovia TMH Polonia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 8 : 2
(1:0, 4:0, 3:2)

14 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-10-13 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie SMS U20 Jastor 7 : 0
(0:0, 4:0, 3:0)
2 2015-10-13 18:00:00 GKS Tychy TatrySki Podhale Stadion Zimowy 3 : 4
(1:0, 2:2, 0:2)
3 2015-10-13 18:00:00 TMH Polonia KS Unia OSiR 2 : 5
(0:2, 1:1, 1:2)
4 2015-10-13 18:30:00 Nesta Mires Toruń Ciarko PBS Bank STS Tor-Tor 1 : 3
(1:1, 0:0, 0:2)
5 2015-10-13 19:00:00 HK Zagłębie Comarch Cracovia Stadion Zimowy 2 : 9
(0:1, 1:4, 1:4)
6 2015-10-13 19:00:00 Naprzód Janów Orlik Opole Jantor 2 : 6
(0:0, 1:4, 1:2)

15 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-10-16 18:00:00 KS Unia HK Zagłębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 5
(2:2, 0:1, 2:2)
2 2015-10-16 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS GKS Tychy Arena Sanok 5 : 0
walkower
3 2015-10-16 18:00:00 TatrySki Podhale JKH GKS Jastrzębie Miejska Hala Lodowa 3 : 2 k.
(0:1, 0:0, 2:1, d. 0:0, k. 1:0)
4 2015-10-16 18:30:00 Orlik Opole TMH Polonia Toropol 4 : 1
(1:0, 1:1, 2:0)
5 2015-10-16 18:30:00 Comarch Cracovia Nesta Mires Toruń Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 6 : 3
(3:0, 2:1, 1:2)
6 2015-10-16 19:00:00 SMS U20 Naprzód Janów Stadion Zimowy 1 : 4
(0:2, 1:2, 0:0)

16 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-10-18 17:00:00 GKS Tychy Comarch Cracovia Stadion Zimowy 3 : 1
(2:0, 0:0, 1:1)
2 2015-10-18 17:00:00 HK Zagłębie Orlik Opole Stadion Zimowy 3 : 5
(1:1, 1:2, 1:2)
3 2015-10-18 17:00:00 TMH Polonia Naprzód Janów OSiR 5 : 2
(1:0, 2:2, 2:0)
4 2015-10-18 17:30:00 Nesta Mires Toruń KS Unia Tor-Tor 2 : 10
(1:4, 0:4, 1:2)
5 2015-10-18 18:00:00 TatrySki Podhale SMS U20 Miejska Hala Lodowa 13 : 1
(5:0, 5:0, 3:1)
6 2015-10-18 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Ciarko PBS Bank STS Jastor 0 : 1
(0:1, 0:0, 0:0)

17 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-09-08 18:00:00 KS Unia GKS Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 6 : 2
(3:0, 2:0, 1:2)
2 2015-10-23 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS TatrySki Podhale Arena Sanok 1 : 4
(0:0, 1:2, 0:2)
3 2015-10-23 18:30:00 Orlik Opole Nesta Mires Toruń Toropol 5 : 3
(0:0, 3:0, 2:3)
4 2015-10-23 18:30:00 Comarch Cracovia JKH GKS Jastrzębie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 0 : 3
(0:0, 0:0, 0:3)
5 2015-10-23 19:00:00 SMS U20 TMH Polonia Stadion Zimowy 2 : 7
(0:2, 2:4, 0:1)
6 2015-10-23 19:30:00 Naprzód Janów HK Zagłębie Jantor 1 : 2
(0:0, 1:1, 0:1)

18 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-09-22 18:00:00 GKS Tychy Orlik Opole Stadion Zimowy 4 : 1
(1:0, 1:1, 2:0)
2 2015-10-25 17:00:00 Ciarko PBS Bank STS SMS U20 Arena Sanok 6 : 0
(2:0, 1:0, 3:0)
3 2015-10-25 17:00:00 HK Zagłębie TMH Polonia Stadion Zimowy 5 : 3
(1:0, 3:1, 1:2)
4 2015-10-25 17:30:00 Nesta Mires Toruń Naprzód Janów Tor-Tor 0 : 2
(0:2, 0:0, 0:0)
5 2015-10-25 18:00:00 TatrySki Podhale Comarch Cracovia Miejska Hala Lodowa 3 : 2 k.
(1:1, 1:1, 0:0, d. 0:0, k. 1:0)
6 2015-10-25 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie KS Unia Jastor 4 : 5 k.
(1:0, 1:4, 2:0, d. 0:0, k. 0:2)

19 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-10-06 19:00:00 Naprzód Janów GKS Tychy Jantor 1 : 11
(0:4, 1:4, 0:3)
2 2015-10-27 18:00:00 KS Unia TatrySki Podhale Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 1 : 3
(1:0, 0:2, 0:1)
3 2015-10-27 18:00:00 Comarch Cracovia Ciarko PBS Bank STS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 0
(0:0, 1:0, 0:0)
4 2015-10-27 18:30:00 Nesta Mires Toruń TMH Polonia Tor-Tor 3 : 5
(0:2, 2:2, 1:1)
5 2015-10-27 18:30:00 Orlik Opole JKH GKS Jastrzębie Toropol 0 : 4
(0:3, 0:0, 0:1)
6 2015-10-27 19:00:00 HK Zagłębie SMS U20 Stadion Zimowy 6 : 1
(2:0, 3:1, 1:0)

20 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-10-30 14:30:00 SMS U20 Comarch Cracovia Stadion Zimowy 1 : 9
(0:2, 1:4, 0:3)
2 2015-10-30 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS KS Unia Arena Sanok 2 : 1
(1:1, 1:0, 0:0)
3 2015-10-30 18:00:00 TatrySki Podhale Orlik Opole Miejska Hala Lodowa 5 : 3
(1:1, 1:1, 3:1)
4 2015-10-30 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Naprzód Janów Jastor 3 : 0
(0:0, 2:0, 1:0)
5 2015-10-30 18:00:00 GKS Tychy TMH Polonia Stadion Zimowy 4 : 3
(2:2, 1:1, 1:0)
6 2015-10-30 18:30:00 Nesta Mires Toruń HK Zagłębie Tor-Tor 6 : 4
(1:1, 2:1, 3:2)

21 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-11-13 18:00:00 KS Unia Comarch Cracovia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 1 : 3
(1:1, 0:0, 0:2)
2 2015-11-13 18:30:00 Nesta Mires Toruń SMS U20 Tor-Tor 8 : 2
(4:0, 2:1, 2:1)
3 2015-11-13 18:30:00 Orlik Opole Ciarko PBS Bank STS Toropol 2 : 3
(0:2, 1:0, 1:1)
4 2015-11-13 19:00:00 HK Zagłębie GKS Tychy Stadion Zimowy 1 : 6
(1:4, 0:2, 0:0)
5 2015-11-13 19:00:00 Naprzód Janów TatrySki Podhale Jantor 1 : 8
(0:2, 1:3, 0:3)
6 2015-11-17 16:30:00 TMH Polonia JKH GKS Jastrzębie "Satelita" Spodek 1 : 2
(0:2, 0:0, 1:0)

22 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-11-15 17:00:00 SMS U20 KS Unia Stadion Zimowy 3 : 7
(0:3, 1:2, 2:2)
2 2015-11-15 17:00:00 Ciarko PBS Bank STS Naprzód Janów Arena Sanok 1 : 2 d.
(1:1, 0:0, 0:0, d. 0:1)
3 2015-11-15 17:00:00 GKS Tychy Nesta Mires Toruń Stadion Zimowy 9 : 3
(1:1, 1:1, 7:1)
4 2015-11-15 18:00:00 TatrySki Podhale TMH Polonia Miejska Hala Lodowa 6 : 2
(0:1, 2:1, 4:0)
5 2015-11-15 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie HK Zagłębie Jastor 5 : 2
(1:0, 2:2, 2:0)
6 2015-11-15 18:30:00 Comarch Cracovia Orlik Opole Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 1
(1:1, 2:0, 1:0)

Runda III-VI

23 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-11-20 18:00:00 TatrySki Podhale KS Unia Miejska Hala Lodowa 5 : 1
(2:0, 1:0, 2:1)
2 2015-11-20 18:30:00 Comarch Cracovia Ciarko PBS Bank STS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 1
(1:0, 2:1, 1:0)
3 2015-11-25 18:00:00 GKS Tychy JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 4 : 2
(2:0, 1:0, 1:2)

24. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-11-22 17:00:00 Ciarko PBS Bank STS JKH GKS Jastrzębie Arena Sanok 5 : 6 k.
(3:1, 2:0, 0:4, d. 0:0, k. 0:2)
2 2015-11-22 18:30:00 Comarch Cracovia TatrySki Podhale Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 6 : 4
(4:2, 2:0, 0:2)
3 2015-12-08 18:00:00 KS Unia GKS Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 5
(1:4, 2:0, 0:1)

25 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-11-27 18:00:00 TatrySki Podhale Ciarko PBS Bank STS Miejska Hala Lodowa 6 : 2
(3:0, 1:1, 2:1)
2 2015-11-27 18:00:00 GKS Tychy Comarch Cracovia Stadion Zimowy 4 : 1
(0:0, 3:1, 1:0)
3 2015-11-27 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie KS Unia Jastor 4 : 0
(2:0, 2:0, 0:0)

26 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-11-29 17:00:00 Ciarko PBS Bank STS KS Unia Arena Sanok 3 : 4 k.
(0:2, 3:0, 0:1, d. 0:0, k. 0:2)
2 2015-11-29 18:00:00 TatrySki Podhale GKS Tychy Miejska Hala Lodowa 4 : 2
(3:0, 0:2, 1:0)
3 2015-11-29 20:30:00 Comarch Cracovia JKH GKS Jastrzębie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 3 : 2
(0:1, 3:1, 0:0)

27 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-12-01 18:00:00 GKS Tychy Ciarko PBS Bank STS Stadion Zimowy 0 : 2
(0:0, 0:1, 0:1)
2 2015-12-01 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie TatrySki Podhale Jastor 4 : 1
(1:0, 0:1, 3:0)
3 2015-12-01 18:00:00 KS Unia Comarch Cracovia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 6
(2:1, 1:3, 0:2)

28 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-12-04 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS Comarch Cracovia Arena Sanok 1 : 2
(0:1, 0:1, 1:0)
2 2015-12-04 18:00:00 KS Unia TatrySki Podhale Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 6
(0:1, 3:3, 1:2)
3 2015-12-04 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie GKS Tychy Jastor 4 : 3 k.
(1:0, 0:2, 2:1, d. 0:0, k. 2:1)

29 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-12-06 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Ciarko PBS Bank STS Jastor 2 : 3
(1:1, 0:1, 1:1)
2 2015-12-06 18:00:00 GKS Tychy KS Unia Stadion Zimowy 9 : 3
(2:1, 3:2, 4:0)
3 2015-12-06 18:00:00 TatrySki Podhale Comarch Cracovia Miejska Hala Lodowa 3 : 7
(2:2, 1:4, 0:1)

30 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-12-11 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS TatrySki Podhale Arena Sanok 2 : 1
(0:1, 1:0, 1:0)
2 2015-12-11 18:00:00 KS Unia JKH GKS Jastrzębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 4
(2:1, 1:2, 0:1)
3 2015-12-11 18:30:00 Comarch Cracovia GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 2 d.
(0:0, 1:0, 0:1, d. 0:1)

31 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-12-13 17:00:00 GKS Tychy TatrySki Podhale Stadion Zimowy 6 : 0
(2:0, 2:0, 2:0)
2 2015-12-13 18:00:00 KS Unia Ciarko PBS Bank STS Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 1
(1:0, 3:1, 0:0)
3 2015-12-13 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Comarch Cracovia Jastor 4 : 6
(1:3, 2:1, 1:2)

32 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-12-22 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS GKS Tychy Arena Sanok 2 : 1 k.
(0:1, 0:0, 1:0, d. 0:0, k. 1:0)
2 2015-12-22 18:00:00 TatrySki Podhale JKH GKS Jastrzębie Miejska Hala Lodowa 5 : 4 k.
(1:0, 1:3, 2:1, d. 0:0, k. 2:0)
3 2015-12-22 18:30:00 Comarch Cracovia KS Unia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 3
(2:3, 0:0, 2:0)

33 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-03 17:00:00 GKS Tychy JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 1 : 0
(0:0, 0:0, 1:0)
2 2016-01-03 17:30:00 TatrySki Podhale KS Unia Miejska Hala Lodowa 1 : 3
(0:2, 1:1, 0:0)
3 2016-01-03 18:30:00 Comarch Cracovia Ciarko PBS Bank STS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 3 k.
(0:1, 1:1, 2:1, d. 0:0, k. 2:1)

34 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-08 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS JKH GKS Jastrzębie Arena Sanok 6 : 5 d.
(1:3, 2:1, 2:1, d. 1:0)
2 2016-01-08 18:30:00 Comarch Cracovia TatrySki Podhale Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 4
(1:0, 0:1, 0:3)
3 2016-01-19 18:00:00 KS Unia GKS Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 2
(0:1, 1:0, 2:1)

35 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-10 18:00:00 TatrySki Podhale Ciarko PBS Bank STS Miejska Hala Lodowa 4 : 1
(2:0, 0:1, 2:0)
2 2016-01-10 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie KS Unia Jastor 1 : 2 k.
(1:1, 0:0, 0:0, k. 0:2)
3 2016-01-26 18:00:00 GKS Tychy Comarch Cracovia Stadion Zimowy 1 : 5
(0:1, 1:3, 0:1)

36 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-12 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS KS Unia Arena Sanok 6 : 2
(0:1, 2:1, 4:0)
2 2016-01-12 18:30:00 Comarch Cracovia JKH GKS Jastrzębie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 2 : 1 k.
(0:1, 0:0, 1:0, d. 0:0, k. 2:1)
3 2016-01-13 18:00:00 TatrySki Podhale GKS Tychy Miejska Hala Lodowa 2 : 3
(0:2, 1:0, 1:1)

37 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-15 18:00:00 GKS Tychy Ciarko PBS Bank STS Stadion Zimowy 2 : 1
(1:0, 0:0, 1:1)
2 2016-01-15 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie TatrySki Podhale Jastor 0 : 5
(0:2, 0:2, 0:1)
3 2016-01-15 18:00:00 KS Unia Comarch Cracovia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 5
(1:1, 0:2, 1:2)

38 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-17 17:00:00 Ciarko PBS Bank STS Comarch Cracovia Arena Sanok 3 : 4
(0:1, 1:2, 2:1)
2 2016-01-17 17:00:00 KS Unia TatrySki Podhale Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 1
(2:1, 1:0, 0:0)
3 2016-01-17 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie GKS Tychy Jastor 2 : 3
(0:1, 1:1, 1:1)

39 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-22 18:00:00 GKS Tychy KS Unia Stadion Zimowy 8 : 2
(4:1, 2:0, 2:1)
2 2016-01-22 18:00:00 TatrySki Podhale Comarch Cracovia Miejska Hala Lodowa 1 : 3
(1:0, 0:2, 0:1)
3 2016-01-22 19:00:00 JKH GKS Jastrzębie Ciarko PBS Bank STS Jastor 1 : 5
(1:2, 0:2, 0:1)

40 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-24 17:00:00 Ciarko PBS Bank STS TatrySki Podhale Arena Sanok 5 : 0
(2:0, 2:0, 1:0)
2 2016-01-24 17:00:00 KS Unia JKH GKS Jastrzębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 1 : 3
(0:1, 1:1, 0:1)
3 2016-01-24 18:30:00 Comarch Cracovia GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 0 : 2
(0:1, 0:0, 0:1)

41 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-29 18:00:00 KS Unia Ciarko PBS Bank STS Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 1
(2:0, 2:0, 0:1)
2 2016-01-29 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Comarch Cracovia Jastor 3 : 4
(1:0, 1:3, 1:1)
3 2016-01-29 18:00:00 GKS Tychy TatrySki Podhale Stadion Zimowy 4 : 2
(1:1, 1:0, 2:1)

42 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-31 17:00:00 Ciarko PBS Bank STS GKS Tychy Arena Sanok 1 : 2 k.
(0:1, 0:0, 1:0, d. 0:0, k. 1:2)
2 2016-01-31 18:00:00 TatrySki Podhale JKH GKS Jastrzębie Miejska Hala Lodowa 5 : 0
(0:0, 3:0, 2:0)
3 2016-01-31 19:00:00 Comarch Cracovia KS Unia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 6 : 0
(2:0, 0:0, 4:0)

Runda III-VI

23 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-11-20 18:00:00 TMH Polonia Naprzód Janów OSiR 3 : 1
(1:0, 1:0, 1:1)
2 2015-11-20 18:30:00 Orlik Opole SMS U20 Toropol 4 : 1
(2:0, 1:0, 1:1)
3 2015-11-20 19:00:00 HK Zagłębie Nesta Mires Toruń Stadion Zimowy 9 : 4
(2:2, 2:1, 5:1)

24 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-11-22 17:00:00 SMS U20 Nesta Mires Toruń Stadion Zimowy 4 : 5 d.
(0:0, 2:2, 2:2, d. 0:1)
2 2015-11-22 17:00:00 Naprzód Janów HK Zagłębie Jantor 2 : 1 k.
(0:0, 0:1, 1:0, d. 0:0, k. 2:1)
3 2015-11-22 17:00:00 Orlik Opole TMH Polonia Toropol 10 : 2
(2:0, 6:1, 2:1)

25 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-11-27 18:00:00 TMH Polonia SMS U20 OSiR 5 : 1
(1:0, 4:0, 0:1)
2 2015-11-27 18:30:00 Nesta Mires Toruń Naprzód Janów Tor-Tor 3 : 7
(2:0, 1:5, 0:2)
3 2015-11-27 19:00:00 HK Zagłębie Orlik Opole Stadion Zimowy 3 : 5
(0:0, 1:2, 2:3)

26 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-11-29 17:00:00 Orlik Opole Nesta Mires Toruń Toropol 11 : 7
(6:2, 2:1, 3:4)
2 2015-11-29 17:00:00 TMH Polonia HK Zagłębie OSiR 5 : 7
(2:1, 1:2, 2:4)
3 2015-11-29 20:00:00 SMS U20 Naprzód Janów Stadion Zimowy 4 : 5
(0:2, 1:1, 3:2)

27 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-12-01 18:30:00 Nesta Mires Toruń TMH Polonia Tor-Tor 1 : 3
(0:2, 1:0, 0:1)
2 2015-12-01 19:00:00 HK Zagłębie SMS U20 Stadion Zimowy 7 : 1
(1:0, 3:0, 3:1)
3 2015-12-01 19:00:00 Naprzód Janów Orlik Opole Jantor 5 : 3
(1:0, 2:1, 2:2)

28 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-12-04 17:00:00 Naprzód Janów TMH Polonia Jantor 2 : 4
(1:0, 0:1, 1:3)
2 2015-12-04 18:30:00 Nesta Mires Toruń HK Zagłębie Tor-Tor 9 : 5
(2:2, 4:1, 3:2)
3 2015-12-04 19:00:00 SMS U20 Orlik Opole Stadion Zimowy 5 : 6
(1:2, 3:2, 1:2)

29 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-12-06 17:00:00 HK Zagłębie Naprzód Janów Stadion Zimowy 2 : 3
(1:0, 0:2, 1:1)
2 2015-12-06 17:00:00 TMH Polonia Orlik Opole OSiR 8 : 1
(4:1, 1:0, 3:0)
3 2015-12-06 18:45:00 SMS U20 Nesta Mires Toruń "Satelita" Spodek 4 : 3 d.
(1:0, 1:0, 1:3, d. 1:0)

30 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-12-11 18:30:00 Orlik Opole HK Zagłębie Toropol 7 : 4
(1:0, 1:0, 5:4)
2 2015-12-11 19:00:00 SMS U20 TMH Polonia Stadion Zimowy 1 : 9
(1:1, 0:3, 0:5)
3 2015-12-11 19:00:00 Naprzód Janów Nesta Mires Toruń Jantor 6 : 4
(0:2, 2:1, 4:1)

31 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-12-13 17:00:00 Naprzód Janów SMS U20 Jantor 6 : 0
(2:0, 2:0, 2:0)
2 2015-12-13 17:00:00 HK Zagłębie TMH Polonia Stadion Zimowy 1 : 6
(0:2, 1:0, 0:4)
3 2015-12-13 17:30:00 Nesta Mires Toruń Orlik Opole Tor-Tor 3 : 6
(0:1, 1:3, 2:2)

32 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2015-12-22 11:00:00 SMS U20 HK Zagłębie Stadion Zimowy 3 : 7
(1:3, 0:3, 2:1)
2 2015-12-22 18:00:00 TMH Polonia Nesta Mires Toruń OSiR 8 : 5
(2:2, 5:2, 1:1)
3 2015-12-22 18:30:00 Orlik Opole Naprzód Janów Toropol 3 : 2
(0:1, 2:0, 1:1)

33 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-03 17:00:00 TMH Polonia Naprzód Janów OSiR 4 : 6
(3:2, 0:2, 1:2)
2 2016-01-03 17:00:00 HK Zagłębie Nesta Mires Toruń Stadion Zimowy 2 : 3
(0:0, 1:0, 1:3)
3 2016-01-05 18:30:00 Orlik Opole SMS U20 Toropol 15 : 1
(6:0, 2:0, 7:1)

34 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-08 18:30:00 Orlik Opole TMH Polonia Toropol 1 : 2
(1:2, 0:0, 0:0)
2 2016-01-08 19:00:00 SMS U20 Nesta Mires Toruń Stadion Zimowy 1 : 5
(1:0, 0:3, 0:2)
3 2016-01-08 19:00:00 Naprzód Janów HK Zagłębie Jantor 5 : 3
(0:2, 3:1, 2:0)

35 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-10 17:00:00 TMH Polonia SMS U20 OSiR 12 : 1
(3:0, 4:1, 5:0)
2 2016-01-10 17:00:00 HK Zagłębie Orlik Opole Stadion Zimowy 4 : 6
(1:2, 2:2, 1:2)
3 2016-01-10 17:00:00 Naprzód Janów Nesta Mires Toruń Jantor 4 : 3 k.
(0:0, 2:1, 1:2, d. 0:0, k. 2:0)

36 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-12 18:00:00 TMH Polonia HK Zagłębie OSiR 6 : 4
(2:1, 0:1, 4:2)
2 2016-01-12 18:30:00 Orlik Opole Nesta Mires Toruń Toropol 6 : 5
(0:1, 3:1, 3:3)
3 2016-01-12 19:00:00 SMS U20 Naprzód Janów Stadion Zimowy 3 : 5
(1:1, 1:1, 1:3)

37 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-15 18:30:00 Nesta Mires Toruń TMH Polonia Tor-Tor 3 : 2
(0:0, 3:0, 0:2)
2 2016-01-15 19:00:00 HK Zagłębie SMS U20 Stadion Zimowy 5 : 2
(3:0, 1:0, 1:2)
3 2016-01-15 19:00:00 Naprzód Janów Orlik Opole Jantor 6 : 4
(4:0, 1:3, 1:1)

38 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-17 17:00:00 SMS U20 Orlik Opole Stadion Zimowy 1 : 7
(1:2, 0:3, 0:2)
2 2016-01-17 17:00:00 Naprzód Janów TMH Polonia Jantor 1 : 8
(0:5, 1:2, 0:1)
3 2016-01-17 17:30:00 Nesta Mires Toruń HK Zagłębie Tor-Tor 6 : 3
(1:1, 2:1, 3:1)

39 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-22 18:00:00 TMH Polonia Orlik Opole OSiR 2 : 1 d.
(0:0, 1:0, 0:1, d. 1:0)
2 2016-01-22 18:30:00 Nesta Mires Toruń SMS U20 Tor-Tor 6 : 5
(1:1, 2:2, 3:2)
3 2016-01-22 19:00:00 HK Zagłębie Naprzód Janów Stadion Zimowy 7 : 3
(2:2, 2:0, 3:1)

40 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-24 17:00:00 SMS U20 TMH Polonia Stadion Zimowy 3 : 8
(3:1, 0:2, 0:5)
2 2016-01-24 17:00:00 Orlik Opole HK Zagłębie Toropol 6 : 0
(4:0, 2:0, 0:0)
3 2016-01-24 17:30:00 Nesta Mires Toruń Naprzód Janów Tor-Tor 2 : 5
(1:1, 1:1, 0:3)

41 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-29 18:30:00 Nesta Mires Toruń Orlik Opole Tor-Tor 6 : 7
(1:3, 1:3, 4:1)
2 2016-01-29 19:00:00 Naprzód Janów SMS U20 Jantor 4 : 0
(1:0, 0:0, 3:0)
3 2016-01-29 19:00:00 HK Zagłębie TMH Polonia Stadion Zimowy 0 : 8
(0:1, 0:5, 0:2)

42 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-01-31 17:00:00 SMS U20 HK Zagłębie Stadion Zimowy 2 : 3 k.
(1:0, 0:1, 1:1, d. 0:0, k. 0:1)
2 2016-01-31 17:00:00 TMH Polonia Nesta Mires Toruń OSiR 5 : 3
(0:0, 2:1, 3:2)
3 2016-01-31 17:00:00 Orlik Opole Naprzód Janów Toropol 3 : 6
(1:1, 2:3, 0:2)

Play-Off

Ćwierćfinał 1

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-02-19 18:30:00 Comarch Cracovia Orlik Opole Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 12 : 1
(4:1, 2:0, 6:0)
2 2016-02-20 20:30:00 Comarch Cracovia Orlik Opole Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 1
(1:0, 2:1, 1:0)
3 2016-02-23 18:30:00 Orlik Opole Comarch Cracovia Toropol 5 : 6
(1:1, 2:2, 2:3)

Ćwierćfinał 2

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-02-19 19:00:00 GKS Tychy TMH Polonia Stadion Zimowy 3 : 0
(2:0, 0:0, 1:0)
2 2016-02-20 17:00:00 GKS Tychy TMH Polonia Stadion Zimowy 4 : 2
(2:0, 2:1, 0:1)
3 2016-02-23 18:00:00 TMH Polonia GKS Tychy OSiR 1 : 2
(0:1, 1:1, 0:0)

Ćwierćfinał 3

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-02-19 18:00:00 TatrySki Podhale KS Unia Miejska Hala Lodowa 5 : 1
(1:0, 2:1, 2:0)
2 2016-02-20 18:00:00 TatrySki Podhale KS Unia Miejska Hala Lodowa 4 : 1
(3:0, 1:0, 0:1)
3 2016-02-23 18:00:00 KS Unia TatrySki Podhale Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 3 k.
(0:0, 0:1, 3:2, d. 0:0, k. 2:1)
4 2016-02-24 18:00:00 KS Unia TatrySki Podhale Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 3
(0:0, 3:3, 1:0)
5 2016-02-27 18:45:00 TatrySki Podhale KS Unia Miejska Hala Lodowa 3 : 2
(0:0, 2:0, 1:2)

Ćwierćfinał 4

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-02-19 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Ciarko PBS Bank STS Jastor 1 : 4
(0:0, 0:2, 1:2)
2 2016-02-20 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Ciarko PBS Bank STS Jastor 2 : 4
(1:1, 0:2, 1:1)
3 2016-02-23 18:30:00 Ciarko PBS Bank STS JKH GKS Jastrzębie Arena Sanok 1 : 0
(0:0, 0:0, 1:0)

Półfinał 1

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-02-29 18:00:00 Comarch Cracovia Ciarko PBS Bank STS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 7 : 5
(3:2, 2:1, 2:2)
2 2016-03-01 18:30:00 Comarch Cracovia Ciarko PBS Bank STS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 4
(0:0, 1:1, 0:3)
3 2016-03-04 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS Comarch Cracovia Arena Sanok 2 : 3 k.
(1:1, 1:0, 0:1, d. 0:0, k. 1:2)
4 2016-03-05 18:30:00 Ciarko PBS Bank STS Comarch Cracovia Arena Sanok 5 : 3
(1:0, 0:1, 4:2)
5 2016-03-08 18:30:00 Comarch Cracovia Ciarko PBS Bank STS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 3 k.
(0:1, 3:1, 0:1, d. 0:0, k. 2:1)
6 2016-03-10 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS Comarch Cracovia Arena Sanok 2 : 0
(1:0, 1:0, 0:0)
7 2016-03-12 20:45:00 Comarch Cracovia Ciarko PBS Bank STS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 9 : 2
(3:1, 4:0, 2:1)

Półfinał 2

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-02-29 18:00:00 GKS Tychy TatrySki Podhale Stadion Zimowy 5 : 1
(0:1, 2:0, 3:0)
2 2016-03-01 18:30:00 GKS Tychy TatrySki Podhale Stadion Zimowy 7 : 1
(4:1, 0:0, 3:0)
3 2016-03-04 18:00:00 TatrySki Podhale GKS Tychy Miejska Hala Lodowa 0 : 2
(0:1, 0:0, 0:1)
4 2016-03-05 18:00:00 TatrySki Podhale GKS Tychy Miejska Hala Lodowa 2 : 5
(0:3, 1:0, 1:2)

Finał

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-03-14 18:30:00 Comarch Cracovia GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 3 : 1
(0:1, 2:0, 1:0)
2 2016-03-15 18:30:00 Comarch Cracovia GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 1
(0:0, 3:1, 1:0)
3 2016-03-18 18:00:00 GKS Tychy Comarch Cracovia Stadion Zimowy 2 : 1 k.
(0:0, 1:1, 0:0, k. 1:0)
4 2016-03-19 16:30:00 GKS Tychy Comarch Cracovia Stadion Zimowy 6 : 3
(1:1, 3:0, 2:2)
5 2016-03-22 19:06:00 Comarch Cracovia GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 3
(0:1, 1:0, 0:2)
6 2016-03-24 18:30:00 GKS Tychy Comarch Cracovia Stadion Zimowy 2 : 3
(1:2, 0:1, 1:0)
7 2016-03-26 14:30:00 Comarch Cracovia GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 2 : 1
(1:0, 1:0, 0:1)

o 3 miejsce

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-03-15 18:00:00 TatrySki Podhale Ciarko PBS Bank STS Miejska Hala Lodowa 5 : 3
(1:2, 2:0, 2:1)
2 2016-03-18 18:00:00 Ciarko PBS Bank STS TatrySki Podhale Arena Sanok 5 : 3
(2:1, 1:2, 2:0)
3 2016-03-20 18:00:00 TatrySki Podhale Ciarko PBS Bank STS Miejska Hala Lodowa 4 : 0
(1:0, 3:0, 0:0)

Play-out

Runda I

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-02-19 19:00:00 HK Zagłębie Nesta Mires Toruń Stadion Zimowy 4 : 2
(1:2, 1:0, 2:0)
2 2016-02-21 17:00:00 Naprzód Janów HK Zagłębie Jantor 3 : 4
(0:2, 2:1, 1:1)
3 2016-02-23 18:30:00 Nesta Mires Toruń Naprzód Janów Tor-Tor 8 : 2
(3:0, 1:1, 4:1)

Runda II

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-02-26 18:30:00 Nesta Mires Toruń HK Zagłębie Tor-Tor 1 : 2
(0:0, 1:1, 0:1)
2 2016-02-28 17:00:00 HK Zagłębie Naprzód Janów Stadion Zimowy 5 : 4 k.
(2:1, 0:2, 2:1, d. 0:0, k. 1:0)
3 2016-03-01 19:00:00 Naprzód Janów Nesta Mires Toruń Jantor 7 : 4
(1:0, 2:4, 4:0)

Runda III

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-03-04 19:00:00 HK Zagłębie Nesta Mires Toruń Stadion Zimowy 6 : 8
(2:1, 3:4, 1:3)
2 2016-03-06 17:00:00 Naprzód Janów HK Zagłębie Jantor 4 : 3 d.
(2:1, 1:0, 0:2, d. 1:0)
3 2016-03-08 18:30:00 Nesta Mires Toruń Naprzód Janów Tor-Tor 7 : 4
(4:1, 1:3, 2:0)

Runda IV

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-03-11 18:30:00 Nesta Mires Toruń HK Zagłębie Tor-Tor 5 : 3
(2:0, 0:1, 3:2)
2 2016-03-13 17:00:00 HK Zagłębie Naprzód Janów Stadion Zimowy 3 : 4
(1:1, 1:0, 1:3)
3 2016-03-15 19:00:00 Naprzód Janów Nesta Mires Toruń Jantor 2 : 4
(0:2, 1:1, 1:1)

SHOUTNEWS

2016-05-04 23:27 Zarząd Klubu Hokejowego Sanok zawiadamia, że Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków KH w odbędzie się w dniu 13.05.2016 r. o godz. 17:30 a w razie braku quorum 18:00 w Sali Konferencyjnej ARENY SANOK przy ul. Królowej Bony 4.

2016-05-02 22:54 Jak podały czeskie media do słowackiej extraligi został zaproszony 6-cio krotny mistrz Czech. HC Vsetín w ub.sezonie został wyeliminowany z awansu do czeskiej 1 ligi przez HC Frydek-Mistek.

2016-04-26 14:14 Transmisję meczu Mistrzostw Świata dywizji I grupy A: Polska-Włochy w TVP1 oglądało 700 000 widzów, natomiast na antenie TVP Sport ten sam mecz oglądało 160 000 telewidzów. Z kolei mecz Polska - Korea przyciągnął przed telewizory blisko 180 000 kibiców.

2016-04-19 17:26 30 kwietnia w Hali Lodowej przy ul. Chemików 4 w Oświęcimiu odbędzie się turniej finałowy Oświęcimskiej Amatorskiej Ligi Hokeja (OALH), w którym udział weźmie osiem drużyn, zrzeszonych w rozgrywkach.

2016-04-17 14:22 Wyniki turnieju finałowego II ligi w Oświęcimiu: Niespełnieni Oświęcim - LTH Lublin 18:1, ŁKH Łódź - LTH 9:3, Niespełnieni - ŁKH 5:0. Oświęcimianie zostali najlepszą drużyną II ligi i otrzymali prawo startu na zapleczu ekstraligi w sezonie 2016/17.

2016-04-15 22:07 W Mińsku na Białorusi zakończyły się mistrzostwa świata grupy IA do lat 18. W decydującym o awansie meczu Białoruś wygrała z Niemcami 5:3 (2:1, 1:2, 2:0). Mecz oglądało 9.200 widzów. Do grupy IB spadła Austria.

2016-04-15 18:27 Z uwagi na sytuację finansową szwajcarskiego klubu HC Thurgau kontrakt utracił kanadyjski napastnik zespołu, mający polskie pochodzenie Evan McGrath.

2016-04-15 15:14 W ostatnim dniu Mistrzostw Świata dyw.II gr.A rozgrywanych w hiszpańskiej miejscowości Jaca Chiny uległy Serbii 0:3 i pożegnały się z tym poziomem rozgrywek. W pozostałych meczach Holandia zmierzy się z Belgią, a Hiszpania z Islandią. Jeśli Holendrzy wywalczą chociaż jeden punkt to zapewnią sobie awans. Mecz sędziować będzie polski arbiter Przemysław Kępa z Nowego Targu.

2016-04-11 20:14 Litewski bramkarz Mantas Armalis, któremu polscy reprezentanci 12 lutego 2016 podczas kwalifikacji do ZIO 2018 strzelili siedem goli w dwóch tercjach meczu, podpisał kontrakt z San Jose Sharks.

2016-04-09 01:15 W finale play-off EBEL ligi nie udało się Orłom ze Znojma objąć prowadzenia w serii 3:1, a co za tym idzie - wykonania ważnego kroku w kierunku zdobycia mistrzowskiego tytułu.

Orli Zojmo – HC Red Bull Salzburg 2:6 (0:2, 1:3, 0:1) Stan serii po czterech meczach: 2:2 (2:4, 5:3, 7:3, 2:6)

2016-04-06 20:04 W meczu towarzyskim reprezentacja Czech wygrała z Niemcami 7:2 (0:0, 3:1, 4:1). Bramki: Docekal, Rutta, Holik 2, Koukal, Radil, Vincour - Schuetz, Danner.

2016-03-29 12:19 Doświadczony czeski defensor Pavel Mojžíš opuścił drużynę LHK Jestřábi Prościejów. Były zawodnik Ciarko PBS Bank STS Sanok i GKS Tychy w sezonie 2015/2016 rozegrał 55 spotkań, w których zdobył 3 bramki i zaliczył 12 asyst. Na ławce kar spędził 60 minut.

2016-03-29 11:59 W rosyjskich mediach pojawia się ostatnio pełno plotek. Wynika z nich, że kurs na NHL obierze kilku zawodników obecnie grających w KHL. Są nimi fiński defensor Saławatu Jułajewu Ufa Sami Lepistö oraz dwóch rosyjskich napastników SKA Sankt Petersburg Jewgienij Dadonow i Wadim Szypaczow.

2016-03-27 03:05 Drużyna Arona Chmielewskiego awansowała do baraży o 1 ligę czeską (WSM Liga). W finale play-off 2 ligi pokonała 6-cio krotnego mistrza Czech. HC Frýdek-Místek - VHK Vsetín 2:1 (1:0, 1:0, 0:1). W barażach drużyna z Frýdku-Místku zagra o jedno miejsce z Hockey Club Tábor i HC Vlci Jablonec nad Nisou.

2016-03-24 23:38 Aron Chmielewski i jego HC Frýdek-Místek we wspaniałym stylu odwrócili meczbol w finale 2 ligi czeskiej. Chmielewski zaliczył 2 punkty za gol i asystę. VHK Vsetín - HC Frýdek-Místek 2:6 (0:5, 2:0, 0:1). Mecz oglądało 5.400 widzów a decydujący mecz odbędzie się we Frýdku-Místku w sobotę o godz. 17.

2016-03-24 23:37 W rozegranych 23.03 uniwersyteckich derbach Ostrawy Wyższa Szkoła Górnicza (Vysoká škola báňská) pokonała Uniwersytet Techniczny (Technická univerzita Ostrava) 4:2. Mecz na lodowisku w ostrawskiej Porubie oglądał komplet 5.000 widzów.

2016-03-23 23:19 Mietałłurg Magnitogorsk w pierwszym meczu finału konferencji wschodniej KHL pokonał po dogrywce trenowany przez Igora Zacharkina Saławat Jułajew Ufa 3:2.

W barwach „Magnitki” wystąpił Wojtek Wolski, który dziś nie punktował, a na ławce kar przesiedział cztery minuty.

2016-03-23 15:58 Wczoraj w wieku 33 lat zmarł nagle Matt Suderman. Kanadyjski defensor zakończył karierę po sezonie 2013/2014.

2016-03-23 15:38 Zespół Arona Chmielewskiego HC Frydek-Mistek nieoczekiwanie przegrał na własnym lodzie z VHK Vsetin 1:3. W rywalizacji do trzech zwycięstw Vsetin prowadzi 2:1 i to na jego terenie zostanie rozegrany kolejny mecz.

2016-03-17 22:33 Chiński klub Czerwona Gwiazda Kunlun z Pekinu podpisał z władzami KHL umowę wstępną. Jeśli do 30 kwietnia klub przedłoży stosowne gwarancje finansowe to od sezonu 2016/17 rozpocznie grę w drugiej najsilniejszej lidze świata.

typer
sms
sms

Statystyki Hokej Ligi TOP 5

Lp. Imię i Nazwisko PKT B A PIM
1 Michael Cichy 113 42 71 28
2 Alex Szczechura 90 42 48 24
3 Adrian Parzyszek 70 30 40 66
4 Siarhiej Kukuszkin 68 32 36 24
5 Błażej Salamon 63 29 34 24

SHOUTBOX

LukaszNT: ale myślę, że Podhale zawalczy o nich
LukaszNT: Pasiuta bym widział u nas
daarek10: Rohaczek nimi sie interesuje
LukaszNT: wiem ale myślę, że Podhale na najważniejsze ogniwa kasy raczej nie będzie żałować
daarek10: Pasiut jeszcze nie podjal dezycji albo zostaje w polsce albo zagranica
LukaszNT: Jokila podpisał kontrakt bez mrugnięcia okiem
daarek10: Grzesiu powiedzial jak zagranica to zabiera rodzine ze soba a jak polska to sie zastanawia
LukaszNT: wiadomo Filipiak może przebić jak będzie chciał przepłacić
bieruniak75: a Urbanowicz podpisał z Craxą bo jakoś nie zauważyłem aby coś pisali
LukaszNT: zobaczymy dobry grajek z niego, rodzinę ma w Nowym Targu więc może w końcu zawita do Podhala...
daarek10: Rudi powiedzial ze jego kadra ma liczyc 25 zawodnikow
daarek10: Luba Rompkowski Turon Urbanowicz nic jeszcze nie podpisali a Kapica i Dziubinski to nie wiem ile maja kontraktu
bieruniak75: no właśnie bo podobno Urbanowicz to w Tychach był ,ale widzę że nic z tego nie wyszło
bieruniak75: w/g elite...mają tylko na sezon 15/16
JerSan: obok macie info kto trenuje w Krakowie, raczej bez kontraktow nie trenuja
JerSan: kadrowicze maja jeszcze wolne..
janos13: Jak Krk ma mieć 25 zawodników z pola, to brakuje im jeszcze jednego obrońcy i jednego napastnika. Zapewne będą to gracze wciągający ligę nosem.
janos13: Po LM można się spodziewać przetasowań i powrotu do 4 piątek. Prezes ie lubi wydawać niepotrzebnie pieniędzy, a liga i tak będzie wciągnięta......
JerSan: kilku z obecnych raczej sie nie zmiesci w skladzie
daarek10: z tymi zawodnikami Cracovia sie pozegna:Turon,Bożko,Guzik,Pasiut
espańol: Po pierwsze wronka nie jest wyporzyczony!
espańol: Po drugie podhale niema zadnej kasy z tego ze on poszedl do klubu zagranicznego
piter1977: darek10..twoje info to o kant d...py rozbic..zobaczysz. jak. zycie je szybko zweryfikuje...Podhale. to cos wiecej niz tylko klub
Arma: To było widać w PO.
JerSan: kto idzie na MISZCZA w tym sezonie?
hubal: Torax Poruba
emeryt: Zapala slupek
emeryt: wytrzymac jeszcze te 2 min kary
Luque: Jakbyśmy wzięli Vsetin i Frydek-Mistek do ligi to byłoby coś
Luque: 8 polskich ekip plus te dwie czeskie
Luque: po mału zrobiłby się poziom
emeryt: Odrobny dzis wszystko wypluwa przed siebie
Luque: we Vsetinie grali zawodnicy co rywalizowali o miejsce w Zlinie
emeryt: w 3 tercji trzeba wyrównac
Luque: a we Frydku chłopcy z Trzińca
Luque: no ale pomarzyć zawsze można ;)
JerSan: u nas zamiast Vsetina zagra Debica..
Luque: Problem w tym, że trzeba zrobić ligę open, żeby potem zrobić reorganizacje
Luque: jeden sezon dopuścić wszystkich i już na starcie powiedzieć jasno, że połowa ekip spada i tworzy pierwsza lige
emeryt: Malaś taaa
emeryt: i mamy 3:2
deho: TSV mistrz
deho: Pięknie dzis kibice Sts Sanok klub kibica robił doping na siatkówce na ta
deho: Pięknie dziś kibice Sts klub Kubica robił doping na meczu siatkówki TSV
deho: Szacunek za to u jak najwiecej
deho: Wojtek jesteś wielki
deho: A co ten trener gości do ciebie fikał co chwile
Sewer: Bawicie się w fantasy iihf worlds? Jakie macie składy? :)
deho: Klub kibica STS dzięki za to ze pomogliście robic doping
deho: Nawet bedniara najlepsza w plh była
typer
typer