Hokej.net Logo

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie w hokeju?

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie w hokeju?

Mecze hokeja na lodzie cieszą się sporym zainteresowaniem wśród polskich kibiców, co za tym idzie, chętnie obstawiają mecze hokejowe. Przedstawiamy kilka wskazówek, które pomogą obstawić mecze hokejowe i zwiększyć szanse na poprawne wytypowanie.

Kibice bardzo lubią mecze hokeja między innymi przez ogromne emocje w trakcie meczu. Bardzo często w meczach piłkarskich mówi się, że mecz zakończył się „hokejowym wynikiem”. Porównanie to jest niezwykle celne, bowiem 5 bramek w trakcie jednego meczu to absolutne minimum. Legalni bukmacherzy oferują szereg bardzo ciekawych zakładów na zdecydowaną większość spotkań. Jak zatem skutecznie obstawiać mecze hokejowe i cieszyć się z wygranych?


Obstawiaj tylko mecze znanych rozgrywek
W meczach hokejowych są trzy możliwości zakończenia spotkania – wygrana gospodarzy, wygrana gości i remis. Najczęściej jednak starcia kończą się wygraną którejś ze stron, tak jednak remisy również się zdarzają. W hokeju niespodzianki są na porządku dziennym, jednak według doświadczonych graczy w bardziej znanych rozgrywkach niespodziewane wyniki zdarzają się zdecydowanie rzadziej. Tak jest w przypadku najlepszej ligi hokejowej na świecie NHL lub Kontynentalna hokejowa liga (KHL). Nie warto zabierać się za mecze z mniej znanych lig lub tym bardziej mecze kontrolne i towarzyskie.


Analizuj dane i zarządzaj kapitałem
Dokładna analiza danych oraz statystyk to fundament obstawiania hokeju na lodzie. Praktycznie w każdym sporcie zasada ta jest priorytetem w vademecum typera, tam jednak zapoznanie się z faktami oraz statystykami zespołów i rozgrywek daje ogromną przewagę i pozwala dokładnie wytypować zwycięzcę meczu lub inne dostępne zakłady. Wyszukanie bazy danych to żaden problem. Serwisy z wynikami pękają w szwach od ogromnej liczby statystyk, więc przeanalizowanie konkretnego spotkanie wcale nie jest trudnym zadaniem, a może być niezwykle pożyteczne. Kolejnym ważnym aspektem jest odpowiednie zarządzanie kapitałem. Poker, zakłady bukmacherskie, giełda - łączy je konieczność odpowiedniego zarządzania posiadanymi środkami, aby uniknąć ryzyka porażki i bankructwa.


Sprawdź aktualna formę bramkarza
Zasada brzmi trywialnie, jednak pozycja bramkarza jest kluczową w hokeju na lodzie. Golkiper w tej dyscyplinie ma znacznie więcej pracy niż w przypadku np. piłki nożnej. Sprawdź, w jakiej dyspozycji jest bramkarz danego zespołu. Jeśli w ostatnich meczach prezentował dobrą formę i nie przepuszczał krążka do własnej bramki, szanse wygranej jego zespołu znacząco rosną. Analogicznie warto również zapoznać się ze strzelcami. Jeśli któryś zawodnik prezentuje skuteczność na bardzo wysokim poziomie, warto zainteresować się zakładem na to, że również i w tym meczu wpisze się na listę strzelców.


Wybieraj tylko legalnych bukmacherów
Legalne firmy bukmacherskie oferują szereg zakładów na mecze hokeja na lodzie. Praktycznie każdy, polski operator ma w swojej ofercie mecze przynajmniej najważniejszych lig, niektórzy z nich są również sponsorami danej drużyny. Dlaczego wybór bukmachera jest ważny? Przede wszystkim obstawianie nie jest obarczone ryzykiem nielegalności i można spokojnie zająć się analizą zespołów. Co więcej, niektórzy bukmacherzy przygotowują bardzo ciekawie bonusy powitalne lub promocje związane z meczami hokeja, co pozwoli na większe wygrane.


Podsumowanie
Czy warto obstawiać mecze hokeja na lodzie? Jeśli typowanie jest podparte solidną analizą, to oczywiście, że tak. Jeśli obstawiane są wyniki meczów z nieznanymi drużynami, szansa na zysk jest minimalna. Mecze hokeja są związane ze sporymi emocjami, obstawienie ich spotęguje wrażenia z oglądanych zmagań na lodowisku.


Przeczytaj dodatkowo
Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2021 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe