Rozgrywki: Ekstraliga - Play-Off - Finał
Lodowisko: Kraków (Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego)
Sędziowie główni: Michał Baca - Zbigniew Wolas
Sędziowie liniowi: Wojciech Moszczyński - Sławomir Szachniewicz

Strzały na bramkę przeciwnika: 40 - 31 Liczba wszystkich kar w meczu: 6 - 11
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 2200
Łączna długość kar w meczu: 12 - 43 min.

1 : 0 Damian Kapica ( Marek Wróbel - Dawid Maciejewski ) 5 na 5 +/- 23:47
2 : 0 Damian Słaboń ( Damian Kapica - Maciej Urbanowicz ) 5 na 5 +/- 26:47
3 : 0 Karol Kisielewski ( Adam Domogała - Marek Wróbel ) 5 na 5 +/- 29:22
3 : 1 Michael Kolarz ( Josef Vítek - Filip Komorski ) 5 na 5 +/- 39:05
4 : 1 Krystian Dziubiński ( Patrik Svitana - Mateusz Rompkowski ) 5 na 4 +/- 42:34

19:57 Krystian Dziubiński (#61) Comarch Cracovia 2 min. Niesportowe zachowanie
20:00 Filip Drzewiecki (#84) Comarch Cracovia 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
57:15 Jarosław Rzeszutko (#13) GKS Tychy 20 min. Niesportowe zachowanie

- 60. min - Koniec!!! Druga wygrana Cracovii!
- 57. min - Kucewicz z bliska uderzał na bramkę i Zigardy nakrył krążek ciałem. Guzik trzyma się za twarz i schodzi do szatni. Kara 5
+2 dla Rzeszutki.
- 56. min - Guzik był bliski pokonania Zigardyego.
- 55. min - Bepierszcz z bliska próbował wepchnąć krążek do bramki.
- 53. min - Kotlorz trafia w boczną siatkę.
- 52. min - Łopuski na szybkości uderza bekhendem w Radziszewskiego.
- 50. min - Sinagl do Kuczka, a ten trafia wprost w Zigardyego.
- 48. min - Z lewego bulika uderzał Łopuski. "Radzik" odbił strzał parkanem.
- 47. min - Tyszanie już w komplecie. "Pasy" nie wykorzystały przewagi.
- 45. min - Kalinowski za uderzanie odpocznie w boksie kar, ale to tyszanie po strzale Bagińskiego zaniepokoili krakowskiego bramkarza.
- 45. min - Krakowianie są w gazie! Co chwilę atakują bramkę Zigardyego!
- 43. min - 4:1 - Cracovia w przewadze rozmontowała tyską defensywę. Dobre podanie zaliczył Svitana, który wyłożył gumę Dziubińskiemu, a ten uderzył na pustą bramkę!
- 42. min - Trwa ostrzał bramki Tychów. Kolejny gol dla gospodarzy wisi w powietrzu.
- 41. min - Radziszewski zostaje przewrócony przez Bagińskeigo, za co ten otrzymuje 2 min kary.
- 41. min - Rozpoczęcie III tercji. Czy Tychy odwrócą jeszcze losy meczu?

- 40. min - Koniec II tercji, w której oglądaliśmy aż cztery bramki. Gospodarze prowadzą 3:1, ale tyszanie z pewnością nie powiedzieli ostatniego słowa!
- 40. min - 3:1 - Vitek fantastycznie dogrywa zza bramki do Kolarza, a ten przywraca nadzieję Tychom!
- 39. min - Urbanowicz zatrzymany bodikiem przy bandzie na wysokości tyskiej bramki.
- 39. min - Ciura mocno spod niebieskiej, ale na posterunku "Radzik".
- 38. min - Zatrzymana gra, Radziszewski gubi kask.
- 37. min - Kolejna znakomita okazja Kapicy. Przy prawym słupku młody napastnik uderza jednak ponownie w tyskiego golkipera.
- 37. min - Słaboń na prawo do Kapicy, a ten uderza wprost w bramkarza. Dobra gra "Pasów". Obudzili się też kibice, którzy coraz głośniej dopinguja swój zespół.
- 36. min - Ciura uderzył z daleka, a Kolusz próbował zmienić tor lotu krążka.
- 35. min - Sinagl po wyjściu z boksu kar popędził na bramkę Tychów i z najbliższej odległości bekhendem próbował pokonać golkipera GKS-u.
- 33. min - Strzał Sinagla zatrzymał tyski golkiper. Po zamrożeniu krążka czeski napastnik uderzył kijem w rękawice bramkarza i siada na ławkę kar na okres 2 min.
- 32. min - Teraz Kruczek z przestrzeni międzybulikowej trafia wprost w Zigardyego. Grymas niezadowolenia na twarzy krakowskiego obrońcy.
- 32. min - Kapica przedarł się przez obronę i na szybkości uderzył, jednak jego strzał parkanami zatrzymał tyski bramkarz.
- 30. min - Czas dla drużyny gości.
- 30. min - 3:0 - Po ładnej wymianie krążka Kisielewski strzałem z nadgarstka umieszcza krążek w tyskiej bramce!
- 28. min - Cracovia w gazie! Zawodnicy gospodarzy dwukrotnie zagrozili bramce Zigardyego
- 27. min - 2:0 - Damian Słaboń stojąc na linii bramkowej przy prawym słupku umieszcza krążek w okienku tyskiej bramki! Cracovia prowadzi już 2:0!
- 26. min - Strzał Kruczka z prawego bulika z najwyższym trudem broni Zigardy.
- 25. min - 1:0 - Kapica popędził prawą stroną i tuż przy obrońcy uderzył po długim słupku!
- 25. min - Vozdecky z bliska niecelnie.
- 23. min - Jak na razie na lodzie hokejowe szachy.
- 21. min - Rozpoczynamy II tercję. Pierwszy krążek dla Cracovii.

Winni jesteśmy jeszcze jedną informację: W drużynie Cracovii brakuje kapitana Patryka Noworyty, który jest chory. Jego obowiązki przejął Krystian Dziubiński.

- 20. min - Zawodnicy w końcu zeszli do szatni. Spiker ogłosił kary dla Drzewieckeigo i Bagińskiego. Zapraszamy na przerwę. Jak na razie 0:0.
- 20. min - Okazało się, że to Dziubiński po gwizdku strzelał i za to otrzymał karę za niesportowe zachowanie. Po końcowej syrenie przepychali się jeszcze Drzewiecki z Bagińskim.
- 20. min - Zawodnikom puszczają nerwy. W tercji Tychów kilku graczy poszarpało się ze sobą.
- 18. min - Kolusz wpadł na Radziszewskiego i sędziowie odgwizdali karę na zatarcie.
- 17. min - Dutka spod niebieskiej i poprawiał Wróbel.
- 15. min - Błąd krakowskiej defensywy i Łopuski z najbliższej odległości nie trafia!
- 14. min - Kibice w Krakowie usłyszeli charakterystyczny dźwięk - to krążek po strzale Ciury uderzył w poprzeczkę bramki Radziszewskiego.
- 12. min - Strzał Bepierszcza po kiju obrońcy i krążek leci ponad bramką.
- 12. min - No i wykrakaliśmy. Michał Kotlorz wybija krążek poza taflę i otrzymuje 2 minuty kary za opóźnianie.
- 10 min - Tyszanie już w komplecie. Chcąc zwyciężyć nie mogą więcej popełniać takich szkolnych błędów.
- 10. min - Strzał Guzika leci poza lodowisko.
- 9. min - Drzewiecki z bliska bekhendem próbował zmieścić krążek w bramce. Na posterunku jednak czuwa Zigardy.
- 8. min - Tychy ukarane za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
- 7. min - Strzał Ciury z daleka ląduje na pleksie nad bramką "Radzika".
- 5. min - Słaboń już w grze, tymczasem iskrzy pod krakowską bramką.
- 5. min - GKS zakłada zamek i strzał Bryka parkanami broni "Radzik".
- 4. min - Podwójne osłabienie Cracovii. Na ławce kar Drzewiecki i Słaboń, a w drużynie Tychów karę kończy odsiadywać Kotlorz.
- 2. min - Czujność "Radzika" sprawdził Kolusz.
- 1. min - Kruczek spod niebieskiej i parkanami broni Zigardy.
- 1. min - Rozpoczynamy! I już tyszanie oddali pierwszy strzał na bramkę Cracovii.

Witamy z lodowiska przy ul. Siedleckiego 7. Trwa uroczysta oprawa i już za dosłownie kilka minut rozpocznie się drugie spotkanie wielkiego finału. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.

UWAGA: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Masz swoje typy? Lubisz ryzyko? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

31 R. Radziszewski (BR1) 60:00 31 30 1 0.97