Hokej.Net Logo

Szóstka Hokej.Net: 2019/2020


35. kolejka PHL 
John Murray (GKS Tychy), Māris Jass (JKH GKS Jastrzębie), Konstantin Tieslukiewicz (Lotos PKH Gdańsk), Alexander Szczechura (GKS Tychy), Radek Meidl (Re-Plast Unia Oświęcim), Marek Tvrdoň (Comarch Cracovia).

34. kolejka PHL 
John Murray (GKS Tychy), Klemen Pretnar (Re-Plast Unia Oświęcim), Miha Štebih (Comarch Cracovia), Aleksandr Gołowin (Lotos PKH Gdańsk), Luka Kalan (Re-Plast Unia Oświęcim), Krystian Dziubiński (Podhale Nowy Targ)

33. kolejka PHL
Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Petr Chaloupka (Podhale Nowy Targ), Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie), Grzegorz Pasiut (GKS Katowice), Jegor Fieofanow (KH Energa Toruń), Adam Domogała (Comarch Cracovia).

32. kolejka PHL
Patrik Spěšný (KH Energa Toruń), Jakub Šaur (Re-Plast Unia Oświęcim), Dmitrij Kozłow (KH Energa Toruń), Martin Przygodzki (Re-Plast Unia Oświęcim), Dylan Willick (Podhale Nowy Targ), Damian Kapica (Comarch Cracovia).

31. kolejka PHL 
Tomáš Fučík (Lotos PKH Gdańsk), Mateusz Zieliński (KH Energa Toruń), Peter Novajovský (GKS Tychy), Damian Piotrowicz (Re-Plast Unia Oświęcim), Radosław Sawicki (JKH GKS Jastrzębie),   Josef Vítek (Lotos PKH Gdańsk).

30. kolejka PHL 
John Murray (GKS Tychy), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), Matej Cunik (Zagłębie Sosnowiec), Teddy Da Costa (GKS Katowice), Bartłomiej Neupauer (Podhale Nowy Targ), Alexander Szczechura (GKS Tychy).

29. kolejka PHL
Robin Rahm (GKS Katowice), Matej Cunik (Zagłębie Sosnowiec), Damian Szurowski (Lotos PKH Gdańsk), Tomi Leivo (Comarch Cracovia), Jegor Rożkow (Lotos PKH Gdańsk), Patryk Krężołek (GKS Katowice).

28. kolejka PHL
Przemysław Odrobny (Podhale Nowy Targ), Arkadiusz Kostek (JKH GKS Jastrzębie), Jakub Wanacki (Re-Plast Unia Oświęcim), Szymon Marzec (Lotos PKH Gdańsk), Dienis Sierguszkin (KH Energa Toruń), Alexander Pettersson (Podhale Nowy Targ).

27. kolejka PHL
Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Damian Tomasik (GKS Katowice), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), Martin Kasperlík (JKH GKS Jastrzębie), Petr Polodna (Lotos PKH Gdańsk), Jegor Fieofanow (KH Energa Toruń).

26. kolejka PHL
Miroslav Kopřiva (Comarch Cracovia), Kamil Charousek (Zagłębie Sosnowiec), Jakub Šaur (Re-Plast Unia Oświęcim), Szymon Marzec (Lotos PKH Gdańsk), Michael Cichy (GKS Tychy), Damian Kapica (Comarch Cracovia)

25. kolejka PHL
Patrik Spěšný (KH Energa Toruń), Miika Franssila (GKS Katowice), Klemen Pretnar (Re-Plast Unia Oświęcim), Teddy Da Costa (GKS Katowice), Luka Kalan (Re-Plast Unia Oświęcim), Krystian Dziubiński (Podhale Nowy Targ)

24. kolejka PHL  
Rafał Radziszewski (Zagłębie Sosnowiec), Bartosz Ciura (GKS Tychy), Klemen Pretnar (Re-Plast Unia Oświęcim), Jakub Jaworski (KH Energa Toruń), Michael Cichy (GKS Tychy), Radosław Sawicki (JKH GKS Jastrzębie)

23. kolejka PHL
Przemysław Odrobny (Podhale Nowy Targ), Peter Novajovský (GKS Tychy), Miloslav Jáchym (Comarch Cracovia), Teddy Da Costa (GKS Katowice), Bartłomiej Neupauer (Podhale Nowy Targ), Dominik Jarosz (JKH GKS Jastrzębie)

22. kolejka PHL
Przemysław Odrobny (Podhale Nowy Targ), Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovii), Tomasz Pastryk (Lotos PKH Gdańsk), Emil Švec (Podhale Nowy Targ), Jegor Rożkow (Lotos PKH Gdańsk), Tadej Čimžar (GKS Katowice).

21. kolejka PHL
Robin Rahm (GKS Katowice), Łukasz Podsiadło (Zagłębie Sosnowiec), Patryk Matusik (JKH GKS Jastrzębie), Nestori Lähde (GKS Katowice), Jussi Nättinen (Podhale Nowy Targ), Christian Mroczkowski (GKS Tychy).

20. kolejka PHL
Tomáš Fučík (Lotos PKH Gdańsk), Petr Chaloupka (Podhale Nowy Targ), Patryk Noworyta (Re-Plast Unia Oświęcim), Richard Jenčík (Podhale Nowy Targ), Filip Komorski (GKS Tychy), Władisław Jełakow (Lotos PKH Gdańsk).

19. kolejka
Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim), Damian Tomasik (GKS Katowice), Arkadriusz Kostek (JKH GKS Jastrzębie), Petr Polodna (Lotos PKH Gdańsk), Luka Kalan (Re-Plast Unia Oświęcim), Martin Kasperlík (JKH GKS Jastrzębie).

18. kolejka
Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Jiří Gula (Comarch Cracovia),  Jegor Szkodienko (KH Energa Toruń), Radosław Sawicki (JKH GKS Jastrzębie), Michael Cichy (GKS Tychy), Maksim Citok (Naprzód Janów).

17. kolejka 
Samuel Bernad (Naprzód Janów), Henrich Jabornik (JKH GKS Jastrzębie), Peter Bezuška (Re-Plast Unia Oświęcim), Martin Kasperlík (JKH GKS Jastrzębie), Krystian Dziubiński (Podhale Nowy Targ) Christian Mroczkowski (GKS Tychy)

16. kolejka
Przemysław Odrobny (Podhale Nowy Targ), Ladislav Havlík (Lotos PKH Gdańsk), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Sebastian Kowalówka (Re-Plast Unia Oświęcim), Krystian Dziubiński (Podhale Nowy Targ), Filip Komorski (GKS Tychy)

15. kolejka

Przemysław Odrobny (Podhale Nowy Targ), Vlastimil Bilčík (Lotos PKH Gdańsk), Samu Suominen (Podhale Nowy Targ), Marek Tvrdoň (Comarch Cracovia), Grzegorz Pasiut (GKS Katowice), Emil Švec (Podhale Nowy Targ)

14. kolejka 
Rafał Radziszewski (Zagłębie Sosnowiec), Jakub Michałowski (JKH GKS Jastrzębie), Alaksandr Jeronau (GKS Tychy), Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy), Nikita Bucenko (Zagłębie Sosnowiec), Josef Vítek (Lotos PKH Gdańsk).

13. kolejka 
John Murray (GKS Tychy), Henrich Jabornik (JKH GKS Jastrzębie), Jauhienij Kamienieu (Podhale Nowy Targ), Martin Kasperlík (JKH GKS Jastrzębie), Aleksiej Trandin (Re-Plast Unia Oświęcim), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy).

12. kolejka
Patrik Spěšný (KH Energa Toruń), Samu Suominen (Podhale Nowy Targ), Ladislav Havlík (Lotos PKH Gdańsk), Emil Švec (Podhale Nowy Targ), Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie), Szymon Mularczyk (GKS Katowice)

11. kolejka
Przemysław Odrobny (Podhale Nowy Targ), Marek Kaluža (Zagłębie Sosnowiec), Jason Seed (Podhale Nowy Targ), Ondrej Mikula (Comarch Cracovia), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Dominik Nahunko (Zagłębie Sosnowiec).

10. kolejka
Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim), Olaf Bizacki (GKS Tychy), Marek Kaluža (Zagłębie Sosnowiec), Dominik Jarosz (JKH GKS Jastrzębie), Krystian Dziubiński (Podhale Nowy Targ), Martin Przygodzki (Re-Plast Unia Oświęcim).

9. kolejka
Robin Rahm (GKS Katowice), Peter Bezuška (Re-Plast Unia Oświęcim), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Mateusz Michalski (GKS Katowice), Aleksiej Trandin (Re-Plast Unia Oświęcim), Krystian Dziubiński (Podhale Nowy Targ)

8. kolejka
John Murray (GKS Tychy), Ladislav Havlík (Lotos PKH Gdańsk), Denis Akimoto (GKS Tychy), Kamil Paszek (GKS Katowice) Jesse Rohtla (JKH GKS Jastrzębie), Damian Kapica (Comarch Cracovia).

7. kolejka

Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Ladislav Havlík (Lotos PKH Gdańsk), Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie), Filip Stoklasa (Zagłębie Sosnowiec), Pawieł Pozdjankow (KH Energa Toruń), Josef Vítek (Lotos PKH Gdańsk)

6. kolejka
Robin Rahm (GKS Katowice), Bartosz Ciura (GKS Tychy), Martin Čakajík (GKS Katowice), Christian Mroczkowski (GKS Tychy), Luka Kalan (Re-Plast Unia Oświęcim), Kamil Wałęga (JKH GKS Jastrzębie).

5. kolejka
Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim), Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia), Ladislav Havlík (Lotos PKH Gdańsk), Anatolij Protasenja (Re-Plast Unia Oświęcim), Tomáš Franek (Podhale Nowy Targ), Jakub Witecki (GKS Tychy)

4. kolejka
Rafał Radziszewski (Zagłębie Sosnowiec), Miika Franssila (GKS Katowice), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Damian Kapica (Comarch Cracovia), Jegor Fieofanow (KH Energa Toruń), Gleb Klimienko (GKS Tychy)

3. kolejka PHL
Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim), Patryk Wajda (GKS Katowice), Henrich Jabornik (JKH GKS Jastrzębie), Dariusz Wanat (Re-Plast Unia Oświęcim), Michał Kalinowski (KH Energa Toruń), Jaakko Turtiainen (GKS Katowice).

2. kolejka PHL
Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Bryk (GKS Tychy), Klemen Pretnar (Re-Plast Unia Oświęcim), Martin Kasperlík (JKH GKS Jastrzębie), Michael Szmatula (GKS Tychy), Krystian Dziubiński (Podhale Nowy Targ)

1. kolejka PHL
Rafał Radziszewski (Zagłębie Sosnowiec), Māris Jass (JKH GKS Jastrzębie), Konstantin Tieslukiewicz (Lotos PKH Gdańsk), Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie), Filip Starzyński (GKS Katowice), Filip Stoklasa (Zagłębie Sosnowiec).


Podsumowanie:

Bramkarze:


Przemysław Odrobny (Podhale Nowy Targ) – 6.
Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), John Murray (GKS Tychy) – 5.
Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim), Rafał Radziszewski (Zagłębie Sosnowiec), Robin Rahm (GKS Katowice) – po 4.

Patrik Spěšný (KH Energa Toruń) –  3.

Tomáš Fučík (Lotos PKH Gdańsk) – 2.
Samuel Bernad (Naprzód Janów), Miroslav Kopřiva (Comarch Cracovia) – po 1.

Obrońcy:


Ladislav Havlík (Lotos PKH Gdańsk) – 5.
Klemen Pretnar (Re-Plast Unia Oświęcim) – 4.
Henrich Jabornik (JKH GKS Jastrzębie) – 3.
Marek Kaluža (Zagłębie Sosnowiec), Samu Suominen (Podhale Nowy Targ), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Peter Bezuška (Re-Plast Unia Oświęcim), Bartosz Ciura (GKS Tychy),  Miika Franssila (GKS Katowice), Damian Tomasik (GKS Katowice), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), Matej Cunik (Zagłębie Sosnowiec), Peter Novajovský (GKS Tychy), Jakub Šaur (Re-Plast Unia Oświęcim), Petr Chaloupka (Podhale Nowy Targ), Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie), Māris Jass (JKH GKS Jastrzębie), Konstantin Tieslukiewicz (Lotos PKH Gdańsk) – 2.

Mateusz Bryk (GKS Tychy), Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia), Martin Čakajík (GKS Katowice), Denis Akimoto (GKS Tychy), Olaf Bizacki (GKS Tychy), Jason Seed (Podhale Nowy Targ), Patryk Wajda (GKS Katowice), Jakub Michałowski (JKH GKS Jastrzębie), Alaksandr Jeronau (GKS Tychy), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Jiří Gula (Comarch Cracovia), Jegor Szkodienko (KH Energa Toruń), Arkadriusz Kostek (JKH GKS Jastrzębie), Patryk Noworyta (Re-Plast Unia Oświęcim), Łukasz Podsiadło (Zagłębie Sosnowiec), Patryk Matusik (JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovii), Tomasz Pastryk (Lotos PKH Gdańsk), Miloslav Jáchym (Comarch Cracovia), Kamil Charousek (Zagłębie Sosnowiec), Arkadiusz Kostek (JKH GKS Jastrzębie), Jakub Wanacki (Re-Plast Unia Oświęcim), Damian Szurowski (Lotos PKH Gdańsk), Mateusz Zieliński (KH Energa Toruń), Dmitrij Kozłow (KH Energa Toruń), Miha Štebih (Comarch Cracovia) – 1.

Napastnicy:

Krystian Dziubiński (Podhale Nowy Targ) – 7.
Martin Kasperlík (JKH GKS Jastrzębie) – 5.
Damian Kapica (Comarch Cracovia), Luka Kalan (Re-Plast Unia Oświęcim) – po 4.
Christian Mroczkowski (GKS Tychy), Emil Švec (Podhale Nowy Targ), Michael Cichy (GKS Tychy), Teddy Da Costa (GKS Katowice), Radosław Sawicki (JKH GKS Jastrzębie), Josef Vítek (Lotos PKH Gdańsk), Jegor Fieofanow (KH Energa Toruń) – po 3.

Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie), Aleksiej Trandin (Re-Plast Unia Oświęcim), Filip Stoklasa (Zagłębie Sosnowiec), Filip Komorski (GKS Tychy), Dominik Jarosz (JKH GKS Jastrzębie), Petr Polodna (Lotos PKH Gdańsk), Szymon Marzec (Lotos PKH Gdańsk), Jegor Rożkow (Lotos PKH Gdańsk), Bartłomiej Neupauer (Podhale Nowy Targ), Martin Przygodzki (Re-Plast Unia Oświęcim), Grzegorz Pasiut (GKS Katowice), Alexander Szczechura (GKS Tychy), Marek Tvrdoň (Comarch Cracovia) – 2.

Filip Starzyński (GKS Katowice), Michael Szmatula (GKS Tychy), Gleb Klimienko (GKS Tychy), Anatolij Protasenja (Re-Plast Unia Oświęcim), Tomáš Franek (Podhale Nowy Targ), Jakub Witecki (GKS Tychy), Kamil Wałęga (JKH GKS Jastrzębie), Kamil Paszek (GKS Katowice), Jesse Rohtla (JKH GKS Jastrzębie), Ondrej Mikula (Comarch Cracovia), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Dominik Nahunko (Zagłębie Sosnowiec), Dariusz Wanat (Re-Plast Unia Oświęcim), Michał Kalinowski (KH Energa Toruń), Jaakko Turtiainen (GKS Katowice), Szymon Mularczyk (GKS Katowice), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy), Nikita Bucenko (Zagłębie Sosnowiec), Sebastian Kowalówka (Re-Plast Unia Oświęcim), Mateusz Michalski (GKS Katowice), Pawieł Pozdjankow (KH Energa Toruń), Maksim Citok (Naprzód Janów), Richard Jenčík (Podhale Nowy Targ), Władisław Jełakow (Lotos PKH Gdańsk), Nestori Lähde (GKS Katowice), Jussi Nättinen (Podhale Nowy Targ), Tadej Čimžar (GKS Katowice), Jakub Jaworski (KH Energa Toruń), Dienis Sierguszkin (KH Energa Toruń), Alexander Pettersson (Podhale Nowy Targ), Tomi Leivo (Comarch Cracovia), Patryk Krężołek (GKS Katowice), Damian Piotrowicz (Re-Plast Unia Oświęcim), Dylan Willick (Podhale Nowy Targ), Adam Domogała (Comarch Cracovia), Aleksandr Gołowin (Lotos PKH Gdańsk), Radek Meidl (Re-Plast Unia Oświęcim) – 1.

UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V