Wyświetleń: 6085

Sanoczanie wygrali z Bardejovem po karnych

2010-08-20 21:26:21

Hokeiści Ciarko KH Sanok zrewanżowali się za porażkę w Sanoku po rzutach karnych z HC 46 Bardejov. W meczu wyjazdowym sanoczanie pokonali Słowaków 5-4 także po rzutach karnych, pomimo że przegrywali po dwóch tercjach 3-0. - Nie graliśmy zbyt dobrze. - podsumował spotkanie Martin Vozdecky.

HC 46 Bardejov - Ciarko KH Sanok 4:5 po karnych (2:0, 1:0, 1:4) karne 1:2

HC 46: Erik Belušár, Jan Marcinko, Peter Zambori, Jozef Molnár
Ciarko KH: Krzysztof Zapała, Martin Ivicic, Martin Vozdecky, Dmitri Suur

Karne wykorzystane dla Ciarko KH: Martin Vozdecky, Bogusław Rąpała.

- Przez dwie tercje graliśmy katastrofalnie. Przegrywaliśmy 3-0, dopiero w trzeciej tercji zaczęliśmy zdobywać gole. Podsumowując cały mecz, nie graliśmy zbyt dobrze. Wygraliśmy po rzutach karnych, ale jeszcze wiele pracy przed nami. - dodał Martin Vozdecky.

Cały mecz w bramce Ciarko KH rozegrał Marek Rączka. Sanoczanie zagrali bez siedmiu podstawowych zawodników. Kontuzjowani są Mermer, Bigos i Guriczan, zaś na kadrze przebywają Dziubiński, Gruszka, Drzewiecki i Kubat.

- W pierwszych dwóch tercjach graliśmy trochę ospale, do tego wszystkiego dostaliśmy dość przypadkowe bramki. W rezultacie przegrywaliśmy po tej części meczu 3-0. Myślę że w trzeciej tercji przeważaliśmy kondycyjnie, a co za tym idzie udawało się na wyprowadzać kontry przynoszące gole. To był klucz do dzisiejszego zwycięstwa. Cieszy też postawa bramkarza, który kilkakrotnie uratował nas przed stratą gola. - relacjonuje defensor Ciarko KH, Sebastian Owczarek

Skład Ciarko KH: Rączka - Ivicic, Ciura; Vozdecky, Zapała, Radwański - Suur, Rąpała; Poziomkowski, Milan, Biały - Koseda, Owczarek; P. Połącarz, Słowakiewicz, Wilusz - Hućko, Strzyżowski, Maciejko.