Bramki w osłabieniu: 0 - 1 Liczba widzów na meczu: 3300
Łączna długość kar w meczu: 18 - 12 min.

0 : 1 Artiom Bożko ( Filip Drzewiecki - Paweł Kucewicz ) 5 na 5 +/- 05:38
1 : 2 Bartosz Ciura ( Jakub Witecki - Mikołaj Łopuski ) 5 na 5 +/- 19:23

10:39 Jakub Witecki (#66) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
11:44 Mateusz Bepierszcz (#77) GKS Tychy 2 min. Atak w okolice głowy lub szyi
11:44 Mateusz Bepierszcz (#77) GKS Tychy 10 min. Niesportowe zachowanie
16:56 Filip Drzewiecki (#84) Comarch Cracovia 2 min. Wysoki kij
26:20 Marek Wróbel (#15) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
31:21 Karol Kisielewski (#77) Comarch Cracovia 2 min. Uderzanie kijem
49:22 Marek Wróbel (#15) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie
55:42 Maciej Urbanowicz (#92) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
58:18 Martin Vozdecký (#8) GKS Tychy 2 min. Przeszkadzanie
58:56 Mateusz Bryk (#65) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
59:59 Krystian Dziubiński (#61) Comarch Cracovia 2 min. Nadmierna ostrość w grze

Cracovia doprowadza do remisu w finale 3-3... decydujący mecz w sobotę w Krakowie!

60min. Równo z syreną Dziubiński "skasował" Kolarza
60min. Kolejny gracz Cracovii leży na lodzie... Kucewicz poleżał i wstał
59min. Gospodarze ostatnią minutę 3 na 5
58min. Witecki do Łopuskiego... znów niewiele zabrakło
58min. Pociecha po lodzie dwukrotnie bliski wyrównania
56min. Tyszanie przed doskonałą okazją do doprowadzenia do wyrównania
55:42 Czas dla drużyny gości
56min. Rzadzik sparował krążek po bombie Bagińskiego
55min. Bryk z niebieskiej ale nie miał mocy ten strzał
54min. Zigardy łapie krążek po zagraniu Kisielewskiego
53min. Kolarz zza niebieskiej
52min. Łopuski... jak niewiele zabrakło
51min. Bryk, Pociecha uderzają na bramkę Cracovii
50min. Przewaga GKSu... nareszcie tyszanie więcej strzelają
49min. Wznowienie w tyskiej strefie obronnej, kontra GKS Bagiński do Rzeszuta... Radziszewski pewnie łapie krążek po jego strzale
49min. GOOOL!!! Witecki strzelcem bramki! GKS łapie kontakt!
48min. Uderza Kotlorz krążek przelatuje wzdłuż bramki
47min. Z bulika Woźnica, Radziszewski szczęśliwie za bramkę
47min. Svitana z bliska obok słupka
46min. Kolusz zgubił obrońcę, wyczekał Radziszewskiego i trafia prosto w niego... ależ niemoc tyskich graczy
46min. Strzał Kolarza
45min. Z bulika uderzał Bepierszcz Galant dobijał za wysoko uniesionym kijem
44min. Dominuje drużyna gości w tych pierwszych minutach trzeciej odsłony meczu
43min. Zigardy odbija krążek po strzale Kisielewskiego
42min. Tyszanie nadal bardzo chaotycznie
41min. Wznowienie dla gospodarzy

PRZERWA

40min. Kruczek z dystansu
40min. Tyszanie zrezygnowani... trochę za wcześnie
38min. GOOL!!! Sinagl sam na sam i trzecia bramka dla Cracovii!
37min. Vitek i znów Radziszewski bez zarzutu
35min. Urbanowicz po lodzie ale za lekko
34min. kolejny okres gry w przewadze niewykorzystany
33min. Za dużo podań tyskich graczy
32min. Tyszanie 5 na 4 po nieprzepisowym zagraniu Kisielewskiego na bramkarzu GKSu
32min. Dobra okazja Kisielewskiego
30min. Woźnica zmieniał tor lotu krążka, szczęście po raz kolejny przy bramkarzu gości
29min. Szansa Vitka i szybka kontra Cracovii
28min. Parkanem Radziszewski, strzelał Kolusz
27min. Tym razem nie upiekło się zawodnikowi gości... Wróbel wędruje na ławkę kar
27min. Arbiter nieco przymyka oko na ataki gości
26min. Dobry strzał Woźnicy, dużo problemów miał teraz Radzik
25min. Drzewiecki przed szansą, niewiele zabrakło do szczęścia
24min. Jeziorski wbił Dziubińskiego w bandę.. Łopuski dzięki temu zagraniu przed świetną okazją, nie ma bramki
23min. Niepotrzebnie Kogut zwlekał z oddaniem strzału, obrońca zdążył zablokować
23min. Parkanem Radziszewski po uderzeniu Vozdka
21min. Woźnica w poprzeczkę
21min. Wznowienie dla GKSu

Pierwsza tercja dla Pasów... statystyki celnych strzałów 7-12

PRZERWA

20min. GOOOL!!! Bartek Ciura huknął z niebieskiej w okienko bramki Radziszewskiego!
19min. I po przewadze
19min. Tradycyjnie... fatalne tyskie gry w przewadze
18min. GOOL!!!! Kapica sam na sam w osłabieniu!
17min. Vozdecky marnuje najlepszą okazję GKSu
16min. Muszą tyszanie uspokoić grę...
15min. Łopuski z ostrego kąta... po chwili Witecki
14min. Tyszanie przetrwali trudny dla siebie okres
14min. Krążek zatańczył przed bramką tyskiego GKSu... nie ma bramki
13min. Pierwsza z nałożonych kar na GKS właśnie się skończyła
12min. Potężny strzał Dutki broni Zigardy
12min. Tyszanie w wielkich opałach... 3 na 5
11min. Goście w przewadze, z bulika uderza Bożko, broni Zigardy
10min. Zamieszanie pod tyską bramką.. spóźnił się Svitana z dobitką
8min. Zigardy broni strzał Kapicy
7min. Łopuski marnuje doskonałą okazję
6min. GOOOL!!!! Szał radości w sektorze gości... Artiom Bożko wyprowadza Cracovię na prowadzenie! Zasłonięty tyski bramkarz bez szans
5min. Kolejna akcja tyskiego tria VKV... obrońcy wybijają na uwolnienie
4min. Svitana zjeżdża z lodu... ucierpiała jego twarz podczas wznowienia
4min. Drugi atak tyszan bliski zdobycia pierwszej bramki... tylko jęk zawodu na trybunach
3min. Kogut próbuje się przedrzeć przez zasieki obronne Cracovii
2min. Dobra akcja GKSu, Vozdecky przed bramką jednak akcję przerywa gwizdek bowiem do krakowskiej bramki wpada Komorski
1min. Urbanowicz zza bramki w tylną część słupka
1min. Rozpoczynamy... pierwsze wznowienie dla gości

Serdecznie witamy z tyskiego lodowiska. Przed nami finałowe starcie PHL nr6. W serii do 4 zwycięstw drużyna GKS Tychy prowadzi z Comarch Cracovią Kraków 3-2. Czy dziś poznamy zwycięzców tej rywalizacji? Nadkomplet publiczności przekonany jest, że tak... jedno jest pewne... emocji nie zabraknie!

UWAGA: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Masz swoje typy? Lubisz ryzyko? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

48 Š. Žigárdy (BR1) 59:50 31 28 3 0.9