Hokej.net Logo
Wszystkich zarejestrowanych użytkowników prosimy o zresetowanie hasła. Na maila otrzymacie Państwo nowe hasła, które potem będzie można zmienić w swoim panelu użytkownika.

Dlaczego hazard internetowy jest nielegalny?

Dlaczego hazard internetowy jest nielegalny?

Granie w gry losowe od kiedy pojawił się internet było pierwszą rzeczą (obok forów internetowych oraz stron z filmami erotycznymi) która stała się od razu popularna w internecie. Jednakże dlaczego w naszym kraju stało się tak, że nie można grać przez internet na pieniądze? O tym już za chwilę!

Przepisy

Główną przyczyną, dla której granie przez internet stało się niemożliwe, była afera podsłuchowa, którą wywołali skorumpowani politycy PO. Przez to też przyśpieszono tworzenie przepisów, dlatego też w Polsce teraz próżno szukać kasyna online, ponieważ jedyny legalny serwis oferujący takie gry karciane należy do Totalizatora Sportowego. W tym miejscu warto też wspomnieć, dlaczego państwo ma monopol na tego rodzaju grę losową – przecież wybranie jakiejś wolnorynkowej firmy byłoby podstawą do tego, aby inne firmy również mogły prosić o licencję na prowadzenie takiej witryny, czyż nie? Zatem, aby szybko wyeliminować aferę zmieniono regulacje tak, że obecnie tylko państwo kontroluje ten sektor rynku i nikt inny (na razie) nie może legalnie świadczyć takich usług.

Jeśli chcesz więcej opcji

Oczywiście jeśli jesteś w Polsce, nie zachęcamy do korzystania z usług zagranicznych serwisów. Niestety ta praktyka jest nielegalna, a nasz kraj próbuje blokować witryny, które próbują świadczyć swoje usługi w naszej sieci. Niestety, jeśli chcemy korzystać z usług online za granicą, jeśli nie chcemy korzystać z naszych państwowych usług online, musimy udać się do wybranego kraju, co jest jedynym rozwiązaniem.

Weryfikacja tożsamości

Niestety, to już nie te czasy, kiedy można było anonimowo grać w pokera online. Weryfikacja tożsamości odbywa się na poziomie formularza rejestracyjnego od samego początku. Ma to na celu wyeliminowanie nieletnich z grupy potencjalnych graczy, a także ogranicza możliwość tworzenia wielu kont w witrynach z grami w celu wymuszenia i prania pieniędzy. Takie procedury wymagają również przepisów i regulacji dotyczących operatorów gier hazardowych. Co ciekawe, z punktu widzenia animatorów rynku w ostatnim czasie pojawiła się ciekawa alternatywa dla produktów państwowych, która przełamuje pozycję monopolisty bez narażania się na sankcje prawne. Produkt został nazwany „Betgames”.

Czym jest Betgames?

Otóż to nie jest na pewno pełnowymiarowe obstawianie. W końcu nadal państwo ma monopol na gry online, ale już transmisji rozgrywki nie może zakazać. Tym jest właśnie betgames, ponieważ dzięki temu, że my bezpośrednio nie gramy, nadal poniekąd możemy się cieszyć rozgrywką w pokera, jednakże my jedynie możemy obstawiać zakłady na to, który z graczy wygra – a sami nie możemy uczestniczyć w rozgrywce.


Przeczytaj dodatkowo
Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2021 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe