
Za nami pierwszy dzień zmagań w XXX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sezonie 2023/2024. W premierowym meczu juniorzy młodsi MOSM Tychy pokonali Legię Warszawa aż 27:0.

Od wtorku 12 marca do czwartku 14 marca na lodowiskach w Nowym Targu i w Oświęcimiu rozpoczyna się Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych – hokej na lodzie. Organizatorem Olimpiady Młodzieży w rywalizacji hokej na lodzie jest Małopolski Okręgowy Związek Hokeja na Lodzie.