Puchar Polski

Comarch Cracovia z Superpucharem Polski! (WIDEO)

2016-11-15 21:26:00 15 Autor: Maciej Zubek Źródło podhaleregion.pl

Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ nie wykorzystali szansy na zdobycie pierwszego w historii klubu Superpucharu Polski. W dokończonym z 18 września meczu o to trofeum „Szarotki” grając we własnej hali prowadziły już 2:0 z Cracovią, by jednak w końcowym rozrachunku ulec jej w serii rzutów karnych.

Dzisiaj dokończenie Superpucharu Polski

2016-11-15 11:16:25 0 Autor: rak Źródło Hokej.Net

Dzisiaj powinniśmy poznać zdobywcę Superpucharu Polski. Jak powszechnie wiadomo, spotkanie TatrySki Podhala Nowy Targ z Comarch Cracovią zostanie wznowione od 34. minuty. To pokłosie gęstej mgły, która spowiła nowotarską taflę.

1

Bilety na Superpuchar już w sprzedaży

2016-10-13 10:41:46 0 Autor: ŁP Źródło PZHL

We wtorek 15 listopada poznamy zdobywcę pierwszego trofeum w nowym sezonie w hokeju na lodzie w naszym kraju. Wówczas na lodowisku w Nowym Targu miejscowy zespół TatrySki Podhale zmierzy się z Comarch Cracovią w spotkaniu o Superpuchar Polski.

2

Jest nowy termin

2016-09-29 22:06:03 6 Autor: ŁP Źródło Hokej.Net

15 listopada zostanie dokończony mecz o Superpuchar Polski między TatrySki Podhalem Nowy Targ a Comarch Cracovią. Sędziowie, w porozumieniu ze sztabami szkoleniowymi obu drużyn, przerwali to spotkanie z uwagi na unoszącą się w hali mgłę.

3

Superpuchar 2016: Czy decyzja o przerwaniu meczu była słuszna?

2016-09-19 16:03:54 0 Autor: łs Źródło Hokej.Net

Według trenerów oraz obserwatorów decyzja o przerwaniu meczu o Superpuchar pomiędzy Comarch Cracovią, a TatrySki Podhalem Nowy Targ była słuszna. A co sądzą o tym najbardziej zainteresowani czyli zawodnicy obu drużyn?

4

Superpuchar 2016: Komentarze po przerwanym spotkaniu

2016-09-19 09:13:01 0 Autor: łs Źródło Hokej.Net

Ciekawy przebieg miała konferencja prasowa, po przerwanym meczu Superpucharu Polski. Oprócz trenerów Rudolfa Roháčka (Cracovia) i Marka Ziętary (Podhale), głos zabrał sekretarz generalny PZHL Janusz Wierzbowski.

5

Służby porządkowe pomogły Cracovii wyjechać z Nowego Targu

2016-09-19 08:30:17 0 Autor: ŁP Źródło Hokej.Net / cracovia.pl

Hokeiści i sztab szkoleniowy Comarch Cracovii mieli problem z opuszczeniem Nowego Targu, gdzie rozgrywany był mecz o Superpuchar Polski.

6

Hokeiści przegrali z ... mgłą

2016-09-18 22:37:18 13 Autor: Maciej Zubek Źródło podhaleregion.pl

Tylko niespełna 34 minuty trwało spotkanie o Superpuchar pomiędzy Podhalem, a Cracovią. W skutek fatalnych warunków (mgła), a także nieudanych próbach ich poprawy, sędziowie po konsultacji m.in. z trenerami i kapitanami obu drużyn, a także przedstawicielem PZHL podjęli decyzję o przerwaniu meczu.

7

Superpuchar 2016 - zapowiedź

2016-09-18 01:14:18 7

18 września o godz 19. w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu zmierzą się finaliści Pucharu Polski

Znamy rozjemców meczu o Superpuchar

2016-09-16 16:32:34 0

Paweł Meszyński i Zbigniew Wolas poprowadzą mecz o Superpuchar Polski, który już w najbliższą

Od poniedziałku rusza sprzedaż biletów na Superpuchar

2016-09-09 15:34:43 24

Mecz o Superpuchar pomiędzy TatrySki Podhalem Nowy Targ a Comarch Cracovią odbędzie się w niedzielę

Superpuchar Polski w Nowym Targu

2016-08-29 16:52:09 8

Potwierdziły się nasze informacje – mecz o Superpuchar Polski odbędzie się w Nowym Targu. O pierwsze

Spotkanie o Superpuchar Polski w Nowym Targu? Wiele na to wskazuje

2016-08-25 13:05:16 10

18 września zostanie rozegrany mecz o Superpuchar Polski. Zmierzą się w nim Comarch Cracovia i TatrySki

Superpuchar Polski 2016: TatrySki Podhale rywalem Comarch Cracovii

2016-08-11 01:36:42 9

Brązowy medalista poprzedniego sezonu TatrySki Podhale Nowy Targ będzie rywalem Comarch Cracovii w

Maciej Urbanowicz: Zagraliśmy jak na lidera przystało

2015-12-31 11:34:41 0

O zakończonym turnieju Pucharu Polski w Nowym Targu rozmawiamy z zawodnikiem Comarch Cracovii Maciejem

Mateusz Rompkowski: Zwycięstwo nie przyszło łatwo

2015-12-31 10:22:32 0

Mateusz Rompkowski był jednym z bohaterów finałowego spotkania turnieju o Puchar Polski w Nowym Targu.

Pewne zwycięstwo i Puchar Polski dla Comarch Cracovii

2015-12-30 20:50:52 64

Hokeiści Comarch Cracovii po raz drugi w historii zdobyli Puchar Polski. W meczu finałowym "Pasy" pokonały

Obsada sędziowska na finał Pucharu Polski - (zmiana)

2015-12-30 13:21:55 7

Finałowy mecz Pucharu Polski pomiędzy Comarch Cracovią a TatrySki Podhale Nowy Targ będą prowadzić

Finał dla "Szarotek"!! Obrońcy trofeum za burtą!

2015-12-29 22:58:20 115

Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ w finale Pucharu Polski! W obecności kompletu publiczności „Szarotki”

Cracovia w finale! Kuriozalny samobój Zabolotnego

2015-12-29 18:43:02 18

Comarch Cracovia pokonała JKH GKS Jastrzębie 3:0 i awansowała do finału Pucharu Polski w Nowym Targu.

Kuriozalne zagranie Davida Zabolotnego (WIDEO)

2015-12-29 17:49:25 13

Do niecodziennej sytuacji doszło w pierwszym półfinałowym meczu Pucharu Polski. Bramkarz JKH GKS

Hokejowy start Snow Eagle Challenge 2

2015-12-29 02:08:50 0

Rusza druga edycja ogólnopolskiej akcji Snow Eagle Challenge. Projekt ten zapoczątkowany został w

Komu Puchar Polski? (informacje dla kibiców)

2015-12-28 18:59:11 33

We wtorek w Nowym Targu rozpoczyna się turniej finałowy rozgrywek Pucharu Polski. W ten dzień rozegrane

Kosowski: Mamy świętną ekipę i jedziemy po Puchar

2015-12-27 18:35:38 0

– Mamy silniejsza drużynę ale gramy na terenie Podhala i mam nadzieję, że pierwszy raz w tym sezonie

Obsada sędziowska na turniej finałowy Pucharu Polski

2015-12-27 17:51:16 5

Poznaliśmy obsadę sędziowska na turniej finałowy Pucharu Polski rozgrywanym od wtorku w Nowym Targu.

Puchar Polski: To ma być hokejowe święto

2015-12-21 14:44:44 35

W sali obrad Urzędu Miasta Nowy Targ odbyła się konferencja prasowa poświęcona organizacji w dniach

Ruszyła sprzedaż biletów na turniej finałowy Pucharu Polski

2015-12-20 14:31:09 14

Ruszyła sprzedaż biletów na finałowy turniej Pucharu Polski w hokeju na lodzie. Bardzo emocjonująco

Oficjalnie turniej finałowy Puchar Polski w Nowym Targu

2015-12-10 17:58:17 42

Tak jak informowaliśmy pod koniec listopada finałowy turniej Pucharu Polski, z udziałem czterech najlepszych

Puchar Polski w Nowym Targu? To się dopiero okaże!

2015-11-29 10:59:44 16

W piątek na łamach portalu hokej.net pojawiła się informacja – potwierdzona słowami prezesa Polskiego

Puchar Polski w Nowym Targu? Prezes PZHL potwierdza

2015-11-27 18:08:23 67

Puchar Polski w Nowym Targu? Prezes PZHL potwierdza Nowy Targ będzie gospodarzem Turnieju Finałowego

Regulamin Pucharu Polski 2015/16

2015-09-30 20:15:32 0

Poznaliśmy regulamin Pucharu Polski w sezonie 2015/2016. Do finałowego turnieju awansuje cztery najlepsze

Żadna decyzja jeszcze nie zapadła

2015-09-10 21:54:20 10

Hokejowy Puchar Polski zostanie rozegrany w krakowskiej Tauron Arenie – taką informację zamieściła

Porażka przez błędy indywidualne

2015-09-05 13:54:06 31

Rudolf Roháček po przegranym meczu o Superpuchar Polski nie miał zbyt tęgiej miny. Szkoleniowiec

Z dedykacją dla syna

2015-09-04 23:49:10 6

GKS Tychy znakomicie rozpoczął sezon 2015/2016, zdobywając Superpuchar Polski. Jednym z architektów

Nie szukają usprawiedliwienia

2015-09-04 23:34:40 9

Hokeiści Comarch Cracovii po meczu nie mieli najlepszych nastrojów. Porażka 6:1 oraz styl w jakim