Hokej.net Logo

Sparingi PHL: 2019/2020


GKS Tychy:

08.08.2019, godz. 18:00 LHK Jestřábi Prościejów - GKS Tychy 1:6 (mecz w Jastrzębiu-Zdroju)
15.08.2019, godz. 19:00 HKM Zwoleń - GKS Tychy 3:1
16.08.2019, godz. 12:00 GKS Tychy - MHC MIKRON Nowe Zamki 3:1
17.08.2019, godz. 15:30 GKS Tychy - HC '05 iClinic Bańska Bystrzyca 2:7
23.08.2019, godz. 17:00 LHK Jestřábi Prościejów - GKS Tychy 6:0

Comarch Cracovia:

06.08.2019 AZ Hawierzów - Comarch Cracovia 3:2
08.08.2019 HK Poprad - Comarch Cracovia 1:2
15.08.2019 Comarch Cracovia - AZ Hawierzów 4:2

Tatrzański Puchar (22-25 sierpnia)
23.08.2019 15:00 DVTK Jegesmedvék Miszkolc – Comarch Cracovia 2:3
24.08.2019 15:00 Comarch Cracovia – HC Koszyce 5:3
25.08.2019 11:00 Comarch Cracovia - Les Aigles de Nice 1:4

Turniej Donbas Open Cup na Ukrainie (06-08.09.2019)
06.09.2019 Comarch Cracovia - HK Zemgale 5:4
07.09.2019 HK Krzemieńczuk - Comarch Cracovia 2:3
08.09.2019 Donbas Donieck - Comarch Cracovia 4:1

GKS Katowice:

Turniej o Puchar RT Torax:
06.08.2019 HC Draci Šumperk – KH GKS Katowice 1:2
07.08.2019 KH GKS Katowice –  HK Debreczyn 5:2
09.08.2019 JKH GKS Jastrzębie – KH GKS Katowice 4:1
10.08.2019 KH GKS Katowice – HC RT Torax Poruba 2:1 k.

Puchar Wyszehradzki:
16.08.2019 JKH GKS Jastrzębie – KH GKS Katowice 3:0
27.08.2019 HK Nitra – KH GKS Katowice 3:2
06.09.2019 Ferencvárosi TC – KH GKS Katowice 2:4

03.09.2019 Re-Plast Unia Oświęcim – KH GKS Katowice 6:2

Podhale Nowy Targ:

13.08.2019 Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 6:1
16.08.2019 Zagłębie Sosnowiec - Podhale Nowy Targ 4:7
21.08.2019 HC Poruba - Podhale Nowy Targ 3:1
24.08.2019 Podhale Nowy Targ - HC Detva 4:1
28.08.2019 Podhale Nowy Targ - Unia Oświęcim 2:7
31.08.2019 ÚTE Budapeszt - Podhale Nowy Targ 1:2 d.

7-8.09.2019 Turniej w Székesfehérvár
07.09.2019 Hydro Fehérvár AV 19 - Podhale Nowy Targ 5:4 d.
08.09.2019 HC Vitovice - Podhale Nowy Targ 4:2

JKH GKS Jastrzębie:

01.08.2019 JKH GKS Jastrzębie - HC Frydek-Mistek 4:1

Turniej o Puchar RT Torax:
06.08.2019, godz. 19:15 HC RT Torax Poruba – JKH GKS Jastrzębie 2:3 k.
07.08.2019, godz. 16:00 JKH GKS Jastrzębie –  HC Draci Šumperk 3:0
08.08.2019, godz. 16:00 HK Debreczyn – JKH GKS Jastrzębie 2:3
09.08.2019, godz. 16:00 JKH GKS Jastrzębie – GKS Katowice 4:1

20.08.2019 HC Frydek Mistek - JKH GKS Jastrzębie 3:7
22.08.2019 MHC Martin - JKH GKS Jastrzębie 5:4
27.08.2019 JKH GKS Jastrzębie - MHC Martin 3:1

Puchar Wyszehradzki
16.08.2019 JKH GKS Jastrzębie - Tauron KH GKS Katowice 3:0
30.08.2019 HK Nitra - JKH GKS Jastrzębie 3:5
03.09.2019 JKH GKS Jastrzębie - Ferencvárosi TC 4:3

05.08.2019 JKH GKS Jastrzębie - AZ Hawierzów 2:6

Unia Oświęcim:

07.08.2019 Re-Plast Unia Oświęcim – Zagłębie Sosnowiec 5:4 k.
08.08.2019 Re-Plast Unia Oświęcim – HC Slezan Opawa 7:0
13.08.2019 Re-Plast Unia Oświęcim – Podhale Nowy Targ 6:1

16-18.08.2019 Turniej o Puchar Śląska w Opawie
16.08.2019 EHC Linz II – Re-Plast Unia Oświęcim 0:11
17.08.2019 Re-Plast Unia Oświęcim – SHK Hodonín 6:3
18.08.2019 HC Slezan Opawa – Re-Plast Unia Oświęcim 0:3

24.08.2019 HC ´05 iClinic Bańska Bystrzyca – Re-Plast Unia Oświęcim 3:2
28.08.2019 Podhale Nowy Targ – Re-Plast Unia Oświęcim 2:7
30.08.2019 Zagłębie Sosnowiec – Unia Oświęcim 1:2 
03.09.2019 Re-Plast Unia Oświęcim – Tauron KH GKS Katowice 6:2
10.09.2019 Unia Oświęcim - Naprzód Janów 7:0

Lotos PKH Gdańsk:


17.08.2019 HK Lipawa – Lotos PKH Gdańsk (mecz rozgrywany w Toruniu) 4:2
23.08.2019 KH Toruń – Lotos PKH Gdańsk 2:4
28.08.2019 HK Kurbads – Lotos PKH Gdańsk 4:2
29.09.2019 HK Kurbads – Lotos PKH Gdańsk 3:1

KH Toruń:

16.08.2019 KH Toruń - HK Lipawa 3:2 k.
23.08.2019 KH Toruń – Lotos PKH Gdańsk 2:4

Turniej Amber Puck na Łotwie w Lipawie (30.08-01.09)
30.08.2019 HK Lipawa - KH Toruń 1:2
31.08.2019 HK Zemgale - KH Toruń 2:0
01.09.2019 HS Ryga - KH Toruń 3:6

Zagłębie Sosnowiec:

07.08.2019 Unia Oświęcim – Zagłębie Sosnowiec 5:4 k.
08.08.2019 Zagłębie Sosnowiec – Kadra U20 2:3
09.08.2019 Zagłębie Sosnowiec – Kadra U20 8:2
14.08.2019 Naprzód Janów –  Zagłębie Sosnowiec 2:4
16.08.2019 Zagłębie Sosnowiec - Podhale Nowy Targ 4:7
22.08.2019 Zagłębie Sosnowiec – Naprzód Janów (mecz w godzinach dopołudniowych) 3:2
23.08.2019 HK Spisska Nowa Wieś – Zagłębie Sosnowiec 2:3
24.08.2019 HK Spisska Nowa Wieś – Zagłębie Sosnowiec 0:1
30.08.2019 Zagłębie Sosnowiec – Unia Oświęcim 1:2 
6.09.2019 Zagłębie Sosnowiec – Naprzód Janów 7:1

Naprzód Janów:


08.08.2019 HC Nowy Jiczyn - Naprzód Janów 5:0
14.08.2019 Naprzód Janów - Zagłębie Sosnowiec 2:4
22.08.2019 Naprzód Janów Katowice - Zagłębie Sosnowiec 2:3


31.08.2019 TecArt Black Dragons Erfurt - Naprzód Janów Odwołany
01.09.2019 EXA IceFighters Leipzig - Naprzód Janów Odwołany
06.09.2019 Zagłębie Sosnowiec - Naprzód Janów 7:1
10.09.2019 Unia Oświęcim - Naprzód Janów 7:0

Kadra U20:

08.08.2019 Zagłębie Sosnowiec – Kadra U20 2:3
09.08.2019 Zagłębie Sosnowiec – Kadra U20 8:2



UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V