Hokej.net Logo

Aktualności z tagiem: szóstka

Znaleziono: 444

Szóstka Hokej.Netu - 8. kolejka PHL

Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Joona Tolvanen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Andrij Michnow (GKS Tychy), Grzegorz Pasiut (Tauron KH GKS Katowice), Michał Bernacki (Zagłębie Sosnowiec) – to szóstka najlepszych graczy 8. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 7. kolejka PHL

Rafał Radziszewski (Zagłębie Sosnowiec), Dušan Devečka (Tauron KH GKS Katowice), Siergiej Dorofiejew (GKS Tychy), Janne Laakkonen (Tauron KH GKS Katowice), Mateusz Strużyk (MH Automatyka Gdańsk), Kacper Guzik (TatrySki Podhale Nowy Targ) – to szóstka najlepszych graczy 7. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 6. kolejka PHL

Patrik Spěšný (KH Energa Toruń), Eetu Heikkinen (Tauron KH GKS Katowice), Marek Kaluža (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Michalski (TatrySki Podhale Nowy Targ), Radosław Galant (GKS Tychy), Radosław Nalewajka (JKH GKS Jastrzębie) – to szóstka najlepszych graczy 6. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 5. kolejka PHL

Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Maciej Sulka (JKH GKS Jastrzębie), Maksim Kamienkow (KH Energa Toruń), Štěpán Csamangó (Comarch Cracovia), Petr Polodna (MH Automatyka Gdańsk), Siemion Garszyn (KH Energa Toruń) – to szóstka najlepszych graczy 5. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 4. kolejka PHL

Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Tomáš Pařízek (KH Energa Toruń), Eetu Heikkinen (Tauron KH GKS Katowice), Tomáš Sýkora (GKS Tychy), Władisław Jełakow (PGE Orlik Opole), Mikołaj Łopuski (Tauron KH GKS Katowice) – to szóstka najlepszych graczy 4. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 3. kolejka PHL

John Murray (GKS Tychy), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), David Turoň (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Andrij Michnow (GKS Tychy), Peter Fabuš (JKH GKS Jastrzębie), Josef Vitek (MH Automatyka Gdańsk) – to szóstka najlepszych graczy 3. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Szóstka Hokej.Netu - 2. kolejka PHL

Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), David Turoň (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Dienis Trachanow (KH Energa Toruń), Błażej Salamon (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Filip Komorski (GKS Tychy), Eetu Koski (TatrySki Podhale Nowy Targ) – to szóstka najlepszych graczy 2. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

5. mecz o medale: Szóstka Hokej.Netu

John Murray (GKS Tychy), Martin Čakajík (Tauron KH GKS Katowice), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Marek Strzyżowski (Tauron KH GKS Katowice), Filip Komorski (GKS Tychy), Radosław Galant (GKS Tychy) – to szóstka najlepszych graczy 5. meczu o medale wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

4. mecz o medale: Szóstka Hokej.Netu

Shane Owen (Tauron KH GKS Katowice), Jakub Wanacki (Tauron KH GKS Katowice), Dušan Devečka (Tauron KH GKS Katowice), Patryk Wronka (Tauron KH GKS Katowice), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Dawid Majoch (Tauron KH GKS Katowice) – to szóstka najlepszych graczy 4. meczu o medale wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET

3. mecz o medale: Szóstka Hokej.Netu

John Murray (GKS Tychy), Bartosz Ciura (GKS Tychy), Martin Čakajík (Tauron KH GKS Katowice), Jakub Witecki (GKS Tychy), Alex Szczechura (GKS Tychy), Bartosz Fraszko (Tauron KH GKS Katowice) – to szóstka najlepszych graczy 3. meczu o medale wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

2. mecz o medale: Szóstka Hokej.Netu

John Murray (GKS Tychy), Maciej Sulka (TatrySki Podhale Nowy Targ), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Siergiej Ogorodnikow (TatrySki Podhale Nowy Targ), Michael Cichy (GKS Tychy), Gleb Klimienko (GKS Tychy) – to szóstka najlepszych graczy 2. meczów o medale wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

1. mecz o medale: Szóstka Hokej.Netu

John Murray (GKS Tychy), Oskar Jaśkiewicz (TatrySki Podhale Nowy Targ), Mateusz Bryk (GKS Tychy), Elvijs Biezais (TatrySki Podhale Nowy Targ), Adam Bagiński (GKS Tychy), Mateusz Gościński (GKS Tychy) – to szóstka najlepszych graczy 1. meczów o medale wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

5. mecz półfinału play-off: Szóstka Hokej.Netu

Shane Owen (Tauron KH GKS Katowice), Mateusz Bryk (GKS Tychy), Dušan Devečka (Tauron KH GKS Katowice), Mateusz Michalski (TatrySki Podhale Nowy Targ), Patryk Wronka (Tauron KH GKS Katowice), Joonas Huovinen (GKS Tychy) – to szóstka najlepszych graczy 5. meczu półfinału play-off wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

4. mecz półfinału play-off: Szóstka Hokej.Netu

Shane Owen (Tauron KH GKS Katowice), Petr Chaloupka (Comarch Cracovia), Bartosz Ciura (GKS Tychy), Tomasz Malasiński (Tauron KH GKS Katowice), Michael Cichy (GKS Tychy), Mikołaj Łopuski (Tauron KH GKS Katowice) – to szóstka najlepszych graczy 4. meczu półfinału play-off wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

3. mecz półfinału play-off: Szóstka Hokej.Netu

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Dmitrij Samarin (TatrySki Podhale Nowy Targ), Petr Šinágl (Comarch Cracovia), Pawieł Worobjow (Comarch Cracovia), Siergiej Ogorodnikow (TatrySki Podhale Nowy Targ), Elvijs Biezais (TatrySki Podhale Nowy Targ) – to szóstka najlepszych graczy 3. meczu półfinału play-off wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

2. mecz półfinału play-off: Szóstka Hokej.Netu

Shane Owen (Tauron KH GKS Katowice), Kamil Górny (GKS Tychy), Jakub Grof (Tauron KH GKS Katowice), Adam Bagiński (GKS Tychy), Siergiej Ogorodnikow (TatrySki Podhale Nowy Targ), Bartosz Fraszko (Tauron KH GKS Katowice) – to szóstka najlepszych graczy 2. meczu półfinału play-off wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

1. mecz półfinału play-off: Szóstka Hokej.Netu

John Murray (GKS Tychy), Mateusz Bryk (GKS Tychy), Jakub Grof (Tauron KH GKS Katowice), Marek Strzyżowski (Tauron KH GKS Katowice), Filip Komorski (GKS Tychy), Damian Kapica (Comarch Cracovia) – to szóstka najlepszych graczy 1. meczu półfinału play-off wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

4. ćwierćfinał play-off: Szóstka Hokej.Netu

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Jakub Grof (Tauron KH GKS Katowice), Peter Bezuška (Unia Oświęcim), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Filip Komorski (GKS Tychy), Elvijs Biezais (TatrySki Podhale Nowy Targ) – to szóstka najlepszych graczy 4. meczu ćwierćfinału play-off wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

3. ćwierćfinał play-off: Szóstka Hokej.Netu

Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Jan Homer (JKH GKS Jastrzębie), Jan Daneček (Unia Oświęcim), Radosław Sawicki (Tauron KH GKS Katowice), Sebastian Kowalówka (Unia Oświęcim) – to szóstka najlepszych graczy 3. meczu ćwierćfinału play-off wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

2. ćwierćfinał play-off: Szóstka Hokej.Netu

Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Mateusz Bryk (GKS Tychy), Damian Tomasik (TatrySki Podhale Nowy Targ), Gleb Klimienko (GKS Tychy), Patryk Wronka (Tauron KH GKS Katowice), Petr Šinágl (Comarch Cracovia) - to szóstka najlepszych graczy 2. meczu ćwierćfinału play-off wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

© Copyright 2003 - 2024 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe