Hokej.net Logo
         Etap:

Lista meczów w sezonach

Etap I (faza grupowa)

Grupa I

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-08-27 19:00:00 Zagłębie Sosnowiec Nesta Toruń Stadion Zimowy 12 : 4
(4:0, 3:1, 5:3)
2 2010-08-29 17:00:00 Zagłębie Sosnowiec Ciarko KH Stadion Zimowy 4 : 3
(0:0, 1:1, 3:2)
3 2010-09-07 18:00:00 Ciarko KH Nesta Toruń Arena Sanok 4 : 3 k.
(0:1, 0:2, 3:0, d. 0:0, k. 2:1)
4 2010-09-28 18:30:00 Nesta Toruń Zagłębie Sosnowiec Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 0 : 5
(0:0, 0:2, 0:3)
5 2010-10-12 18:00:00 Ciarko KH Zagłębie Sosnowiec Arena Sanok 5 : 0
walkower
6 2010-10-26 18:30:00 Nesta Toruń Ciarko KH Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 2 : 4
(2:0, 0:1, 0:3)

Grupa II

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-08-27 18:30:00 Orlik Opole ComArch Cracovia Kraków Toropol 4 : 5
(3:3, 1:1, 0:1)
2 2010-08-29 17:00:00 Akuna Naprzód ComArch Cracovia Jantor 1 : 3
(0:0, 0:3, 1:0)
3 2010-08-29 18:30:00 MUKS Orlik Aksam Unia Toropol 3 : 7
(2:2, 0:3, 1:1)
4 2010-08-31 18:15:00 Akuna Naprzód Aksam Unia Jantor 5 : 4 k.
(0:0, 1:3, 3:1, d. 0:0, k. 2:1)
5 2010-09-07 18:00:00 Akuna Naprzód MUKS Orlik Jantor 8 : 1
(1:0, 4:0, 3:1)
6 2010-09-07 18:00:00 Aksam Unia ComArch Cracovia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 9 : 3
(2:3, 6:0, 1:0)
7 2010-09-28 18:00:00 Aksam Unia Akuna Naprzód Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 7 : 3
(3:1, 3:0, 1:2)
8 2010-09-28 18:30:00 ComArch Cracovia MUKS Orlik Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 10 : 1
(3:0, 5:1, 2:0)
9 2010-10-12 18:00:00 Aksam Unia MUKS Orlik Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 10 : 0
(3:0, 2:0, 5:0)
10 2010-10-12 18:30:00 ComArch Cracovia Akuna Naprzód Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 0
walkower
11 2010-10-26 20:30:00 MUKS Orlik Akuna Naprzód Toropol 5 : 0
walkower
12 2010-11-02 18:30:00 ComArch Cracovia Aksam Unia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 8 : 5
(2:1, 4:1, 2:3)

Grupa III

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-08-27 18:00:00 GKS Tychy MMKS Podhale Stadion Zimowy 6 : 0
(2:0, 1:0, 3:0)
2 2010-08-29 17:00:00 MMKS Podhale Stoczniowiec Gdańsk Miejska Hala Lodowa 1 : 5
(1:3, 0:1, 0:1)
3 2010-08-29 17:00:00 GKS Tychy JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 2 : 1 d.
(1:0, 0:0, 0:1, d. 1:0)
4 2010-09-07 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie MMKS Podhale Jastor 5 : 1
(2:0, 3:0, 0:1)
5 2010-09-07 18:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Tychy Olivia 5 : 0
walkower
6 2010-09-28 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Stoczniowiec Gdańsk Jastor 10 : 2
(4:0, 3:1, 3:1)
7 2010-09-28 18:00:00 MMKS Podhale GKS Tychy Miejska Hala Lodowa 1 : 4
(0:0, 1:3, 0:1)
8 2010-10-07 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Stoczniowiec Gdańsk Jastor 3 : 2
(2:0, 0:1, 1:1)
9 2010-10-12 18:00:00 Stoczniowiec Gdańsk MMKS Podhale Olivia 7 : 4
(1:0, 2:2, 4:2)
10 2010-10-12 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie GKS Tychy Jastor 2 : 3
(1:1, 0:1, 1:1)
11 2010-10-25 11:00:00 GKS Tychy Stoczniowiec Gdańsk Stadion Zimowy 8 : 3
(2:1, 2:1, 4:1)
12 2010-10-25 18:30:00 MMKS Podhale JKH GKS Jastrzębie Miejska Hala Lodowa 2 : 4
(1:2, 1:1, 0:1)

O awans do ćwierćfinałów

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-11-03 17:30:00 Nesta Toruń Stoczniowiec Gdańsk Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 6 : 3
(1:1, 3:0, 2:2)
2 2010-11-03 18:00:00 MMKS Podhale Ciarko KH Miejska Hala Lodowa 3 : 2
(2:2, 0:0, 1:0)
3 2010-11-03 20:30:00 MUKS Orlik Akuna Naprzód Toropol 3 : 4
(1:2, 2:0, 0:2)
4 2010-11-16 18:00:00 Ciarko KH MMKS Podhale Arena Sanok 7 : 2
(1:1, 1:0, 5:1)
5 2010-11-16 18:00:00 Akuna Naprzód MUKS Orlik Jantor 13 : 1
(3:0, 3:0, 7:1)
6 2010-11-17 18:00:00 Stoczniowiec Gdańsk Nesta Toruń Olivia 1 : 8
(0:1, 0:2, 1:5)

Etap II (ćwierćfinały)

Para nr 1

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-12-07 18:00:00 Akuna Naprzód ComArch Cracovia Jantor odwołany
2 2010-12-22 18:00:00 ComArch Cracovia Akuna Naprzód Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego odwołany

Para nr 2

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-11-30 18:30:00 Nesta Toruń GKS Tychy Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 5 : 10
(1:5, 0:1, 4:4)
2 2010-12-07 18:00:00 GKS Tychy Nesta Toruń Stadion Zimowy 13 : 1
(5:0, 6:1, 2:0)

Para nr 3

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-11-30 18:00:00 Ciarko KH Zagłębie Sosnowiec Arena Sanok odwołany
2 2010-12-07 19:00:00 Zagłębie Sosnowiec Ciarko KH Stadion Zimowy odwołany

Para nr 4

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-11-30 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Aksam Unia Jastor 0 : 2
(0:1, 0:0, 0:1)
2 2010-12-07 18:00:00 Aksam Unia JKH GKS Jastrzębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 4
(1:0, 2:2, 0:2)

Etap III (turniej finałowy)

Półfinały

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-12-28 16:15:00 GKS Tychy Ciarko KH Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 4 d.
(0:1, 1:2, 2:0, d. 0:1)
2 2010-12-28 19:30:00 Aksam Unia ComArch Cracovia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 2 d.
(0:1, 1:0, 1:1, d. 1:0)

Finał

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-12-29 18:00:00 Aksam Unia Ciarko KH Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 5 : 6 d.
(1:3, 3:2, 1:0, d. 0:1)
Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X