Hokej.net Logo

Aktualności: WSZYSTKIE

Znaleziono: 332

Szóstka Hokej.Netu - 31. kolejka PHL

Markus Ekholm Rosén (KH Energa Toruń), Jiří Gula (Comarch Cracovia), Filipp Pangiełow-Jułdaszew (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Andrij Denyskin (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Aleš Ježek (Comarch Cracovia), Jean Dupuy (GKS Tychy) – to szóstka najlepszych graczy zaległej 31. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 35. kolejka PHL

Kevin Lindskoug (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Jiří Gula (Comarch Cracovia), Kristaps Jākobsons (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Patryk Wronka (Comarch Cracovia), Niki Koskinen (KH Energa Toruń), Brandon Magee (GKS Katowice) – to szóstka najlepszych graczy 35. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 34. kolejka PHL

Patrik Spěšný (Zagłębie Sosnowiec), Kristaps Jākobsons (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Marcin Horzelski (JKH GKS Jastrzębie), Illa Korenczuk (KH Energa Toruń), Raivo Freidenfelds (JKH GKS Jastrzębie), Brandon Magee (GKS Katowice) – to szóstka najlepszych graczy 34. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 33. kolejka PHL

Tomáš Fučík (GKS Tychy), August Nilsson (GKS Tychy), Maciej Kruczek (GKS Katowice), Pawło Padakin (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Sami Tamminen (Marma Ciarko STS Sanok), Tuukka Rajamäki (JKH GKS Jastrzębie) – to szóstka najlepszych graczy 33. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 23. kolejka PHL

Rok Stojanovič (Comarch Cracovia), Jiří Gula (Comarch Cracovia), Alexander Younan (GKS Tychy), Jean Dupuy (GKS Tychy), Johan Lorraine (Marma Ciarko STS Sanok), Illa Korenczuk (KH Energa Toruń) – to szóstka najlepszych graczy zaległej 23. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 9. kolejka PHL

John Murray (GKS Katowice), Marcin Kolusz (GKS Katowice), Kristaps Jākobsons (Re-Plast Unia Oświęcim), Mark Kaleinikovas (JKH GKS Jastrzębie), Filip Komorski (GKS Tychy), Erik Ahopelto (Re-Plast Unia Oświęcim) – to szóstka najlepszych graczy 9. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 5. kolejka PHL

John Murray (GKS Katowice), Adrian Jaworski (KH Energa Toruń), Władysław Łysenko (Marma Ciarko STS Sanok), Bartosz Fraszko (GKS Katowice), Krystian Dziubiński (Re-Plast Unia Oświęcim), Sebastian Harila (Marma Ciarko STS Sanok) - to szóstka najlepszych graczy 5. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 4. kolejka PHL

John Murray (GKS Katowice), Patryk Wajda (GKS Katowice), Saku Kinnunen (Comarch Cracovia), Jakub Witecki (Zagłębie Sosnowiec), Michael Cichy (Re-Plast Unia Oświęcim), Roman Rác (Comarch Cracovia) - to szóstka najlepszych graczy 4. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

6. mecze półfinału play-off – Szóstka Hokej.Netu

Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Maksim Rogow (Re-Plast Unia Oświęcim), Teddy Da Costa (Re-Plast Unia Oświęcim), Michael Cichy (GKS Tychy), Christian Mroczkowski (GKS Tychy) – to szóstka najlepszych graczy 6. meczów półfinału play-off wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

5. mecze półfinału play-off – Szóstka Hokej.Netu

John Murray (GKS Katowice), Siarhiej Bahalejsza (JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Rompkowski (GKS Katowice), Patryk Wronka (GKS Katowice), Victor Rollin Carlsson (Re-Plast Unia Oświęcim), Roman Rác (JKH GKS Jastrzębie) – to szóstka najlepszych graczy 5. meczów półfinału play-off wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

4. mecze półfinału play-off – Szóstka Hokej.Netu

John Murray (GKS Katowice), Siarhiej Bahalejsza (JKH GKS Jastrzębie), Maksim Rogow (Re-Plast Unia Oświęcim), Bartosz Fraszko (GKS Katowice), Roman Rác (JKH GKS Jastrzębie), Patryk Wronka (GKS Katowice) – to szóstka najlepszych graczy 4. meczów półfinału play-off wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

3. mecze półfinału play-off – Szóstka Hokej.Netu

Robert Kowalówka (Re-Plast Unia Oświęcim), Grigorij Żełdakow (GKS Tychy), Ryan Glenn (Re-Plast Unia Oświęcim), Andrej Themár (Re-Plast Unia Oświęcim), Jean Dupuy (GKS Tychy), Dienis Sierguszkin (GKS Tychy) – to szóstka najlepszych graczy 3. meczów półfinału play-off wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

2. mecze półfinału play-off – Szóstka Hokej.Netu

Tomáš Fučík (GKS Tychy), Nikołaj Stasienko (Re-Plast Unia Oświęcim), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy), Victor Rollin Carlsson (Re-Plast Unia Oświęcim), Aleksandr Strielcow (Re-Plast Unia Oświęcim) – to szóstka najlepszych graczy 2. meczów półfinału play-off wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

1. mecze półfinału play-off – Szóstka Hokej.Netu

John Murray (GKS Katowice), Maksim Rogow (Re-Plast Unia Oświęcim), Patryk Wajda (GKS Katowice), Mateusz Michalski (GKS Katowice), Victor Rollin Carlsson (Re-Plast Unia Oświęcim), Frenks Razgals (JKH GKS Jastrzębie) – to szóstka najlepszych graczy 1. meczów półfinału play-off wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

5. mecze ćwierćfinału play-off – Szóstka Hokej.Netu

Robert Kowalówka (Re-Plast Unia Oświęcim), Władimir Kazamanow (Comarch Cracovia), Ēriks Ševčenko (JKH GKS Jastrzębie), Martin Kasperlík (JKH GKS Jastrzębie), Mathias Lehtonen (GKS Katowice), Jean Dupuy (GKS Tychy) – to szóstka najlepszych graczy 5. meczów ćwierćfinału play-off wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

4. mecze ćwierćfinału play-off – Szóstka Hokej.Netu

Mateusz Studziński (KH Energa Toruń), Aleksandr Rodionow (KH Energa Toruń), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Teddy Da Costa (Re-Plast Unia Oświęcim), Victor Rollin Carlsson (Re-Plast Unia Oświęcim), Christian Mroczkowski (GKS Tychy) – to szóstka najlepszych graczy 4. meczów ćwierćfinału play-off wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

3. mecze ćwierćfinału play-off – Szóstka Hokej.Netu

Tomáš Fučík (GKS Tychy), Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie), Grigorij Żełdakow (GKS Tychy), Radosław Sawicki (Ciarko STS Sanok), Jegor Fieofanow (GKS Tychy), Patryk Krężołek (GKS Katowice) – to szóstka najlepszych graczy 3. meczów ćwierćfinału play-off wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

2. mecze ćwierćfinału play-off – Szóstka Hokej.Netu

Mateusz Studziński (KH Energa Toruń), Jegor Orłow (Re-Plast Unia Oświęcim), Michaił Syrojeżkin (Zagłębie Sosnowiec), Dmitrij Ismagiłow (Comarch Cracovia), Victor Rollin Carlsson (Re-Plast Unia Oświęcim), Mikałaj Syty (KH Energa Toruń) – to szóstka najlepszych graczy 2. meczów ćwierćfinału play-off wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

1. mecze ćwierćfinału play-off – Szóstka Hokej.Netu

Clarke Saunders (Re-Plast Unia Oświęcim), Mateusz Rompkowski (GKS Katowice), Jason Seed (GKS Tychy), Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie), Grzegorz Pasiut (GKS Katowice), Christian Mroczkowski (GKS Tychy) – to szóstka najlepszych graczy 1. meczów ćwierćfinału play-off wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 45. kolejka PHL

John Murray (GKS Katowice), Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie), Patryk Wajda (GKS Katowice), Alexander Szczechura (GKS Tychy), Krystian Dziubiński (Re-Plast Unia Oświęcim), Jakub Witecki (GKS Tychy) – to szóstka najlepszych graczy 45. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

© Copyright 2003 - 2023 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe