Hokej.net Logo

Statystyki ligi

Statystyki klubu:

Sezon:    Liga:    Etap:

Lp. Imię i Nazwisko M PKT B A PIM PPG SHG PPA SHA +/-
1 Leszek Laszkiewicz (ComArch Cracovia) 53 75 36 39 12 12 1 17 1 30
2 Vladimír Luka (Zagłębie) 49 72 38 34 48 6 1 15 2 26
3 Milan Baranyk (Wojas Podhale) 57 69 35 34 69 7 4 12 0 16
4 František Bakrlik (Wojas Podhale) 54 68 30 38 121 7 2 13 1 14
5 Martin Vozdecký (Ciarko KH) 38 64 28 36 80 6 4 12 2 37
6 Pavel Zdráhal (JKH GKS) 51 64 16 48 20 4 1 15 0 11
7 Jiří Zdeněk (JKH GKS) 49 62 31 31 32 8 1 8 1 0
8 Jarosław Rzeszutko (Energa Stoczniowiec) 48 60 29 31 30 11 0 12 1 19
9 Teddy Da Costa (Zagłębie) 43 59 34 25 140 6 4 7 0 20
10 Petr Lipina (JKH GKS) 48 58 27 31 46 7 0 11 0 5
11 Roman Skutchan (Energa Stoczniowiec) 47 58 22 36 48 5 1 15 0 15
12 David Musial (ComArch Cracovia) 53 56 22 34 81 5 0 8 2 28
13 Robin Bacul (GKS Tychy) 46 53 26 27 24 9 1 6 3 15
14 Wojciech Wojtarowicz (Aksam Unia) 48 53 25 28 28 10 1 17 0 -1
15 Marián Kacíř (Akuna Naprzód) 53 52 25 27 16 7 3 12 3 3
16 Adrian Parzyszek (GKS Tychy) 49 51 22 29 72 4 3 15 0 30
17 Viliam Čacho (Ciarko KH) 41 51 21 30 100 8 3 12 0 10
18 Josef Vítek (Energa Stoczniowiec) 41 50 28 22 24 5 3 7 0 18
19 Ladislav Paciga (GKS Tychy) 58 50 27 23 24 9 0 10 1 13
20 Waldemar Klisiak (Aksam Unia) 45 49 21 28 50 12 1 13 0 1
21 Marcin Kolusz (Wojas Podhale) 47 49 20 29 36 5 0 5 2 21
22 Jarosław Różański (Zagłębie) 53 47 18 29 12 4 2 5 0 6
23 Martin Voznik (Wojas Podhale) 62 47 17 30 24 2 1 12 1 7
24 Tomasz Malasiński (Wojas Podhale) 58 45 27 18 26 7 2 3 1 6
25 Mikołaj Łopuski (ComArch Cracovia) 55 45 23 22 52 4 1 8 0 18
26 Marcin Ćwikła (Ciarko KH) 51 45 17 28 36 5 2 7 2 14
27 Michał Piotrowski (ComArch Cracovia) 55 44 19 25 24 3 3 5 0 18
28 Jarosław Dołęga (TKH Nesta) 50 43 16 27 18 4 2 12 0 -9
29 Bartłomiej Wróbel (Energa Stoczniowiec) 45 43 15 28 46 4 1 11 1 15
30 Tomasz Proszkiewicz (GKS Tychy) 58 43 14 29 54 3 1 6 0 21
31 Artur Ślusarczyk (Zagłębie) 56 41 24 17 28 5 3 3 0 -3
32 Daniel Laszkiewicz (ComArch Cracovia) 55 41 17 24 44 7 0 5 0 21
33 Wojciech Jankowski (Energa Stoczniowiec) 47 40 21 19 24 4 1 8 0 17
34 Wojciech Milan (Ciarko KH) 51 40 19 21 24 1 1 10 0 18
35 Martin Opatovský (Zagłębie) 52 40 18 22 60 6 1 5 1 -3
36 Grzegorz Pasiut (ComArch Cracovia) 49 40 18 22 61 5 0 4 3 20
37 Damian Słaboń (ComArch Cracovia) 48 39 17 22 16 6 0 9 1 16
38 Robert Kostecki (Ciarko KH) 49 38 19 19 28 4 1 1 1 5
39 Krystian Dziubiński (Wojas Podhale) 44 38 18 20 44 4 1 5 2 8
40 Adam Bagiński (GKS Tychy) 60 38 13 25 73 1 2 5 1 16
41 Jakub Luštinec (HC GKS) 21 37 16 21 20 6 3 3 1 -4
42 Marek Pohl (Akuna Naprzód) 51 37 15 22 44 1 1 10 0 -9
43 Martin Ivičič (Wojas Podhale) 61 37 14 23 66 5 0 8 1 17
44 Arkadiusz Marmurowicz (TKH Nesta) 48 37 14 23 49 2 0 7 1 -10
45 Mariusz Jakubik (Zagłębie/Aksam Unia) 39 37 9 28 91 1 0 13 0 7
46 Karel Horný (KS KTH Krynica ) 31 36 19 17 46 5 2 7 0 2
47 Viktor Kubenko (Akuna Naprzód) 44 36 18 18 32 4 1 6 2 -20
48 Sławomir Krzak (GKS Tychy) 54 36 15 21 180 4 0 3 0 3
49 Maciej Urbanowicz (JKH GKS) 53 36 13 23 60 3 0 5 0 -12
50 Marcin Słodczyk (Akuna Naprzód) 43 36 13 23 82 3 4 5 2 12
51 Filip Drzewiecki (ComArch Cracovia) 57 36 13 23 44 2 2 7 0 15
52 Dmitri Rodin (Wojas Podhale) 55 36 10 26 131 9 0 12 0 10
53 Marcin Jaros (Zagłębie) 56 35 17 18 36 3 0 5 1 0
54 Marian Csorich (ComArch Cracovia) 54 35 11 24 70 6 0 8 0 23
55 Przemysław Bomastek (TKH Nesta) 50 34 17 17 84 5 0 9 0 -7
56 Krzysztof Zapała (Wojas Podhale) 44 34 16 18 68 7 0 4 1 14
57 Michał Radwański (ComArch Cracovia) 56 33 20 13 18 6 0 2 0 29
58 Sebastian Kowalówka (JKH GKS) 49 33 16 17 30 4 1 7 0 -25
59 Robert Grobarczyk (HC GKS) 21 33 16 17 6 4 1 5 0 -7
60 Zoltan Kubat (TKH Nesta) 48 33 14 19 44 8 0 8 1 -15
61 Tobiasz Bernat (Zagłębie) 47 33 13 20 60 3 0 7 0 16
62 Michał Woźnica (GKS Tychy) 58 33 12 21 44 1 0 5 0 12
63 Mateusz Bepierszcz (Mazowsze Legia) 17 32 19 13 44 1 4 2 1 4
64 Tomáš Valečko (Ciarko KH) 24 32 14 18 32 4 0 9 4 34
65 Jacek Dzięgiel (TKH Nesta) 39 32 13 19 26 5 0 9 0 -3
66 Dariusz Gruszka (Wojas Podhale) 45 32 11 21 57 1 0 5 0 4
67 Marek Wróbel (Energa Stoczniowiec) 40 32 11 21 77 4 0 5 0 22
68 Miroslav Zaťko (Akuna Naprzód) 50 31 17 14 122 10 0 5 1 6
69 Sławomir Wieloch (HC GKS) 21 31 12 19 0 3 0 3 2 -2
70 Łukasz Korzeniowski (Orlik Opole) 20 30 18 12 22 6 0 2 2 -1
71 Aron Chmielewski (Energa Stoczniowiec) 44 30 17 13 22 1 0 3 1 14
72 Martin Buček (Aksam Unia) 44 30 15 15 48 3 1 3 1 0
73 Jan Steber (Energa Stoczniowiec) 31 30 13 17 16 5 1 7 1 3
74 Gabriel Da Costa (Zagłębie/UKS Sielec) 41 30 11 19 26 1 0 3 0 7
75 David Galvas (Zagłębie) 55 30 9 21 56 5 0 7 1 24
76 Bogusław Rąpała (Ciarko KH) 51 30 7 23 72 6 0 5 2 18
77 Marek Modrzejewski (Aksam Unia) 45 29 17 12 70 6 1 4 0 -3
78 Filip Komorski (Mazowsze Legia) 20 29 15 14 40 1 2 3 2 2
79 Bartłomiej Bomba (TKH Nesta) 38 29 14 15 73 2 2 6 0 12
80 Adrian Chabior (KS KTH Krynica ) 25 29 12 17 48 4 0 7 0 1
81 Maciej Mermer (Ciarko KH) 34 29 10 19 10 0 0 5 1 -12
82 Johan Hedberg (Orlik Opole) 20 29 9 20 28 2 1 9 0 -4
83 Peter Gallo (Aksam Unia) 48 29 8 21 58 5 0 12 1 6
84 Piotr Sarnik (Zagłębie) 51 28 12 16 55 1 0 3 1 -1
85 Tomasz Kozłowski (Zagłębie) 55 27 18 9 14 4 1 1 0 0
86 Tomasz Wołkowicz (GKS Tychy) 51 27 15 12 38 4 1 2 0 7
87 Tomasz Cichoń (HC GKS) 21 27 13 14 26 3 0 1 0 -5
88 Michał Kotlorz (GKS Tychy) 61 27 8 19 70 3 0 9 2 20
89 Przemysław Mikoś (UKS Sielec) 20 26 14 12 51 1 2 2 0 -3
90 Michał Garbocz (GKS Tychy) 51 26 13 13 10 3 0 3 1 15
91 Grzegorz Rostkowski (Mazowsze Legia) 20 26 13 13 10 3 3 3 0 -5
92 Tomasz Jóźwik (Akuna Naprzód) 47 26 11 15 18 4 1 3 2 -23
93 Milan Furo (Energa Stoczniowiec) 43 26 10 16 94 4 0 7 1 -3
94 Jakub Radwan (JKH GKS) 49 26 9 17 12 1 1 5 0 -19
95 Mateusz Dubel (KS KTH Krynica ) 28 26 6 20 64 1 0 6 2 -5
96 Adrian Kowalówka (Aksam Unia) 48 25 12 13 74 7 0 5 0 7
97 Peter Tabaček (Aksam Unia) 27 25 11 14 10 6 1 8 0 -5
98 Bartłomiej Neupauer (Wojas Podhale/MMKS Nowy Targ) 43 24 17 7 42 8 0 2 0 -5
99 Zbigniew Podlipni (Zagłębie) 34 24 4 20 24 1 0 6 3 4
100 Mateusz Danieluk (JKH GKS) 49 23 12 11 34 4 0 4 0 -12
101 Jakub Witecki (GKS Tychy) 58 23 11 12 12 1 0 2 0 8
102 Maciej Szewczyk (Aksam Unia) 46 23 11 12 18 5 0 4 0 -9
103 Piotr Ziętara (Wojas Podhale) 58 23 8 15 16 2 0 4 0 3
104 Sebastian Gonera (GKS Tychy) 47 23 5 18 48 1 1 6 0 20
105 Piotr Poziomkowski (Ciarko KH) 45 22 15 7 6 2 0 1 0 10
106 Dariusz Puzio (Bisset Polonia) 14 22 14 8 26 4 0 2 0 0
107 Adrian Krzysztofik (HC GKS) 21 22 13 9 20 1 0 4 0 -4
108 Rafał Stajak (Mazowsze Legia) 17 22 10 12 36 4 0 3 3 -2
109 Tomáš Jakeš (GKS Tychy) 49 22 7 15 75 4 0 8 0 18
110 Paweł Połącarz (Ciarko KH) 49 21 10 11 18 0 0 1 0 -8
111 Karol Golec (UKS Sielec) 20 20 9 11 47 2 1 0 0 -4
112 Wojciech Stachura (Aksam Unia) 47 20 8 12 94 0 1 2 1 4
113 Jarosław Kłys (ComArch Cracovia) 50 20 5 15 50 2 1 8 1 24
114 Krzysztof Kuźniecow (Bisset Polonia) 12 20 5 15 49 3 0 6 1 0
115 Tomasz Ziółkowski (Energa Stoczniowiec) 45 19 11 8 26 3 0 3 0 10
116 Łukasz Kisiel (UKS Sielec/Zagłębie) 26 19 10 9 18 2 0 3 0 -5
117 Petr Jurča (HC GKS) 21 19 9 10 16 5 0 3 0 -3
118 Marcin Kozłowski (Zagłębie) 50 19 8 11 32 0 0 2 0 -5
119 Tomasz Koszarek (Zagłębie) 58 19 4 15 28 1 0 3 1 8
120 Martin Dudaš (ComArch Cracovia) 53 18 11 7 100 3 0 4 0 26
121 Marek Bryła (ComArch Cracovia) 25 18 10 8 24 4 0 4 1 -3
122 Tomasz Siwiak (Orlik Opole) 20 18 10 8 12 2 1 0 0 -6
123 Damian Kapica (Wojas Podhale/MMKS Nowy Targ) 47 18 9 9 8 1 0 1 0 -3
124 Krzysztof Śmiełowski (GKS Tychy) 52 18 8 10 66 4 0 4 0 21
125 Piotr Kmiecik (Wojas Podhale) 56 18 8 10 10 0 0 1 0 -4
126 Michal Belica (HC GKS) 12 18 7 11 6 0 3 3 0 -5
127 Vladimír Búřil (TKH Nesta) 48 18 7 11 54 3 0 7 0 -9
128 Rafał Dutka (Wojas Podhale) 58 18 6 12 75 5 0 4 2 5
129 Mateusz Adamus (Aksam Unia) 47 18 6 12 38 2 0 2 0 -6
130 Igors Bondarevs (ComArch Cracovia) 47 18 3 15 32 1 0 7 1 10
131 Sebastian Biela (ComArch Cracovia) 53 17 12 5 52 3 1 0 0 5
132 Damian Bernaś (HC GKS) 20 17 11 6 46 2 0 0 0 -3
133 Tomasz Grunwald (Mazowsze Legia) 18 17 9 8 12 1 0 2 0 -4
134 Paweł Dronia (Zagłębie) 52 17 8 9 73 6 0 2 1 9
135 Tomasz Połącarz (Aksam Unia) 46 17 8 9 50 1 0 6 0 -6
136 Piotr Koseda (TKH Nesta) 45 17 7 10 62 7 0 1 0 -2
137 Martin Bouz (Akuna Naprzód/TKH Nesta) 24 17 7 10 24 0 0 4 0 -14
138 Mateusz Michalski (MMKS Nowy Targ) 15 17 7 10 10 0 0 4 1 -2
139 Arto Koivisto (TKH Nesta) 20 17 6 11 18 3 0 7 0 -4
140 Artur Kostecki (Energa Stoczniowiec) 44 17 6 11 14 6 0 2 0 10
141 Marcin Biały (Ciarko KH) 47 17 4 13 18 0 0 2 0 -4
142 Kacper Kos (MMKS Nowy Targ) 20 16 15 1 10 8 0 1 0 -5
143 Patryk Wąsiński (Mazowsze Legia) 16 16 9 7 14 3 0 0 2 -3
144 Marcin Frączek (HC GKS) 16 16 9 7 4 1 0 3 0 -3
145 Kasper Bryniczka (Wojas Podhale/MMKS Nowy Targ) 53 16 5 11 18 0 0 1 0 -19
146 Błażej Salamon (Akuna Naprzód) 48 16 4 12 12 0 0 1 0 -15
147 Kaupo Kaljuste (Ciarko KH) 32 16 4 12 18 2 0 6 0 28
148 Rafał Sroka (Wojas Podhale) 52 16 3 13 66 1 0 7 0 5
149 Marcin Zabawa (KS KTH Krynica ) 27 15 10 5 14 4 0 1 0 -7
150 Grzegorz Piekarski (JKH GKS) 55 15 9 6 84 5 0 3 0 -13
151 Paweł Kosidło (Orlik Opole) 15 15 8 7 24 0 0 0 0 0
152 Mateusz Bryk (JKH GKS) 54 15 7 8 67 5 0 1 0 3
153 Rudolf Wolf (JKH GKS) 51 15 4 11 34 2 0 6 1 5
154 Miroslav Javín (Aksam Unia) 38 15 4 11 48 2 0 7 0 5
155 Pavel Urban (HC GKS) 21 15 4 11 50 1 0 4 2 -3
156 Paweł Garbarczyk (Mazowsze Legia) 20 14 8 6 22 2 0 2 0 -4
157 Mateusz Bernat (UKS Sielec/Zagłębie) 24 14 8 6 6 1 0 1 0 -7
158 Sebastian Kłaczyński (Bisset Polonia) 11 14 7 7 14 1 2 2 0 0
159 Dominik Cecuła (MMKS Nowy Targ) 20 14 7 7 40 4 0 2 0 -2
160 Tobiasz Bigos (Ciarko KH) 51 14 6 8 32 4 0 3 0 14
161 Krzysztof Majkowski (GKS Tychy) 48 14 6 8 42 0 0 2 1 20
162 Rafał Cychowski (TKH Nesta/Ciarko KH) 48 14 5 9 52 3 0 2 1 -10
163 Marek Puławski (MMKS Nowy Targ) 20 14 5 9 18 2 0 4 0 -4
164 Daniel I Kukulski (Bisset Polonia) 12 13 8 5 32 4 1 1 1 0
165 Krzysztof Cwykiel (Orlik Opole) 20 13 8 5 22 0 0 1 0 -2
166 Libor Pavliš (Akuna Naprzód) 24 13 6 7 32 0 0 1 0 -8
167 Arkadiusz Kąkol (JKH GKS) 54 13 6 7 28 0 0 2 0 -10
168 Szymon Kątny (UKS Sielec) 21 13 6 7 12 3 0 2 0 -6
169 Sebastian Witowski (ComArch Cracovia) 55 13 6 7 10 0 0 0 1 -1
170 Daniel Minge (TKH Nesta) 48 13 6 7 22 1 0 0 0 -19
171 Tomasz Maćkowiak (GKS Tychy) 56 13 5 8 20 1 0 0 0 8
172 Bartłomiej Talaga (TKH Nesta) 48 13 5 8 77 5 0 2 1 -10
173 Mateusz Wardecki (Mazowsze Legia) 21 13 3 10 34 1 0 6 1 1
174 Łukasz Kulik (Akuna Naprzód) 49 12 8 4 76 3 0 1 0 -41
175 Tomasz Sznotala (Orlik Opole) 19 12 7 5 6 3 0 1 0 -5
176 Dawid Bulanda (KS KTH Krynica ) 25 12 7 5 28 2 0 1 0 -8
177 Łukasz Sokół (GKS Tychy) 55 12 6 6 60 1 1 0 0 14
178 Łukasz Chrzanowski (TKH Nesta) 45 12 5 7 24 1 0 0 0 -10
179 Kamil Kapica (MMKS Nowy Targ) 17 12 5 7 18 4 0 5 0 -1
180 Tomasz Kulas (JKH GKS) 51 12 5 7 16 0 0 2 0 -5
181 Bartosz Słowik (Orlik Opole) 20 12 4 8 8 2 0 2 0 -3
182 Petr Valušiak (KS KTH Krynica ) 12 12 4 8 18 1 0 5 0 6
183 Kamil Duszak (Zagłębie) 52 12 2 10 32 0 0 1 1 -1
184 Mateusz Rompkowski (Energa Stoczniowiec) 42 12 1 11 40 0 0 5 1 5
185 Mariusz Jastrzębski (TKH Nesta/Akuna Naprzód) 45 11 7 4 30 2 0 1 0 -20
186 Michał Smeja (Energa Stoczniowiec) 44 11 7 4 46 4 0 1 0 20
187 Grzegorz Horowski (KS KTH Krynica ) 22 11 7 4 28 2 1 0 0 0
188 Jarosław Grzesik (Ciarko KH/Mazowsze Legia) 22 11 7 4 20 1 0 1 1 -8
189 Mateusz Leśniowski (MMKS Nowy Targ) 19 11 7 4 10 0 0 0 0 -1
190 Przemysław Leśnicki (Ciarko KH/MMKS Nowy Targ) 22 11 5 6 18 1 0 1 0 4
191 Bartosz Dąbkowski (JKH GKS) 45 11 5 6 42 3 1 5 0 -3
192 Michał Karcz (ComArch Cracovia) 17 11 5 6 14 2 1 3 0 -2
193 Maciej Rajski (KS KTH Krynica ) 28 11 5 6 20 1 0 2 0 -14
194 Damian Kiełbasa (JKH GKS) 54 11 5 6 30 1 1 0 0 -11
195 Miroslav Sekáč (Ciarko KH) 25 11 4 7 8 3 0 3 0 -9
196 Oktawiusz Marcińczak (Zagłębie) 42 11 3 8 68 0 0 4 0 8
197 Mariusz Dulęba (ComArch Cracovia) 53 11 2 9 40 0 0 5 0 15
198 Paweł Wacławczyk (Orlik Opole) 16 10 7 3 4 2 0 0 0 -1
199 Piotr Winiarski (TKH Nesta) 40 10 6 4 26 2 0 1 0 -4
200 Łukasz Rutkowski (Cracovia II) 56 10 6 4 18 3 0 1 1 -6
201 Dawid Kruczek (KS KTH Krynica ) 23 10 5 5 57 4 0 4 0 -7
202 Michał Gryc (Akuna Naprzód) 53 10 5 5 49 0 0 1 0 -32
203 Mateusz Tylka (MMKS Nowy Targ) 20 10 5 5 22 0 0 2 0 -3
204 Szymon Wróbel (MMKS Nowy Targ) 18 10 3 7 56 1 0 3 0 -3
205 Krzysztof Sulka (MMKS Nowy Targ) 17 10 3 7 10 1 0 5 0 -3
206 Łukasz Elżbieciak (Akuna Naprzód) 47 10 3 7 14 0 0 2 0 -32
207 Sebastian Łabuz (Wojas Podhale) 59 10 3 7 32 2 0 1 1 4
208 Łukasz Sękowski (Aksam Unia) 26 9 7 2 8 1 0 0 0 2
209 Łukasz Sznotala (ComArch Cracovia) 14 9 5 4 16 2 0 3 0 -2
210 Łukasz Bułanowski (Mazowsze Legia) 10 9 5 4 32 1 2 1 1 2
211 Mateusz Gnida (Bisset Polonia) 13 9 5 4 4 1 0 1 0 0
212 Mateusz Pawlak (Akuna Naprzód) 50 9 3 6 139 2 0 3 0 -11
213 Andrzej Nenko (MMKS Nowy Targ) 20 9 3 6 16 0 0 3 0 3
214 Andrzej Banaszczak (Zagłębie) 31 9 2 7 22 2 0 1 1 -1
215 Jerzy Gabryś (Zagłębie) 56 9 1 8 46 1 0 3 1 -3
216 Daniel Galant (Wojas Podhale) 60 9 0 9 16 0 0 5 0 -6
217 Robert Sobała (HC GKS) 17 8 6 2 16 1 0 0 0 -1
218 Marek Strzyżowski (Ciarko KH) 32 8 6 2 72 2 0 1 0 -1
219 Michał Stokłosa (UKS Sielec/SMS I PZHL) 16 8 6 2 10 4 0 1 0 -5
220 Marek Sowiński (Akuna Naprzód) 41 8 5 3 8 0 0 0 0 -21
221 Paweł Bajon (Bisset Polonia) 14 8 5 3 4 1 0 1 0 0
222 Rafał Bibrzycki (Aksam Unia) 29 8 5 3 10 1 0 0 0 -2
223 Adrian Labryga (JKH GKS) 38 8 4 4 91 1 0 3 0 -9
224 Mateusz Strużyk (Energa Stoczniowiec) 27 8 4 4 12 1 0 0 0 -6
225 Robert Mandla (Bisset Polonia) 7 8 3 5 8 1 1 3 1 0
226 Mariusz Kuchnicki (TKH Nesta) 47 8 3 5 12 0 0 1 0 -21
227 Tomasz Chyliński (TKH Nesta) 37 8 3 5 16 0 0 1 0 -6
228 Tomáš Kramný (KS KTH Krynica ) 22 8 3 5 20 3 0 1 0 0
229 Łukasz Szumal (MMKS Nowy Targ) 17 8 2 6 47 1 0 1 0 -2
230 Szymon Urbańczyk (HC GKS) 21 8 1 7 18 0 0 3 0 -8
231 Emrik Larsson (Orlik Opole) 9 8 1 7 4 0 0 2 1 0
232 Tomasz Bulanda (KS KTH Krynica ) 20 8 1 7 4 0 0 3 0 -9
233 Robert Najdek (Akuna Naprzód) 16 7 4 3 16 2 0 3 0 -23
234 Przemysław Kostrzycki (UKS Sielec) 19 7 3 4 18 1 0 0 0 -4
235 Maciej Rompkowski (Energa Stoczniowiec) 33 7 3 4 35 0 0 0 0 5
236 Grzegorz Pidło (HC GKS) 19 7 3 4 6 0 0 0 0 -2
237 Piotr Cinalski (Aksam Unia) 44 7 2 5 82 1 0 1 0 -4
238 Paweł Benasiewicz (Energa Stoczniowiec) 40 7 0 7 28 0 0 0 0 7
239 Michał Wieczorek (TKH Nesta) 34 6 6 0 10 0 0 0 0 -7
240 Bartłomiej Bychawski (Zagłębie/Orlik Opole) 31 6 5 1 38 2 0 0 0 -3
241 Jakub Wójcik (Orlik Opole) 19 6 5 1 18 0 0 0 0 -2
242 Maciej Sulka (Wojas Podhale) 54 6 3 3 49 0 0 1 0 3
243 Patryk Noworyta (ComArch Cracovia) 48 6 3 3 24 3 0 2 0 14
244 Dawid Słowakiewicz (Akuna Naprzód) 33 6 3 3 50 2 0 0 0 -32
245 Mateusz Wiśniewski (TKH Nesta/Mazowsze Legia) 23 6 3 3 16 1 1 0 0 -4
246 Mateusz Stopiński (Orlik Opole) 20 6 2 4 6 1 0 2 0 -4
247 Dimitri Bogus (Mazowsze Legia) 19 6 2 4 32 1 0 2 1 -4
248 Sebastian Owczarek (Bisset Polonia/Ciarko KH) 29 6 2 4 20 0 0 1 0 5
249 Artur Woźniak (MMKS Nowy Targ) 20 6 2 4 10 1 1 1 0 -4
250 Maciej Waluszek (Orlik Opole) 20 6 2 4 8 0 0 2 0 -1
251 Robert Błażowski (KS KTH Krynica ) 19 6 2 4 14 0 0 1 0 -8
252 Rafał Żołnierczyk (KS KTH Krynica ) 18 6 2 4 6 0 0 0 0 -11
253 Radosław Galant (GKS Tychy) 53 6 2 4 12 0 0 0 0 3
254 Paweł Skrzypkowski (Energa Stoczniowiec) 47 6 2 4 22 0 0 1 0 5
255 Andrzej Gretka (Akuna Naprzód) 35 6 2 4 18 0 0 1 0 -18
256 Tibor Schneider (Ciarko KH) 17 6 2 4 56 2 0 1 0 -5
257 Dawid Majoch (Cracovia II) 12 6 1 5 14 0 0 0 0 0
258 Rafał Solon (Ciarko KH) 38 6 1 5 10 0 0 0 0 0
259 Rafał Twardy (Aksam Unia) 32 6 1 5 14 0 0 3 0 -7
260 Kamil Floriańczyk (Mazowsze Legia) 19 6 1 5 32 0 0 1 1 2
261 Łukasz Mejka (GKS Tychy) 44 6 1 5 30 1 0 1 0 7
262 Bartłomiej Gawlina (Ciarko KH/JKH GKS) 30 6 0 6 6 0 0 1 0 -15
263 Bartłomiej Pociecha (KS KTH Krynica /SMS I PZHL) 18 5 5 0 32 2 0 0 0 -1
264 Sebastian Szydło (Orlik Opole) 7 5 4 1 14 2 1 0 0 -2
265 Łukasz Kopczyński (Cracovia II) 2 5 4 1 2 1 1 1 0 0
266 Patrik Ščibran (KS KTH Krynica ) 31 5 3 2 50 0 0 2 0 1
267 Piotr Rarok (UKS Sielec) 21 5 3 2 20 1 0 0 0 -5
268 Paweł Banachewicz (GKS Tychy) 27 5 3 2 4 0 1 0 0 5
269 Krzysztof Wróblewski (Energa Stoczniowiec) 38 5 2 3 6 0 0 0 0 7
270 Krystian Samek (UKS Sielec) 3 5 2 3 6 1 0 2 0 0
271 Damian Dubel (KS KTH Krynica ) 24 5 2 3 18 1 0 0 0 -18
272 Marek Badžo (Aksam Unia) 9 5 2 3 6 1 0 0 1 -2
273 Grzegorz Sobała (HC GKS) 8 5 2 3 6 1 0 2 0 -3
274 Jermu Porthen (TKH Nesta) 15 5 2 3 30 0 0 2 0 -1
275 Adrian Maciejko (Ciarko KH) 26 5 2 3 4 0 0 0 0 3
276 Radosław Nalewajka (SMS I PZHL) 13 5 1 4 12 0 0 0 1 0
277 Tomasz Peksa (Bisset Polonia/HC GKS) 13 5 1 4 12 0 0 2 0 0
278 Leszek Piksa (KS KTH Krynica ) 25 5 0 5 20 0 0 2 0 -23
279 Michał Marek (MMKS Nowy Targ) 20 5 0 5 28 0 0 3 0 -4
280 Marcin Kopczyński (Cracovia II) 9 4 3 1 8 1 0 0 0 0
281 Łukasz Stychno (UKS Sielec) 8 4 3 1 0 1 0 0 0 -4
282 Damian Zarotyński (SMS I PZHL) 11 4 3 1 10 0 0 0 0 0
283 Tomasz Demkowicz (Ciarko KH) 25 4 3 1 14 1 0 1 0 -11
284 Maciej Resiak (Orlik Opole) 18 4 2 2 20 0 0 1 0 -4
285 Rafał Bernacki (Akuna Naprzód) 52 4 2 2 32 2 0 1 0 -35
286 Krzysztof Zwierz (Orlik Opole) 20 4 2 2 18 1 0 1 0 0
287 Łukasz Podsiadło (Zagłębie) 38 4 2 2 20 0 0 0 0 -1
288 Oscar Plechawski (Mazowsze Legia) 16 4 2 2 26 0 0 0 0 -4
289 Bartosz Ciura (SMS I PZHL) 14 4 2 2 22 1 0 1 0 0
290 Marcin Pawłowski (Mazowsze Legia) 18 4 2 2 18 0 1 2 0 -1
291 Piotr Zyga (Bisset Polonia) 14 4 2 2 12 0 0 2 0 0
292 Paweł Kozendra (Cracovia II) 7 4 2 2 26 1 0 1 0 0
293 Bartłomiej Hercog (HC GKS) 14 4 1 3 16 0 0 0 0 1
294 Dawid Maciejewski (Energa Stoczniowiec) 35 4 1 3 16 0 0 0 0 0
295 Piotr Kaim (Orlik Opole) 20 4 1 3 53 1 0 1 0 0
296 Tomasz Rostkowski (Mazowsze Legia) 10 4 1 3 6 0 0 0 0 3
297 Michał Działo (Akuna Naprzód) 40 4 1 3 54 0 0 2 0 -28
298 Daniel Kapica (SMS I PZHL) 11 4 1 3 6 0 0 1 0 0
299 Patryk Kogut (Akuna Naprzód/SMS I PZHL) 5 4 1 3 0 1 0 2 0 0
300 Adrian Kurz (Akuna Naprzód) 41 4 1 3 26 0 0 1 0 -19
301 Dawid Maj (Energa Stoczniowiec) 38 4 1 3 39 0 0 1 0 2
302 Władysław Bryniczka (MMKS Nowy Targ) 11 4 0 4 51 0 0 1 0 -3
303 Krzysztof Kozłowski (Bisset Polonia/HC GKS) 16 4 0 4 36 0 0 2 1 -2
304 Łukasz Zachariasz (Energa Stoczniowiec/Zagłębie) 24 4 0 4 42 0 0 1 0 -9
305 Tomasz Pastryk (JKH GKS) 53 3 2 1 46 1 0 0 0 -10
306 Marcin Mazur (Bisset Polonia) 6 3 2 1 2 1 0 0 0 0
307 Piotr Majewski (UKS Sielec) 20 3 2 1 22 0 0 0 0 -9
308 Łukasz Nalewajka (SMS I PZHL) 13 3 2 1 16 0 0 0 0 0
309 Maciej Kruczek (KS KTH Krynica ) 6 3 2 1 16 1 0 1 0 -2
310 Kamil Pawlik (SMS I PZHL) 12 3 1 2 4 0 0 2 0 0
311 Piotr Krzesak (HC GKS) 12 3 1 2 14 0 0 0 0 0
312 Oskar Lehmann (SMS I PZHL) 12 3 1 2 4 0 0 2 0 0
313 Karol Szaniawski (Mazowsze Legia) 3 3 1 2 0 0 1 0 0 0
314 Łukasz Wilczek (Akuna Naprzód) 13 3 1 2 33 0 0 2 0 -5
315 Marcin Obrał (Orlik Opole) 19 3 1 2 4 0 0 1 0 -2
316 Piotr Pach (KS KTH Krynica ) 30 3 1 2 20 0 0 1 0 -7
317 Mateusz Szymański (HC GKS/SMS I PZHL) 15 3 1 2 4 0 1 1 0 0
318 Łukasz Sośnierz (Akuna Naprzód) 23 3 1 2 2 0 0 0 0 -12
319 Patryk Wajda (ComArch Cracovia) 53 3 1 2 4 0 0 0 0 3
320 Adrian Kowalczyk (SMS I PZHL) 2 3 1 2 8 1 0 1 0 0
321 Robert Mrugała (MMKS Nowy Targ) 18 3 1 2 10 1 0 0 0 -1
322 Kamil Gawęcki (UKS Sielec) 13 3 0 3 2 0 0 2 0 -3
323 Krzysztof Kozak (Cracovia II) 19 3 0 3 28 0 0 1 0 2
324 Marcin Kotuła (UKS Sielec) 7 3 0 3 38 0 0 3 0 0
325 Mariusz Obstarczyk (Aksam Unia) 31 3 0 3 42 0 0 1 0 -2
326 Jakub Jaskólski (UKS Sielec) 21 3 0 3 36 0 0 0 0 -6
327 Damian Piotrowicz (SMS I PZHL) 2 3 0 3 0 0 0 2 0 0
328 Mateusz Krupiński (UKS Sielec/SMS I PZHL) 16 3 0 3 6 0 0 0 0 -3
329 Tomasz Landowski (Cracovia II) 39 3 0 3 14 0 0 1 0 1
330 Jarosław Kuc (Zagłębie) 24 3 0 3 14 0 0 1 0 -12
331 Tomasz Majewski (UKS Sielec) 16 2 2 0 49 1 0 0 0 -11
332 Artur Gwiżdż (Akuna Naprzód) 21 2 2 0 46 1 1 0 0 -8
333 Adrian Tyburski (SMS I PZHL) 14 2 2 0 6 2 0 0 0 0
334 Michał Zwinczak (MMKS Nowy Targ) 11 2 1 1 8 0 0 0 0 -3
335 Kamil Górny (JKH GKS) 55 2 1 1 18 0 0 0 0 -23
336 Bartosz Matczak (GKS Tychy) 37 2 1 1 8 0 0 0 0 2
337 Kamil Wcisło (MMKS Nowy Targ) 6 2 1 1 0 0 0 0 0 -2
338 Martin Balčík (Zagłębie) 11 2 1 1 26 1 0 0 0 3
339 Bartłomiej Gaj (Wojas Podhale) 33 2 1 1 29 0 0 0 0 -3
340 Michał Krokosz (GKS Tychy) 18 2 1 1 4 0 0 0 0 0
341 Daniel Janoszek (Bisset Polonia) 10 2 1 1 6 1 0 1 0 0
342 Jakub Wanacki (Orlik Opole/SMS I PZHL) 7 2 1 1 12 1 0 0 0 -3
343 Bartosz Aleniewski (SMS I PZHL) 14 2 1 1 24 1 0 0 0 0
344 Tomasz Rasikoń (HC GKS) 20 2 1 1 18 0 0 0 0 -6
345 Michał Porębski (TKH Nesta) 30 2 1 1 6 1 0 0 0 -3
346 Artur Kret (Wojas Podhale) 25 2 0 2 10 0 0 0 0 -1
347 Marcin Tomaszkiewicz (Bisset Polonia) 10 2 0 2 10 0 0 2 0 0
348 Michał Kogut (SMS I PZHL) 2 2 0 2 0 0 0 0 0 0
349 Dawid Olchawski (MMKS Nowy Targ) 4 2 0 2 2 0 0 0 0 -2
350 Michał Kasperczyk (Aksam Unia) 13 2 0 2 2 0 0 1 0 -2
351 Konrad Guzik (Cracovia II) 46 2 0 2 24 0 0 0 0 2
352 Grzegorz Król (UKS Sielec) 18 2 0 2 16 0 0 1 1 -6
353 Paweł Głaz (Bisset Polonia) 7 2 0 2 2 0 0 2 0 0
354 Maciej Stępski (Mazowsze Legia) 12 2 0 2 6 0 0 0 0 -1
355 Przemysław Krzemień (Aksam Unia) 17 1 1 0 8 1 0 0 0 -8
356 Robert Brocławik (KS KTH Krynica ) 4 1 1 0 0 0 0 0 0 -2
357 Damian Matla (GKS Tychy) 15 1 1 0 4 0 0 0 0 -1
358 Paweł Mainka (Cracovia II) 14 1 1 0 8 0 0 0 0 0
359 Mateusz Zięba (SMS I PZHL) 3 1 1 0 4 0 0 0 0 0
360 Artur Wieczorek (SMS I PZHL) 2 1 1 0 0 1 0 0 0 0
361 Michał Szczurek (JKH GKS) 16 1 1 0 2 0 0 0 0 -5
362 Antoni Jabłoński (Mazowsze Legia) 6 1 1 0 0 0 0 0 0 1
363 Mateusz Bober (SMS I PZHL) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
364 Dawid Szczepaniec (Bisset Polonia) 10 1 1 0 20 1 0 0 0 0
365 Robert Tyczyński (KS KTH Krynica ) 30 1 1 0 28 1 0 0 0 -26
366 Sławomir Chodysz (Orlik Opole) 9 1 1 0 20 0 0 0 0 0
367 Bartosz Gabryś (SMS I PZHL) 1 1 1 0 2 0 0 0 0 0
368 Tomasz Mackiewicz (JKH GKS) 20 1 1 0 2 0 0 0 0 -5
369 Maciej Sobol (Cracovia II) 8 1 1 0 0 0 0 0 0 0
370 Bartłomiej Zdrojewski (SMS I PZHL) 3 1 1 0 29 0 0 0 0 0
371 Filip Filipowicz (Cracovia II) 5 1 1 0 0 0 1 0 0 0
372 Krzysztof Konieczny (Bisset Polonia) 7 1 1 0 2 1 0 0 0 0
373 Mariusz Gurazda (GKS Tychy) 10 1 1 0 6 0 0 0 0 0
374 Marcin Kabat (Energa Stoczniowiec) 20 1 0 1 6 0 0 0 0 -1
375 Miłosz Lidtke (TKH Nesta) 49 1 0 1 34 0 0 1 0 -22
376 Tomasz Worotyński (Cracovia II) 12 1 0 1 0 0 0 0 0 0
377 Mateusz Sordon (Orlik Opole) 5 1 0 1 2 0 0 1 0 -2
378 Bartosz Skólmowski (SMS I PZHL) 11 1 0 1 6 0 0 0 0 0
379 Łukasz Batkiewicz (Wojas Podhale) 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0
380 Kamil Nowiński (Mazowsze Legia) 11 1 0 1 20 0 0 0 0 0
381 Wojciech Błaszków (Orlik Opole) 7 1 0 1 2 0 0 1 0 -1
382 Mateusz Wira (UKS Sielec) 15 1 0 1 12 0 0 0 0 -4
383 Szymon Marzec (SMS I PZHL) 2 1 0 1 2 0 0 1 0 0
384 Krzysztof Kantor (Energa Stoczniowiec) 13 1 0 1 4 0 0 0 0 4
385 Sebastian Baca (UKS Sielec/SMS I PZHL) 16 1 0 1 25 0 0 0 0 -2
386 Kamil Zienkiewicz (Energa Stoczniowiec) 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0
387 Mateusz Białek (UKS Sielec/SMS I PZHL) 10 1 0 1 8 0 0 1 0 -4
388 Kacper Jankowski (SMS I PZHL) 12 1 0 1 2 0 0 0 1 0
389 Rafał Cieślik (Bisset Polonia) 8 1 0 1 24 0 0 0 0 0
390 Krystian Cyganik (Ciarko KH) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
391 Dariusz Gaczoł (SMS I PZHL) 11 0 0 0 6 0 0 0 0 0
392 Karol Piotrowski (Aksam Unia) 6 0 0 0 12 0 0 0 0 -2
393 Michał Kret I (UKS Sielec) 15 0 0 0 8 0 0 0 0 -1
394 Norbert Kukulak (SMS I PZHL) 2 0 0 0 4 0 0 0 0 0
395 Mateusz Gacek (MMKS Nowy Targ) 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
396 Tomasz Cieślicki (KS KTH Krynica ) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 1
397 Przemysław Pawłowski (Orlik Opole) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
398 Mariusz Szaniawski (Mazowsze Legia) 13 0 0 0 33 0 0 0 0 -7
399 Dawid Szuster (Orlik Opole) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
400 Patryk Pronobis (TKH Nesta) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Dawid Tomasiak (KS KTH Krynica ) 11 0 0 0 4 0 0 0 0 -5
402 Mateusz Solon (Ciarko KH) 7 0 0 0 0 0 0 0 0 -2
403 Sebastian Gorczyca (UKS Sielec/SMS I PZHL) 8 0 0 0 4 0 0 0 0 -1
404 Łukasz Wolny (Cracovia II) 11 0 0 0 6 0 0 0 0 0
405 Daniel Cichoń (SMS I PZHL) 12 0 0 0 4 0 0 0 0 0
406 Maciej Stehlik (UKS Sielec/SMS I PZHL) 6 0 0 0 6 0 0 0 0 -1
407 Karol Hirsz (Orlik Opole) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
408 Mateusz Iskrzycki (Wojas Podhale) 18 0 0 0 0 0 0 0 0 -7
409 Wojciech Bąkowski (JKH GKS) 9 0 0 0 0 0 0 0 0 -4
410 Igor Sarna (SMS I PZHL) 12 0 0 0 12 0 0 0 0 0
411 Bartłomiej Stępień (SMS I PZHL) 2 0 0 0 6 0 0 0 0 0
412 Kamil Kalinowski (TKH Nesta) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 -3
413 Sebastian Rząca (KS KTH Krynica ) 6 0 0 0 4 0 0 0 0 -4
414 Dawid Jaracz (Cracovia II) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
415 Łukasz Szczepański (UKS Sielec) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
416 Paweł Lerch (JKH GKS) 20 0 0 0 0 0 0 0 0 -8
417 Łukasz Domek (KS KTH Krynica ) 12 0 0 0 2 0 0 0 0 -9
418 Artur Olszewski (JKH GKS) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
419 Rafał Balcewicz (Energa Stoczniowiec) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
420 Michał Wiktor (MMKS Nowy Targ) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
421 Tomasz Zawiłowicz (Cracovia II) 2 0 0 0 25 0 0 0 0 0
422 Michał Cebulak (Cracovia II) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
423 Jakub Gimiński (TKH Nesta) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
424 Grzegorz Leśniak (UKS Sielec) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
425 Wojciech Krzyżycki (UKS Sielec) 7 0 0 0 6 0 0 0 0 0
426 Damian Ciepły (Ciarko KH) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
427 Łukasz Gacek (MMKS Nowy Targ) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 -3
428 Maciej Ryś (Bisset Polonia) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
429 Łukasz Dudzik (KS KTH Krynica ) 10 0 0 0 0 0 0 0 0 -6
430 Michał Zubek (KS KTH Krynica ) 4 0 0 0 4 0 0 0 0 -2
431 Paweł Koza (Cracovia II) 14 0 0 0 2 0 0 0 0 0
432 Piotr Żeniewski (Mazowsze Legia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
433 Szymon Pasiut (Cracovia II) 14 0 0 0 10 0 0 0 0 0
434 Kamil Ryło (UKS Sielec) 6 0 0 0 2 0 0 0 0 0
435 Michał Gnyp (Akuna Naprzód) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 -1
436 Artur Zieliński (Ciarko KH) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
437 Adrian Pietras (TKH Nesta) 17 0 0 0 16 0 0 0 0 -1
438 Dariusz Kawalec (Cracovia II) 14 0 0 0 2 0 0 0 0 0
439 Justin Mazurek (Bisset Polonia/Zagłębie) 4 0 0 0 4 0 0 0 0 0
440 Adam Jaskólski (UKS Sielec) 7 0 0 0 2 0 0 0 0 -4
441 Wojciech Frańczak (Orlik Opole) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
442 Tomasz Surgot (Energa Stoczniowiec) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
443 Filip Kwieciński (Energa Stoczniowiec) 20 0 0 0 4 0 0 0 0 5
444 Łukasz Zięba (SMS I PZHL) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
445 Dariusz Domogała (HC GKS) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
446 Krystian Maślak (Ciarko KH) 6 0 0 0 4 0 0 0 0 -2
447 Andrzej Niewiadomski (Mazowsze Legia) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
448 Marcin Gurgul (KS KTH Krynica ) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 -2
449 Mateusz Podsiedlik (Akuna Naprzód) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
450 Michał Jarnutowski (UKS Sielec) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 -3
451 Tomasz Rusiecki (UKS Sielec) 8 0 0 0 2 0 0 0 0 0
452 Adam Przystał (Aksam Unia/HC GKS) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
453 Szymon Skóra (UKS Sielec) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
454 Kamil Gościmiński (TKH Nesta) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
455 Grzegorz Fuks (GKS Tychy) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
456 Jan Lukaštík (Akuna Naprzód) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
457 Damian Kran (Mazowsze Legia) 5 0 0 0 6 0 0 0 0 -2
458 Damian Kujawa (UKS Sielec) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
459 Dawid Hućko (Ciarko KH) 6 0 0 0 2 0 0 0 0 -1
460 Marcin Kołodziej (UKS Sielec) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 -3
461 Gabriel Połącarz (Mazowsze Legia) 1 0 0 0 6 0 0 0 0 0
462 Grzegorz Myjak (KS KTH Krynica ) 10 0 0 0 6 0 0 0 0 0
463 Mariusz Kraus (Cracovia II) 11 0 0 0 4 0 0 0 0 0
464 Mateusz Domogała (HC GKS) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
465 Przemysław Piekarz (Akuna Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
466 Bartłomiej Kowalski (Bisset Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
467 Rafał Plutecki (HC GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
468 Marek Trybuś (HC GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
469 Dariusz Olejnik (Orlik Opole) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
470 Tomasz Stasiowski (Bisset Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
471 Tomasz Pawłowski (Mazowsze Legia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
472 Kamil Cichewicz (HC GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
473 Mateusz Wilusz (Ciarko KH) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
474 Sebastian Hajnos (MMKS Nowy Targ) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
475 Damian Kuczaj (Cracovia II) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
476 Michał Matuszyk (KS KTH Krynica ) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
477 Michał Ruszkowski (Energa Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
478 Mario Kalina (Bisset Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
479 Łukasz Król (GKS Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
480 Mirosław Jagoda (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
481 Krzysztof Płonka (Bisset Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
482 Peter Krecháč (HC GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
483 Paweł Stalmach (HC GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
484 Łukasz Kowal (MMKS Nowy Targ) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
485 Jakub Serwiński (SMS I PZHL) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
486 Maciej Kwiecień (UKS Sielec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
487 Karol Grzeszczak (HC GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
488 Patryk Franki (HC GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
489 Jakub Ciupa (Bisset Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
490 Aleksandr Klimow (Ciarko KH) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
491 Wiaczesław Triasunow (Ciarko KH) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
492 Jewgienij Afonin (Ciarko KH) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
493 Patryk Domogała (HC GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
494 Janusz Wolnicki (UKS Sielec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

    Legenda
  • M - liczba rozegranych meczy
  • B - liczba zdobytych bramek
  • A - liczba asyst
  • PKT - ilość punktów
  • PIM - suma minut kar przeznanych w meczach
  • PPG - ilość strzelonych bramek w przewadze
  • SHG - ilość strzelonych bramek w osłabieniu
  • PPA - ilość asyst w przewadze
  • SHA - ilość asyst w osłabieniu
  • S - ilość strzałów oddanych na bramke
  • SO - ilość strzałów obronionych
  • BP - ilość bramek puszczonych
  • ŚSO - średnia ilość strzałów obronionych na mecz
  • ŚBP - średnia ilość bramek puszczonych na mecz
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V