Hokej.net Logo

Aktualności: Kobiety (PLHK)

Znaleziono: 809

Zwycięstwo Polek z Wielką Brytanią. Dublet Magdaleny Łąpieś

Za nami drugi dzień zmagań w Turnieju Czterech Narodów na katowickim "Jantorze", w którym uczestniczy reprezentacja Polski kobiet. W swoim drugim meczu na tym turnieju biało-czerwone pokonały ekipę z Wielkiej Brytanii 3:1.

Przegrana Polek z Dunkami na inaugurację [WIDEO]

Dziś wystartował Turniej Czterech Narodów na katowickim "Jantorze", w którym uczestniczy reprezentacja Polski kobiet. Na inauguracje biało-czerwone przegrały jednak z Dunkami 3:5.

Powołania Polek na międzynarodowy turniej w Katowicach

Trener Zbigniew Wróbel rozesłał powołania na najbliższe mecze Kadry Narodowej Seniorek. Na liście znalazły się 23 nazwiska. O kim mowa?

Magdalena Jabłońska: Jestem zadowolona z postawy drużyny

Kobieca reprezentacja Polski do lat osiemnastu zdobyła srebrny medal na Mistrzostwach Świata U18 dywizji IB, rozgrywanych na katowickim lodowisku "Jantor". Jak turniej w wykonaniu swoich podopiecznych podsumowała trenerka kadry Magdalena Jabłońska?

Zwycięstwo na zakończenie mistrzostw. Srebro dla "Orlic"

Reprezentacja Polski kobiet do lat osiemnastu wygrała swoje ostatnie spotkanie na Mistrzostwach Świata Dywizji IB. Biało-czerwone bez większych problemów rozprawiły się z rówieśniczkami z Chińskiego Tajpej, wygrywając 4:0. Młode Polki turniej kończą ze srebrnym medalem. Podopieczne Magdaleny Jabłońskiej podczas całych mistrzostw uległy tylko reprezentacji Danii, która zdobyła złoto.

Polki wygrywają z Hiszpankami [WIDEO]

W swoim trzecim spotkaniu na kobiecych Mistrzostwach Świata dywizji IB U18 reprezentacja Polski zwyciężyła z reprezentacją Hiszpanii 4:0. Biało-czerwone zrehabilitowały się po wczorajszej porażce z Dunkami i wciąż walczą o jak najkorzystniejszy wynik na turnieju. Czyste konto w tym meczu zanotowała Nadia Ratajczyk.

Polki po przegranej z Danią: Grałyśmy tylko jedną tercję

Młodzieżowa reprezentacja Polski kobiet do lat osiemnastu w drugim spotkaniu Mistrzostw Świata Kobiet Dywizji IB U18 w Katowicach uległa rówieśniczkom z Danii 1:3 i skomplikowała sobie sytuację w grupie. Razem z nami w kilku słowach spotkanie podsumowały Magdalena Jabłońska – trenerka kadry oraz Lena Zięba – napastniczka polskiej reprezentacji.

Frederikke Foss po wygranej z Polską: Najważniejsze zwycięstwo na turnieju

Kobieca reprezentacja Danii do lat osiemnastu pokonała reprezentację Polski 3:1 w czwartkowym meczu Mistrzostw Świata U18 Dywizji IB. Wyróżniającą się postacią w tym starciu była Frederikke Foss, która dzięki bramce i asyście przybliżyła Dunki do walki o czołowe lokaty.

Zawiodła skuteczność. Polki przegrywają z Dunkami

W swoim drugim meczu na Mistrzostwach Świata Kobiet U18 Dywizji IB rozgrywanych na katowickim lodowisku Jantor kobieca reprezentacja Polski do lat osiemnastu uległa reprezentantkom Danii 1:3. Główną przyczyną porażki była rażąca nieskuteczność. Polki oddały na bramkę rywalek aż o 14 strzałów więcej, a mimo to schodziły z lodu pokonane.

W sobotę i niedzielę w Bytomiu Polki zagrają w EWHL

W dniach 14 i 15 stycznia reprezentacja Polski, która występuje w EWHL pod szyldem Orlice Bytom, zagra z najlepszym zespołem rozgrywek KMH Hokiklub Budapeszt. Sobotnie spotkanie w Bytomiu rozpocznie się o godz. 17, a niedzielne o godz. 12. Wstęp na mecze jest bezpłatny.

Polki po inauguracyjnym zwycięstwie: Zagrałyśmy to, co sobie założyłyśmy

Reprezentacja Polski kobiet do lat 18 wygrała swoje pierwsze spotkanie w ramach mistrzostw świata, które odbywają się na katowickim Jantorze. Polki turniej rozpoczęły w najlepszy możliwy sposób, pokonując rówieśniczki z Korei Południowej aż 6:0. Mecz razem z nami skomentowały Magdalena Jabłońska – trenerka kadry juniorek oraz Magdalena Łąpieś – zdobywczyni bramki i asysty w tym starciu.

Zwycięstwo młodych Polek na inaugurację [WIDEO]

Reprezentacja Polski kobiet do lat 18 pokonała w pierwszym meczu Koreę Południową U18 w Mistrzostwach Świata Kobiet U18 Dywizji IB rozgrywanych w Katowicach 6:0.

Święto hokeja w Katowicach. Już 10 stycznia rozpoczynają się Mistrzostwa Świata Juniorek

Od 10 do 15 stycznia na lodowisku Jantor w Katowicach rozgrywane będą 2023 IIHF Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie Kobiet U18 Dywizji IB. Reprezentacja Polski będzie rywalizować z Danią, Hiszpanią, Koreą Południową i Chińskim Tajpej. W serwisie KupBilet.pl ruszyła sprzedaż biletów na wydarzenie. Wejściówka na jeden mecz kosztuje 10 (normalna) i 5 zł (ulgowa), a karnet na cztery mecze Polek odpowiednio 30 i 15 zł.

Szwajcarska przygoda Olivii Tomczok

Niespodziewana informacja dotarła do nas z bytomskiego zespołu BS Polonii Bytom. Zawodniczka zespołu z Bytomia i etatowa reprezentantka naszego kraju Olivia Tomczok została wypożyczona do szwajcarskiego Neuchâtel. 24-letnia hokeistka spędzi w tym klubie najbliższe trzy miesiące.

Sparingowe zwycięstwo z Hiszpankami

Polki U18 przygotowujące się do Mistrzostw Świata Kobiet U20 Dywizji IB pokonały rówieśniczki z Hiszpanii zwyciężając 4:3 po zaciętym spotkaniu.

Nowy terminarz meczów MŚ Kobiet U18 Dywizji IB

Znany jest nowy terminarz meczów 2023 IIHF Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie Kobiet U18 Dywizji IB. W dniach 10-15 stycznia na lodowisku Jantor w Katowicach reprezentacja Polski będzie walczyć o awans na zaplecze Elity. Kadra Narodowa Juniorek będzie rywalizować z Danią, Hiszpanią, Koreą Południową oraz chińskim Tajpej. Bilety będą do kupienia w serwisie KupBilet.pl.

Powołania na zgrupowania w Katowicach oraz Mistrzostwa Juniorek U18

W dniach 9-15 stycznia w katowickim Janowie reprezentację Polski Juniorek U18 czeka najważniejszy turniej w tym roku. Na lodowisku Jantor Biało-Czerwone wezmą udział w 2023 IIHF Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie Kobiet U18 Dywizji IB.

Polki U18: Zwycięstwo ze Słowaczkami i wysoka klęska z Czeszkami

Reprezentacja Polski kobiet do lat 18 przebywają obecnie w słowackim Puchovie, gdzie rozgrywają Turniej Nadziei Olimpijskich. W inauguracyjnym meczu pokonały Słowaczki 6:3, jednak dzień później uległy Czeszkom 0:9.

W Katowicach w styczniu odbędą się Hokejowe Mistrzostwa Świata Juniorek

W przyszłym roku w dniach 9-15 stycznia na lodowisku Jantor w Katowicach reprezentacja Polski będzie walczyć o awans na zaplecze Elity w 2023 IIHF Mistrzostwach Świata w Hokeju na Lodzie U18 Dywizji IB. Kadra Narodowa Juniorek będzie rywalizować z Danią, Hiszpanią, Chinami, Koreą Południową oraz chińskim Tajpej. Bilety będą do kupienia w serwisie KupBilet.pl.

Podwójna przegrana Polek z Kazaszkami

Kadra Polski Kobiet grająca pod szyldem Orlice Bytom w minionych dniach dwukrotnie mierzyła się z Aisulu Almaty w EWHL. Oba spotkania padły jednak łupem Kazaszek.

© Copyright 2003 - 2023 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe