
Przed reprezentacją Polski dwa mecze towarzyskie z Litwą. Znamy już odpowiedź na pytanie, kto będzie kapitanem biało-czerwonych w tych spotkaniach.

- Właśnie poprzez nasza grę podczas Mistrzostw Świata w Tallinnie chcemy wprowadzić coś pozytywnego i dać impuls do czegoś lepszego w naszym hokeju - mówi Patryk Wronka, po wczorajszym towarzyskim zwycięstwie 6-5 po dogrywce z Litwą.