
Nowy zarząd MMKS-u Podhale Nowy Targ postanowił zawiadomić prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa przez poprzednie szefostwo klubu. Swoją decyzję przedstawił w specjalnie wydanym oświadczeniu.

GKS Tychy w wyjazdowym spotkaniu pokonał 3:2 Podhale Nowy Targ. Podopieczni Marka Batkiewicza dali popis niezwykłej ambicji i woli walki. Grające na trzy formacje "Szarotki" do samego końca walczyli o korzystny wynik. Bramkę na wagę trzech punktów w 32. minucie zdobył Alan Łyszczarczyk.

GKS Katowice pokonał przed własną publicznością Podhale Nowy Targ 9:1. Dwukrotnie na listę strzelców wpisywali się Marcus Kallionkieli, Stephen Anderson oraz Mateusz Bepierszcz. Z dobrej strony pokazali się również katowiccy młodzieżowcy, a premierową bramkę na taflach TAURON Hokej Ligi zdobył Jakub Hofman.

Alexandre Boivin, po krótkiej przygodzie z Podhalem Nowy Targ, znalazł nowy klub. Kanadyjski środkowy przeniósł się do francuskiej Synerglace Ligue Magnus i będzie występował w jednym klubie razem z… Teddym Da Costą.

Szefostwo Podhala Nowy Targ w mediach społecznościowych poinformowało, którzy zawodnicy zdecydowali się opuścić klub. W krótkim komunikacie władze podziękowały hokeistom za reprezentowanie barw "Szarotek".

W ostatnim czasie sporom dzieje się w zespole Podhala Nowy Targ. Z ekipy "Szarotek" napływają informacje o odejściach zawodników, którzy nie zgodzili się na renegocjacje kontraktów. Nie inaczej jest z Patrykiem Wronką, który podjął decyzję co do swojej przyszłości.

Nie tylko hokeiści opuszczają KH Podhale Nowy Targ w trudniej sytuacji finansowej. Po wysokiej porażce z Re-Plast Unią Oświęcim (2:10) z funkcji trenera zrezygnował Dariusz Gruszka.

Szóste zwycięstwo z rzędu odnieśli dziś hokeiści Re-Plast Unii Oświęcim. Biało-niebiescy w 7. kolejce TAURON Hokej Ligi rozbili na wyjeździe sterane problemami Podhale Nowy Targ 10:2. Po pięć punktów dla ekipy mistrzów Polski zdobyli Jere Vertanen i Erik Ahopelto.

Kolejni zawodnicy KH Podhale Nowy Targ zrezygnowali z gry w niedzielnym spotkaniu przeciwko Re-Plast Unii Oświęcim. Do awizowanych wcześniej graczy dołączyli kolejni.

Kolejny zawodnik KH Podhale Nowy Targ zrezygnował z gry w spotkaniu ligowym. Dzieje się tak z powodu renegocjacji kontraktów, które zapowiedziało szefostwo "Szarotek". Już w ostatnim meczu z tego właśnie powodu do Sanoka nie pojechało siedmiu zawodników.

Marcin Kolusz nie po raz pierwszy w swojej karierze występował w klubie, który ma problemy finansowe. Po porażce w Sanoku zapytaliśmy kapitana Podhala Nowy Targ o obecną sytuację.

Do 6. kolejki TAURON Hokej Ligi musieli czekać hokeiści Texom STS Sanok na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Sanoczanie w piątkowy wieczór pokonali KH Podhale Nowy Targ 2:0. Obie drużyny mają swoje problemy finansowe, ale na lodzie więcej zaangażowania przejawiali gospodarze.

Niepewność zawisła nad drużyną hokejową Podhala po czwartkowym oświadczeniu klubu. Władze, zmuszone trudną sytuacją finansową, ogłosiły konieczność ponownego negocjowania kontraktów z zawodnikami. Ta decyzja wywołała falę wątpliwości dotyczących składu zespołu na zbliżający się mecz ligowy w Sanoku. I rzeczywiście, na najbliższe spotkanie nie pojechali wszyscy dostępni zawodnicy.

Cięcia kontraktów w Nowym Targu, do których doszło przed 6. kolejką TAURON Hokej Ligi, spowodowały lawinę telefonów. Obcokrajowcy reprezentujący dotychczas barwy Podhala Nowy Targ oferowani są już innym klubom!

Działacze KH Podhala Nowy Targ ogłosili, że klub podjął decyzję o rozpoczęciu postępowania restrukturyzacyjnego. Jednym z jego elementów będą renegocjacje umów podpisanych z zawodnikami.

Hudson Wilson po zaledwie dwóch rozegranych meczach rozstał się z Podhalem Nowy Targ. Twardo grający defensor został już zaprezentowany jako nowy zawodnik teksańskiego zespołu Allen Americans.

Nie tak wyobrażali sobie początek sezonu hokeiści Podhala Nowy Targ, którzy po inauguracyjnym zwycięstwie w Jastrzębiu-Zdroju przegrali trzy kolejne spotkania. Jak tę sytuację ocenił Christian Mroczkowski?

Phil Kiss, który w zeszłym sezonie występował w zespole PZU Podhala Nowy Targ, znalazł nowy klub. 31-letni defensor przeniósł się do Francji.

Nie tak wyobrażali sobie z całą pewnością pierwsze spotkanie na własnym lodzie zawodnicy Podhala Nowy Targ. "Szarotki" uległy w meczu 5. kolejki TAURON Hokej Ligi ekipie EC Będzin Zagłębia Sosnowiec 2:5. O wyniku spotkania zadecydowały dwie pierwsze odsłony, po których goście prowadzili już trzema bramkami, mimo że oddali znacznie mniej strzałów na bramkę rywali.

O procesie restrukturyzacji, poszukiwaniach nowego trenera, potrzebie pozyskania bramkarza, a także o staraniach o sponsora tytularnego porozmawialiśmy z Jakubem Majewskim, prezesem "Szarotek".