
Polonia Bytom kontynuuje budowę składu na nowy sezon TAURON Hokej Ligi. Nowym zawodnikiem niebiesko-czerwonych został Oliwier Kurnicki, który przez ostatnie lata reprezentował barwy KH Energi Toruń i ma już na koncie występy w seniorskiej reprezentacji Polski.

W ostatnich dniach klub z Torunia przekazał zaskakującą informację. Z zespołem pożegnał się Oliwer Kurnicki, który szybko znalazł nowego pracodawcę.

Po serii podpisanych kontraktów, nastał czas na pierwsze rozstania w KH Enerdze Toruń. Zespół z grodu Kopernika pożegnał się z pięcioma hokeistami.

Oliwier Kurnicki wciąż będzie reprezentował barwy KH Energi Toruń. 21-letni obrońca "Stalowych Pierników" przedłużył swoją umowę o kolejny rok.

KH Energa Toruń poniosła kolejną porażkę ligową w TAURON Hokej Lidze. Tym razem "Stalowe Pierniki" nie sprostały zadaniu, jakie rzuciło im JKH GKS Jastrzębie i ulegli im 3:4 po dogrywce. O tym starciu porozmawialiśmy z Oliwierem Kurnickim.

KH Energa Toruń nie zdołała podtrzymać zwycięskiej passy sparingowej, którą rozpoczęła zwycięstwem z Zagłębiem. W piątek uległa na wyjeździe Re-Plast Unii Oświęcim 2:6. O komentarz pomeczowy poprosiliśmy Oliwiera Kurnickiego.

O nowym kontrakcie, planach KH Energi Toruń i współpracy z Juhą Nurminenem porozmawialiśmy z Oliwierem Kurnickim, obrońcą „Stalowych Pierników”.

Oliwier Kurnicki dobrze spisuje się w tym sezonie TAURON Hokej Ligi. Nic więc dziwnego, że szefostwo KH Energi Toruń zdecydowało się podpisać z nim nowy kontrakt.

Oliwier Kurnicki jest kolejnym zawodnikiem, który zdecydował się przedłużyć kontrakt z KH Energą Toruń. Będzie on obowiązywał przez najbliższy rok.

Ubiegłoroczny debiutant Oliwier Kurnicki związał się profesjonalnym kontraktem z KH Energą Toruń.