
Najważniejsze święto amatorów za nami. W Gdańsku wyłoniono nowego Mistrza Polski Amatorów, którym została Unia Oświęcim.

W dniach 24–27 kwietnia 2025 roku, Hala Olivia w Gdańsku zamieni się w hokejową stolicę Polski. To właśnie tutaj rozegrane zostaną 22.Mistrzostwa Polski Amatorów w Hokeju na Lodzie – prestiżowy turniej skupiający drużyny z całego kraju, które łączy jedno - pasja do gry.

W miniony weekend rozegrano Mistrzostwa Polski amatorów dywizji piątej. Przez dwa dni rywalizacja w Skarżysku-Kamiennej wyłoniła cztery drużyny, które awansowały o szczebel wyżej.