Hokej.Net Logo

Szóstka Hokej.Net: 2019/2020


49. kolejka
Przemysław Odrobny (Podhale Nowy Targ), Marek Kaluža (Zagłębie Sosnowiec), Aleš Ježek (Comarch Cracovia), Tomáš Franek (Podhale Nowy Targ), Michael Cichy (GKS Tychy), Bartosz Fraszko (KH Energa Toruń)

48. kolejka
Tomáš Fučík (Lotos PKH Gdańsk), Klemen Pretnar (Re-Plast Unia Oświęcim), Ladislav Havlík (Lotos PKH Gdańsk), Tomáš Franek (Podhale Nowy Targ), Christian Mroczkowski (GKS Tychy), Sebastian Kowalówka (Re-Plast Unia Oświęcim).

47. kolejka
Robin Rahm (GKS Katowice), Jakub Šaur (Re-Plast Unia Oświęcim), Miika Franssila (GKS Katowice), Tomi Leivo (Comarch Cracovia), Krystian Dziubiński (Podhale Nowy Targ), Michał Kalinowski (KH Energa Toruń).

46. kolejka
Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim), Henrich Jabornik (JKH GKS Jastrzębie), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Kamil Kalinowski (Comarch Cracovia), Luka Kalan (Re-Plast Unia Oświęcim), Michał Kalinowski (KH Energa Toruń).

45. kolejka
Przemysław Odrobny (Podhale Nowy Targ), Jiří Gula (Comarch Cracovia), Tomasz Pastryk (Lotos PKH Gdańsk), Richard Jenčík (Podhale Nowy Targ), Maksim Kondraszow (Naprzód Janów), Patryk Krężołek (GKS Katowice).

44. kolejka
Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim), Miika Franssila (GKS Katowice), Artiom Smirnow (KH Energa Toruń), Siemion Garszyn (Re-Plast Unia Oświęcim), Christian Mroczkowski (GKS Tychy), Mateusz Danieluk (Lotos PKH Gdańsk).

43. kolejka
Patrik Spěšný (KH Energa Toruń), Patryk Noworyta (Re-Plast Unia Oświęcim), Mathias Porseland (GKS Katowice), Filip Drzewiecki (Comarch Cracovia), Damian Tyczyński (Zagłębie Sosnowiec), Jakub Witecki (GKS Tychy).

42. kolejka

John Murray (GKS Tychy), Damian Szurowski (Lotos PKH Gdańsk), Henrich Jabornik (JKH GKS Jastrzębie), Jakub Witecki (GKS Tychy), Nikita Wiejtow (KH Energa Toruń), Ondrej Mikula (Comarch Cracovia).

41. kolejka

Robin Rahm (GKS Katowice), Jiří Gula (Comarch Cracovia), Jakub Wanacki (Re-Plast Unia Oświęcim), Dienis Sierguszkin (KH Energa Toruń), Grzegorz Pasiut (GKS Katowice), Radosław Nalewajka (JKH GKS Jastrzębie)

40. kolejka

Tomáš Fučík (Lotos PKH Gdańsk), Peter Novajovský (GKS Tychy), Jan Krasowskij (Lotos PKH Gdańsk), Ondrej Mikula (Comarch Cracovia), Jussi Nättinen (Podhale Nowy Targ), Martin Kasperlík (JKH GKS Jastrzębie)

39. kolejka
Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim), Matej Cunik (Zagłębie Sosnowiec), Klemen Pretnar (Re-Plast Unia Oświęcim), Tuukka Rajamäki (GKS Katowice), Petr Polodna (Lotos PKH Gdańsk), Kamil Wróbel (JKH GKS Jastrzębie).

38. kolejka

Robin Rahm (GKS Katowice), Klemen Pretnar (Re-Plast Unia Oświęcim), Patryk Wsół (Podhale Nowy Targ), Jan Steber (Lotos PKH Gdańsk), Grzegorz Pasiut (GKS Katowice), Michał Kalinowski (KH Energa Toruń).

37. kolejka

Patrik Spěšný (KH Energa Toruń), Ladislav Havlík (Lotos PKH Gdańsk), Henri Auvinen (JKH GKS Jastrzębie), Patryk Malicki (Re-Plast Unia Oświęcim), Tuukka Rajamäki (GKS Katowice), Damian Kapica (Comarch Cracovia).

36. kolejka
Przemysław Odrobny (Podhale Nowy Targ), Jakub Šaur (Re-Plast Unia Oświęcim), Oskar Jaśkiewicz (GKS Katowice), Michał Kalinowski (KH Energa Toruń), Michael Cichy (GKS Tychy), Justin Valentino (Podhale Nowy Targ).

35. kolejka

John Murray (GKS Tychy), Māris Jass (JKH GKS Jastrzębie), Konstantin Tieslukiewicz (Lotos PKH Gdańsk), Alexander Szczechura (GKS Tychy), Radek Meidl (Re-Plast Unia Oświęcim), Marek Tvrdoň (Comarch Cracovia).


34. kolejka
John Murray (GKS Tychy), Klemen Pretnar (Re-Plast Unia Oświęcim), Miha Štebih (Comarch Cracovia), Aleksandr Gołowin (Lotos PKH Gdańsk), Luka Kalan (Re-Plast Unia Oświęcim), Krystian Dziubiński (Podhale Nowy Targ)


33. kolejka
Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Petr Chaloupka (Podhale Nowy Targ), Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie), Grzegorz Pasiut (GKS Katowice), Jegor Fieofanow (KH Energa Toruń), Adam Domogała (Comarch Cracovia).

32. kolejka
Patrik Spěšný (KH Energa Toruń), Jakub Šaur (Re-Plast Unia Oświęcim), Dmitrij Kozłow (KH Energa Toruń), Martin Przygodzki (Re-Plast Unia Oświęcim), Dylan Willick (Podhale Nowy Targ), Damian Kapica (Comarch Cracovia).

31. kolejka
Tomáš Fučík (Lotos PKH Gdańsk), Mateusz Zieliński (KH Energa Toruń), Peter Novajovský (GKS Tychy), Damian Piotrowicz (Re-Plast Unia Oświęcim), Radosław Sawicki (JKH GKS Jastrzębie), Josef Vítek (Lotos PKH Gdańsk).

30. kolejka

John Murray (GKS Tychy), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), Matej Cunik (Zagłębie Sosnowiec), Teddy Da Costa (GKS Katowice), Bartłomiej Neupauer (Podhale Nowy Targ), Alexander Szczechura (GKS Tychy).

29. kolejka
Robin Rahm (GKS Katowice), Matej Cunik (Zagłębie Sosnowiec), Damian Szurowski (Lotos PKH Gdańsk), Tomi Leivo (Comarch Cracovia), Jegor Rożkow (Lotos PKH Gdańsk), Patryk Krężołek (GKS Katowice).


28. kolejka
Przemysław Odrobny (Podhale Nowy Targ), Arkadiusz Kostek (JKH GKS Jastrzębie), Jakub Wanacki (Re-Plast Unia Oświęcim), Szymon Marzec (Lotos PKH Gdańsk), Dienis Sierguszkin (KH Energa Toruń), Alexander Pettersson (Podhale Nowy Targ).

27. kolejka
Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Damian Tomasik (GKS Katowice), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), Martin Kasperlík (JKH GKS Jastrzębie), Petr Polodna (Lotos PKH Gdańsk), Jegor Fieofanow (KH Energa Toruń).


26. kolejka

Miroslav Kopřiva (Comarch Cracovia), Kamil Charousek (Zagłębie Sosnowiec), Jakub Šaur (Re-Plast Unia Oświęcim), Szymon Marzec (Lotos PKH Gdańsk), Michael Cichy (GKS Tychy), Damian Kapica (Comarch Cracovia)


25. kolejka
Patrik Spěšný (KH Energa Toruń), Miika Franssila (GKS Katowice), Klemen Pretnar (Re-Plast Unia Oświęcim), Teddy Da Costa (GKS Katowice), Luka Kalan (Re-Plast Unia Oświęcim), Krystian Dziubiński (Podhale Nowy Targ)


24. kolejka
Rafał Radziszewski (Zagłębie Sosnowiec), Bartosz Ciura (GKS Tychy), Klemen Pretnar (Re-Plast Unia Oświęcim), Jakub Jaworski (KH Energa Toruń), Michael Cichy (GKS Tychy), Radosław Sawicki (JKH GKS Jastrzębie)

23. kolejka

Przemysław Odrobny (Podhale Nowy Targ), Peter Novajovský (GKS Tychy), Miloslav Jáchym (Comarch Cracovia), Teddy Da Costa (GKS Katowice), Bartłomiej Neupauer (Podhale Nowy Targ), Dominik Jarosz (JKH GKS Jastrzębie)

22. kolejka
Przemysław Odrobny (Podhale Nowy Targ), Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovii), Tomasz Pastryk (Lotos PKH Gdańsk), Emil Švec (Podhale Nowy Targ), Jegor Rożkow (Lotos PKH Gdańsk), Tadej Čimžar (GKS Katowice).


21. kolejka

Robin Rahm (GKS Katowice), Łukasz Podsiadło (Zagłębie Sosnowiec), Patryk Matusik (JKH GKS Jastrzębie), Nestori Lähde (GKS Katowice), Jussi Nättinen (Podhale Nowy Targ), Christian Mroczkowski (GKS Tychy).

20. kolejka
Tomáš Fučík (Lotos PKH Gdańsk), Petr Chaloupka (Podhale Nowy Targ), Patryk Noworyta (Re-Plast Unia Oświęcim), Richard Jenčík (Podhale Nowy Targ), Filip Komorski (GKS Tychy), Władisław Jełakow (Lotos PKH Gdańsk).

19. kolejka
Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim), Damian Tomasik (GKS Katowice), Arkadriusz Kostek (JKH GKS Jastrzębie), Petr Polodna (Lotos PKH Gdańsk), Luka Kalan (Re-Plast Unia Oświęcim), Martin Kasperlík (JKH GKS Jastrzębie).

18. kolejka

Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Jiří Gula (Comarch Cracovia), Jegor Szkodienko (KH Energa Toruń), Radosław Sawicki (JKH GKS Jastrzębie), Michael Cichy (GKS Tychy), Maksim Citok (Naprzód Janów).

17. kolejka
Samuel Bernad (Naprzód Janów), Henrich Jabornik (JKH GKS Jastrzębie), Peter Bezuška (Re-Plast Unia Oświęcim), Martin Kasperlík (JKH GKS Jastrzębie), Krystian Dziubiński (Podhale Nowy Targ) Christian Mroczkowski (GKS Tychy)

16. kolejka
Przemysław Odrobny (Podhale Nowy Targ), Ladislav Havlík (Lotos PKH Gdańsk), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Sebastian Kowalówka (Re-Plast Unia Oświęcim), Krystian Dziubiński (Podhale Nowy Targ), Filip Komorski (GKS Tychy)

15. kolejka
Przemysław Odrobny (Podhale Nowy Targ), Vlastimil Bilčík (Lotos PKH Gdańsk), Samu Suominen (Podhale Nowy Targ), Marek Tvrdoň (Comarch Cracovia), Grzegorz Pasiut (GKS Katowice), Emil Švec (Podhale Nowy Targ)


14. kolejka
Rafał Radziszewski (Zagłębie Sosnowiec), Jakub Michałowski (JKH GKS Jastrzębie), Alaksandr Jeronau (GKS Tychy), Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy), Nikita Bucenko (Zagłębie Sosnowiec), Josef Vítek (Lotos PKH Gdańsk).

13. kolejka
John Murray (GKS Tychy), Henrich Jabornik (JKH GKS Jastrzębie), Jauhienij Kamienieu (Podhale Nowy Targ), Martin Kasperlík (JKH GKS Jastrzębie), Aleksiej Trandin (Re-Plast Unia Oświęcim), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy).

12. kolejka
Patrik Spěšný (KH Energa Toruń), Samu Suominen (Podhale Nowy Targ), Ladislav Havlík (Lotos PKH Gdańsk), Emil Švec (Podhale Nowy Targ), Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie), Szymon Mularczyk (GKS Katowice)

11. kolejka
Przemysław Odrobny (Podhale Nowy Targ), Marek Kaluža (Zagłębie Sosnowiec), Jason Seed (Podhale Nowy Targ), Ondrej Mikula (Comarch Cracovia), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Dominik Nahunko (Zagłębie Sosnowiec).

10. kolejka
Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim), Olaf Bizacki (GKS Tychy), Marek Kaluža (Zagłębie Sosnowiec), Dominik Jarosz (JKH GKS Jastrzębie), Krystian Dziubiński (Podhale Nowy Targ), Martin Przygodzki (Re-Plast Unia Oświęcim).

9. kolejka
Robin Rahm (GKS Katowice), Peter Bezuška (Re-Plast Unia Oświęcim), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Mateusz Michalski (GKS Katowice), Aleksiej Trandin (Re-Plast Unia Oświęcim), Krystian Dziubiński (Podhale Nowy Targ)

8. kolejka
John Murray (GKS Tychy), Ladislav Havlík (Lotos PKH Gdańsk), Denis Akimoto (GKS Tychy), Kamil Paszek (GKS Katowice) Jesse Rohtla (JKH GKS Jastrzębie), Damian Kapica (Comarch Cracovia).

7. kolejka
Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Ladislav Havlík (Lotos PKH Gdańsk), Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie), Filip Stoklasa (Zagłębie Sosnowiec), Pawieł Pozdjankow (KH Energa Toruń), Josef Vítek (Lotos PKH Gdańsk)

6. kolejka

Robin Rahm (GKS Katowice), Bartosz Ciura (GKS Tychy), Martin Čakajík (GKS Katowice), Christian Mroczkowski (GKS Tychy), Luka Kalan (Re-Plast Unia Oświęcim), Kamil Wałęga (JKH GKS Jastrzębie).

5. kolejka

Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim), Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia), Ladislav Havlík (Lotos PKH Gdańsk), Anatolij Protasenja (Re-Plast Unia Oświęcim), Tomáš Franek (Podhale Nowy Targ), Jakub Witecki (GKS Tychy)

4. kolejka
Rafał Radziszewski (Zagłębie Sosnowiec), Miika Franssila (GKS Katowice), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Damian Kapica (Comarch Cracovia), Jegor Fieofanow (KH Energa Toruń), Gleb Klimienko (GKS Tychy)

3. kolejka
Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim), Patryk Wajda (GKS Katowice), Henrich Jabornik (JKH GKS Jastrzębie), Dariusz Wanat (Re-Plast Unia Oświęcim), Michał Kalinowski (KH Energa Toruń), Jaakko Turtiainen (GKS Katowice).

2. kolejka
Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Bryk (GKS Tychy), Klemen Pretnar (Re-Plast Unia Oświęcim), Martin Kasperlík (JKH GKS Jastrzębie), Michael Szmatula (GKS Tychy), Krystian Dziubiński (Podhale Nowy Targ)

1. kolejka
Rafał Radziszewski (Zagłębie Sosnowiec), Māris Jass (JKH GKS Jastrzębie), Konstantin Tieslukiewicz (Lotos PKH Gdańsk), Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie), Filip Starzyński (GKS Katowice), Filip Stoklasa (Zagłębie Sosnowiec).


Podsumowanie:


Bramkarze:


Przemysław Odrobny (Podhale Nowy Targ) – 9.

Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim), Robin Rahm (GKS Katowice) – 7.

John Murray (GKS Tychy)  – 6.

Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Patrik Spěšný (KH Energa Toruń) – po 5.

Rafał Radziszewski (Zagłębie Sosnowiec), Tomáš Fučík (Lotos PKH Gdańsk) – 4.

Samuel Bernad (Naprzód Janów), Miroslav Kopřiva (Comarch Cracovia)– po 1.


Obrońcy:

Ladislav Havlík (Lotos PKH Gdańsk), Klemen Pretnar (Re-Plast Unia Oświęcim) – po 7.

Henrich Jabornik (JKH GKS Jastrzębie) – 5.

Jakub Šaur (Re-Plast Unia Oświęcim), Miika Franssila (GKS Katowice) –po 4.

Matej Cunik (Zagłębie Sosnowiec), Peter Novajovský (GKS Tychy), Jiří Gula (Comarch Cracovia), Marek Kaluža (Zagłębie Sosnowiec)
– po 3.

Samu Suominen (Podhale Nowy Targ), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Peter Bezuška (Re-Plast Unia Oświęcim), Bartosz Ciura (GKS Tychy), Damian Tomasik (GKS Katowice), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), Petr Chaloupka (Podhale Nowy Targ), Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie), Māris Jass (JKH GKS Jastrzębie), Konstantin Tieslukiewicz (Lotos PKH Gdańsk), Damian Szurowski (Lotos PKH Gdańsk), Patryk Noworyta (Re-Plast Unia Oświęcim), Tomasz Pastryk (Lotos PKH Gdańsk), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Jakub Wanacki (Re-Plast Unia Oświęcim) – 2.

Mateusz Bryk (GKS Tychy), Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia), Martin Čakajík (GKS Katowice), Denis Akimoto (GKS Tychy), Olaf Bizacki (GKS Tychy), Jason Seed (Podhale Nowy Targ), Patryk Wajda (GKS Katowice), Jakub Michałowski (JKH GKS Jastrzębie), Alaksandr Jeronau (GKS Tychy), Jegor Szkodienko (KH Energa Toruń), Arkadriusz Kostek (JKH GKS Jastrzębie), Łukasz Podsiadło (Zagłębie Sosnowiec), Patryk Matusik (JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovii), Miloslav Jáchym (Comarch Cracovia), Kamil Charousek (Zagłębie Sosnowiec), Arkadiusz Kostek (JKH GKS Jastrzębie), , Mateusz Zieliński (KH Energa Toruń), Dmitrij Kozłow (KH Energa Toruń), Miha Štebih (Comarch Cracovia), Oskar Jaśkiewicz (GKS Katowice), Henri Auvinen (JKH GKS Jastrzębie), Patryk Wsół (Podhale Nowy Targ), Jan Krasowskij (Lotos PKH Gdańsk), Mathias Porseland (GKS Katowice), Artiom Smirnow (KH Energa Toruń), Aleš Ježek (Comarch Cracovia) – 1.

Napastnicy:


Krystian Dziubiński (Podhale Nowy Targ) – 8.

Martin Kasperlík (JKH GKS Jastrzębie) – 6.

Damian Kapica (Comarch Cracovia), Luka Kalan (Re-Plast Unia Oświęcim),Michał Kalinowski (KH Energa Toruń), Christian Mroczkowski (GKS Tychy), Michael Cichy (GKS Tychy) – 5.

Grzegorz Pasiut (GKS Katowice) – po 4.

Emil Švec (Podhale Nowy Targ), Teddy Da Costa (GKS Katowice), Radosław Sawicki (JKH GKS Jastrzębie), Josef Vítek (Lotos PKH Gdańsk), Jegor Fieofanow (KH Energa Toruń), Petr Polodna (Lotos PKH Gdańsk), Ondrej Mikula (Comarch Cracovia), Jakub Witecki (GKS Tychy), Tomáš Franek (Podhale Nowy Targ) – po 3.

Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie), Aleksiej Trandin (Re-Plast Unia Oświęcim), Filip Stoklasa (Zagłębie Sosnowiec), Filip Komorski (GKS Tychy), Dominik Jarosz (JKH GKS Jastrzębie), Szymon Marzec (Lotos PKH Gdańsk), Jegor Rożkow (Lotos PKH Gdańsk), Bartłomiej Neupauer (Podhale Nowy Targ), Martin Przygodzki (Re-Plast Unia Oświęcim) Alexander Szczechura (GKS Tychy), Marek Tvrdoň (Comarch Cracovia), Tuukka Rajamäki (GKS Katowice), Jussi Nättinen (Podhale Nowy Targ), Richard Jenčík (Podhale Nowy Targ), Patryk Krężołek (GKS Katowice), Tomi Leivo (Comarch Cracovia), Dienis Sierguszkin (KH Energa Toruń), Sebastian Kowalówka (Re-Plast Unia Oświęcim) – 2.

Filip Starzyński (GKS Katowice), Michael Szmatula (GKS Tychy), Gleb Klimienko (GKS Tychy), Anatolij Protasenja (Re-Plast Unia Oświęcim), Kamil Wałęga (JKH GKS Jastrzębie), Kamil Paszek (GKS Katowice), Jesse Rohtla (JKH GKS Jastrzębie), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Dominik Nahunko (Zagłębie Sosnowiec), Dariusz Wanat (Re-Plast Unia Oświęcim), Jaakko Turtiainen (GKS Katowice), Szymon Mularczyk (GKS Katowice), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy), Nikita Bucenko (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Michalski (GKS Katowice), Pawieł Pozdjankow (KH Energa Toruń), Maksim Citok (Naprzód Janów), Władisław Jełakow (Lotos PKH Gdańsk), Nestori Lähde (GKS Katowice), Tadej Čimžar (GKS Katowice), Jakub Jaworski (KH Energa Toruń), Alexander Pettersson (Podhale Nowy Targ), Damian Piotrowicz (Re-Plast Unia Oświęcim), Dylan Willick (Podhale Nowy Targ), Adam Domogała (Comarch Cracovia), Aleksandr Gołowin (Lotos PKH Gdańsk), Radek Meidl (Re-Plast Unia Oświęcim), Justin Valentino (Podhale Nowy Targ), Patryk Malicki (Re-Plast Unia Oświęcim), Jan Steber (Lotos PKH Gdańsk), Kamil Wróbel (JKH GKS Jastrzębie), Nikita Wiejtow (KH Energa Toruń), Filip Drzewiecki (Comarch Cracovia), Damian Tyczyński (Zagłębie Sosnowiec), Siemion Garszyn (Re-Plast Unia Oświęcim), Maksim Kondraszow (Naprzód Janów), Kamil Kalinowski (Comarch Cracovia), Radosław Nalewajka (JKH GKS Jastrzębie), Bartosz Fraszko (KH Energa Toruń) – 1.


UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V