
W poniedziałkowy wieczór swoje trzecie zwycięstwo w rywalizacji ćwierćfinałowej KHL odniosła drużyna Mietałłurga Magnitogorsk, która na wyjeździe pokonała Barysa Astana 5:3. Tym samym w całej serii Mietałłurg prowadzi już 3:0.

Nieobecność kontuzjowanych: Jana Muršaka i Grega Scotta w piątkowy wieczór mocno odczuli zawodnicy, jak i kibice CSKA Moskwa. Ich drużyna po zaciętym pojedynku, uległa na własnym lodzie Łokomotiwowi Jarosław. Tym samym podopieczni Aleksieja Kudaszowa wyrównali stan rywalizacji.

W pierwszym pojedynku ćwierćfinałowym KHL pomiędzy CSKA Moskwa a Łokomotiwem Jarosław, zgodnie z przewidywaniami, zwycięstwo na własnym lodzie odniosła drużyna ze stolicy Rosji, która wygrała 4:2 i w serii do czterech zwycięstw objęła prowadzenie.

Zacięte pojedynki, emocje do ostatniego gwizdka, wyśmienite akcje, liczne bójki i zagrania, które na długo zapamiętamy, to tylko namiastka 1/8 finału play’off najlepszej ligi hokejowej w Europie, czyli KHL’u.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z ćwierćfinałowego spotkania pomiędzy PGE Orlikiem Opole a Tempish Polonią Bytom (2:5).

Ondrej Raszka powrócił do bramki Tempish Polonii Bytom po czterech spotkaniach. We wczorajszym meczu zastąpił chorego Filipa Landsmana i obronił 37 strzałów zawodników PGE Orlika Opole.
Obrońca reprezentacji Polski i PGE Orlika Opole Bartłomiej Bychawski w niedzielnym meczu z Tempish Polonia Bytom złamał nogę. - Jestem uziemiony na przynajmniej sześć tygodni - powiedział "Bycha".

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z trzeciego meczu ćwierćfinałowego pomiędzy PGE Orlikiem Opole a Tempish Polonią Bytom (5:2).

W Nowym Targu i Oświęcimiu od wtorku do czwartku odbywały się ćwierćfinały XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych Małopolska 2017. Do finałowego turnieju, który odbędzie się w Krynicy-Zdroju awansowały zespoły: UKS Zagłębie Sosnowiec, MOSM Tychy oraz TMH Polonia Bytom i MKS Cracovia Kraków.

We wtorek rozpocznie się najważniejsza część sezonu, czyli faza play-off. Jest kilka zmian w regulaminie.

W sobotę pierwsze ćwierćfinałowe spotkanie w Polskiej Lidze Hokejowej Kobiet hokeistki UKHK Unia Oświęcim przegrały po dogrywce z Atomówkami GKS Tychy 4:5. Działacze oświęcimskiego klubu jednak, nie zgadzają się z rozgrywaniem niezgodnie z regulaminem systemu gry w dogrywce i złożyli do WGiD PZHL protest.

Reprezentacje Finlandii, Rosji, Czech i Słowacji awansowały do sobotnich półfinałów MŚ. Areną najważniejszych spotkań tegorocznego turnieju będzie helsińska Hartwall Arena.