Hokej.net Logo

Sparingi PHL 2017/2018


COMARCH CRACOVIA:

01.08.2017 Comarch Cracovia - Unia Oświęcim 4:1 (3:0, 1:1, 0:0)
03.08.2017 HC Banska Bystrzyca - Comarch Cracovia 9:4 (2:0, 5:2, 2:2)
04.08.2017 Unia Oświęcim - Comarch Cracovia 6:5 (1:0, 3:4, 2:1)
10.08.2017 HC Frydek Mistek - Comarch Cracovia 2:4 (0:0, 0:1, 2:3)
15.08.2017 Polonia Bytom - Comarch Cracovia 2:3 (2:1, 0:0, 0:2)
17.08.2017 Comarch Cracovia - Polonia Bytom 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)

GKS TYCHY:

08.08.2017 GKS Tychy - Polonia Bytom 4:1 (1:0, 3:1, 0:0)
11.08.2017 Polonia Bytom - GKS Tychy 1:9 (1:3, 0:3, 0:3)
17.08.2017 HKm Zvolen - GKS Tychy 2:1 d. (1:1, 0:0, 0:0, d. 1:0) (Memorial Pavla Zábojníka w Zwoleniu)
18.08.2017 HC 07 Detva - GKS Tychy 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) (Memorial Pavla Zábojníka w Zwoleniu)
19.08.2017 GKS Tychy - HC Frýdek-Místek 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) (Memorial Pavla Zábojníka w Zwoleniu)
29.08.2017 GKS Tychy - PGE Orlik Opole 6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
31.08.2017 HC Koszyce – GKS Tychy 4:3 po dogrywce (1:2, 0:1, 2:0, d. 1:0)

POLONIA BYTOM:

4.08.2017 Polonia Bytom - Tauron KH GKS Katowice (odwołany)
8.08.2017 GKS Tychy - Polonia Bytom 4:1 (1:0, 3:1, 0:0)
11.08.2017 Polonia Bytom - GKS Tychy 1:9 (1:3, 0:3, 0:3)
15.08.2017 Polonia Bytom - Comarch Cracovia 2:3 (2:1, 0:0, 0:2)
17.08.2017 Comarch Cracovia - Polonia Bytom 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
22.08.2017 Unia Oświęcim - Polonia Bytom 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
24.08.2017 JKH GKS Jastrzębie - Polonia Bytom 3:6 (1:1, 1:2, 1:3)
29.08.2017 g.18:00 Polonia Bytom - Unia Oświęcim 6:4 (2:0, 2:1, 2:3)
30.08.2017 g.18:00 Polonia Bytom - MH Automatyka Gdańsk 2:3 po rzutach karnych (0:0, 2:0, 0:2) k. 2:3
31.08.2017 g.18:00 Polonia Bytom - Naprzód Janów 11:4 (2:0, 5:2, 4:2)

TATRYSKI PODHALE NOWY TARG:

08.08.2017 TatrySki Podhale Nowy Targ – HK Dukla Michalovce 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
11.08.2017 Tauron KH GKS Katowice – TatrySki Podhale Nowy Targ (Spotkanie rozgrywane w Sosnowcu zostało przerwane w 4 minucie i 5 sekundzie z powodu gęstej mgły).
16.08.2017 Unia Oświęcim – TatrySki Podhale Nowy Targ 2:3 k. (0:1, 1:0, 1:1, k. 0:2)
18.08.2017 TatrySki Podhale Nowy Targ – Unia Oświęcim 5:2 (2:1,2:0,1:1)
22.08.2017 HC Preszów Penguins – TatrySki Podhale Nowy Targ 4:3 (0:1, 2:2, 2:0)
25.08.2017 HK Nowa Wieś Spiska – TatrySki Podhale Nowy Targ 2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
29.08.2017 TatrySki Podhale Nowy Targ – HC Preszów Penguins 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
02.09.2017 TatrySki Podhale Nowy Targ – Tauron KH GKS Katowice 2:6 (0:2, 0:2, 2:2)

JKH GKS JASTRZĘBIE:

01.08.2017 JKH GKS Jastrzębie - PGE Orlik Opole 4:1 (2:1, 2:0, 0:0)
04.08.2017 JKH GKS Jastrzębie - AZ Hawierzów 2:3 (0:0, 0:3, 2:0)
09.08.2017 HC RT Torax Poruba 2011 - JKH GKS Jastrzębie 4:3 k. (0:0, 1:1, 2:2, k. 1:0) (Turniej w Porubie)
11.08.2017 JKH GKS Jastrzębie - Unia Oświęcim 2:4 (0:1, 2:3, 0:0) (Turniej w Porubie)
12.08.2017 JKH GKS Jastrzębie - Polska U20 5:2 (3:0, 1:1, 1:1) (Turniej w Porubie)
17.08.2017 JKH GKS Jastrzębie - MHK Dubnica 3:4 (1:1, 0:2, 2:1)
22.08.2017 PGE Orlik Opole - JKH GKS Jastrzębie 1:3 (0:0, 0:3, 1:0)
24.08.2017 JKH GKS Jastrzębie - Polonia Bytom 3:6 (1:1, 1:2, 1:3)
29.08.2017 JKH GKS Jastrzębie - Tauron KH GKS Katowice 2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
31.08.2017 MHK Dubnica - JKH GKS Jastrzębie 1:5 (1:2, 0:1, 0:2)
05.09.2017 Tauron KH GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie odwołany

PGE ORLIK OPOLE:


01.08.2017 JKH GKS Jastrzębie - PGE Orlik Opole 4:1 (2:1, 2:0, 0:0)
08.08.2017 Naprzód Janów - PGE Orlik Opole 1:4 (0:2, 1:2)
11.08.2017 PGE Orlik Opole - Naprzód Janów 3:2 k. (2:0, 0:0, 0:2, k. 2:1)
17.08.2017 HC RT Torax Poruba 2011 - PGE Orlik Opole 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
22.08.2017 PGE Orlik Opole - JKH GKS Jastrzębie 1:3 (0:0, 0:3, 1:0)
25.08.2017 PGE Orlik Opole – Tauron GKS Katowice 5:6 (2:0, 2:2, 1:4)
29.08.2017 GKS Tychy - PGE Orlik Opole 6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
01.09.2017 PGE Orlik Opole - MH Automatyka Gdańsk 3:6 (0:2, 2:3, 1:1)

KS UNIA OŚWIĘCIM:

01.08.2017 Comarch Cracovia - Unia Oświęcim 4:1 (3:0, 1:1, 0:0)
04.08.2017 Unia Oświęcim - Comarch Cracovia 6:5 (1:0, 3:4, 2:1)
10.08.2017 HC RT Torax Poruba 2011 - Unia Oświęcim 6:2 (1:0, 2:1, 3:1) (Turniej w Porubie)
11.08.2017 JKH GKS Jastrzębie - Unia Oświęcim 2:4 (0:1, 2:3, 0:0) (Turniej w Porubie)
12.08.2017 Unia Oświęcim - HC Vitkovice-Ridera U23 2:6 (0:0, 2:3, 0:3) (Turniej w Porubie)
16.08.2017 Unia Oświęcim - TatrySki Podhale Nowy Targ 2:3 k. (0:1, 1:0, 1:1, k. 0:2)
18.08.2017 TatrySki Podhale Nowy Targ - Unia Oświęcim 5:2 (2:1,2:0,1:1)
22.08.2017 Unia Oświęcim - Polonia Bytom 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
29.08.2017 Polonia Bytom - Unia Oświęcim 6:4 (2:0, 2:1, 2:3)
31.08.2017 Unia Oświęcim - Hokej Šumperk 2003 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)

TAURON GKS KH KATOWICE:

4.08.2017 Polonia Bytom - Tauron KH GKS Katowice (odwołany)
11.08.2017 Tauron KH GKS Katowice – TatrySki Podhale Nowy Targ (Spotkanie rozgrywane w Sosnowcu zostało przerwane w 4 minucie i 5 sekundzie z powodu gęstej mgły).
17.08.2017 HC Frydek-Mistek - Tauron KH GKS Katowice 6:1 (3:0, 2:0, 1:1) (Memorial Pavla Zábojníka w Zwoleniu)
18.08.2017 Słowacja U20 - Tauron KH GKS Katowice 3:4 (1:2, 0:1, 2:1) (Memorial Pavla Zábojníka w Zwoleniu)
19.08.2017 HC 07 Detva - Tauron KH GKS Katowice 5:3 (3:2, 0:1, 2:0) (Memorial Pavla Zábojníka w Zwoleniu)
25.08.2017 PGE Orlik Opole – Tauron GKS Katowice 5:6 (2:0, 2:2, 1:4)
29.08.2017 JKH GKS Jastrzębie - Tauron KH GKS Katowice 2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
02.09.2017 TatrySki Podhale Nowy Targ – Tauron KH GKS Katowice 2:6 (0:2, 0:2, 2:2)
05.09.2017 Tauron KH GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie odwołany

MH AUTOMATYKA GDAŃSK:

12.08.2017 MH Automatyka Gdańsk - Nesta Toruń 5:2 (0:0, 4:1, 1:1)
20.08.2017 Nesta Toruń - MH Automatyka Gdańsk 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
29.08.2017 Naprzód Janów - MH Automatyka Gdańsk 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
30.08.2017 Polonia Bytom - MH Automatyka Gdańs 2:3 po rzutach karnych (0:0, 2:0, 0:2) k. 2:3
01.09.2017 PGE Orlik Opole - MH Automatyka Gdańsk 3:6 (0:2, 2:3, 1:1)

NAPRZÓD JANÓW:

08.08.2017 Naprzód Janów - PGE Orlik Opole 1:4 (0:2, 1:2)
11.08.2017 PGE Orlik Opole - Naprzód Janów 3:2 k. (2:0, 0:0, 0:2, k. 2:1)
17.08.2017 HC Slezan Opawa - Naprzód Janów 4:3 (0:1, 2:0, 2:2)
22.08.2017 Naprzód Janów - Zagłębie Sosnowiec 7:0 (5:0, 1:0, 1:0)
26.08.2017 Lausitzer Füchse - Naprzód Janów 8:1 (2:0, 3:1, 3:0)
29.08.2017 Naprzód Janów - MH Automatyka Gdańsk 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
31.08.2017 Polonia Bytom - Naprzód Janów 11:4 (2:0, 5:2, 4:2)


Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X