Hokej.net Logo

Statystyki ligi

Statystyki klubu:

Sezon:    Liga:    Etap:

Lp. Imię i Nazwisko M PKT B A PIM PPG SHG PPA SHA +/-
1 Damian Kapica (Comarch Cracovia) 10 19 11 8 2 2 1 1 1 0
2 Tomasz Malasiński (Tauron KH GKS) 10 17 7 10 6 2 0 4 0 2
3 Maciej Urbanowicz (Comarch Cracovia) 10 17 6 11 0 0 1 2 1 0
4 Siergiej Ogorodnikow (TatrySki Podhale) 10 16 5 11 12 4 0 4 1 0
5 Elvijs Biezais (TatrySki Podhale) 10 15 9 6 6 3 1 5 0 0
6 Kamil Kalinowski (GKS Tychy) 11 15 8 7 6 1 0 3 0 0
7 Filip Komorski (GKS Tychy) 11 15 6 9 0 0 0 1 0 0
8 Patryk Kogut (GKS Tychy) 11 15 4 11 4 0 1 1 0 0
9 Andrej Themár (Tauron KH GKS) 10 14 11 3 4 3 0 0 0 1
10 Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy) 11 14 6 8 0 1 0 2 0 0
11 Josef Vítek (MH Automatyka) 10 14 4 10 4 1 0 1 0 6
12 Jesse Rohtla (Tauron KH GKS) 10 14 3 11 12 1 0 6 0 3
13 Leszek Laszkiewicz (JKH GKS) 10 13 7 6 8 1 0 1 0 1
14 Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy) 11 13 6 7 4 2 0 3 0 0
15 Mateusz Adamus (Anteo Naprzód) 10 13 6 7 18 1 0 2 0 0
16 Alex Szczechura (GKS Tychy) 11 13 5 8 2 1 0 1 0 0
17 Michael Cichy (GKS Tychy) 10 13 4 9 2 2 0 2 0 0
18 Bartosz Fraszko (Tauron KH GKS) 10 13 2 11 0 0 1 3 0 1
19 Krystian Dziubiński (Comarch Cracovia) 10 12 8 4 4 2 0 1 0 0
20 Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy) 11 12 8 4 2 2 0 1 0 0
21 Jan Daneček (KS Unia) 10 12 6 6 6 1 0 2 0 -1
22 Petr Polodna (MH Automatyka) 10 12 6 6 8 0 0 0 0 -1
23 Petr Šinágl (Comarch Cracovia) 10 12 4 8 4 0 1 1 0 0
24 Radosław Galant (GKS Tychy) 10 12 4 8 6 0 0 0 0 0
25 Sebastian Kowalówka (KS Unia) 10 12 3 9 6 2 0 2 0 -1
26 Tomáš Komínek (JKH GKS) 10 11 7 4 14 2 0 2 0 1
27 Jan Steber (MH Automatyka) 10 11 5 6 20 1 0 0 0 2
28 Jarosław Różański (TatrySki Podhale) 10 11 5 6 10 3 1 3 0 0
29 Patryk Wronka (Tauron KH GKS) 10 11 4 7 4 0 0 3 1 0
30 Marek Strzyżowski (Tauron KH GKS) 10 10 5 5 35 1 1 0 0 3
31 Michaił Samusienka (MH Automatyka) 10 10 4 6 2 0 0 0 0 6
32 Martin Čakajík (Tauron KH GKS) 10 10 2 8 4 2 0 5 0 3
33 Mateusz Bepierszcz (GKS Tychy) 11 10 2 8 8 0 0 0 0 0
34 Radim Haas (KS Unia) 10 9 6 3 2 0 0 1 0 1
35 Teddy Da Costa (Comarch Cracovia) 10 9 6 3 8 0 1 1 0 0
36 Jiří Charousek (Anteo Naprzód) 9 9 4 5 4 2 1 4 0 -3
37 Richard Bordowski (TMH Polonia) 10 9 4 5 4 2 0 1 0 1
38 Ilja Kaznadziej (GKS Tychy) 11 9 4 5 10 2 0 4 0 0
39 Milan Baranyk (PGE Orlik) 10 9 4 5 4 1 0 2 0 -1
40 Kamil Charousek (Anteo Naprzód) 10 9 3 6 8 2 0 4 1 -3
41 Jakub Wanacki (Tauron KH GKS) 10 9 3 6 14 1 0 2 0 1
42 Lukáš Martinka (Tauron KH GKS) 10 9 2 7 8 0 0 0 1 3
43 Błażej Salamon (TMH Polonia) 10 9 1 8 26 0 0 1 1 2
44 Karol Kisielewski (PGE Orlik) 10 8 6 2 0 3 0 0 1 1
45 Filip Stoklasa (TMH Polonia) 10 8 5 3 31 0 0 0 0 -1
46 Vladimír Lukáčik (JKH GKS) 10 8 4 4 10 4 0 3 0 2
47 Mikołaj Łopuski (Tauron KH GKS) 10 8 4 4 8 3 0 0 0 1
48 Roman Maliník (TMH Polonia) 8 8 4 4 4 0 0 1 0 2
49 Marek Indra (Anteo Naprzód) 10 8 3 5 22 1 0 2 1 -2
50 Krzysztof Zapała (TatrySki Podhale) 10 8 3 5 8 0 1 1 0 2
51 Petr Kalus (Comarch Cracovia) 10 8 3 5 6 1 0 1 0 0
52 Tomáš Sýkora (Comarch Cracovia) 8 8 3 5 10 1 0 1 0 0
53 Jakub Grof (Tauron KH GKS) 10 8 3 5 4 1 1 3 0 2
54 Radosław Sawicki (Tauron KH GKS) 10 8 3 5 4 1 0 1 2 0
55 Václav Meidl (PGE Orlik) 8 8 2 6 6 1 0 2 0 1
56 Filip Drzewiecki (Comarch Cracovia) 10 8 2 6 4 1 0 2 0 1
57 Jan Homer (JKH GKS) 9 8 2 6 18 0 0 6 0 -2
58 Adam Bagiński (GKS Tychy) 11 8 2 6 4 1 0 3 0 0
59 Mateusz Michalski (TatrySki Podhale) 9 8 2 6 8 0 0 5 0 0
60 Adam Rufer (KS Unia) 7 8 1 7 4 0 0 1 0 0
61 Maciej Kruczek (Comarch Cracovia) 10 8 1 7 2 0 0 0 0 1
62 Jan Látal (PGE Orlik) 10 8 0 8 10 0 0 3 0 -2
63 Jakub Stasiewicz (MH Automatyka) 10 7 4 3 8 1 0 0 0 2
64 Adam Skutchan (MH Automatyka) 8 7 4 3 6 0 0 0 0 -1
65 Filip Stopiński (PGE Orlik) 10 7 4 3 6 0 1 0 0 2
66 Dariusz Gruszka (Tauron KH GKS) 10 7 3 4 6 0 0 0 0 0
67 Radek Meidl (PGE Orlik) 10 7 3 4 2 2 0 1 1 -1
68 Radosław Nalewajka (JKH GKS) 10 7 2 5 2 1 0 2 0 2
69 Dominik Paś (JKH GKS/SMS PZHL) 12 7 2 5 8 1 0 1 0 -1
70 Martin Vozdecký (JKH GKS) 8 7 2 5 6 1 0 1 0 0
71 Kasper Bryniczka (Comarch Cracovia) 7 7 2 5 2 0 0 1 0 0
72 David Turoň (TMH Polonia) 10 7 1 6 12 0 0 1 0 0
73 Bartłomiej Neupauer (TatrySki Podhale) 10 6 4 2 28 0 1 0 0 0
74 Marcin Kolusz (TatrySki Podhale) 10 6 4 2 0 0 0 0 1 1
75 Peter Tabaček (KS Unia) 10 6 2 4 4 0 0 1 0 2
76 Michał Kalinowski (TMH Polonia) 10 6 2 4 2 0 1 0 0 -1
77 Peter Novajovský (Comarch Cracovia) 10 6 1 5 8 0 0 2 0 0
78 Marcin Jaros (Anteo Naprzód) 10 6 1 5 6 1 0 0 0 -1
79 Michal Pichnarčík (TatrySki Podhale) 10 6 1 5 4 0 0 0 0 3
80 Matej Cunik (TMH Polonia) 10 6 0 6 14 0 0 3 0 2
81 Oskar Krawczyk (Tauron KH GKS) 9 5 4 1 0 1 0 0 0 0
82 Mateusz Danieluk (TMH Polonia) 10 5 4 1 4 0 0 0 0 4
83 Jarosław Lorek (PGE Orlik) 10 5 4 1 2 0 1 1 0 0
84 Martin Przygodzki (PGE Orlik) 10 5 3 2 4 2 0 1 0 1
85 Łukasz Krzemień (TMH Polonia) 10 5 3 2 2 0 0 0 0 2
86 Rafał Dutka (Comarch Cracovia) 10 5 2 3 25 1 0 1 0 0
87 Jakub Kubeš (JKH GKS) 10 5 2 3 4 0 0 1 0 1
88 Damian Tomasik (TatrySki Podhale) 10 5 2 3 10 1 0 0 1 1
89 Jakub Šaur (KS Unia) 10 5 2 3 4 2 0 1 0 -1
90 Damian Słaboń (Comarch Cracovia) 7 5 2 3 2 1 0 1 0 0
91 Lubomir Vosatko (KS Unia) 10 5 1 4 20 0 0 2 0 0
92 Jan Šeda (Anteo Naprzód) 9 5 1 4 10 1 0 2 0 -3
93 Bartłomiej Bychawski (PGE Orlik) 10 5 1 4 24 1 0 3 0 1
94 Tomasz Kulas (JKH GKS) 10 5 1 4 4 1 0 0 0 0
95 Mateusz Bryk (GKS Tychy) 11 5 1 4 29 0 0 2 0 0
96 Vlastimil Bilčík (MH Automatyka) 10 5 0 5 8 0 0 1 0 3
97 Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovia) 10 5 0 5 2 0 0 2 1 -1
98 Kacper Guzik (GKS Tychy) 6 5 0 5 2 0 0 0 0 0
99 Dmitrij Samarin (TatrySki Podhale) 10 5 0 5 8 0 0 4 0 0
100 Jakub Jaworski (TMH Polonia) 10 4 3 1 4 0 0 0 0 -2
101 Rafał Podlipni (TatrySki Podhale) 8 4 2 2 0 1 0 1 0 0
102 Damian Piotrowicz (KS Unia) 10 4 2 2 8 1 0 0 0 -2
103 Marek Pohl (Anteo Naprzód) 10 4 2 2 10 0 0 0 0 -3
104 Sebastian Szydło (PGE Orlik) 10 4 2 2 4 1 0 1 0 0
105 Mateusz Strużyk (MH Automatyka) 10 4 2 2 4 0 0 1 0 -3
106 Adrian Kowalówka (KS Unia) 10 4 2 2 4 0 0 1 0 1
107 Filip Wielkiewicz (TatrySki Podhale) 8 4 1 3 4 0 0 0 0 2
108 Kamil Górny (GKS Tychy) 11 4 1 3 0 0 0 0 0 0
109 Adam Domogała (Comarch Cracovia) 10 4 1 3 0 0 0 0 0 -1
110 Marcin Frączek (TMH Polonia) 9 4 1 3 0 1 0 0 0 0
111 Mateusz Gościński (GKS Tychy) 8 4 1 3 2 0 0 0 0 0
112 Dawid Majoch (Tauron KH GKS) 10 4 0 4 6 0 0 1 0 1
113 Mateusz Sordon (PGE Orlik) 10 4 0 4 0 0 0 1 0 5
114 Maciej Rybak (SMS PZHL) 10 3 3 0 6 1 0 0 0 0
115 Tomasz Kozłowski (TMH Polonia) 10 3 2 1 2 1 0 0 0 0
116 Dawid Musioł (Anteo Naprzód) 10 3 2 1 6 1 0 1 0 -6
117 Bogusław Rąpała (Tauron KH GKS) 10 3 1 2 16 0 0 0 0 1
118 Dawid Maciejewski (MH Automatyka) 9 3 1 2 4 0 0 2 0 -2
119 Jan Sołtys (SMS PZHL) 9 3 1 2 4 0 0 0 0 0
120 Dominik Nahunko (Tauron KH GKS) 10 3 1 2 4 0 0 0 0 2
121 Dariusz Wanat (KS Unia) 10 3 1 2 8 0 0 0 0 -1
122 Kamil Wróbel (JKH GKS) 10 3 1 2 4 0 0 0 0 1
123 Krzysztof Kantor (MH Automatyka) 10 3 1 2 10 0 0 1 0 -2
124 Maciej Rompkowski (MH Automatyka) 9 3 1 2 6 1 0 1 0 -6
125 Kamil Dolny (MH Automatyka) 10 3 1 2 2 0 0 0 0 -1
126 Michał Kotlorz (GKS Tychy) 11 3 1 2 8 0 0 0 0 0
127 Łukasz Nalewajka (JKH GKS) 10 3 1 2 2 0 0 1 0 0
128 Paweł Zygmunt (Comarch Cracovia/SMS PZHL) 10 3 1 2 0 0 0 0 0 0
129 Michael Kolarz (GKS Tychy) 8 3 1 2 10 0 0 0 0 0
130 Tobiasz Bigos (JKH GKS) 10 3 0 3 6 0 0 1 0 2
131 Lukáš Zíb (Comarch Cracovia) 8 3 0 3 2 0 0 0 0 0
132 Patryk Wajda (Comarch Cracovia) 10 3 0 3 6 0 0 0 0 0
133 Michał Rybak (SMS PZHL) 12 3 0 3 2 0 0 1 0 0
134 Oskar Jaśkiewicz (TatrySki Podhale) 10 3 0 3 4 0 0 1 1 1
135 Łukasz Sznotala (PGE Orlik) 10 3 0 3 2 0 0 2 0 0
136 Patryk Matusik (JKH GKS) 10 2 2 0 4 0 0 0 0 1
137 Wojciech Wojtarowicz (KS Unia) 10 2 2 0 2 0 0 0 0 1
138 Michał Woźnica (GKS Tychy) 6 2 2 0 2 0 0 0 0 0
139 Eryk Sztwiertnia (Comarch Cracovia) 6 2 2 0 2 0 0 0 0 0
140 Wojciech Stachura (Anteo Naprzód) 10 2 2 0 18 1 0 0 0 -2
141 Wojciech Gorzycki (PGE Orlik) 10 2 1 1 2 0 0 1 0 1
142 Jauhienij Kamienieu (TMH Polonia) 4 2 1 1 2 0 0 0 0 1
143 Patryk Malicki (KS Unia) 10 2 1 1 4 0 0 0 0 -2
144 Kamil Wałęga (SMS PZHL) 11 2 1 1 2 0 0 0 0 0
145 Patryk Jóźwik (SMS PZHL) 11 2 1 1 8 0 0 0 0 0
146 Dominik Jarosz (JKH GKS/SMS PZHL) 12 2 1 1 2 0 0 0 0 1
147 Łukasz Kulik (Anteo Naprzód) 9 2 1 1 4 0 0 0 0 1
148 Szymon Marzec (MH Automatyka) 10 2 1 1 27 0 0 0 0 -4
149 Michał Działo (TMH Polonia) 10 2 0 2 6 0 0 1 0 1
150 Peter Bezuška (KS Unia) 6 2 0 2 4 0 0 0 0 0
151 Jerzy Gabryś (KS Unia) 10 2 0 2 8 0 0 0 0 -1
152 Bartosz Ciura (GKS Tychy) 11 2 0 2 4 0 0 0 0 0
153 Jonas Höög (PGE Orlik) 2 2 0 2 0 0 0 1 0 0
154 Damian Szurowski (Comarch Cracovia) 5 2 0 2 4 0 0 0 0 0
155 Jakub Michałowski (JKH GKS/SMS PZHL) 12 2 0 2 2 0 0 1 0 0
156 Filip Pesta (MH Automatyka) 10 2 0 2 0 0 0 0 0 -4
157 Kamil Świerski (JKH GKS) 9 2 0 2 2 0 0 0 0 0
158 Michaił Potiechin (Anteo Naprzód) 7 2 0 2 6 0 0 0 0 0
159 Tomasz Pastryk (TMH Polonia) 10 2 0 2 8 0 0 0 0 -1
160 Jakub Witecki (GKS Tychy) 5 2 0 2 2 0 0 0 0 0
161 Arkadiusz Nowak (Tauron KH GKS) 10 2 0 2 2 0 0 0 0 1
162 Marcin Słodczyk (Anteo Naprzód) 7 2 0 2 2 0 0 0 0 0
163 Michał Stokłosa (Anteo Naprzód) 9 2 0 2 0 0 0 1 0 -3
164 Sebastian Brynkus (SMS PZHL) 10 1 1 0 4 0 0 0 0 0
165 Kacper Różycki (MH Automatyka) 8 1 1 0 2 0 0 0 0 -3
166 Szymon Skrodziuk (Anteo Naprzód) 9 1 1 0 4 0 0 0 0 -4
167 Michał Bernacki (SMS PZHL) 6 1 1 0 2 0 0 0 0 0
168 Sebastian Wachowski (MH Automatyka) 9 1 1 0 8 0 0 0 0 -3
169 Adam Rajski (Anteo Naprzód) 9 1 1 0 4 1 0 0 0 -1
170 Karol Wąsiński (PGE Orlik) 10 1 1 0 4 0 0 0 0 -1
171 Patryk Pelaczyk (JKH GKS) 6 1 0 1 25 0 0 0 0 1
172 Patryk Gogoc (SMS PZHL) 3 1 0 1 2 0 0 0 0 0
173 Miroslav Zaťko (PGE Orlik) 8 1 0 1 35 0 0 0 0 0
174 Marek Wróbel (MH Automatyka) 3 1 0 1 6 0 0 0 0 1
175 Arkadiusz Kostek (PGE Orlik) 10 1 0 1 8 0 0 0 0 0
176 Patryk Noworyta (Comarch Cracovia) 10 1 0 1 4 0 0 1 0 0
177 Dmytro Demjaniuk (PGE Orlik) 10 1 0 1 4 0 0 1 0 0
178 Marek Kosakowski (Anteo Naprzód) 9 1 0 1 16 0 0 1 0 -2
179 Jakub Gimiński (JKH GKS) 9 1 0 1 6 0 0 0 0 0
180 Adrian Kurz (Anteo Naprzód) 9 1 0 1 0 0 0 1 0 0
181 Denis Dalidowicz (TatrySki Podhale) 5 1 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia) 5 1 0 1 0 0 0 0 0 0
183 Dmytro Szczerbakow (MH Automatyka) 10 1 0 1 4 0 0 0 0 0
184 Szymon Mularczyk (SMS PZHL/TMH Polonia) 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0
185 Patryk Wysocki (MH Automatyka) 10 1 0 1 0 0 0 0 0 3
186 Sebastian Owczarek (TMH Polonia) 10 1 0 1 8 0 0 0 0 1
187 Mateusz Gębczyk (KS Unia) 8 1 0 1 6 0 0 0 0 -1
188 Sebastian Kłaczyński (TMH Polonia) 7 1 0 1 0 0 0 0 0 0
189 Kamil Paszek (KS Unia) 10 1 0 1 0 0 0 0 0 -3
190 Kamil Kącki (JKH GKS) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
191 Bartosz Kosmęda (Anteo Naprzód) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
192 Dawid Zielosko (Anteo Naprzód) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
193 Marcin Wróbel (SMS PZHL) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
194 Robert Mrugała (TatrySki Podhale) 10 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
195 Mateusz Wojdyła (TatrySki Podhale) 7 0 0 0 8 0 0 0 0 -1
196 Kyryło Herasymenko (MH Automatyka) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
197 Igor Sarna (Anteo Naprzód) 10 0 0 0 4 0 0 0 0 -3
198 Kamil Falkenhagen (TMH Polonia) 9 0 0 0 4 0 0 0 0 -2
199 Mariusz Żywiołek (Anteo Naprzód) 8 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
200 Maciej Sulka (TatrySki Podhale) 9 0 0 0 10 0 0 0 0 1
201 Iwo Sroka (Anteo Naprzód) 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
202 Patryk Jarosz (SMS PZHL) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
203 Kamil Klocek (SMS PZHL) 9 0 0 0 4 0 0 0 0 0
204 Kacper Kamieniecki (SMS PZHL) 10 0 0 0 4 0 0 0 0 0
205 Armen Khoperia (SMS PZHL) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
206 Ivan Jankovič (JKH GKS) 9 0 0 0 43 0 0 0 0 1
207 Maciej Gawlik (PGE Orlik) 10 0 0 0 2 0 0 0 0 0
208 Antoni Kot (SMS PZHL) 6 0 0 0 2 0 0 0 0 0
209 Przemysław Michalski (TatrySki Podhale) 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
210 Remigiusz Gazda (GKS Tychy) 10 0 0 0 4 0 0 0 0 0
211 Michał Lacheta (KS Unia) 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
212 Kamil Sikora (PGE Orlik) 8 0 0 0 4 0 0 0 0 0
213 Filip Mazurkiewicz (SMS PZHL) 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
214 Mateusz Zieliński (Tauron KH GKS/SMS PZHL) 11 0 0 0 6 0 0 0 0 -1
215 Krzysztof Bryk (JKH GKS) 8 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
216 Marcel Hatłas (KS Unia) 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
217 Lukaš Říha (KS Unia) 2 0 0 0 6 0 0 0 0 0
218 Sebastian Iwaniak (KS Unia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
219 Alexis Svitac (TatrySki Podhale) 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
220 Jan Wolski (TatrySki Podhale) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
221 Maciej Balcerek (JKH GKS) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
222 Marcin Horzelski (GKS Tychy) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
223 Adam Kot (SMS PZHL) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
224 Patryk Wsół (TatrySki Podhale) 4 0 0 0 6 0 0 0 0 0
225 Miłosz Noworyta (SMS PZHL) 11 0 0 0 2 0 0 0 0 0
226 Daniel Malczewski (SMS PZHL) 8 0 0 0 2 0 0 0 0 0
227 Wiktor Urbański (SMS PZHL) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
228 Łukasz Dybaś (TMH Polonia) 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
229 Bartosz Bichta (JKH GKS) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
230 Kacper Kapłon (Anteo Naprzód) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
231 Kamil Kapica (TatrySki Podhale) 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
232 Kordian Chorążyczewski (JKH GKS) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
233 Łukasz Kamiński (SMS PZHL) 10 0 0 0 4 0 0 0 0 0
234 Szymon Luszniak (SMS PZHL) 10 0 0 0 4 0 0 0 0 0
235 Jakub Blanik (JKH GKS) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Łukasz Siuty (TatrySki Podhale) 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
237 Olaf Bizacki (SMS PZHL) 11 0 0 0 10 0 0 0 0 0
238 Oskar Lehmann (MH Automatyka) 10 0 0 0 12 0 0 0 0 -3
239 Gilbert Leśniak (MH Automatyka) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
240 Konrad Gruszczyk (SMS PZHL) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
241 Wojciech Wrycza (MH Automatyka) 7 0 0 0 0 0 0 0 0 -2
242 Maksymilian Bednarz (SMS PZHL) 9 0 0 0 4 0 0 0 0 0
243 Bartłomiej Stępień (TMH Polonia) 8 0 0 0 4 0 0 0 0 0
244 Maciej Anklewicz (SMS PZHL) 7 0 0 0 2 0 0 0 0 0
245 Jakub Krzak (KS Unia) 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
246 Adam Kołodziej (SMS PZHL) 10 0 0 0 14 0 0 0 0 0
247 Jakub Piper (Anteo Naprzód) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
248 Adrian Prusak (SMS PZHL) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
249 Kamil Filip (TMH Polonia) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 -2
250 Oliver Paczkowski (Comarch Cracovia) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
251 Jakub Worwa (SMS PZHL) 11 0 0 0 6 0 0 0 0 0
252 Krystofer Kolanos (GKS Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
253 Artur Wieczorek (TMH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
254 Łukasz Bułanowski (KS Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
255 Patryk Krężołek (Tauron KH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Piotr Bajon (TMH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
257 Adam Świadek (SMS PZHL) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
258 Kamil Cieśla (SMS PZHL) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
259 Miłosz Idasiak (SMS PZHL) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
260 Radosław Krztoń (SMS PZHL) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
261 Bartosz Wołoszyk (SMS PZHL) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
262 Kamil Misterkiewicz (SMS PZHL) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
263 Michał Kwak (SMS PZHL) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
264 Klaudiusz Cuber (SMS PZHL) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
265 Mateusz Dworaźny (SMS PZHL) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
266 Kacper Opiłka (SMS PZHL) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
267 Igor Augustyniak (SMS PZHL) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
268 Adrian II Chabior (SMS PZHL) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Łukasz Kapusta (SMS PZHL) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
270 Jan Krzyżek (SMS PZHL) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
271 Marcin Płachetka (SMS PZHL) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
272 Bartosz Schmidt (SMS PZHL) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Dawid Wróblewski (SMS PZHL) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
274 Michał Zając (SMS PZHL) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

    Legenda
  • M - liczba rozegranych meczy
  • B - liczba zdobytych bramek
  • A - liczba asyst
  • PKT - ilość punktów
  • PIM - suma minut kar przeznanych w meczach
  • PPG - ilość strzelonych bramek w przewadze
  • SHG - ilość strzelonych bramek w osłabieniu
  • PPA - ilość asyst w przewadze
  • SHA - ilość asyst w osłabieniu
  • S - ilość strzałów oddanych na bramke
  • SO - ilość strzałów obronionych
  • BP - ilość bramek puszczonych
  • ŚSO - średnia ilość strzałów obronionych na mecz
  • ŚBP - średnia ilość bramek puszczonych na mecz
Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X