Hokej.net Logo

Statystyki ligi

Statystyki klubu:

Sezon:    Liga:    Etap:

Lp. Imię i Nazwisko M PKT B A PIM PPG SHG PPA SHA +/-
1 Daniił Oriechin (KH Energa Toruń) 39 52 19 33 20 1 0 3 1 0
2 Michal Vachovec (Comarch Cracovia) 39 51 21 30 22 2 1 8 0 0
3 Patryk Wronka (Tauron KH GKS) 37 50 20 30 8 5 0 11 0 0
4 Andrej Themár (KS Unia) 38 49 24 25 18 8 1 9 0 0
5 Michael Cichy (GKS Tychy) 39 48 22 26 14 6 0 9 0 0
6 Mateusz Bepierszcz (Comarch Cracovia) 39 48 19 29 42 4 1 3 0 0
7 Władisław Jełakow (MH Automatyka/PGE Orlik) 37 47 23 24 26 7 0 6 0 0
8 Siemion Garszyn (KH Energa Toruń) 39 45 25 20 8 4 3 3 0 0
9 Janne Laakkonen (Tauron KH GKS) 35 45 14 31 4 3 0 9 1 0
10 Tomáš Sýkora (GKS Tychy) 34 44 25 19 6 6 4 4 1 0
11 Andrij Michnow (GKS Tychy) 38 44 17 27 18 4 1 12 3 0
12 Robert Karczocha (KH Energa Toruń) 39 43 16 27 44 1 1 3 1 0
13 Jesse Rohtla (Tauron KH GKS) 38 42 21 21 32 8 3 5 1 0
14 Filip Komorski (GKS Tychy) 39 42 17 25 14 5 0 8 0 0
15 Grzegorz Pasiut (Tauron KH GKS) 32 42 16 26 14 1 1 4 1 0
16 Eetu Koski (TatrySki Podhale) 37 42 11 31 22 3 0 14 0 0
17 Vladimír Luka (Zagłębie) 39 41 17 24 10 4 1 15 1 0
18 Štěpán Csamangó (Comarch Cracovia) 39 40 19 21 43 3 0 1 1 0
19 Peter Fabuš (JKH GKS) 38 40 18 22 16 2 1 7 3 0
20 Damian Kapica (Comarch Cracovia) 30 38 17 21 12 2 0 4 1 0
21 Krystian Dziubiński (TatrySki Podhale) 31 37 16 21 20 4 0 10 0 0
22 Gleb Klimienko (GKS Tychy) 36 37 9 28 20 3 0 13 0 0
23 Joona Tolvanen (TatrySki Podhale) 38 36 12 24 14 6 0 10 1 0
24 Martin Čakajík (Tauron KH GKS) 37 36 7 29 12 3 0 4 0 0
25 Aleksiej Trandin (PGE Orlik/KS Unia) 38 35 16 19 12 6 1 5 1 0
26 Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy) 37 34 18 16 2 4 0 5 0 0
27 Josef Vítek (MH Automatyka) 39 34 15 19 12 1 4 5 0 0
28 Joonas Sammalmaa (TatrySki Podhale) 32 34 13 21 6 5 1 5 0 0
29 Martin Przygodzki (PGE Orlik/KS Unia) 37 34 11 23 26 3 2 8 1 0
30 Mikołaj Łopuski (Tauron KH GKS) 35 33 20 13 30 1 1 4 0 0
31 Petr Polodna (MH Automatyka) 37 32 14 18 18 0 0 5 0 0
32 Alexander Szczechura (GKS Tychy) 33 32 9 23 10 2 0 9 0 0
33 Tomasz Malasiński (Tauron KH GKS) 28 31 15 16 12 2 2 4 1 0
34 Bartłomiej Neupauer (TatrySki Podhale) 38 31 10 21 26 5 0 8 0 0
35 Jan Steber (MH Automatyka) 39 31 9 22 16 2 0 1 1 0
36 Maciej Urbanowicz (Tauron KH GKS) 36 30 12 18 51 2 1 4 0 0
37 Aleksandr Gołowin (MH Automatyka/PGE Orlik) 37 30 11 19 14 1 0 4 0 0
38 Sebastian Kowalówka (KS Unia) 38 30 11 19 20 5 0 4 0 0
39 Jarosław Różański (TatrySki Podhale) 36 29 15 14 12 5 0 6 0 0
40 Bartosz Fraszko (Tauron KH GKS) 38 29 13 16 18 2 0 3 0 0
41 Dušan Devečka (Tauron KH GKS) 38 29 12 17 54 5 0 7 0 0
42 Jan Daneček (KS Unia) 37 28 11 17 12 1 0 8 0 0
43 Tomáš Komínek (JKH GKS) 39 28 10 18 12 1 1 3 0 0
44 Peter Novajovský (GKS Tychy) 30 28 7 21 16 4 0 11 1 0
45 Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy) 40 27 12 15 26 3 0 4 0 0
46 Adam Domogała (Comarch Cracovia) 37 27 11 16 39 2 1 3 0 0
47 Adam Bagiński (GKS Tychy) 38 27 9 18 32 4 0 5 1 0
48 Juha Kiilholma (KS Unia) 27 27 8 19 14 2 1 6 1 0
49 Peter Tabaček (KS Unia) 38 27 4 23 22 0 0 10 0 0
50 Eetu Heikkinen (Tauron KH GKS) 27 27 4 23 18 1 0 7 1 0
51 Tomáš Káňa (Zagłębie) 35 26 14 12 38 5 1 4 0 0
52 Jegor Rożkow (MH Automatyka) 38 26 11 15 22 3 0 3 0 0
53 Kamil Wróbel (Kadra PZHL U23/JKH GKS) 42 26 10 16 10 0 0 3 0 0
54 Radosław Nalewajka (JKH GKS) 39 24 13 11 48 2 1 2 1 0
55 Patryk Krężołek (Kadra PZHL U23/Tauron KH GKS) 45 24 12 12 18 1 1 1 0 0
56 Krzysztof Zapała (TatrySki Podhale) 36 24 9 15 73 3 0 6 0 0
57 Radosław Sawicki (Tauron KH GKS) 38 24 7 17 6 1 0 1 0 0
58 Maciej Kruczek (Comarch Cracovia) 39 24 5 19 34 1 0 2 2 0
59 Emil Švec (Comarch Cracovia) 39 23 14 9 8 2 0 0 0 0
60 Jakub Witecki (GKS Tychy) 36 23 9 14 12 2 0 1 2 0
61 Tomáš Pařízek (KH Energa Toruń) 39 23 3 20 26 1 0 6 3 0
62 Tomasz Kozłowski (Zagłębie) 39 22 12 10 24 2 0 2 0 0
63 Filip Stoklasa (Zagłębie/Węglokoks Kraj Polonia) 32 22 9 13 30 3 1 5 0 0
64 Martin Kasperlík (JKH GKS) 32 22 9 13 16 1 0 5 0 0
65 Jakub Šaur (KS Unia) 38 22 6 16 18 1 0 7 0 0
66 Dariusz Gruszka (KS Unia) 36 21 11 10 26 4 0 4 0 0
67 Jarosław Dołęga (KH Energa Toruń) 35 21 9 12 8 3 0 5 0 0
68 Jan Sołtys (Kadra PZHL U23/JKH GKS) 33 21 7 14 36 2 0 1 0 0
69 Daniel Minge (KH Energa Toruń) 34 21 6 15 8 1 1 3 0 0
70 Arciom Mianciuk (KH Energa Toruń) 39 20 13 7 38 2 0 5 1 0
71 Kacper Guzik (TatrySki Podhale) 38 20 12 8 65 1 0 5 0 0
72 Dominik Paś (Kadra PZHL U23/JKH GKS) 39 20 8 12 10 3 0 5 0 0
73 Artiom Dubinin (JKH GKS) 32 20 7 13 52 1 0 4 0 0
74 Radosław Galant (GKS Tychy) 39 20 6 14 12 0 1 0 1 0
75 Maksim Kamienkow (KH Energa Toruń) 39 20 6 14 26 3 0 3 0 0
76 Kamil Wałęga (Kadra PZHL U23/JKH GKS) 37 19 14 5 16 2 0 2 1 0
77 Szymon Marzec (MH Automatyka) 39 19 10 9 38 0 1 1 0 0
78 Iiro Vehmanen (KS Unia) 27 19 9 10 16 7 0 2 1 0
79 Łukasz Krzemień (Węglokoks Kraj Polonia) 37 19 8 11 20 1 0 0 0 0
80 Bartłomiej Bychawski (PGE Orlik) 32 19 6 13 75 2 0 4 0 0
81 Błażej Salamon (GKS Tychy/Zagłębie/Węglokoks Kraj Polonia) 30 18 9 9 14 1 0 3 0 0
82 Mateusz Danieluk (MH Automatyka) 37 18 7 11 28 3 0 0 0 0
83 David Turoň (Zagłębie/Węglokoks Kraj Polonia) 32 18 6 12 36 2 0 2 0 0
84 Filip Drzewiecki (Comarch Cracovia) 26 18 5 13 16 1 0 0 1 0
85 Dienis Trachanow (KH Energa Toruń) 39 18 5 13 18 3 0 2 1 0
86 Arkadiusz Kostek (PGE Orlik) 37 18 3 15 8 1 0 7 0 0
87 Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovia) 34 18 3 15 24 1 0 5 0 0
88 Łukasz Dybaś (Węglokoks Kraj Polonia) 37 17 11 6 10 2 0 1 1 0
89 Oskar Jaśkiewicz (TatrySki Podhale) 38 17 10 7 22 5 0 1 0 0
90 Łukasz Kamiński (Kadra PZHL U23/Comarch Cracovia) 37 17 9 8 38 0 0 0 0 0
91 Mateusz Gościński (GKS Tychy) 36 17 8 9 26 0 1 0 0 0
92 Patryk Noworyta (Comarch Cracovia) 36 17 4 13 10 2 0 4 1 0
93 Peter Bezuška (KS Unia) 32 17 3 14 12 1 0 6 0 0
94 Mateusz Michalski (TatrySki Podhale) 38 16 10 6 26 0 0 2 0 0
95 Michał Kalinowski (KH Energa Toruń) 30 16 9 7 16 2 0 2 0 0
96 Michaił Samusienka (MH Automatyka/Węglokoks Kraj Polonia) 32 16 7 9 16 1 1 4 0 0
97 Łukasz Siuty (TatrySki Podhale) 38 16 6 10 4 0 0 0 0 0
98 Damian Słaboń (Zagłębie) 37 16 6 10 16 4 0 3 0 0
99 Konstantin Tieslukiewicz (MH Automatyka) 37 16 5 11 28 1 0 4 1 0
100 Łukasz Rutkowski (Zagłębie) 38 16 3 13 22 0 0 2 0 0
101 Mykyta Bucenko (Zagłębie) 26 15 7 8 12 2 0 1 0 0
102 Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy) 38 15 6 9 10 0 1 0 1 0
103 Marcin Kolusz (TatrySki Podhale) 19 15 3 12 8 0 0 3 1 0
104 Mateusz Bryk (GKS Tychy) 39 15 1 14 18 0 0 1 0 0
105 Jakub Jaworski (KH Energa Toruń/Węglokoks Kraj Polonia) 36 14 8 6 10 0 0 0 0 0
106 Karol Wąsiński (Węglokoks Kraj Polonia) 38 14 7 7 18 0 1 0 0 0
107 Michał Bernacki (Kadra PZHL U23/Zagłębie) 38 14 7 7 22 2 0 2 0 0
108 Robin Malý (MH Automatyka) 39 14 4 10 14 0 0 3 0 0
109 Dominik Jarosz (Kadra PZHL U23/JKH GKS) 41 14 4 10 22 0 0 0 1 0
110 Jakub Worwa (Kadra PZHL U23/TatrySki Podhale) 42 14 3 11 33 0 0 2 0 0
111 Siarhiej Kukuszkin (Węglokoks Kraj Polonia) 24 14 3 11 10 2 0 1 1 0
112 Dmytro Demjaniuk (KH Energa Toruń) 33 13 10 3 6 0 1 0 0 0
113 Jakub Stasiewicz (MH Automatyka) 27 13 8 5 14 2 0 0 1 0
114 Łukasz Nalewajka (JKH GKS) 39 13 6 7 32 2 1 1 0 0
115 Marek Strzyżowski (Tauron KH GKS) 16 13 6 7 14 0 0 1 1 0
116 Damian Piotrowicz (KS Unia) 38 13 6 7 6 1 0 0 0 0
117 Marcin Frączek (Węglokoks Kraj Polonia) 24 13 5 8 8 1 0 5 0 0
118 Jakub Kubeš (JKH GKS) 36 13 5 8 6 3 0 2 0 0
119 Maksim Wolkou (PGE Orlik) 34 13 4 9 8 1 0 2 0 0
120 Marcin Wiśniewski (KH Energa Toruń) 38 13 3 10 22 0 0 0 0 0
121 Jakub Wanacki (Tauron KH GKS) 36 13 2 11 24 0 0 0 0 0
122 Matej Cunik (MH Automatyka/Węglokoks Kraj Polonia) 36 13 1 12 42 0 0 1 2 0
123 Niko Tuhkanen (Tauron KH GKS) 14 13 1 12 2 1 0 5 1 0
124 Alexis Svitac (PGE Orlik) 38 12 8 4 6 0 0 0 0 0
125 Adrian Jaworski (KH Energa Toruń) 39 12 5 7 12 1 1 1 1 0
126 Aleš Ježek (KS Unia) 26 12 2 10 62 1 0 4 0 0
127 Miloslav Jáchym (KS Unia) 27 12 1 11 55 1 0 8 1 0
128 Damian Tomasik (Tauron KH GKS) 27 12 1 11 51 0 0 1 1 0
129 Sebastian Szydło (PGE Orlik) 39 11 6 5 26 1 0 2 0 0
130 Tomasz Kulas (JKH GKS) 38 11 4 7 12 1 1 1 0 0
131 Filip Pesta (MH Automatyka) 39 11 4 7 20 1 0 0 0 0
132 Jan Homer (JKH GKS) 19 11 4 7 8 2 0 2 0 0
133 Dawid Musioł (Comarch Cracovia) 38 11 3 8 30 1 0 1 0 0
134 Maciej Sulka (JKH GKS) 33 11 1 10 41 0 0 2 0 0
135 Adam Jaskólski (Zagłębie) 37 10 5 5 4 0 0 0 0 0
136 Patryk Pelaczyk (Kadra PZHL U23/PGE Orlik/JKH GKS) 39 10 5 5 30 0 0 2 0 0
137 Paweł Zygmunt (Kadra PZHL U23/Comarch Cracovia) 38 10 4 6 12 0 1 1 0 0
138 Radim Haas (KS Unia) 16 10 3 7 8 1 0 2 0 0
139 Michael Kolarz (GKS Tychy) 37 10 3 7 20 0 0 0 0 0
140 Filip Wielkiewicz (TatrySki Podhale) 31 10 2 8 65 1 0 0 0 0
141 Aleksiej Jefimienko (GKS Tychy) 7 9 6 3 31 1 1 1 0 0
142 Michał Rybak (Kadra PZHL U23/Tauron KH GKS) 37 9 5 4 14 0 0 0 0 0
143 Dariusz Wanat (KS Unia) 38 9 4 5 38 0 0 1 0 0
144 Eetu Moksunen (TatrySki Podhale) 34 9 2 7 8 0 0 0 0 0
145 Jakub Gimiński (JKH GKS) 37 9 1 8 44 0 0 2 1 0
146 Patryk Malicki (KS Unia) 35 8 5 3 16 3 0 0 0 0
147 Jakub Grof (JKH GKS) 22 8 4 4 26 3 1 1 0 0
148 Mateusz Adamus (KS Unia) 32 8 4 4 24 1 0 0 0 0
149 Dawid Maciejewski (KS Unia) 33 8 3 5 16 1 0 1 0 0
150 Piotr Bajon (Węglokoks Kraj Polonia) 16 8 3 5 10 0 0 0 0 0
151 Igor Smal (Kadra PZHL U23/MH Automatyka) 42 8 2 6 6 0 0 2 0 0
152 Denis Akimoto (Zagłębie) 17 8 1 7 10 0 0 2 0 0
153 Łukasz Podsiadło (Zagłębie) 34 8 1 7 24 1 0 1 1 0
154 Bartosz Ciura (GKS Tychy) 33 8 0 8 49 0 0 0 0 0
155 Marek Kaluža (Zagłębie) 26 7 6 1 30 4 0 1 0 0
156 Patryk Kogut (GKS Tychy) 26 7 3 4 6 0 0 0 0 0
157 Piotr Naparło (KH Energa Toruń) 39 7 3 4 34 0 0 0 0 0
158 Kamil Sikora (Kadra PZHL U23/Zagłębie) 40 7 2 5 14 0 0 1 0 0
159 Kamil Górny (GKS Tychy) 35 7 2 5 18 0 0 0 0 0
160 Lukáš Martinka (Zagłębie) 22 7 2 5 8 1 0 4 0 0
161 Kamil Kalinowski (Comarch Cracovia/GKS Tychy) 16 7 0 7 14 0 0 3 0 0
162 Jan Walter (KH Energa Toruń) 38 7 0 7 10 0 0 2 0 0
163 Michał Kotlorz (GKS Tychy) 31 6 3 3 53 0 1 1 0 0
164 Vladimír Lukáčik (JKH GKS) 8 6 2 4 12 1 0 2 0 0
165 Kamil Dolny (MH Automatyka) 35 6 2 4 28 1 0 0 1 0
166 Maciej Rybak (Kadra PZHL U23/Tauron KH GKS/Węglokoks Kraj Polonia) 39 6 2 4 18 0 0 0 0 0
167 Marcin Horzelski (Kadra PZHL U23/Zagłębie) 40 6 2 4 18 0 0 1 0 0
168 Michał Działo (Zagłębie) 34 6 2 4 36 0 0 1 0 0
169 Bartłomiej Stępień (Węglokoks Kraj Polonia) 38 6 1 5 46 0 0 1 0 0
170 Jan Krasowskij (MH Automatyka) 10 6 1 5 14 0 0 1 0 0
171 Kamil Paszek (KS Unia) 37 6 1 5 6 1 0 2 0 0
172 Szymon Skrodziuk (PGE Orlik) 33 6 1 5 10 0 0 0 0 0
173 Oskar Krawczyk (Tauron KH GKS) 38 6 0 6 53 0 0 0 1 0
174 Ali Liikanen (TatrySki Podhale) 24 6 0 6 4 0 0 0 0 0
175 Adrian Kowalówka (KS Unia) 38 5 3 2 20 0 0 1 0 0
176 Miro Hovinen (TatrySki Podhale) 9 5 2 3 2 1 0 3 0 0
177 Dominik Olszewski (Kadra PZHL U23/KH Energa Toruń) 44 5 2 3 0 0 0 0 1 0
178 Oskar Rzekanowski (PGE Orlik) 39 5 2 3 8 0 0 0 0 0
179 Filip Starzyński (Tauron KH GKS) 16 5 2 3 10 0 0 0 0 0
180 Patryk Matusik (Kadra PZHL U23/JKH GKS) 34 5 2 3 26 1 0 0 0 0
181 Jerzy Gabryś (KS Unia) 20 5 2 3 14 0 0 2 0 0
182 Jauhienij Kamienieu (Kadra PZHL U23/Comarch Cracovia) 42 5 2 3 20 1 0 0 0 0
183 Jaakko Turtiainen (Comarch Cracovia) 8 5 2 3 4 1 0 2 0 0
184 Tomasz Pastryk (MH Automatyka) 38 5 2 3 20 0 0 1 0 0
185 Tomasz Skokan (Kadra PZHL U23/Tauron KH GKS) 41 5 2 3 22 0 0 1 0 0
186 Krzysztof Dudkiewicz (KS Unia/Węglokoks Kraj Polonia) 23 5 2 3 10 0 0 0 0 0
187 Jesse Jyrkkiö (Tauron KH GKS) 5 5 2 3 6 1 0 0 0 0
188 Mateusz Zieliński (Kadra PZHL U23/KH Energa Toruń) 42 5 2 3 24 0 0 0 0 0
189 Rafał Dutka (TatrySki Podhale) 38 5 1 4 22 0 0 0 0 0
190 Łukasz Sznotala (PGE Orlik) 36 5 1 4 46 1 0 2 0 0
191 Lukáš Chalupa (MH Automatyka) 9 5 1 4 2 0 0 1 0 0
192 Andrzej Stojek (Zagłębie) 28 5 1 4 10 0 0 0 0 0
193 Tadeáš Jaroš (Zagłębie) 12 5 1 4 12 1 0 3 0 0
194 Kamil Charousek (Zagłębie) 39 5 0 5 30 0 0 3 0 0
195 Bartosz Skólmowski (KH Energa Toruń) 35 5 0 5 8 0 0 0 0 0
196 Dominik Nahunko (JKH GKS) 29 4 3 1 12 0 0 0 0 0
197 Stiefan Stiepanow (PGE Orlik) 13 4 3 1 2 1 0 1 0 0
198 Patryk Wajda (TatrySki Podhale) 35 4 2 2 18 0 0 0 0 0
199 Sebastian Brynkus (Kadra PZHL U23/Comarch Cracovia) 38 4 2 2 12 0 0 0 0 0
200 Alaksandr Jeronau (GKS Tychy) 10 4 2 2 4 0 0 0 0 0
201 Szymon Mularczyk (Kadra PZHL U23/Węglokoks Kraj Polonia) 40 4 1 3 4 0 0 0 0 0
202 Wołodymyr Ałeksiuk (MH Automatyka) 31 4 1 3 18 0 0 1 0 0
203 Mateusz Strużyk (MH Automatyka) 31 4 1 3 8 0 0 0 0 0
204 Oskar Lehmann (MH Automatyka) 39 4 1 3 10 0 0 0 0 0
205 Siergiej Dorofiejew (GKS Tychy) 10 4 1 3 2 0 0 0 1 0
206 Iwo Sroka (Kadra PZHL U23/Węglokoks Kraj Polonia) 41 4 1 3 6 0 0 0 0 0
207 Kacper Kamieniecki (Kadra PZHL U23/Węglokoks Kraj Polonia) 37 4 1 3 4 0 0 0 0 0
208 Wojciech Gorzycki (PGE Orlik) 39 4 1 3 18 0 0 0 0 0
209 Mateusz Sordon (Comarch Cracovia) 32 4 0 4 24 0 0 1 0 0
210 Patryk Wysocki (Kadra PZHL U23/Tauron KH GKS) 39 4 0 4 6 0 0 0 0 0
211 Armen Khoperia (Kadra PZHL U23) 16 4 0 4 6 0 0 0 0 0
212 Tobiasz Bigos (JKH GKS) 33 4 0 4 16 0 0 0 0 0
213 Kasper Bryniczka (Comarch Cracovia) 16 3 2 1 4 1 0 1 0 0
214 Kamil Pędraś (Zagłębie) 18 3 2 1 0 0 0 0 0 0
215 Krzysztof Kantor (MH Automatyka/JKH GKS) 31 3 1 2 66 0 0 1 0 0
216 Daniel Kapica (TatrySki Podhale) 23 3 1 2 2 0 0 0 0 0
217 Kamil Świerski (PGE Orlik/JKH GKS) 22 3 1 2 12 0 0 0 0 0
218 Karol Kisielewski (Comarch Cracovia) 25 3 1 2 2 0 0 0 0 0
219 Patryk Wsół (Kadra PZHL U23/TatrySki Podhale) 37 3 1 2 22 0 0 0 0 0
220 Patryk Jarosz (Zagłębie) 33 3 0 3 2 0 0 0 0 0
221 Olaf Bizacki (Kadra PZHL U23/GKS Tychy) 30 3 0 3 8 0 0 0 0 0
222 Damian Tyczyński (Kadra PZHL U23) 4 3 0 3 0 0 0 2 0 0
223 Aleksander Bodora (Węglokoks Kraj Polonia) 38 3 0 3 10 0 0 0 0 0
224 Mateusz Gębczyk (KS Unia) 15 3 0 3 2 0 0 0 0 0
225 Grzegorz Radzieńciak (Kadra PZHL U23/JKH GKS) 35 3 0 3 8 0 0 1 0 0
226 Grigorij Stawisskij (Węglokoks Kraj Polonia) 35 3 0 3 49 0 0 2 0 0
227 Damian Szurowski (Comarch Cracovia) 28 3 0 3 30 0 0 1 0 0
228 Ernest Bochnak (Kadra PZHL U23) 2 2 2 0 0 0 0 0 0 0
229 Maciej Anklewicz (Węglokoks Kraj Polonia) 28 2 2 0 2 0 0 0 0 0
230 Adrian Gajor (Comarch Cracovia) 35 2 1 1 8 0 0 1 0 0
231 Wojciech Wojtarowicz (KS Unia) 13 2 1 1 16 1 0 1 0 0
232 Kamil Filip (Węglokoks Kraj Polonia) 37 2 1 1 12 0 0 0 0 0
233 Aleksandr Alimow (Węglokoks Kraj Polonia) 5 2 1 1 0 0 0 0 0 0
234 Jan Wolski (TatrySki Podhale) 14 2 1 1 0 0 0 0 0 0
235 Lukas Znosko (Zagłębie) 16 2 1 1 6 0 0 0 0 0
236 Jakub Michałowski (Kadra PZHL U23/JKH GKS) 40 2 0 2 53 0 0 0 0 0
237 Kordian Chorążyczewski (Kadra PZHL U23/PGE Orlik/JKH GKS) 35 2 0 2 8 0 0 0 0 0
238 Maciej Gawlik (PGE Orlik) 35 2 0 2 14 0 0 0 0 0
239 Maciej Rompkowski (MH Automatyka) 39 2 0 2 40 0 0 0 0 0
240 Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia) 10 2 0 2 6 0 0 1 0 0
241 Miłosz Lidtke (KH Energa Toruń) 39 2 0 2 8 0 0 0 0 0
242 Marek Wróbel (MH Automatyka) 16 2 0 2 10 0 0 0 0 0
243 Eryk Sztwiertnia (Kadra PZHL U23/Comarch Cracovia) 32 1 1 0 2 0 0 0 0 0
244 Dmytro Szczerbakow (MH Automatyka) 17 1 1 0 2 0 0 0 0 0
245 Robert Mrugała (TatrySki Podhale) 30 1 1 0 35 0 0 0 0 0
246 Mateusz Wojdyła (PGE Orlik) 38 1 1 0 20 0 0 0 0 0
247 Bartłomiej Wsół (Kadra PZHL U23) 10 1 0 1 8 0 0 0 0 0
248 Marcin Biały (KH Energa Toruń) 25 1 0 1 10 0 0 0 0 0
249 Marek Tvrdoň (Comarch Cracovia) 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0
250 Jakub Blanik (Kadra PZHL U23) 12 1 0 1 6 0 0 0 0 0
251 Szymon Bieniek (Kadra PZHL U23) 1 1 0 1 0 0 0 1 0 0
252 Jakub Lewandowski (Kadra PZHL U23) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
253 Paweł Obłoński (Kadra PZHL U23) 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0
254 Aleksandrs Galkins (Węglokoks Kraj Polonia) 9 1 0 1 4 0 0 0 0 0
255 Mateusz Ubowski (Kadra PZHL U23) 15 1 0 1 6 0 0 0 0 0
256 Miłosz Noworyta (Kadra PZHL U23/KS Unia) 30 1 0 1 16 0 0 1 0 0
257 Kim Miettinen (PGE Orlik) 7 1 0 1 4 0 0 0 0 0
258 Maciej Witan (Kadra PZHL U23) 3 1 0 1 4 0 0 0 0 0
259 Robert Gajdzik (Węglokoks Kraj Polonia) 28 0 0 0 4 0 0 0 0 0
260 Filip Mazurkiewicz (KH Energa Toruń) 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
261 Remigiusz Gazda (GKS Tychy) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
262 Marcin Obrał (PGE Orlik) 35 0 0 0 6 0 0 0 0 0
263 Michał Domogała (Zagłębie) 27 0 0 0 4 0 0 0 0 0
264 Klaudiusz Libik (Kadra PZHL U23) 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
265 Mateusz Kafel (Zagłębie) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
266 Arkadiusz Nowak (MH Automatyka) 6 0 0 0 2 0 0 0 0 0
267 Igor Augustyniak (Węglokoks Kraj Polonia) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
268 Radosław Krztoń (Comarch Cracovia) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Daniel Hołdowicz (Comarch Cracovia) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
270 Rafał Porosło (Comarch Cracovia) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
271 Konrad Gruszczyk (Kadra PZHL U23) 11 0 0 0 2 0 0 0 0 0
272 Kamil Kapica (TatrySki Podhale) 12 0 0 0 2 0 0 0 0 0
273 Jakub Jaskólski (Zagłębie) 8 0 0 0 10 0 0 0 0 0
274 Patryk Jóźwik (Kadra PZHL U23) 7 0 0 0 4 0 0 0 0 0
275 Kacper Gruźla (Kadra PZHL U23) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
276 Stanisław Kandziuba (PGE Orlik) 7 0 0 0 6 0 0 0 0 0
277 Aleksander Gniewek (Zagłębie) 35 0 0 0 12 0 0 0 0 0
278 Krystian Mocarski (MH Automatyka) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
279 Gilbert Leśniak (MH Automatyka) 24 0 0 0 2 0 0 0 0 0
280 Konrad Filipek (Kadra PZHL U23) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
281 Adrian Słowakiewicz (Kadra PZHL U23/TatrySki Podhale) 24 0 0 0 4 0 0 0 0 0
282 Bartosz Zając (Węglokoks Kraj Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
283 Wasilij Jerasow (Zagłębie) 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
284 Marcin Jóźwiak (KH Energa Toruń) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
285 Adrian Duszak (Kadra PZHL U23/Zagłębie) 25 0 0 0 14 0 0 0 0 0
286 Uładzisłau Haurus (Węglokoks Kraj Polonia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
287 Bartosz Wołoszyk (MH Automatyka) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
288 Michał Zając (Kadra PZHL U23/Węglokoks Kraj Polonia) 20 0 0 0 2 0 0 0 0 0
289 Piotr Husak (KH Energa Toruń) 14 0 0 0 2 0 0 0 0 0
290 Szymon Luszniak (Kadra PZHL U23) 9 0 0 0 4 0 0 0 0 0
291 Mateusz Dworaźny (Węglokoks Kraj Polonia) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
292 Michał Magiera (Kadra PZHL U23) 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
293 Bartosz Kosmęda (Kadra PZHL U23) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
294 Szymon Niedlich (Kadra PZHL U23) 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
295 Gieorgij Ostapczuk (PGE Orlik) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
296 Antoni Dziurdzia (Comarch Cracovia) 24 0 0 0 4 0 0 0 0 0
297 Adam Rajski (Kadra PZHL U23) 4 0 0 0 8 0 0 0 0 0
298 Kamil Misterkiewicz (Kadra PZHL U23) 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0
299 Adrian Prusak (KS Unia) 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0
300 Michał Jaracz (Comarch Cracovia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
301 Mariusz Piotrowski (Zagłębie) 13 0 0 0 2 0 0 0 0 0
302 Patryk Gosztyła (Kadra PZHL U23) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
303 Tobiasz Bernat (Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
304 Leszek Laszkiewicz (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
305 Szymon Łabinowicz (MH Automatyka) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
306 Szymon Petelicki (Węglokoks Kraj Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
307 Kamil Cieśla (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
308 Antoni Kot (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
309 Jakub Wala (MH Automatyka) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Kamil Bąk (Węglokoks Kraj Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
311 Kamil Klocek (Kadra PZHL U23) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
312 Klaudiusz Cuber (Węglokoks Kraj Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

    Legenda
  • M - liczba rozegranych meczy
  • B - liczba zdobytych bramek
  • A - liczba asyst
  • PKT - ilość punktów
  • PIM - suma minut kar przeznanych w meczach
  • PPG - ilość strzelonych bramek w przewadze
  • SHG - ilość strzelonych bramek w osłabieniu
  • PPA - ilość asyst w przewadze
  • SHA - ilość asyst w osłabieniu
  • S - ilość strzałów oddanych na bramke
  • SO - ilość strzałów obronionych
  • BP - ilość bramek puszczonych
  • ŚSO - średnia ilość strzałów obronionych na mecz
  • ŚBP - średnia ilość bramek puszczonych na mecz
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V