
Ted Nolan zabrał do Budapesztu 28 zawodników. Kanadyjski szkoleniowiec tuż po zgrupowaniu w Nowym Targu zrezygnował z usług Oskara Jaśkiewicza z TatrySki Podhala i Mateusza Bepierszcza z GKS-u Tychy.

Reprezentacja Niemiec udała się do Soczi na dwa towarzyskie spotkania z mistrzami olimpijskimi, Rosjanami, a dotarciu na miejsce towarzyszyły nieoczekiwane przygody.

Reprezentacja Kazachstanu rozpoczęła przygotowania do kwietniowych Mistrzostw Świata dywizji I grupy A w Budapeszcie. Na zgrupowaniu jest nowy "szwedzki" bramkarz Kazachów, ale wciąż pod znakiem zapytania stoi występ w reprezentacji jej największej gwiazdy.

Już za tydzień rozpocznie się najważniejsza część sezonu. Comarch Cracovia w ćwierćfinale play-off zmierzy się z Unią Oświęcim. Przygotowania do tych spotkań idą pełną parą.

Reprezentacja Polski do lat 20, która przygotowuje się do Mistrzostw Świata IB w Bledzie przegrała rewanżowe spotkanie z Austrią 2:5. Wczoraj takim samym wynikiem zakończyło się pierwsze spotkanie we Wiedniu.

Reprezentacja Polski do lat 20 przegrała towarzyskie spotkanie we Wiedniu z Austrią 2:5. Dwie bramki dla polskiej młodzieżówki zdobył Alan Łyszczarczyk. Jutro rewanż o 14:30.

Hokeiści GKS Tychy powoli kończą etap przygotowań do sezonu. Trener Andrej Husau jest zadowolony z pracy, jaką dotychczas wykonali zawodnicy.

Hokeiści GKS Tychy już w pełnym składzie przygotowują się do sezonu. Do drużyny dołączył zaciąg amerykańsko-kanadyjski, czyli John Murray, Michael Cichy i Alex Szczechura.

Pod koniec lipca miała miejsce inauguracja przygotowań do sezonu 2017/2018 w czeskiej lidze. Dynamo Pardubice po rzutach karnych pokonało Slovan Bratysława 2:1. Co jeszcze czeka nas w najbliższym czasie przed startem dania głównego? Zapraszam do szybkiego przeglądu planów zespołów z ekstraklasy.

Hokeiści TatrySki Podhala rozpoczęli dziś treningi na lodzie. Do dyspozycji Marka Ziętary są już niemal wszyscy zawodnicy, którzy mają podpisane kontakty z klubem.

We wtorek pod wodzą nowego trenera Andreja Husaua tyszanie odbyli pierwsze treningi na lodzie. Wicemistrzowie Polski bardzo ciężko trenują przed startem nowego sezonu, która zaplanowano na pierwszą połowę września.

Wszystko, co dobre szybko się kończy. Dokładnie tak samo było z urlopami hokeistów JKH GKS Jastrzębie, którzy w poniedziałkowy poranek 24 lipca wznowili treningi. Udział w pierwszych zajęciach wzięło 22 hokeistów.

Hokeiści Unii Oświęcim wrócili z urlopów i rozpoczęli drugi etap przygotowań do sezonu.

– W mojej opinii będziemy dużo silniejsi, niż przed rokiem – mówi Jan Steber, kapitan MH Automatyki Gdańsk. Czech z polskim paszportem opowiedział o przygotowaniach do nowego sezonu oraz o planach na kolejne rozgrywki.

Nowy zespół Ciarko HK 58 Sanok, który w przyszłym sezonie zagra w 2 lidze słowackiej planuje rozegrać przed sezonem kilka meczów sparingowych.

Hokeiści Comarch Cracovii w środę zakończyli urlopy i wrócili do reżimu treningowego. Przed nimi ciężka praca praktycznie do startu rozgrywek Hokejowej Ligi Mistrzów.

Hokeiści GKS Tychy już tydzień temu wrócili do treningów. Przed nimi zdecydowanie najtrudniejsza i najbardziej intensywna faza przygotowań.

Hokeiści GKS Tychy w poniedziałek rozpoczęli drugi etap przygotowań do sezonu. Jedno jest pewne – pot poleje się strumieniami.

Po czterotygodniowym okresie urlopowym Wicemistrzowie Polski spotkali się dzisiaj rano, gdzie biegiem wokół Jeziora Paprocańskiego i zajęciami na siłowni rozpoczęli drugi etap przygotowań do sezonu 2017/18.

Hokeiści Comarch Cracovii intensywnie przygotowują się do sezonu 2017/2018. Ich cele są proste: obrona mistrzowskiego tytułu oraz dobre zaprezentowanie się w rozgrywkach Hokejowej Ligi Mistrzów.