Hokej.Net Logo

Szóstka Hokej.Net: 2018/2019

44. kolejka PHL
Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Denis Akimoto (Zagłębie Sosnowiec), Jan Krasowskij (MH Automatyka Gdańsk), Tomasz Kozłowski (Zagłębie Sosnowiec), Aleksiej Trandin (Unia Oświęcim), Tomáš Komínek (JKH GKS Jastrzębie).

43. kolejka PHL
Kevin Lindskoug (Tauron KH GKS Katowice), Miro Hovinen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Damian Tomasik (Tauron KH GKS Katowice), Aleksandr Gołowin (MH Automatyka Gdańsk), Aleksiej Trandin (Unia Oświęcim), Štěpán Csamangó (Comarch Cracovia).

42. kolejka PHL
John Murray (GKS Tychy), Jan Krasowskij (MH Automatyka Gdańsk), Marcin Horzelski (Zagłębie Sosnowiec), Aleksandr Alimow (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Andrij Michnow (GKS Tychy), Martin Kasperlik (JKH GKS Jastrzębie)

41. kolejka PHL
Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Jan Krasowskij (MH Automatyka Gdańsk), Oskar Jaśkiewicz (TatrySki Podhale Nowy Targ), Tomáš Sýkora (GKS Tychy), Jan Sołtys (JKH GKS Jastrzębie), Daniił Oriechin (KH Energa Toruń).

40. kolejka PHL

John Murray (GKS Tychy), Iiro Vehmanen (Unia Oświęcim), Jesse Jyrkkiö (Tauron KH GKS Katowice), Jan Seber (MH Automatyka Gdańsk), Radosław Galant (GKS Tychy), Siemion Garszyn (KH Energa Toruń).

39. kolejka PHL
Rafał Radziszewski (Zagłębie Sosnowiec), Martin Čakajík (Tauron KH GKS Katowice), Dienis Trachanow (KH Energa Toruń), Jesse Rohtla (Tauron KH GKS Katowice), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Mateusz Bepierszcz (Comarch Cracovia).

38. kolejka PHL
Zostanie opublikowana 29 stycznia, po zakończeniu meczu Tauron KH GKS Katowice - Unia Oświęcim.

37. kolejka PHL
Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Martin Čakajík (Tauron KH GKS Katowice), Peter Novajovský (GKS Tychy), Damian Kapica (Comarch Cracovia), Władisław Jełakow (MH Automatyka Gdańsk), Jakub Worwa (TatrySki Podhale Nowy Targ).

36. kolejka PHL
Rafał Radziszewski (Zagłębie Sosnowiec), Jesse Jyrkkiö (Tauron KH GKS Katowice), Miro Hovinen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Janne Laakkonen (Tauron KH GKS Katowice), Michael Cichy (GKS Tychy), Eetu Koski (TatrySki Podhale Nowy Targ).

35. kolejka PHL
Zostanie opublikowana 29 stycznia po meczu Węglokoks Kraj Polonia Bytom - TatrySki Podhale Nowy Targ.

34. kolejka PHL
Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Ján Homer(JKH GKS Jastrzębie), Martin Čakajík (Tauron KH GKS Katowice), Mateusz Bepierszcz (Comarch Cracovia), Patryk Wronka (Tauron KH GKS Katowice), Jakub Witecki (GKS Tychy).

33. kolejka PHL
Patrik Spěšný (KH Energa Toruń), Ján Homer (JKH GKS Jastrzębie), Tomáš Pařízek (KH Energa Toruń), Tomáš Sýkora (GKS Tychy), Krystian Dziubiński (TatrySki Podhale Nowy Targ), Damian Kapica (Comarch Cracovia).

32. kolejka PHL
Evan Cowley (MH Automatyka Gdańsk), Vladimír Lukáčik (JKH GKS Jastrzębie), Robin Malý (MH Automatyka Gdańsk), Damian Kapica (Comarch Cracovia), Michael Cichy (GKS Tychy), Jarosław Różański (TatrySki Podhale Nowy Targ).

31. kolejka PHL
Patrik Spěšný (KH Energa Toruń), Eetu Moksunen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Jakub Šaur (Unia Oświęcim), Janne Laakkonen (Tauron KH GKS Katowice), Filip Komorski (GKS Tychy), Jan Daneček (Unia Oświęcim).

30. kolejka PHL
(opublikujemy ją 22 stycznia po rozegraniu meczu Tauronu KH GKS-u Katowice z PGE Orlikiem Opole)

29. kolejka PHL

Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Niko Tuhkanen (Tauron KH GKS Katowice), Robin Malý (MH Automatyka Gdańsk), Bartłomiej Neupauer (TatrySki Podhale Nowy Targ), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Vladimír Luka (Zagłębie Sosnowiec)

28. kolejka PHL
Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Maksim Kamienkow (KH Energa Toruń), Joona Tolvanen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Aleksandr Gołowin (PGE Orlik Opole), Michael Cichy (GKS Tychy), Mikołaj Łopuski (Tauron KH GKS Katowice).

27. kolejka PHL
Sebastian Lipiński (Unia Oświęcim), Konstantin Tieslukiewicz (MH Automatyka Gdańsk), Aleš Ježek (Unia Oświęcim), Janne Laakkonen (Tauron KH GKS Katowice), Filip Komorski (GKS Tychy), Siemion Garszyn (KH Energa Toruń).

26. kolejka PHL
John Murray (GKS Tychy), Eetu Heikkinen (Tauron KH GKS Katowice), Dienis Trachanow (KH Energa Toruń), Adam Bagiński (GKS Tychy), Peter Fabuš (JKH GKS Jastrzębie), Robert Karczocha (KH Energa Toruń).

25. kolejka PHL
Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Michael Kolarz (GKS Tychy), Władisław Jełakow (PGE Orlik Opole), Juha Kiilholma (Unia Oświęcim), Tomáš Sýkora (GKS Tychy).

24. kolejka PHL
Rafał Radziszewski (Zagłębie Sosnowiec), Eetu Heikkinen (Tauron KH GKS Katowice), Jakub Kubeš (JKH GKS Jastrzębie), Łukasz Kamiński (Comarch Cracovia), Damian Słaboń (Zagłębie Sosnowiec), Andrej Themár (Unia Oświęcim).

23. kolejka PHL
Sebastian Lipiński (Unia Oświęcim), Jarosław Różański (TatrySki Podhale Nowy Targ), Iiro Vehmanen (Unia Oświęcim), Damian Kapica (Comarch Cracovia), Peter Fabuš (JKH GKS Jastrzębie), Filip Starzyński (Tauron KH GKS Katowice).

22. kolejka PHL
Michael Łuba (Comarch Cracovia), Aleš Ježek (Unia Oświęcim), Jakub Grof (JKH GKS Jastrzębie), Sebastian Kowalówka (Unia Oświęcim), Eetu Koski (TatrySki Podhale Nowy Targ), Tomasz Malasiński (Tauron KH GKS Katowice).

21. kolejka PHL
Jewgienij Cariegorodcew (MH Automatyka Gdańsk), Martin Čakajík (Tauron KH GKS Katowice), Peter Bezuška (Unia Oświęcim), Kacper Guzik (TatrySki Podhale Nowy Targ), Daniił Oriechin (KH Energa Toruń), Josef Vitek (MH Automatyka Gdańsk)

20. kolejka PHL
Nick Vilardo (PGE Orlik Opole), Maksim Kamienkow (KH Energa Toruń), Iiro Vehmanen (Unia Oświęcim), Gleb Klimienko (GKS Tychy), Michal Vachovec (Comarch Cracovia), Andrej Themár (Unia Oświęcim)

19. kolejka PHL
Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovia), Eetu Heikkinen (Tauron KH GKS Katowice), Štěpán Csamangó (Comarch Cracovia), Aleksiej Trandin (PGE Orlik Opole), Bartosz Fraszko (Tauron KH GKS Katowice).

18. kolejka PHL

Kevin Lindskoug (Tauron KH GKS Katowice), Bartłomiej Bychawski (PGE Orlik Opole), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Siarhiej Kukuszkin (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Jan Daneček (Unia Oświęcim), Filip Komorski (GKS Tychy).

17. kolejka PHL

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Martin Čakajík (Tauron KH GKS Katowice), Lukáš Martinka (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Michalski (TatrySki Podhale Nowy Targ), Michał Kalinowski (KH Energa Toruń), Andrej Themár (Unia Oświęcim)

16. kolejka PHL

Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Mateusz Zieliński (KH Energa Toruń), Łukasz Podsiadło (Zagłębie Sosnowiec), Jesse Rohtla (Tauron KH GKS Katowice), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Jakub Witecki (GKS Tychy).

15. kolejka PHL

Dominik Kraus (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Aleš Ježek (Unia Oświęcim), Martin Čakajík (Tauron KH GKS Katowice), Martin Kasperlik (JKH GKS Jastrzębie), Vladimir Luka (Zagłębie Sosnowiec), Andrej Themár (Unia Oświęcim).

14. kolejka PHL

Kevin Lindskoug (Tauron KH GKS Katowice), Dienis Trachanow (KH Energa Toruń), Martin Čakajík (Tauron KH GKS Katowice), Mateusz Bepierszcz (Comarch Cracovia), Michael Cichy (GKS Tychy), Joonas Sammalmaa (TatrySki Podhale Nowy Targ)

13. kolejka PHL

Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Eetu Heikkinen (Tauron KH GKS Katowice), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Bartłomiej Neupauer (TatrySki Podhale Nowy Targ), Michal Vachovec (Comarch Cracovia), Radosław Nalewajka (JKH GKS Jastrzębie)

12. kolejka PHL

Kevin Lindskoug (Tauron KH GKS Katowice), Joona Tolvanen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Jakub Wanacki (Tauron KH GKS Katowice), Filip Stoklasa (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Peter Fabuš (JKH GKS Jastrzębie), Tomáš Sýkora (GKS Tychy)

11. kolejka PHL

Tuomas Tolonen (PGE Orlik Opole), Konstantin Tieslukiewicz (MH Automatyka Gdańsk), Bartłomiej Bychawski (PGE Orlik Opole), Štěpán Csamangó (Comarch Cracovia), Grzegorz Pasiut (Tauron KH GKS Katowice), Tomáš Sýkora (GKS Tychy).

10. kolejka PHL

Patrik Spěšný (KH Energa Toruń), Maciej Sulka (JKH GKS Jastrzębie), Damian Tomasik (Tauron KH GKS Katowice), Robert Karczocha (KH Energa Toruń), Jarosław Różański (TatrySki Podhale Nowy Targ), Martin Przygodzki (PGE Orlik Opole).

9. kolejka PHL

John Murray (GKS Tychy), Joona Tolvanen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Dušan Devečka (Tauron KH GKS Katowice), Vladimir Luka (Zagłębie Sosnowiec), Gleb Klimienko (GKS Tychy), Andrej Themár (Unia Oświęcim).

8. kolejka PHL

Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Joona Tolvanen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Andrij Michnow (GKS Tychy), Grzegorz Pasiut (Tauron KH GKS Katowice), Michał Bernacki (Zagłębie Sosnowiec).

7. kolejka PHL

Rafał Radziszewski (Zagłębie Sosnowiec), Dušan Devečka (Tauron KH GKS Katowice), Siergiej Dorofiejew (GKS Tychy), Janne Laakkonen (Tauron KH GKS Katowice), Mateusz Strużyk (MH Automatyka Gdańsk), Kacper Guzik (TatrySki Podhale Nowy Targ).

6. kolejka PHL
Patrik Spěšný (KH Energa Toruń), Eetu Heikkinen (Tauron KH GKS Katowice), Marek Kaluža (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Michalski (TatrySki Podhale Nowy Targ), Radosław Galant (GKS Tychy), Radosław Nalewajka (JKH GKS Jastrzębie).

5. kolejka PHL
Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Maciej Sulka (JKH GKS Jastrzębie), Maksim Kamienkow (KH Energa Toruń), Štěpán Csamangó (Comarch Cracovia), Petr Polodna (MH Automatyka Gdańsk), Siemion Garszyn (KH Energa Toruń).

4. kolejka PHL

Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Tomáš Pařízek (KH Energa Toruń), Eetu Heikkinen (Tauron KH GKS Katowice), Tomáš Sýkora (GKS Tychy), Władisław Jełakow (PGE Orlik Opole), Mikołaj Łopuski (Tauron KH GKS Katowice).

3. kolejka PHL

John Murray (GKS Tychy), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), David Turoň (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Andrij Michnow (GKS Tychy), Peter Fabuš (JKH GKS Jastrzębie), Josef Vitek (MH Automatyka Gdańsk).

2. kolejka PHL

Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), David Turoň (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Dienis Trachanow (KH Energa Toruń), Błażej Salamon (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Filip Komorski (GKS Tychy), Eetu Koski (TatrySki Podhale Nowy Targ).

1. kolejka PHL
Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Jakub Šaur (Unia Oświęcim), Oskar Jaśkiewicz (TatrySki Podhale Nowy Targ), Mikołaj Łopuski (Tauron KH GKS Katowice), Michal Vachovec (Comarch Cracovia), Martin Kasperlik (JKH GKS Jastrzębie).



Bramkarze:

Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ) – 9.
Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie) – po 7.
John Murray (GKS Tychy) - 5.

Patrik Spěšný (KH Energa Toruń), Rafał Radziszewski (Zagłębie Sosnowiec), Kevin Lindskoug (Tauron KH GKS Katowice) - po 4.

Evan Cowley (MH Automatyka Gdańsk) - 3.

Sebastian Lipiński (Unia Oświęcim) – po 2.

Tuomas Tolonen (PGE Orlik Opole), Dominik Kraus (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Nick Vilardo (PGE Orlik Opole), Jewgienij Cariegorodcew (MH Automatyka Gdańsk), Michael Łuba (Comarch Cracovia) – po 1.

Obrońcy:

Martin Čakajík (Tauron KH GKS Katowice) - 7.
Eetu Heikkinen (Tauron KH GKS Katowice - 6.

Joona Tolvanen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Dienis Trachanow (KH Energa Toruń), Maksim Kamienkow (KH Energa Toruń) – 4.

Aleš Ježek (Unia Oświęcim), Jarosław Różański (TatrySki Podhale Nowy Targ), Iiro Vehmanen (Unia Oświęcim), Ján Homer (JKH GKS Jastrzębie), Jan Krasowskij (MH Automatyka Gdańsk), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Oskar Jaśkiewicz (TatrySki Podhale Nowy Targ) – 3.

David Turoň (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Bartłomiej Bychawski (PGE Orlik Opole), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Dušan Devečka (Tauron KH GKS Katowice), Maciej Sulka (JKH GKS Jastrzębie), Konstantin Tieslukiewicz (MH Automatyka Gdańsk), Jakub Šaur (Unia Oświęcim), Robin Malý (MH Automatyka Gdańsk), Tomáš Pařízek (KH Energa Toruń), Jesse Jyrkkiö (Tauron KH GKS Katowice), Michael Kolarz (GKS Tychy), Miro Hovinen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Damian Tomasik (Tauron KH GKS Katowice), Vladimír Lukáčik (JKH GKS Jastrzębie) – po 2.

Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), Marek Kaluža (Zagłębie Sosnowiec), Siergiej Dorofiejew (GKS Tychy), Mateusz Zieliński (KH Energa Toruń), Łukasz Podsiadło (Zagłębie Sosnowiec), Lukáš Martinka (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovia), Jakub Wanacki (Tauron KH GKS Katowice), Peter Bezuška (Unia Oświęcim), Jakub Grof (JKH GKS Jastrzębie), Jakub Kubeš (JKH GKS Jastrzębie), Niko Tuhkanen (Tauron KH GKS Katowice), Eetu Moksunen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Peter Novajovský (GKS Tychy), Marcin Horzelski (Zagłębie Sosnowiec), Denis Akimoto (Zagłębie Sosnowiec) – po 1.


Napastnicy:

Tomáš Sýkora (GKS Tychy) – 6.
Andrej Themár (Unia Oświęcim), Michael Cichy (GKS Tychy) – 5.

Peter Fabuš (JKH GKS Jastrzębie), Filip Komorski (GKS Tychy), Janne Laakkonen (Tauron KH GKS Katowice), Damian Kapica (Comarch Cracovia), Štěpán Csamangó (Comarch Cracovia),  Mikołaj Łopuski (Tauron KH GKS Katowice) - 4.

Michal Vachovec (Comarch Cracovia), Vladimir Luka (Zagłębie Sosnowiec), Eetu Koski (TatrySki Podhale Nowy Targ), Władisław Jełakow (PGE Orlik Opole / MH Automatyka Gdańsk), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Mateusz Bepierszcz (Comarch Cracovia), Siemion Garszyn (KH Energa Toruń),
Andrij Michnow (GKS Tychy), Martin Kasperlik (JKH GKS Jastrzębie) Gdańsk), Aleksiej Trandin (PGE Orlik Opole / Unia Oświęcim), Josef Vitek (MH Automatyka Gdańsk) – po 3.

Grzegorz Pasiut (Tauron KH GKS Katowice), Radosław Nalewajka (JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Michalski (TatrySki Podhale Nowy Targ), Gleb Klimienko (GKS Tychy), Kacper Guzik (TatrySki Podhale Nowy Targ), Robert Karczocha (KH Energa Toruń), Bartłomiej Neupauer (TatrySki Podhale Nowy Targ), Jan Daneček (Unia Oświęcim), Jakub Witecki (GKS Tychy), Jesse Rohtla (Tauron KH GKS Katowice), Radosław Galant (GKS Tychy), Daniił Oriechin (KH Energa Toruń), Aleksandr Gołowin (PGE Orlik Opole / MH Automatyka), Tomáš Komínek (JKH GKS Jastrzębie), Tomasz Kozłowski (Zagłębie Sosnowiec) – po 2.

Błażej Salamon (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Petr Polodna (MH Automatyka Gdańsk), Mateusz Strużyk (MH Automatyka Gdańsk), Michał Bernacki (Zagłębie Sosnowiec), Martin Przygodzki (PGE Orlik Opole), Joonas Sammalmaa (TatrySki Podhale Nowy Targ), Michał Kalinowski (KH Energa Toruń), Siarhiej Kukuszkin (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Bartosz Fraszko (Tauron KH GKS Katowice), Filip Stoklasa (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Sebastian Kowalówka (Unia Oświęcim), Tomasz Malasiński (Tauron KH GKS Katowice), Filip Starzyński (Tauron KH GKS Katowice), Łukasz Kamiński (Comarch Cracovia), Damian Słaboń (Zagłębie Sosnowiec), Juha Kiilholma (Unia Oświęcim), Adam Bagiński (GKS Tychy), Krystian Dziubiński (TatrySki Podhale Nowy Targ), Patryk Wronka (Tauron KH GKS Katowice), Jakub Worwa (TatrySki Podhale Nowy Targ), Marek Strzyżowski (Tauron KH GKS Katowice), Krzysztof Zapała (TatrySki Podhala Nowy Targ), Mykyta Bucenko (Zagłębie Sosnowiec), Jan Seber (MH Automatyka Gdańsk), Jan Sołtys (JKH GKS Jastrzębie), Aleksandr Alimow (Węglokoks Kraj Polonia Bytom),  Aleksiej Jefimienko (GKS Tychy) – po 1.

UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V