Hokej.net Logo

Gusow i Ćwikła po meczu

Gusow i Ćwikła po meczu

Trenerzy Tauron Podhala Nowy Targ i Ciarko STS Sanok ocenili, wygrane 4:1 przez Podhale, spotkanie rozegrane w ramach 23 kolejki spotkań Polskiej Hokej Ligi.

Andriej Gusow, Tauron Podhale Nowy Targ:

- Chciałbym w takim samym stopniu podziękować moim zawodnikom, ale też naszym kibicom. Niesamowita atmosfera na trybunach, poprowadziła nas do zwycięstwa. Zagraliśmy dzisiaj moim zdaniem najlepsze spotkanie w sezonie i to pod każdym względem. Była walka, zaangażowanie, ale też dyscyplina taktyczna i skuteczność. Jedyne o co mogę mieć pretensje to o początek trzeciej tercji, i kary które łapaliśmy w głupi sposób. Na szczęście przetrwaliśmy ten okres, w czym duża zasługa Pawła, który zaliczył świetne spotkanie w naszej bramce. Cieszymy się z tego zwycięstwa, ale już skupiamy się na kolejnych meczach.

Marcin Ćwikła, Ciarko STS Sanok:

- Zaczęliśmy dobrze. Szybko strzelona bramka dawała nadzieję, że ten mecz potoczy się po naszej myśli. Potem jednak trzeba powiedzieć, że Podhale grało bardzo dobrze w obronie, nie dopuszczając nas do takich klarownych sytuacji strzeleckich. A kluczowy moment to początek trzeciej tercji i niewykorzystane przez nas gry w przewagach. Gospodarze skarcili nas za to kontratakami. Czy rezygnacja trenera Ziętary mogła mieć wpływ na naszą dyspozycję? Nie wiem, może w jakimś stopniu tak, szczególnie że stało się to w najmniej spodziewanym momencie, bo po wygranym meczu. Nie chcę jednak się do tego odnosić. Marek podjął taką a nie inną decyzję i trzeba ją po prostu uszanować.

Przeczytaj dodatkowo
Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2021 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe