
Po dwóch meczach wyjazdowych czas na dwa spotkania u siebie. GKS Tychy zagra w tym tygodniu w Hokejowej Lidze Mistrzów z rywalami ze Szwecji. Na pierwszy ogień idzie rekordzista pod względem triumfów w tych rozgrywkach - Frölunda Göteborg.

Trener jednej z najlepszych drużyn w Europie wyleciał z pracy ze skutkiem natychmiastowym po swojej obraźliwej wypowiedzi na temat kibiców zespołu.

Bez swojego pierwszego bramkarza zagra w piątek z GKS-em Tychy w pierwszej kolejce Hokejowej Ligi Mistrzów zespół Djurgården Sztokholm. Sytuacja kadrowa wicemistrzów Szwecji i tak się jednak poprawiła, a ich trener mówi, że nie może się doczekać spotkania z tyską publicznością.