Wyświetleń: 14879

Mecze towarzyskie "NA ŻYWO"

2010-08-13 17:55:00

Zapraszamy na relacje na żywo z dzisiejszych spotkań towarzyskich. GKS Tychy - Kassel Huskies (18:00), Ciarko KH Sanok - Zagłębie Sosnowiec (19:00).

GKS Tychy - HC Kassel Huskies 2:7 (2:2, 0:3, 0:2) 18:00 KONIEC MECZU

GKS Tychy- Kassel Huskies 2:7 (2:2; 0:3; 0:2)

2:5 Fretter (30:10)
2:6 Pielmeier- Fretter- Sleighter (47:30)
2:7 Oeklette- Klinge (48:31) 4/5

GKS: Sobecki- Gonera, Śmiełowski; Vitek (2), Parzyszek, Paciga- Kotlorz (2), Csorich; Proszkiewicz, Garbocz, Witecki- Sokół, Majkowski (2); Bagiński, Woźnica- Hes (2), Jakes (4); Wołkowicz, Korhon, Maćkowiak

Kassel: Hauser (40:00 Themm)- Schmidt, Duck; Coldwell (2), Mormina (2), Kramer- Soares, Oeklette; Klinge, Melishko, Keith- Sleighter, Fretter; Boucher (2), Pielmeier, Scherida- Dinger, Glumac (4), Cespina (2)

- W GKS Tychy testowany jest obrońca Jiri Hes i napastnik Lubomir Korhon.

4:2 Mark Kolans 27:47
4:3 Martin Voznik - Milan Baranyk - Tobiasz Bernat 45:44 (+1)
5:3 Martin Ivicic 50:47 (+1)

10:28 - Krzysztof Zapała - 2 min. - Ciarko KH - trzymanie
12:17 - Martin Ivicic - 2 min. - Ciarko KH - atak kijem trzymanym oburącz
13 min. - Dmitri Suur - 2 min. - Ciarko KH
14 min. - Mark Kolanos - 2 min. - Zagłębie
18:30 - Kamil Duszak - 2 min. - Zagłębie - trzymanie
24:42 - Piotr Koseda - 2 min. - Ciarko KH
31:56 - Piotr Sarnik - 2 min. - Zagłębie
34:21 - Piotr Sarnik - 2 min. - Zagłębie
37 min. - Jarosław Kuc - 2 min. - Zagłębie - zahaczanie
38:36 - David Galvas - 2 min. - Zagłębie - wysoki kij
44:02 - Dawid Hućko - 2 min. - Ciarko KH
47:44 - Tobiasz Bernat - 2 min. - Zagłębie
50:40 - Zagłębie - 2 min. -
56:00 - Marcin Kozłowski - Zagłębie - 2 min.
59:03 - Bacul - 2 min. - Zagłębie
59:03 - Zapała - 2 min. - Ciarko KH

Składy:

Ciarko KH: Plaskiewicz - Ivicic, Kubat; Radwański, Zapała, Poziomkowski - Suur, Rąpała; Drzewiecki, Dziubiński, Gruszka - Bigos, Guriczan; P. Połącarz, Milan, Mermer - Koseda, Owczarek; Maciejko, Strzyżowski, Hućko.

Zagłębie: Rajski - Galvas, Stępień; Bacul, Antonovic, Luka - Cychowski, Marcińczak; Jaros, Kolanos, Sarnik - Kuc, Duszak; M. Kozłowski, T. Kozłowski, Dołęga - Banaszczak, Pawlak; Bernat, Voznik, Baranyk.

- 1 min. - 1-0 ładne wycofanie krążka przez Gruszkę i Dziubiński strzela przy słupku.
- 4 min. - 2-0 z prawej strony wjechał Poziomkowski, zagrał przed bramkę do Ivicica a ten z pierwszej strzelił w okienko.
- 5 min. - Wjechał Baranyk, mocno strzelił - ale Plaskiewicz broni parkanami.
- 6 min. - Luka strzelał z pierwszej w skaczący krążek, ale nie trafił czysto na pustą bramkę.
- 10 min. - Strzał Bacula broni parkanami Plaster.
- 11 min. - Zapała jechał 2 na 1 ale źle podał i akcja zmarnowana.
- 12 min. - Zagłębie w przewadze. Mocny strzał Baranyka obok bramki.
- 13 min. - Zagłębie gra przez 11 sekund w podwójnej przewadze, bezskutecznie.
- 14 min. - Kolejna kara dla KH i Zagłębie gra 1 minute w podwójnej przewadze.
- 15 min. - Zagłębie słabo w przewadze i wynik bez zmian.
- 17 min. - Strzał Mermera mrozi Rajski.
- 17 min. - 3-0 Potężny strzał Bigosa z niebieskiej odbił się od kija obrońcy Zagłębia i wylądował w bramce Rajskiego.
- 19 min. - 4-0 Indywidualna akcja Zapały, minął dwóch rywali i w sytuacji sam na sam strzelił z backhandu obok Rajskiego.
- 20 min. - Koniec I tercji.

- 21 min. - Trwa II tercja
- 23 min. - Strzał Banaszczaka z niebieskiej broni parkanami Plaster.
- 25 min. - Zagłębie przycisnęło, kilka błędów w obronie sanozcan ale bez zmian wyniku.
- 26 min. - Z bliska strzelał Antonovic ale świetnie broni Plaskiewicz.
- 27 min. - 4-1 Zagłębie rozklepało defensywę KH. Bernat na pustą do Baranyka a ten bez problemu zdobywa pierwszego gola.
- 28 min. - 4-2 zamieszanie podbramkowe i Mark Kolans pokonuje Plaskiewicza.
- 29 min. - Zagłębie coraz bardziej ciśnie. Kontra KH ale Poziomkowski źle podał do nieobstawionego Zapały.
- 32 min. - Strzelał Strzyżowski ale broni Rajski, zaraz Koseda i obok bramki.
- 34 min. - Sanok w przewadze, zamieszanie pod bramką Rajskiego ale wybijają obrońcy.
- 35 min. - Kontuzja Tobiasza Bigosa, trzyma się za kolano.
- 37 min. - Gruszka dostał podanie przed bramkę, strzela wprost w Rajskiego.
- 38 min. - Kara dla Zagłębia. 44 sekundy gospodarze grają 5 na 3.
- 40 min. - Koniec II tercji. Sanoczanie nie wykorzystali okresu gry w podwójnej przewadze. Druga tercja wyraźnie dla gości, Zagłębie odważnie zaatakowało czego efektem są dwa gole. Ciekawie zapowiada się więc trzecia odsłona spotkania.

- 41 min. - Trwa III tercja
- 42 min. - Strzał Połącarza z bliska broni Rajski.
- 44 min. - Zagłębia zamyka sanoczan w hokejowym zamku. Kolanos przed bramką, ale broni Plaskiewicz.
- 46 min. - 4-3 Podanie zza bramki i gol dla Zagłębia. Baranyk do Voznika przed bramkę a ten z pierwszej przy słupku.
- 49 min. - Mermer do Milana ale ten strzela prosto w Rajskiego, za moment z niebieskiej Ivicic - broni ponownie bramkarz gości.
- 50 min. - Indywidualna akcja Zapały, strzał obok bramki.
- 50 min. - 5-3 Potężny strzał Ivicica ląduje pod poprzeczką bramki Rajskiego.
- 53 min. - Strzał Dołęgi obok bramki.
- 55 min. - Kolanos z okolicy bulika, ale Plaskiewicz mrozi gumę w parkanach.
- 58 min. - Strzał Ivicica odbija Rajski.
- 58:15 - Czas dla Zagłębia. Goście wycofują bramkarza.
- 59 min. - Przepychanka pomiędzy Zapałą a Baculem.
- 60 min. - Gruszka nie trafia na pustą bramkę. KONIEC MECZU 5-3

HK Spisska Nova Ves - HK Brześć 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)

Proszę ręcznie odświeżać stronę (F5) !!!