Hokej.Net Logo

Wyświetleń: 8839

Konkurs! Do wygrania 800 zł i bon 500 zł na Twoje OC! Typuj mecze Hokejowej Ligi Mistrzów!

2015-09-02 23:30:43

Szanowni Państwo zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie gdzie w puli nagród jest 800 złotych. W naszej zabawie trzeba będzie wytypować wybrane mecze fazy grupowej Hokejowej Ligi Mistrzów. Partnerem konkursu jest firma winmasters.com. Miło nam też poinformować, że do naszego konkursu dołączyła firma Premium-me.pl, która zafundowała bon o wartości 500 zł na Twoje ubezpieczenie OC!


Zasady są bardzo proste. Należy wytypować w komentarzu wyniki poszczególnych spotkań. 
 
Komentarze po rozpoczęciu meczu oraz kolejne z tym samym meczem nie będą brane pod uwagę.
 
By walczyć o nagrody należy się zarejestrować na portalu www.winmasters.com (klik)
 
Będziemy przyznawać punkty tak samo jak w naszym co sezonowym typerze:
3 punkty za dokładny wynik np. typ użytkownika 3-1 i takim samym rezultatem zakończył się mecz.
2 punkty za różnicę bramek np. typ użytkownika 2-1, a wynik meczu jest 3-2.
1 punkt za wygraną stronę np. typ użytkownika 3:1, a wynik meczu jest 8:5.
 
Najlepsi typerzy fazy grupowe Hokejowej Ligi Mistrzów otrzymają:
 
1 miejsce: 250 zł
2 miejsce: 150 zł
3 miejsce: 100 zł
4 miejsce: 80 zł
5 miejsce: 70 zł
6 miejsce: 60 zł
7 miejsce: 50 zł
8 miejsce: 40 zł

*Warunek niezbędny do wypłaty nagrody to aktywne konto w winmasters.com (co najmniej jeden depozyt), przed wypłatą nagrody bonusem należy obrócić 5 razy.
 
Dodatkowo za PIERWSZE miejsce do wygrania jest BON o wartości 500 zł na Twoje ubezpieczenie OC!


                Najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, dla firm

Wybrane mecze Hokejowej Ligi Mistrzów do typowania (po 6 z każdego dnia):
 
I kolejka: 
HC Koszyce - Red Bull Monachium
Djurgarden Sztokholm - Tappara Tampere
Fribourg-Gotteron - Lukko Rauma
Neman Grodno - Adler Mannheim
IFK Helsinki  - SC Bern
Sonderjyske Vojens - Red Bull Salzburg

II kolejka: 
Lulea - Lukko
Eisbaren - Zurich
KalPa - Trinec
Pardubice - Davos
Espoo - Litvinov
Vitkovice - Manheim

III kolejka: 
Frolunda Gothenburg - JYP Jyvaskyla
Davos - Farjestad
Vaxjo - Igolstadt
Black Wings Linz - TPS Turku
Krefeld - Karpat Oulu
Tappara - Djurgarden

IV kolejka: 
Dusseldorf - TPS Turku
Vienna - Krefeld
Pardubice - Farjestad
Klagenfurt - Koszyce
Zug - Djurgarden
HK Nitra - Liberec

V kolejka: 
HIFK Helsinki - Linkoping
JYP Jyvaskyla - Frolunda
Fribourg - Lulea
ZSC Zurich - Eisbaren
Farjestad - Pardubice
Koszyce - Klagenfurt

VI kolejka: 
Ocelari Trinec - KalPa
Manheim - HC Vitkovice
SC Bern - Linkoping
Litvinov - Espoo
Lukko - Lulea
Monachium - Klagenfurt




Powrót

Komentarze:

I kolejka:
HC Koszyce - Red Bull Monachium 3:1
Djurgarden Sztokholm - Tappara Tampere 4:2
Fribourg-Gotteron - Lukko Rauma 3:1
Neman Grodno - Adler Mannheim 1:3
IFK Helsinki - SC Bern 3:2
Sonderjyske Vojens - Red Bull Salzburg 1:3
HC Koszyce - Red Bull Monachium 3:2
Djurgarden Sztokholm - Tappara Tampere 4:2
Fribourg-Gotteron - Lukko Rauma 1:4
Neman Grodno - Adler Mannheim 2:4
IFK Helsinki - SC Bern 4:1
Sonderjyske Vojens - Red Bull Salzburg 2:5
HC Koszyce - Red Bull Monachium 4-3
Djurgarden Sztokholm - Tappara Tampere 3-1
Fribourg-Gotteron - Lukko Rauma 2-3
Neman Grodno - Adler Mannheim 2-3
IFK Helsinki - SC Bern 4-1
Sonderjyske Vojens - Red Bull Salzburg 2-5
TPS Turku - Linz 4-1
Sonderjyske - Red Bull Salzburg 2-4
Vaxjo - Braehead 5-2
Djurgarden - Tappara Tampere 2-3
Stavanger - Trinec 2-3
Fribourg - Lukko Rauma 2-3
HC Koszyce - Red Bull Monachium 2:3
Djurgarden Sztokholm - Tappara Tampere 2:0
Fribourg-Gotteron - Lukko Rauma 1:4
Neman Grodno - Adler Mannheim 3:0
IFK Helsinki - SC Bern 3:1
Sonderjyske Vojens - Red Bull Salzburg 1:6
HC Koszyce - Red Bull Monachium 2:3
Djurgarden Sztokholm - Tappara Tampere 1:3
Fribourg-Gotteron - Lukko Rauma 1:2
Neman Grodno - Adler Mannheim 1:3
IFK Helsinki - SC Bern 3:2
Sonderjyske Vojens - Red Bull Salzburg 2:4
HC Koszyce - Red Bull Monachium 2-1
Djurgarden Sztokholm - Tappara Tampere 2-3
Fribourg-Gotteron - Lukko Rauma 3-2
Neman Grodno - Adler Mannheim 2-3
IFK Helsinki - SC Bern 3-2
Sonderjyske Vojens - Red Bull Salzburg 3-4
HC Koszyce - Red Bull Monachium 2:3
Djurgarden Sztokholm - Tappara Tampere 2:4
Fribourg-Gotteron - Lukko Rauma 3:2
Neman Grodno - Adler Mannheim 2:5
IFK Helsinki - SC Bern 3:3
Sonderjyske Vojens - Red Bull Salzburg 1:5
HC Koszyce - Red Bull Monachium 3-4
Djurgarden Sztokholm - Tappara Tampere 3-1
Fribourg-Gotteron - Lukko Rauma 4-2
Neman Grodno - Adler Mannheim0-3
IFK Helsinki - SC Bern 4-1
Sonderjyske Vojens - Red Bull Salzburg 1-3
koszyce - monachium 4-2 djurgaren - tampere 2-1 friborg- lukko 2-4 grodno - mannheim 1-3 helsinki - bern 4-2 vojens - salzburg 2-4 vojens- salzburg 2-4
2 kolejka:
Lulea - Lukko 3:1
Eisbaren - Zurich 4:2
KalPa - Trinec 4:1
Pardubice - Davos 4:2
Espoo - Litvinov 3:2
Vitkovice - Manheim 4:2
Lulea - Lukko 3-2
Eisbaren - Zurich 4-3
KalPa - Trinec 2-3
Pardubice - Davos 2-3
Espoo - Litvinov 3-2
Vitkovice - Manheim 3-4
Lulea - Lukko 3:2
Eisbaren - Zurich 2:3
KalPa - Trinec 1:2
Pardubice - Davos 1:3
Espoo - Litvinov 2:3
Vitkovice - Manheim 1:3
II kolejka:
Lulea - Lukko 2:4
Eisbaren - Zurich 2:3
KalPa - Trinec 4:1
Pardubice - Davos 3:3
Espoo - Litvinov 3:1
Vitkovice - Manheim 3:1
Lulea - Lukko 4:2
Eisbaren - Zurich 2:3
KalPa - Trinec 5:2
Pardubice - Davos 3:0
Espoo - Litvinov 3:1
Vitkovice - Manheim 4:1
Lulea - Lukko 2:4
Eisbaren - Zurich 1;3
KalPa - Trinec 5:2
Pardubice - Davos 3:4
Espoo - Litvinov 4:1
Vitkovice - Manheim 4:2
Frolunda Gothenburg - JYP Jyvaskyla3-1
Davos - Farjestad4-2
Vaxjo - Igolstadt4-1
Black Wings Linz - TPS Turku1-3
Krefeld - Karpat Oulu 2-4
Tappara - Djurgarden3-2
III kolejka
Frolunda Gothenburg - JYP Jyvaskyla 4:2
Davos - Farjestad 3:2
Vaxjo - Igolstadt 4:1
Black Wings Linz - TPS Turku 1:3
Krefeld - Karpat Oulu 2:3
Tappara - Djurgarden 4:2
Frolunda Gothenburg - JYP Jyvaskyla 4:2
Davos - Farjestad 3:1
Vaxjo - Igolstadt 3:1
Black Wings Linz - TPS Turku 2:3
Karpat Oulu - Krefeld 4:1
Tappara - Djurgarden 3:1
III kolejka:
Frolunda Gothenburg - JYP Jyvaskyla 4:2
Davos - Farjestad 4:2
Vaxjo - Igolstadt 4:2
Black Wings Linz - TPS Turku 2:5
Krefeld - Karpat Oulu 1:4
Tappara - Djurgarden 5:2
III kolejka:
Frolunda Gothenburg - JYP Jyvaskyla 1:2
Davos - Farjestad 3:5
Vaxjo - Igolstadt
Black Wings Linz - TPS Turku
Krefeld - Karpat Oulu
Tappara - Djurgarden
IV kolejka:
Dusseldorf - TPS Turku 2:4
Vienna - Krefeld 4:2
Pardubice - Farjestad 3:2
Klagenfurt - Koszyce 2:4
Zug - Djurgarden 1:4
HK Nitra - Liberec 2:4
Dusseldorf - TPS Turku 3:2
Vienna - Krefeld 3:2
Pardubice - Farjestad 1:3
Klagenfurt - Koszyce 1:3
Zug - Djurgarden 1:2
HK Nitra - Liberec 4:3
Dusseldorf - TPS Turku ---
Vienna - Krefeld ---
Pardubice - Farjestad 1:3
Klagenfurt - Koszyce 1:2
Zug - Djurgarden ----
HK Nitra - Liberec ----
V kolejka:
HIFK Helsinki - Linkoping 3-1
JYP Jyvaskyla - Frolunda 3-2
Fribourg - Lulea 3-4
ZSC Zurich - Eisbaren 3-4
Farjestad - Pardubice 3-1
Koszyce - Klagenfurt 4-1
V kolejka:
HIFK Helsinki - Linkoping 3:2
JYP Jyvaskyla - Frolunda 3:2
Fribourg - Lulea 2:4
ZSC Zurich - Eisbaren 4:2
Farjestad - Pardubice 4:1
Koszyce - Klagenfurt 3:1
V kolejka:
HIFK Helsinki - Linkoping 2:1
JYP Jyvaskyla - Frolunda 1:2
Fribourg - Lulea 4:2
ZSC Zurich - Eisbaren 4:2
Farjestad - Pardubice 4:2
Koszyce - Klagenfurt 5:1
V kolejka:
HIFK Helsinki - Linkoping 2:2
JYP Jyvaskyla - Frolunda 3:3
Fribourg - Lulea 1:3
ZSC Zurich - Eisbaren 2:2
Farjestad - Pardubice 6:1
Koszyce - Klagenfurt 3:2
HIFK Helsinki - Linkoping 2:3
JYP Jyvaskyla - Frolunda 3:2
Fribourg - Lulea 1:2
ZSC Zurich - Eisbaren 4:2
Farjestad - Pardubice 4:1
Koszyce - Klagenfurt 3:2
VI kolejka:
Ocelari Trinec - KalPa 3:1
Manheim - HC Vitkovice 4:2
SC Bern - Linkoping 3:2
Litvinov - Espoo 3:2
Lukko - Lulea 3:2
Monachium - Klagenfurt 4:1
VI kolejka:
Ocelari Trinec - KalPa 3:3
Manheim - HC Vitkovice 2:2
SC Bern - Linkoping 2:2
Litvinov - Espoo 3:1
Lukko - Lulea 3:3
Monachium - Klagenfurt 4:0
VI kolejka:
Ocelari Trinec - KalPa 1:3
Manheim - HC Vitkovice 3:1
SC Bern - Linkoping 2:4
Litvinov - Espoo 2:2
Lukko - Lulea 2:2
Monachium - Klagenfurt 3:1
Ocelari Trinec - KalPa 4:2
Manheim - HC Vitkovice 3:1
SC Bern - Linkoping 3:2
Litvinov - Espoo 2:1
Lukko - Lulea 3:2
Monachium - Klagenfurt 4:1
VI kolejka:
Ocelari Trinec - KalPa 4-2
Manheim - HC Vitkovice 4-4
SC Bern - Linkoping 3-1
Litvinov - Espoo 1-4
Lukko - Lulea
Monachium - Klagenfurt 4-6
Kiedy będą znane wyniki konkursu?
wyniki są utajnione, wygrał Jarosław Kaczyński he he
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V