
Polacy, w zakończonym turnieju EIHC, w Gdańsku, zajęli 3. miejsce. Po ostatnim spotkaniu z Węgrami odbyła się specjalna konferencja prasowa, która była podsumowaniem całego turnieju.

Reprezentacja Polski rozegrała już dwa spotkania w ramach turnieju EIHC o Puchar Niepodległości. W obu na trybunach zasiadła tylko garstka kibiców. Dlaczego tak się stało? Wyjaśnił to Robert Walczak, wiceprezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie.

Szefostwo Polskiego Związku Hokeja na Lodzie spotkało się dziś z dziennikarzami na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej. Tematem był nowy sezon.

Reprezentacja Polski na przełomie kwietnia i maja powalczy w Tallinnie o awans na zaplecze elity. Jeśli biało-czerwoni zrealizują ten cel, otrzymają od władz Polskiego Związku Hokeja na Lodzie premię.

Członkowie Zarządu Polskiego Związku Hokeja na Lodzie gościli na początku grudnia na posiedzeniu Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki. Złożyli ciekawe wyjaśnienia na temat obecnej sytuacji finansowej hokejowej centrali, toczących się postępowań prokuratorskich, jak i negocjacji ze sponsorami. Prezentujemy cały zapis przebiegu posiedzenia Komisji Kultury Fizycznej i Sportu.

Piotr Demiańczuk nie jest już prezesem Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Podczas poniedziałkowego posiedzenia zarządu hokejowej centrali złożył on rezygnację z pełnionej funkcji. Skład zarządu został poszerzony o dodatkowego członka.