
Po serii podpisanych kontraktów, nastał czas na pierwsze rozstania w KH Enerdze Toruń. Zespół z grodu Kopernika pożegnał się z pięcioma hokeistami.

Szefostwo KH Energi Toruń pochwaliło się pozyskaniem nowego napastnika. Do ekipy "Stalowych Pierników" dołączył Amerykanin Chase Phelps.