Grzegorz Pasiut ma za sobą niezwykle udany sezon klubowy. Jego Nioman Grodno sięgnął po podwójną koronę, czyli Puchar i Mistrzostwo Białorusi. Teraz chce z dobrej strony pokazać się w reprezentacji Polski.